Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam Eneloopy Pro z ładowarką BQ-CC55.

45 minut temu, Nihat89 napisał:

Nie żebym bronił SW ale on mówi raczej o Xbox One Energizer 2x Charge System a nie o paluszkach AA.

I ma to sens, bo na jakimś filmiku (nie pamiętam już kogo) mówili, że taki zestaw od One mu nie działa przez inną klapkę albo inny rodzaj mocowania.

Edit. Znalazłem ten film: 

Edit2. W informacjach o zestawie Play&Charge, który będzie dostępny w sprzedaży od 10 listopada https://www.xbox.com/pl-pl/accessories/batteries-chargers/play-and-charge-kit jest informacja "Funkcjonuje z kontrolerami bezprzewodowymi Xbox z portem USB-C."

Edytowane przez cincin27
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, azgan napisał:

Tylko tych które to wspierają. W B9 masz VRR po HDMI2.1 (będzie działać na XBOX SERIES X wł. z poziomu opcji konsoli) i G-Sync od NVIDII na PC. OLED'y z 2019 nie wspierają tylko FreeSync 2 HDR PREMIUM https://www.forbes.com/sites/johnarcher/2020/08/02/lg-confirms-2019-oled-tvs-wont-get-key-gaming-feature/#14f198c75826

Ten bajer mają tylko nowsze modele z 2020 roku jak np. CX i działa po HDMI2.0b jak i 2.1

Tak ale to przy konsoli jest i tak bezuzyteczne, a pod pc nie mam zamiaru podlaczac. Dla kogos kto podlacza PC to must have ;) 

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Tak ale to przy konsoli jest i tak bezuzyteczne, a pod pc nie mam zamiaru podlaczac. Dla kogos kto podlacza PC to must have ;) 

Jest użyteczne nawet na XBOX ONE X zobacz sobie cały filmik do końca tam masz pokazane jak to wygląda też na konsoli 

Gdyby było bezużyteczne to bym o tym nie wspominał. Co to daje? A no to że już teraz bez HDMI2.1 mogę grać z VRR i to po HDMI2.0b na XOX 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze zle sie wyrazilem, dla mnie jest bezuzyteczne bo wszystko odpale na nowej konsoli  ;) 

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Moze zle sie wyrazilem, dla mnie jest bezuzyteczne ;) 

A chyba że tak 😉

PS>

Snoop Dogg ma lodówkę w kształcie Xboksa Series X 😄 https://www.gry-online.pl/hardware/snoop-dogg-ma-lodowke-w-ksztalcie-xboksa-series-x/z31eb38

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No no, Snoop Doogg to jest legenda:cool: nie co ten pseudo raper od Sony Travis Scott. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UP@ Zabrakło info o XGP czy to znaczy że fabularne DLC będzie płatne?

Kolejny dodatek zapowiedziany od studia Microsoftu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

XBOX SERIES X już na półkach w pierwszych sklepach 😲

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Tomek1623 napisał:

Fajnie gdyby tak zaczęli wysyłać przed premierą :glodny:

No właśnie już wysyłają 🤤

Xbox-Series-X-wcze-niej-premiera-1

Japonia znów rozchwytuje Xbox Series X/S. Druga pula pre-orderów błyskawicznie wyprzedana https://www.ppe.pl/news/151068/japonia-znow-rozchwytuje-xbox-series-xs-druga-pula-preorderow-blyskawicznie-wyprzedana.html

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie to tą premiera za 3 dni? Fejk? U nas nic takiego nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Tomek1623 napisał:

Gdzie to tą premiera za 3 dni? Fejk? U nas nic takiego nie słyszałem.

Ale kto powiedział że u nas? 

Źródło: Twitter: GameLeaksRumors

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, azgan napisał:

Japonia znów rozchwytuje Xbox Series X/S. Druga pula pre-orderów błyskawicznie wyprzedana

No dobra, ale lepszy podgląd był by jak by były jakieś liczby. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Tomek1623 napisał:

No ja nie czytam australijskich mediów XD

U nas to będzie doborze jak na premierę dostaniesz 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, azgan napisał:

Kolejny dodatek zapowiedziany od studia Microsoftu 

Jak płatny to olewam,chyba że za 99zł.

56 minut temu, Tomek1623 napisał:

Fajnie gdyby tak zaczęli wysyłać przed premierą :glodny:

U nas i tak pewnie galerie zamkną do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Odpaliłem wczoraj oleda, wybrałem gotowy preset kino i w sumie jest jak najbardziej wporzadku. Oświetlenie 80 i jasnosc na 60 ustawia. Co mogę powiedzieć ? Miazga! Nawet włączające logo od netflixa elektryzuje jakością obrazu i czerni :D Wiadomo człowiek już to widział w marketach ale u siebie smakuje innaczej. Jak konsola przyjdzie i odpalę grę to chyba zawału dostanę 🤣 Dawno mnie tak sprzęt nie jarał. A co mi bardzo się podoba to pilot w formie myszki, genialny pomysł bo wpisanie czegoś i schodzenie strzałkami na boki to koszmar.

ja używam QuantumLed (QLED) i jest podobnie, choć wiadomo że nie to samo. Koparkę zbieram każdego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, ODIN85 napisał:

U nas i tak pewnie galerie zamkną do premiery.

Mogą zamykać, brałem kurierem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, azgan napisał:

Tylko tych które to wspierają. W B9 masz VRR po HDMI2.1 (będzie działać na XBOX SERIES X wł. z poziomu opcji konsoli) i G-Sync od NVIDII na PC. OLED'y z 2019 nie wspierają tylko FreeSync 2 HDR PREMIUM https://www.forbes.com/sites/johnarcher/2020/08/02/lg-confirms-2019-oled-tvs-wont-get-key-gaming-feature/#14f198c75826

Ten bajer mają tylko nowsze modele z 2020 roku jak np. CX i działa po HDMI2.0b jak i 2.1

Tutaj małe sprostowanie, B9 ma HDMI-VRR co ma też aktualny xbox i zadziała po 2.0.

Freesync Premium czy Gsync w zestawie B9-xbox nie jest potrzebny

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, azgan napisał:

No właśnie już wysyłają 

Przeczytaj komentarze, tam jest screen z informacją od Microsoftu, że to błąd systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Nihat89 napisał:

Nie żebym bronił SW ale on mówi raczej o Xbox One Energizer 2x Charge System a nie o paluszkach AA.

To obejrzyj jeszcze raz od 4:29, skompromitował się też w komentarzu. Nawet jeśli mówił o tym szmelcu to powinien wiedzieć, że normalne aku Energizer sprzedają się pewnie ze 100 razy lepiej, więc powinien powiedzieć, że mu chodzi o ten 1%.

4 godziny temu, Nihat89 napisał:

Ja używam Eneloop Pro i ładowarki BQ‑CC55 i jest ok. W jednym padzie mam Play & Charge ale nie ma te rozwiązanie jakiś większych zalet.

Dla fanbojów Sony ma. Takie głupie argumenty jak konieczność wymiany baterii co 2-3 dni. Oczywiście nie wiedzą, że na PS4 trzeba to robić codziennie, a na XO co 7-10 dni. Te liczby dotyczą mojego grania. Wiadomo pady Sony wytrzymują ponad 1 dzień, ale 2 to ryzyko, zaś siedzenie na krótkim kablu doprowadza do szału, lepiej ładować codziennie. Zaś te białe Eneloopy nigdy nie policzyłem ile działają, bo to zero problemu (na oko 40-50h). Podstawowy problem to zużywanie się aku i te wbudowane (oraz P&C) to megaskandal, typowe aku wytrzymują 1-2 lata, Eneloopy podobno 10 lat mając 70% (czyli tyle co Energizer po pół roku), ja spadku wydajności nie widzę, a BC-700 potwierdza zero zużycia w 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, azgan napisał:

to jest właśnie minus XGP - niby masz dostęp do pełnej wersji gry w dniu premiery w ramach abonamentu, ale gdy pojawia się dodatek to musisz sobie go kupić sam (np. Forza Horizon 4). Ostatni dodatek do The Outer Worlds jest płatny, jak wyjdzie DLC do Gears 5 to też w 99% trzeba będzie za nie zapłacić. Niby gry za grosze, ale jak ktoś zacznie kupować dodatki to będzie musiał przygotować złotówki ;) 

Lepiej wypada tutaj Uplay+ (daje dostęp do gry deluxe/goty ze wszystkimi dodatkami na PC)

Edytowane przez esef

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co w sumie trochę dziwne, bo Final Fantasy Xv pojawił się w XGP chyba ze wszystkimi DLC.  A Uplay+ akurat nic ciekawego nie ma do zaoferowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi