Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo już, że starsze pady będą kompatybilne ale ciekawi mnie czy Microsoft czegoś nie zmieni w sposobie połączenia pada z konsolą żeby raz na zawsze zrobić porządek z tymi emulatorami typu XIM, Cronus Max. Co by nie mówić to te urządzenia całkowicie zepsuły grę online na konsolach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Nihat89 napisał:

Wiadomo już, że starsze pady będą kompatybilne ale ciekawi mnie czy Microsoft czegoś nie zmieni w sposobie połączenia pada z konsolą żeby raz na zawsze zrobić porządek z tymi emulatorami typu XIM, Cronus Max. Co by nie mówić to te urządzenia całkowicie zepsuły grę online na konsolach. 

Kiedyś była taka informacja, ale nie mam pojęcia czy coś z nimi robią: "In response, Microsoft is introducing a new API developers can leverage to detect (and potentially block) mouse and keyboard accessories that mimic controller inputs unfairly".

Źródło: https://www.windowscentral.com/microsoft-and-razer-might-be-working-xbox-keyboard-and-mouse-partnership

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak to jest z tym calym menu w xbox? Czytalem cos kiedys ze na premier ma by nowe??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Phoenixsuple napisał:

A jak to jest z tym calym menu w xbox? Czytalem cos kiedys ze na premier ma by nowe??

No i jest już nowe. Ostatnio też ONE X dostał nowe 😊

xsx-main-1536x860

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Jaycob napisał:

Co w sumie trochę dziwne, bo Final Fantasy Xv pojawił się w XGP chyba ze wszystkimi DLC.

Dziwne to w drugą stronę. DLC to wyjątek, ale ja DLC olewam, nie dam zarobić złodziejom. Kupuję grę np. za 20 zł w promocji i niby na DLC mam wydać 100-200?

Generalnie DLC to ochłapy nie warte ceny. Wyjątek to oba DLC do GTA IV, dobre ale też nie warte ceny. Nie dadzą złodzieje, wykroją część gry? Trudno, obejdę się bez, gram w podstawkę. Kupowanie DLC to jak kupowanie PS5 Digital i gier za 350 zł, choć oczywiście tfurcy złodzieje o tym marzą, by zlikwidować rynek używanych gier. Kiedyś takich nienawidzili bardziej niż piratów, do 2013 roku - gdy MS ostro za to oberwał (w tym premiera XO).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy jakie. Jak jest fabularne i dobrze zrobione jak na poziomie Redów - Serce z Kamienia czy Krew i Wino to biorę chętnie.  Albo te do Diablo II i III, świetnie rozwijały fabułę i dodawały nowe tryby, bez których gra już dawno została by zapomniana. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DLC to nie zawsze ochłapy - czasami warto poświęcić im chwilę (np. DLC do Wiedźmina, do TLOU, do Dark Souls 3 czy tam Horizon Zero Dawn.)

Nie pamiętam, żeby Microsoft udostępnił jakiekolwiek DLC do swoich gier za darmo w ramach abonamentu - zawsze jest dostępna sama podstawka. Pewnie w jakimś stopniu ma to im zwrócić koszty ponoszone na Game Pass. Bo raz, że człowiek przyzwyczaja się do cyfrowych wersji gier, a dwa mając już podstawkę "za darmo" łatwiej go przekonać do zakupu dodatków. W Forza Horizon 4 jeśli się nie mylę podczas gry na mapie mamy zaznaczone DLC i cały czas kuszą nas, żeby sobie rozbudować grę za prawdziwe $$$. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, azgan napisał:

Fajne fejki. Widać, że wystarczy wpisać w tytule Xbox Series X i od razu się napaleńcy łapią. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, azgan napisał:

A chyba że tak 😉

PS>

Snoop Dogg ma lodówkę w kształcie Xboksa Series X 😄 https://www.gry-online.pl/hardware/snoop-dogg-ma-lodowke-w-ksztalcie-xboksa-series-x/z31eb38

Świetne, pozamiatał! :D

I to mi się u niego podoba, ma swoje zdanie, swój styl i lotto mu co inni myślą o nim

>KLIK< :thumbup: :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Jaycob napisał:

Zależy jakie. Jak jest fabularne i dobrze zrobione jak na poziomie Redów - Serce z Kamienia czy Krew i Wino to biorę chętnie.  Albo te do Diablo II i III, świetnie rozwijały fabułę i dodawały nowe tryby, bez których gra już dawno została by zapomniana. 

To były dodatki a nie dlc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Fajna lodówka, stylowa 😁

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

To były dodatki a nie dlc.

Przecież to jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Nie tak do końca. DLC to downloadable content czyli zawartość do pobrania a EP to Expansion Pack czyli rozszerzenie. Teraz wszyscy posługują się terminem DLC. ale dla mnie to nie ma sensu..  Wiedźmin 3 miał 16 DLC a dwa rozszerzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Motyw z lodówką niezły i Snoop Dogg, a nie jakiś no name raper którego nikt nie zna. :E

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Stjepan napisał:

Motyw z lodówką niezły i Snoop Dogg, a nie jakiś no name raper którego nikt nie zna.

Też gościa nie kojarzę, ale z tego co widzę w stanach jest teraz dość popularny. Wiadomo, że bardziej popularny od SD nie będzie, ale no name to nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Nie to nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Camil666 napisał:

Też gościa nie kojarzę, ale z tego co widzę w stanach jest teraz dość popularny. Wiadomo, że bardziej popularny od SD nie będzie, ale no name to nie jest.

Dla mnie no name, ja rapu nie słucham, ale Snoop Dogga znam. :E

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, kubikolos napisał:

Nie tak do końca. DLC to downloadable content czyli zawartość do pobrania a EP to Expansion Pack czyli rozszerzenie. Teraz wszyscy posługują się terminem DLC. ale dla mnie to nie ma sensu..  Wiedźmin 3 miał 16 DLC a dwa rozszerzenia. 

Pitolenie. 

Zawartość do pobrania (ang. downloadable content, DLC) – produkt stanowiący rozszerzenie gry komputerowej, udostępniany przez wydawcę za pośrednictwem Internetu. Pod pojęciem tym kryją się różnego rodzaju dodatki do podstawowej wersji gry, takie jak nowe wyposażenie, mapy czy pakiety misji[1]. Często gra ma swoją reedycję, w skład której wchodzą wszystkie wydane do niej DLC.

-wiki

Potato, patato.

Jest to rozszerzenie? Jest! :) 

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Jaycob napisał:

Pitolenie. 

Zawartość do pobrania (ang. downloadable content, DLC) – produkt stanowiący rozszerzenie gry komputerowej, udostępniany przez wydawcę za pośrednictwem Internetu. Pod pojęciem tym kryją się różnego rodzaju dodatki do podstawowej wersji gry, takie jak nowe wyposażenie, mapy czy pakiety misji[1]. Często gra ma swoją reedycję, w skład której wchodzą wszystkie wydane do niej DLC.

-wiki

Potato, patato.

Jest to rozszerzenie? Jest! :)

Pozamiatane, kazdy dobrze wie ze DLC to dodatek/rozszerzenie, koniec kropka :D  Sorry chyba nie kazdy :rotfl:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nazywajcie sobie to jak chcecie. Ja wyznaję jedyny słuszny format tego syfu. Kropka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, kubikolos napisał:

Nazywajcie sobie to jak chcecie. Ja wyznaję jedyny słuszny format tego syfu. Kropka.

Czyli zbroja dla konia i Serca z kamienia to ten sam poziom?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi