Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz do pary powinna być PS5 żeby ładnie się uzupełniały na szafce... tylko gdzie ja teraz postawię pozostałe konsole, telewizor na ścianie trzeba będzie wyżej przewiesić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy ten krzyżaczek nie będzie powodował problemów z prezycją, takich jakie mieliśmy na padzie od Xbox 360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba. Na pewno bardziej niż do tej pory co widziałem w konceptach od Sony. No i w końcu inny wygląd niż "magnetowido" podobnych poprzednich konsolach. Wygląda unikatowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wyglada spoko ale znów ta dioda bedzie swieciła jak porąbana.. Ogólnie wolę juz ten kosmiczny wyglad PS5 z dev..

 

No pewnie znów będe musiał zakleić ten power :).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba.

Mi również, ale chyba każdy miał skojarzenie z pecetem. Podoba mi się również to powtarzanie że nie idą na kompromisy i to czuć. OneS i Xox widać ze są zbudowane solidnie. S mogę potwierdzić bo miałem, a X wygląda równie dobrze. Ciche i solidne, a nie skrzypiące G od sony.

Do tego nie blefują z mocą.

Chyba znowu zacznę gen od xboxa, ostatnim razem dobrze na tym wyszedłem :E. Dobrze że jednak już one s nie kupiłem, bo tak to za rok wskoczy się na nową gen X'a, a sony jak już wyda swoje cinematic experience to się kupi. Dotąd mam dużo exów do nadrobienia na ps4.

 

Jeszcze ten oled lg c9 w niedawnej promce za 5 tysi i mozna wchodzić w nową ge.

Ceny w końcu robią się przystępne.

 

No i z tym wyglądem trochę poszli na łatwiznę, ale jak się podoba, to czemu nie. Jak krążył obrazek z ps4 pro, ultra i piramid, tak tutaj też wygląda to jak sklejone XOXy. Może to tylko obudowa, a w środku faktycznie są takie xboxy połączone :E

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Już widze jak będzie sie ona kurzyła. Wyloty od góry? Ryzyko. Cóż może będzie dobrze. Dlatego dobrze ze PC nie modernizuje. Bo za 2k kupie xboxa i juz pogram we wszystko. A nowy PC jak podliczyłem to musiałbym zapłacić z 2-3x więcej.. eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Położysz na tym PS5 i masz taboret :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Architektura pecetowa to skojarzenia z pecetem. ;) Te konsole to już nie to samo kiedyś PS3 miało ze swoim Cellem ... Teraz praktycznie niczym nie będą się różniły od PC.

 

Zresztą wygląd nie ma dla mnie znaczenia. Oby to było mocne i ciche. A z tego co widać to takie będzie, więc musiało się odbić na designie, który mi zresztą nie przeszkadza.

 

Na nowej pogra się już we wszystko i to w bardzo dobrej jakości, do tego masz XGP, który nie absolutniej żadnej konkurencji. Sony może się schować. :E;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Architektura pecetowa to skojarzenia z pecetem. ;) Te konsole to już nie to samo kiedyś PS3 miało ze swoim Cellem ... Teraz praktycznie niczym nie będą się różniły od PC.

 

To samo powtarzam i też nad tym ubolewam. Amdplayboxy z logo ps/ms z refreshami co trzy lata.

Dlatego wcale się nie napalam na te piecyki.

W sumie ciekawi mnie właśnie jedynie wygląd. Xboxa SEXa już poznaliśmy :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd jest mi całkiem obojętny, jeśli ten kształt ma dodatkowo poprawić kulturę pracy, nie widzę problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Po wyglądzie cięzko ocenić czy będzie ciche czy nie. Wszystko wyjdzie w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://pbs.twimg.com/media/ELq803wW4AAymE8?format=png&name=900x900

 

Architektura pecetowa to skojarzenia z pecetem. ;) Te konsole to już nie to samo kiedyś PS3 miało ze swoim Cellem ... Teraz praktycznie niczym nie będą się różniły od PC.

I bardzo dobrze, roznice w arch. tylko utrudnialy pisanie gier pod konsole a nowy xbox i ps5 zapowadiaja sie na bardzo mocne maszyny.

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widze jak będzie sie ona kurzyła. Wyloty od góry? Ryzyko. Cóż może będzie dobrze. Dlatego dobrze ze PC nie modernizuje. Bo za 2k kupie xboxa i juz pogram we wszystko. A nowy PC jak podliczyłem to musiałbym zapłacić z 2-3x więcej.. eh

Jestem więcej niż pewien, że będzie się to dało ustawić horyzontalnie. Po prostu wedle uznania, choćby tak jak XOS cz XOX.

 

Mnie się ten wygląda bardzo podoba, lubię minimalizm i taki monolit (czy też inny kloc :E) do mnie trafia jak najbardziej. Jak dojdzie do tego dobra kultura pracy, to już w ogóle bajka. No i urządzenie będzie kompatybilne wstecznie ze wszystkimi wcześniejszymi konsolami MS, począwszy od pierwszego Xboxa, a skończywszy na XO. Bomba. Do tego ciągle prężnie rozwijający się XGP i jestem skłonny postawić sobie to pudło obok TV.

 

Podoba mi się podejście MS. Mało gadali, nie chwalili się na lew i prawo, tylko dłubali sobie po cichu i bum - prezentacja na TGA. Sony jak to Sony, dużo gadania i same slajdy. Wiele hałasu, a efekt znikomy.

 

Jedno budzi moje zastrzeżenie. Nazewnictwo. Oni tam w MS mają ewidentnie problem z nazywaniem swoich produktów, nie mówię tylko o konsolach :E Xbox był OK, X360 też spoko (ładnie wybrnęli z walki na cyferki przy nazwie). Xbox One to już było kombinowanie straszne, Xbox Series X to jest taka sama głupotka. Niczym Wii i Wii U :E Ja wiem, że chcieli pewnie jakoś podkreślić spójność ekosystemu i takie tam (design Series X jest w sumie bardzo podobny do tego z XOX i człowiek od razu widzi, że te urządzenia coś łączy), ale mimo wszytko jestem zdania, że dało się to zrobić w jakiś bardziej kreatywny czy sensowniejszy sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

 

Podoba mi się podejście MS. Mało gadali, nie chwalili się na lew i prawo,

 

Chwalili się tak samo jak Sony. Iletokroć widziałem wywiady z pokazów lub inne źródła to podawali jaka ich maszyna będzie wydajna itp :D .

 

No nic zobaczymy co będzie za rok.. Dobrze, że będzie można oddawać sprzęt do 14 dni :P.nPewnie Sony wyskoczy że swoimi exami i znów xbox będzie daleko w tyle.

 

Ja czekam na informacje o nowym Game Pass gdzie otrzymamy nową konsole w abonamencie z wykupionym game Passem na 2 lata.

 

Ciekawie sie zapowiada wojna Sony vs Microsoft :).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile dzieciaków w następnym roku dostanie X1S zamiast XSX :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie dażył bym tej konsoli aż tak wielkim optymizmem. Historia pokazuje że nie tylko surowa moc i ciekawy wygląd na papierze liczy się do osiągnięcia sukcesu. Bo jak dobrze wiemy xbox one x jest mocniejszy i ma lepiej zaprojektowaną obudowę ale to nie wystarczyło by dorównać konsoli od Sony..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwalili się tak samo jak Sony. Iletokroć widziałem wywiady z pokazów lub inne źródła to podawali jaka ich maszyna będzie wydajna itp :D .

Ja tam odnoszę wrażenie, że więcej szumu w mediach robiło się jednak ciągle wokół PS5 jak do tej pory. MS coś tam odpowiadał na to wszystko, ale jakoś przed szereg się nie wybijał specjalnie. Wszyscy już ludziom w Sony medale wieszali na szyjach za wygranie nadchodzącej generacji, bo PS5 to przecież wciągnie nosem całą konkurencję i wydali odbytem z hukiem. A to wszystko przecież sprawa rozwojowa i jeszcze wiele się wydarzyć może. Dominacja Sony w tej generacji to jest bardziej efekt bierności i błędnych decyzji samego MS, niż efekt ich Bóg wie jak ciężkiej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox Series X. Coś dziwna ta nazwa, uzasadnili ją w jakiś sensowny sposób? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dażył bym tej konsoli aż tak wielkim optymizmem. Historia pokazuje że nie tylko surowa moc i ciekawy wygląd na papierze liczy się do osiągnięcia sukcesu. Bo jak dobrze wiemy xbox one x jest mocniejszy i ma lepiej zaprojektowaną obudowę ale to nie wystarczyło by dorównać konsoli od Sony..

 

słuchaj, bo MS sobie już skopał generację OD SAMEGO POCZĄTKU, smród ciągnął się za nimi PARĘ DOBRYCH LAT, i dopiero jakoś od roku widać że się w końcu ogarniają, zaczęli inwestować w nowe studia + dobre dla graczy abonamenty i ogólnie całe podejście na plus, więc jak ma konkurować z Sony jak mamy koniec generacji i wszystkie siły już dawno przerzucają na nowe i świeże podejście bo tu i tak nic nie ugrają, a Wersja " X " aktualnej konsoli to zwykła odpowiedź na PRO bo nie oszukujmy się, podstawowe modele konsol już ledwo zipią

 

PS: Switch przegonił iks klocka pod względem sprzedaży -jak by ta konsola wyszła z takim line-up'em jaki już dostała w okolicach aktualnej generacji to zarówno MS jak i Sony by wspólnie nie dali rady komercyjnie przebić konsoli od N

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten zielony kolor, takie fajne nawiązanie do pierwszego Xboxa:

 

Xbox-Series-X-4.jpg

original_16279412084375.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...