Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sam się o tym za chwilę przekonam jak to wygląda 

kliknij żeby powiększyć 

20201102-182605

Najpierw pogram bez RT a później jak już przyjedzie XSX to odpalę z RT ?

Jeden BOX a dwie gry - i to mi się podoba ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez żadnych dodatkowych kosztów. Od razu z automatu powinieneś mieć uppgrade. :) 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do preorderów dziś kumpel dzwonił do xkom zamawiał 2,5 tygodnia temu jak nie było tej informacji ze juz niedostępne na stronie. Podobnie mają mu wysłać zgodnie z harmonogramem tylko nie wie czy 9 czy 10.10.

Rozmawiał z sąsiadem który pracuje w Neo ma być podobno ps5 jak i XsX normalnie na półkach.

Ja się pytałem w ME w zeszłym tygodniu nic nie wiedzieli

 

Reasumując co konsultant to inna wersja :D poczekamy do 10.10.2020 i zobaczymy jak to będzie wyglądać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko, że nawet obraz ładowania się "glitchował". :D  Jakie tam będą SSD, też taki chcę mieć na PC. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, martingg napisał:

Co do preorderów dziś kumpel dzwonił do xkom zamawiał 2,5 tygodnia temu jak nie było tej informacji ze juz niedostępne na stronie. Podobnie mają mu wysłać zgodnie z harmonogramem tylko nie wie czy 9 czy 10.10.

Rozmawiał z sąsiadem który pracuje w Neo ma być podobno ps5 jak i XsX normalnie na półkach.

Ja się pytałem w ME w zeszłym tygodniu nic nie wiedzieli

Reasumując co konsultant to inna wersja :D poczekamy do 10.10.2020 i zobaczymy jak to będzie wyglądać.

No w x-komie 10 zaczną realizację zamówień, najwcześniej 12. Zobacz sobie to zdjęcie niżej. Ja do nich dzwoniłem i taki ziomek co też tam kupił to dostaliśmy mniej więcej taką samą informację w stylu „Nie wiem dlaczego inne sklepy wysyłają sprzęt 9, bo producent zezwolił nam na wysyłkę i realizację zamówień dopiero w dniu premiery, więc naprawdę nie potrafię wyjaśnić dlaczego tak jest w innych sklepach”.

Za to w media expert nadal na stronie przy konsoli widnieje napis zagwarantuj sobie dostępność na premierę. 

 comment_1604325133fNO7PfelYggDP4QPh2gPso

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co on gada o dniu premiery 11/11, skoro światowa premiera jest 10/11?

Typowi konsultanci, co jeden to gorszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, cincin27 napisał:

No w x-komie 10 zaczną realizację zamówień, najwcześniej 12. Zobacz sobie to zdjęcie niżej. Ja do nich dzwoniłem i taki ziomek co też tam kupił to dostaliśmy mniej więcej taką samą informację w stylu „Nie wiem dlaczego inne sklepy wysyłają sprzęt 9, bo producent zezwolił nam na wysyłkę i realizację zamówień dopiero w dniu premiery, więc naprawdę nie potrafię wyjaśnić dlaczego tak jest w innych sklepach”.

Za to w media expert nadal na stronie przy konsoli widnieje napis zagwarantuj sobie dostępność na premierę. 

 comment_1604325133fNO7PfelYggDP4QPh2gPso

 

Ja wywaliłem swój preorder z xkom wziałem w ME. Mam w mieście jeszcze euro, neonet, może gdzieś upoluje, ale chciałbym z valhalla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Nic  o trybach ??

Nie. Tylko tyle podali. 

 

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Rosveen napisał:

Co on gada o dniu premiery 11/11, skoro światowa premiera jest 10/11?

Typowi konsultanci, co jeden to gorszy...

Nie wiem, ale na infolinii powiedzieli, że wiedzą o premierze 10 listopada, ale tego dnia to mogą dopiero zacząć realizować zamówienia - najwcześniej odbiór 12 listopada.

8 minut temu, martingg napisał:

Ja wywaliłem swój preorder z xkom wziałem w ME. Mam w mieście jeszcze euro, neonet, może gdzieś upoluje, ale chciałbym z valhalla :)

Też tak zrobiłem. Akurat miałem brać z padem a w ME jest promocja na drugi kontroler - 40 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Jaycob napisał:

El0I7KEX0AE3-A-?format=jpg&name=4096x409

Takie ustawienia będą na XSX w FH4. :) 

A będzie jakiś tryb 120 Hz? Czy można będzie tylko w 60 grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jaycob napisał:

Nie. Tylko tyle podali.

 

Podasz linka do zrodla tych informacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D 
 

Jak znajdziecie coś więcej to się podzielcie. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam o sony to maja niezle okrojone gpu mix rdna 1/2.

oGK5RGY.png

23 minuty temu, Jaycob napisał:

Jak znajdziecie coś więcej to się podzielcie. 

Teraz czekac na info o Gears 5.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie mogę doczekać się tych wpisów "ło, moją już wysłali", "łe, a moja już jedzie", "kurczę, już jadę po konsolę", "w MM jeszcze są", "w RTV już nie ma", "9.11. a na stronie, że jeszcze nie wysłali", "10.11. a konsultant powiedział, że...", "kuźwa, gdzie jest ten kurier", "pół dnia jeżdżę za kurierem a ten nie chce się zatrzymać", "nocuję pod paczkomatem", itp...

jakby co, wpisujcie miasta, bo czuję, że sytuacja zaczyna się tutaj powoli nakręcać i lekko już gotować... ?

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga PS5 bedzie mialo RT w Watch Dogs?? bo W sumie nigdzie nie reklamuja i zastanawiam sie czy tylko xbox bedzie mial w tej grze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, milekp napisał:

już nie mogę doczekać się tych wpisów "ło, moją już wysłali", "łe, a moja już jedzie", "kurczę, już jadę po konsolę", "w MM jeszcze są", "w RTV już nie ma", "9.11. a na stronie, że jeszcze nie wysłali", "10.11. a konsultant powiedział, że...", "kuźwa, gdzie jest ten kurier", "pół dnia jeżdżę za kurierem a ten nie chce się zatrzymać", "nocuję pod paczkomatem", itp...

jakby co, wpisujcie miasta, bo czuję, że sytuacja zaczyna się tutaj powoli nakręcać i lekko już gotować... ?

Coś na rozgrzewkę:

El1jds9WMAEEHqI?format=jpg&name=medium

A tak poza tym to zluzuj trochę, raz na 7 lat jest takie wydarzenie. Można się pocieszyć. ;)

25 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Czytam o sony to maja niezle okrojone gpu mix rdna 1/2

Zobaczymy jak to się realnie przełoży i jakimi sztuczkami PS będą czarować. ;) 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztuczki SSD :rotfl: Napewno xbox jest sprzetowo przygotowany o niebo lepiej. Wszytsko juz lezy w rekach dev. Chociaz za 3-4lata chcilabym juz wersje pro konsoli ujrzec na zen3 i rdna3.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu wypowiedź dev'a David Cage z QD:

Porównanie sprzętu jest zawsze trudne, ponieważ zawsze ma on zalety i wady. Nie jest to tylko kwestia procesora czy częstotliwości; chodzi bardziej o spójność komponentów i możliwości zaawansowanych funkcji.

Procesory obu konsol używają tego samego procesora (nieco szybszego na Xbox Series X), GPU Xboxa również wydaje się mocniejszy, ponieważ jest 16% szybszy niż GPU PS5, a przepustowość jest o 25% większa. Szybkość transferu z dysku SSD jest dwukrotnie większa na PS5.

Rdzenie shaderów Xboksa są również bardziej odpowiednie do uczenia maszynowego, co może być zaletą, jeśli Microsoftowi uda się zaimplementować odpowiednik DLSS firmy Nvidia (zaawansowane rozwiązanie sieci neuronowej dla sztucznej inteligencji).

Ogólnie uważam, że czysta analiza sprzętu pokazuje przewagę dla Microsoftu, ale doświadczenie mówi nam, że sprzęt jest tylko częścią równania: Sony pokazało w przeszłości, że ich konsole mogą dostarczać najlepiej wyglądające gry, ponieważ ich architektura i oprogramowanie były zwykle bardzo spójne i wydajne.

Wydaje się, że właśnie to naciska teraz Microsoft. Na początku tego tygodnia, wraz z ogłoszeniem, że Xbox Series S i X są jedynymi konsolami nowej generacji z pełną architekturą AMD RDNA 2 , inżynierowie Microsoftu szczególnie podkreślili te możliwości .

[...] poszliśmy jeszcze dalej, wprowadzając dodatkowe innowacje nowej generacji, takie jak przyspieszane sprzętowo funkcje uczenia maszynowego dla lepszej inteligencji postaci niezależnych, bardziej realistyczne animacje i lepszą jakość wizualną dzięki technikom takim jak super rozdzielczość oparta na technologii ML.
 

Ponadto wiemy również od AMD, że pracują nad otwartą, wieloplatformową alternatywą dla technologii Deep Learning Super-Sampling firmy NVIDIA , co ponownie sugeruje, że można go używać zarówno na sprzęcie z serii PC, jak i Xbox. Deweloperzy z Gaijin Entertainment powiedzieli nam w zeszłym tygodniu, że już badają zastosowania DirectML w swoich grach, więc wydaje się, że to tylko kwestia czasu, zanim ta potencjalna przewaga sprzętowa się urzeczywistni.

10 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Sztuczki SSD :rotfl: Napewno xbox jest sprzetowo przygotowany o niebo lepiej. Wszytsko juz lezy w rekach dev. Chociaz za 3-4lata chcilabym juz wersje pro konsoli ujrzec na zen3 i rdna3.

Z tego co słyszałem PS5 będzie mieć customowe RDNA - także trochę inne niż te co w XS. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jaycob napisał:

Z tego co słyszałem PS5 będzie mieć customowe RDNA - także trochę inne niż te co w XS. 

;)

obraz.png.2db5b81cc74f8255725e5805fb4b6e2a.png

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
34 minuty temu, milekp napisał:

jakby co, wpisujcie miasta, bo czuję, że sytuacja zaczyna się tutaj powoli nakręcać i lekko już gotować... ?

przepraszam, już nie będę pisał

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, cincin27 napisał:

przepraszam, już nie będę pisał

nie no, pisz, przecież pisałem, że nie mogę się doczekać tych wpisów... :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, milekp napisał:

już nie mogę doczekać się tych wpisów "ło, moją już wysłali", "łe, a moja już jedzie", "kurczę, już jadę po konsolę", "w MM jeszcze są", "w RTV już nie ma", "9.11. a na stronie, że jeszcze nie wysłali", "10.11. a konsultant powiedział, że...", "kuźwa, gdzie jest ten kurier", "pół dnia jeżdżę za kurierem a ten nie chce się zatrzymać", "nocuję pod paczkomatem", itp...

jakby co, wpisujcie miasta, bo czuję, że sytuacja zaczyna się tutaj powoli nakręcać i lekko już gotować... ?

a jak nie dostaniemy konsoli na premierę to 11go zrobimy większy protest od babskiego, na transparentach wypiszemy które sklepy, konsultanci, kurierzy mają wypier...

, a jak z PS5 sytuacja powtórzy się to 20go pomyślimy nad obaleniem rządu, w końcu państwo nie działa dobrze jeśli nie mamy sprzętu na premierę.

Edytowane przez Elvis79
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...