Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze wątpię ze na nowych konsolach utrzyma się trend 60fps.

Mialem nadzieje na to ze tak będzie jak wychodziła Ps4 PRO.Mialo być fajnie ,a wyszło jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, crush napisał:

Nurtuje mnie to pytanie od dość dawna już... Ile masz lat? 

Podpinam się do pytania.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś orientuje się, czy np dziś zamawiając w xkom nadal dostanę xa na premierę? 
juz odpisali : nie :E

Edytowane przez czarny1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Elvis79 napisał:

Podpinam się do pytania.

Wszędzie podaje swoje dane. A konta ma chyba na każdym polskim portalu :E Na pclabie to już jego trzecie jak nie czwarte. Wcześniej przynajmniej z tych dłużej używanych był na pewno małygłód, później maryha teraz KurczakPolski :E

https://www.ppe.pl/spolecznosc/69693/kurczak145.html

https://account.xbox.com/pl-pl/profile?gamertag=Marcin45PL&wa=wsignin1.0&activetab=main:mainTab3

Edytowane przez lukadd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

@BlindObserver A Ty kupujesz jakas konsole nowej generacji ?

Jest kilka opcji. Jeśli się Nvidia i AMD nie ogarną, to sobie kupię XSX. Jeśli się ogarną, to za 3-4 lata może kupię PS5, choć patrząc na to, jak rzadko grałem na PS4, to też wątpliwe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, BlindObserver napisał:

Jest kilka opcji. Jeśli się Nvidia i AMD nie ogarną, to sobie kupię XSX. Jeśli się ogarną, to za 3-4 lata może kupię PS5, choć patrząc na to, jak rzadko grałem na PS4, to też wątpliwe. 

A czemu nie taki zestaw jak miałeś w tej generacji czyli XBOX (ONE X) + PS(4PRO) do EX'ów?

4 godziny temu, kubikolos napisał:

Nie mogłem dłużej tego oglądać.. Serio.

Tymczasem Microsoft idzie za ciosem 

Xbox-Game-Studios-2020-rekordy-PL-2

obietnica piękna, trzymam ich za słowo (widać że się starają) - zobaczymy co z tego będzie.

 

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, azgan napisał:

A czemu nie taki zestaw jak miałeś w tej generacji czyli XBOX (ONE X) + PS(4PRO) do EX'ów?

Tymczasem Microsoft idzie za ciosem 

 

obietnica piękna, trzymam ich za słowo (widać że się starają) - zobaczymy co z tego będzie.

 

Co to ma być ? Co idzie za ciosem ? Naprawdę ta stronniczość jest już żenująca.

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Arszenik napisał:

Co to ma być ? Co idzie za ciosem ? Naprawdę ta stronniczość jest już żenująca.

Lepiej użyj, będzie Ci lepiej.

 

hqdefault.jpg

 

 

  • Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Stjepan napisał:

Lepiej użyj, będzie Ci lepiej.

 

 

Od Ciebie merytoryki nie oczekuję, a tak w ogóle ten obrazek już jest passe. lustrzane odbicie PPE?

  • Confused 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Arszenik napisał:

Co to ma być ? Co idzie za ciosem ? Naprawdę ta stronniczość jest już żenująca.

Masz na dole wymienione zapowiedziane tytuły od Xbox Game Studios oraz dopisek że ma być ich więcej to czego tutaj nie rozumiesz? Źle że MS robi gry dla XBOX'a i zapowiada wsparcie swojej platformy? 

4 minuty temu, Arszenik napisał:

Od Ciebie merytoryki nie oczekuję, a tak w ogóle ten obrazek już jest passe. lustrzane odbicie PPE?

A co ma do tego PPE skoro to samo jest na oficjalnym profilu XBOX Polska ?  

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, azgan napisał:

Masz na dole wymienione zapowiedziane tytuły od Xbox Game Studios oraz dopisek że ma być ich więcej to czego tutaj nie rozumiesz?

LOL spamujesz na lewo i prawo tymi obrazkami i innymi linkami, chyba nawet dokładnie ich nie czytając.

 

No tak 10 premier gier od microsoft.. może niech umieszczą tam 20 pozycji i więcej paździerzy  .Sony w 2020 nic nie miało- FFVII, ghost of tsushima. the last of us 2, nioh 2 ... 

Co do gier zapowiedzianych...piękna obietnica..mmmm cudownie mmm?. - już widzę reakcję jakby Sony umieściło taką listę przyszłości - "eeee ale to wyjdzie za 5 lat Sony porazka" :D

 

 

Edytowane przez Arszenik
  • Confused 2
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem Ci linka źródłowego właśnie do tych informacji bo stwierdziłeś że PPE i sam screen to za mało 

Teraz zapowiedziane tytuły są dla Ciebie problemem 

Przypomnij nam jakie to wielkie hity wychodzą na PS5 w dniu premiery?

SONY tak samo zadeklarowało tytuły gier które nie mają dokładnej daty premiery i to też tylko obietnica ?

Microsoft nie ma lineup, źle bo nie ma w co grać, zapowiadają gry też źle - jednym słowem co by nie zrobili i tak będzie źle bo to nie PlayStation ?

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj raz jeszcze na na jaki obrazek była moja odp o PPE.

 Nie tytuły zapowiedziane są problemem tylko to niezdrowe podniecenie z cyklu "piękna obietnica" . Czym się tu tak ekscytować ? 

Przypomnij jakie to hity wychodzą premierowo na series x/x ? Nowe halo ? Demon souls przełożony czy o czymś nie wiem ?

Mam wrażenie czytając Ciebie ze na premierę wychodzi nowe halo AAAA z gigantycznym rozmachem, hellblade na ue5 i fable.

Edytowane przez Arszenik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Arszenik napisał:

Przeczytaj raz jeszcze na na jaki obrazek była moja odp o PPE.

 

Na ten sam co z oficjalnego XBOX Polska innego teraz nie zamieszczałem 

13 minut temu, Arszenik napisał:

 

 Nie tytuły zapowiedziane są problemem tylko to niezdrowe podniecenie z cyklu "piękna obietnica" . Czym się tu tak ekscytować ? 

 

Te same niezdrowe podniecanie było logiem GoW2 w temacie PlayStation więc? 

13 minut temu, Arszenik napisał:

 

Przypomnij jakie to hity wychodzą premierowo na series x/x ? Nowe halo ? Demon souls przełożony czy o czymś nie wiem ?

 

DS wyjdzie pewnie na PC bo już się zdradzili na pokazie więc jaki to mocny EX SONY? Poza Halo masz tam inne tytuły zapowiedziane np. Forza 

13 minut temu, Arszenik napisał:

 

Mam wrażenie czytając Ciebie ze na premierę wychodzi nowe halo AAAA z gigantycznym rozmachem, hellblade na ue5 i fable.

Ile emocji z powodu jednej reklamy od Microsoftu no chyba że to ją ją zrobiłem 

Widać działa skoro taka nerwowa reakcja ?

To może być piękna generacja jak za czasów X360 i PS3

Rywalizacja SONY z MS to piękna sprawa zyskać mogą na tym wszyscy gracze

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Arszenik napisał:

Przeczytaj raz jeszcze na na jaki obrazek była moja odp o PPE.

 Nie tytuły zapowiedziane są problemem tylko to niezdrowe podniecenie z cyklu "piękna obietnica" . Czym się tu tak ekscytować ? 

Przypomnij jakie to hity wychodzą premierowo na series x/x ? Nowe halo ? Demon souls przełożony czy o czymś nie wiem ?

Mam wrażenie czytając Ciebie ze na premierę wychodzi nowe halo AAAA z gigantycznym rozmachem, hellblade na ue5 i fable.

Nie każdy potrzebuje hiper mega filmowych exów Sony. MS owszem, nie ma oszałamiających gier na start z własnych studiów, ale IMO takie Gearsy czy Halo mają większe replayability niż większość gier eksluzywnych wydanych na PS4 - przynajmniej jak dla mnie. Nie wiem jak inni, ale taki GoW, HZD czy SM - mimo, iż bawiłem się przy nich przednio - przy ponownym przejściu są już nuuuuudne. Historia, gameplay jest dobra na raz, podczas gdy w w/w strzelankach od MS bawię się przednie niezależnie od tego który raz przechodzę - a Gears 5 przeszedłem już z synem 4 razy w coopie. W multiplatformy też grałem kupę czasu, w tak bardzo znienawidzone przez graczy DA:I oraz ME:A (nie bijcie ;) ), Diablo 3 czy W3 - dużo dobrej zabawy. Wg mnie najlepszym rozwiązaniem będzie wstrzymanie się z zakupem PS5 do czasu 2022/2023, bo nawet jeśli chciałbym ograć jakieś exy, to i tak to co mnie interesuje ogram na PS4 pro (Morales + HZD i czuję, że GoW:Ragnarok też). W sumie to nie wiem po co to piszę nawet, temat wałkowany tyle razy, że głowa mała :D Nikt tu nikomu przecież nie broni kupna PS5 czy XsX na premierę, sam wahałem się jakiś czas temu, jednak polityka Sony skutecznie mnie zniechęciła do wydania kasy. Z zakupem XsX też bym się wstrzymał, ale mam ochotę choć raz w życiu przeżyć start nowej generacji "day one" i poczuć ten dreszczyk emocji. Może znów poczuję to samo, co w 2008 roku gdy wychodził dodatek Wrath of the Lich King do WoW i czekało się w nocy/nad ranem na uruchomienie serwerów i eksplorację nowych terenów :) Poszedł dziś preorder na XsX w sklepie MS :P

  • Like 3
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, azgan napisał:

Na ten sam co z oficjalnego XBOX Polska innego teraz nie zamieszczałem 

Te same niezdrowe podniecanie było logiem GoW2 w temacie PlayStation więc? 

DS wyjdzie pewnie na PC bo już się zdradzili na pokazie więc jaki to mocny EX SONY? Poza Halo masz tam inne tytuły zapowiedziane np. Forza 

Ile emocji z powodu jednej reklamy od Microsoftu no chyba że to ją ją zrobiłem 

Te same niezdrowe podniecenie ( w zasadzie nie wiem kogo... może przypomnisz ) było z gow2, więc Ty masz prawo niezdrowo się podniecać każda informacją od zielonych ? Co to za logika ?

Demon souls wyjdzie po roku czy dwóch latach albo w ogóle nie wyjdzie - na premierę jest na ps5 i to jest fakt. W cnn już podawali że nie składasz nowego pcta więc jakie to ma dla Ciebie znaczenie ? 

Nie wiem jakich emocji ale Twoje są chyba za duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kaczkofan napisał:

Nie każdy potrzebuje hiper mega filmowych exów Sony.

To źle, jesteś gorszym człowiekiem jeśli nie grzejesz się jak nastolatek na pierwszy raz exami od Sony! Już to kiedyś pisałem - gracze PS nie rozumieją, że na ich exach świat gier się nie kończy, musisz pragnąć i kochać bezwarunkowo.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Arszenik napisał:

 

Demon souls wyjdzie po roku czy dwóch latach albo w ogóle nie wyjdzie - na premierę jest na ps5 i to jest fakt. W cnn już podawali że nie składasz nowego pcta więc jakie to ma dla Ciebie znaczenie ? 

 

To zagram na PS5 bo kupiłem obie konsole natomist wątpię byś Ty miał taką możliwość w tytuły od Bethesda które mogą nie trafić na PS5. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kaczkofan napisał:

Nie każdy potrzebuje hiper mega filmowych exów Sony. MS owszem, nie ma oszałamiających gier na start z własnych studiów, ale IMO takie Gearsy czy Halo mają większe replayability niż większość gier eksluzywnych wydanych na PS4 - przynajmniej jak dla mnie. Nie wiem jak inni, ale taki GoW, HZD czy SM - mimo, iż bawiłem się przy nich przednio - przy ponownym przejściu są już nuuuuudne. Historia, gameplay jest dobra na raz, podczas gdy w w/w strzelankach od MS bawię się przednie niezależnie od tego który raz przechodzę - a Gears 5 przeszedłem już z synem 4 razy w coopie. W multiplatformy też grałem kupę czasu, w tak bardzo znienawidzone przez graczy DA:I oraz ME:A (nie bijcie ;) ), Diablo 3 czy W3 - dużo dobrej zabawy. Wg mnie najlepszym rozwiązaniem będzie wstrzymanie się z zakupem PS5 do czasu 2022/2023, bo nawet jeśli chciałbym ograć jakieś exy, to i tak to co mnie interesuje ogram na PS4 pro (Morales + HZD i czuję, że GoW:Ragnarok też). W sumie to nie wiem po co to piszę nawet, temat wałkowany tyle razy, że głowa mała :D Nikt tu nikomu przecież nie broni kupna PS5 czy XsX na premierę, sam wahałem się jakiś czas temu, jednak polityka Sony skutecznie mnie zniechęciła do wydania kasy. Z zakupem XsX też bym się wstrzymał, ale mam ochotę choć raz w życiu przeżyć start nowej generacji "day one" i poczuć ten dreszczyk emocji. Może znów poczuję to samo, co w 2008 roku gdy wychodził dodatek Wrath of the Lich King do WoW i czekało się w nocy/nad ranem na uruchomienie serwerów i eksplorację nowych terenów :) Poszedł dziś preorder na XsX w sklepie MS :P

Demon souls z natury rzeczy jak soulsopodobna będzie miała dobre replayability - ng+ plus pewnie fajne pvp. Nikt nie chce filmowych aaa od sony ale na premierę większość się o nie pyta gdzie sa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

To zagram na PS5 bo kupiłem obie konsole natomist wątpię byś Ty miał taką możliwość w tytuły od Bethesda które mogą nie trafić na PS5. 

W Stalkera 2 nie zagra pewnie bo MS dał $ na skończenie tej gry odrodzonemu GSC. :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Arszenik napisał:

 

Nie wiem jakich emocji ale Twoje są chyba za duże.

Możliwe ale jaram się tymi Next-Genami i tego nie ukrywam. Jest spora przerwa od grania i łaknienie nowości jest ogromne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Arszenik

DS pewnie tak, choć wątpię, by jakakolwiek gra soulslike kupiła mnie tak jak Bloodborne. Od całej reszty odbijałem się jak od ściany, a BB był jedyną grą tego typu, która mi podeszła i  prawie wbiłem platynę :)  NG++ męczę, jeszcze kilku bossów i wpadnie platynka. Mogłem kombinować z saveami itd., ale za bardzo lubię te grę by oszukiwać w ten sposób.

Edytowane przez Kaczkofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Stjepan napisał:

W Stalkera 2 nie zagra pewnie bo MS dał $ na skończenie tej gry odrodzonemu GSC. :E 

Ooo to nowy S.T.A.L.K.E.R też ma być ekskluzywnie na konsoli Microsoftu? Myślałem że to ma być multi-platforma.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

To zagram na PS5 bo kupiłem obie konsole natomist wątpię byś Ty miał taką możliwość w tytuły od Bethesda które mogą nie trafić na PS5. 

Wygląda na to że microsoft będzie królował w streamingu. Co za problem wykupić xcloud jak coś mi się spodoba i ograć nawet na kalkulatorze ?

To w co wątpisz ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

Ooo to nowy S.T.A.L.K.E.R też ma być ekskluzywnie na konsoli Microsoftu? Myślałem że to ma być multi-platfirma.

Ma być na PC też z tego co wiem, nie ma być chyba tylko na PS5. :E  chodziło o konsole Sony tylko, ale nie wiem. :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...