Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Ten nowy CoD jest naprawdę udany, warto wydać na to hajs (nie zawiedziesz się). Mega klimatyczna kampania na 2x do przejścia z innymi wyborami i zakończeniami no i multik na x godzin jak ktoś lubi a w 120k/s z VRR to czysta przyjemność. RT też można przetestować jak ktoś lubi takie nowinki. Dla maniaków HDR jest też bardzo dobrze zrobiony i to z HGiG.

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Finest napisał:

Jest jeszcze wieksza cebula. 

Kupić wersję standardowa, kupić ulepszenie do wersji cross bundle i wysłać sobie na maila jako gift, a potem zrobić zwrot na wersję standard. 

Probowales?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Probowales?? 

Pobiera się, a zwrot już zatrwierdzony 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Finest napisał:

Pobiera się, a zwrot już zatrwierdzony 

Jak to sie rozlezie po sieci to zaraz utna promo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Finest napisał:

Jest jeszcze wieksza cebula. 

Kupić wersję standardowa, kupić ulepszenie do wersji cross bundle i wysłać sobie na maila jako gift, a potem zrobić zwrot na wersję standard. 

Tylko, że to już nie cebula, a zwykłe wyłudzenie/kradzież :E
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

Jakiego OLED'zika będziesz brał do XSX ??

Prawdopodobnie 65 BX lub CX zobaczymy jaka będzie różnica w cenie jakoś na BF. BX spadł już do 5300 za 65 cali O.o

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Finest napisał:

Jest jeszcze wieksza cebula. 

Kupić wersję standardowa, kupić ulepszenie do wersji cross bundle i wysłać sobie na maila jako gift, a potem zrobić zwrot na wersję standard. 

Czyli że wychodzi 40zl? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukadd napisał:

Tylko, że to już nie cebula, a zwykłe wyłudzenie/kradzież :E
 

Kupilem gre i nie ma opcji zwrotu wiec niekoniecznie jestem przekonany do tego co pisal kolega o zwrocie. Dwoch kodow sie juz pozbylem wiec gra wyszla i tak za frytki. Wieczorem bedzie testowanko :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Kupilem gre i nie ma opcji zwrotu wiec niekoniecznie jestem przekonany do tego co pisal kolega o zwrocie. Dwoch kodow sie juz pozbylem wiec gra wyszla i tak za frytki. Wieczorem bedzie testowanko :D 

https://support.xbox.com/pl-PL/help/subscriptions-billing/buy-games-apps/refund-orders

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Finest napisał:

Pisalem ci na priv zebys wrzucil foto opcji zwrotu, to co mi wrzucasz to moze kazdy sobie przeczytac i nic to nie znaczy ;)  Nic to nie zmienia bo opcji zwrotu nie mam w histori zamowien wiec podjerzewam ze jest to wylaczone dla tej gry.

 

W kazdym badz razie 137zl to dobry deal byl :D

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Pisalem ci na priv zebys wrzucil foto opcji zwrotu, to co mi wrzucasz to moze kazdy sobie przeczytac i nic to nie znaczy ;)  Nic to nie zmienia bo opcji zwrotu nie mam w histori zamowien.

 

W kazdym badz razie 137zl to dobry deal byl :D

Jak się zalogujesz na konto i wejdziesz w ten link to jest opcja ?

https://ibb.co/JnWzK6b

Edytowane przez Finest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Finest napisał:

Jak się zalogujesz na konto i wejdziesz w ten link to jest opcja ?

https://ibb.co/JnWzK6b

Podziekowal ;) Nie latwo to odszukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W sumie racja. Jak komuś jest potrzebna wersja międzygeneracyjna to po co trzymać standardową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę niepokojące te testy wydajności gdzie PS5 wypada lepiej od XSX... ?
Myślicie, że to będzie reguła czy jakieś "wypadki przy pracy"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dzb napisał:

Trochę niepokojące te testy wydajności gdzie PS5 wypada lepiej od XSX... ?
Myślicie, że to będzie reguła czy jakieś "wypadki przy pracy"?

Ale co ma rzeczywista moc konsoli do optymalizacji gry?  Widzialem juz porownanie asasyna tam gdzie ps5 mialo 60fpa tam xsx dropil do 59fps i ludki juz sie podniecaly nad magiczna moca ps5, nie badz taki sam ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Ale co ma rzeczywista moc konsoli do optymalizacji gry?

W teorii raw power powinno sobie poradzić lepiej przy słabej optymalizacji. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Ale co ma rzeczywista moc konsoli do optymalizacji gry?  Widzialem juz porownanie asasyna tam gdzie ps5 mialo 60fpa tam xsx dropil do 59fps i ludki juz sie podniecaly nad magiczna moca ps5, nie badz taki sam ;) 

Zachęcony opiniami w duchu "pogrom X'a", "PS5 już zaorało tą śmieszną konkurencję", "król jest bezpieczny, można spokojnie odetchnąć" rzuciłem okiem na jakieś porównania i podprapałem się po głowie, bo tak to mniej więcej wyglądało :E bez wykresów różnica ciężka do odnotowania ;) W DMC była bardzo duża różnica, ale przez to, że to bardzo duża różnica to tym bardziej bym stawiał na coś poza boskością sprzetu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam taki problem podczas startu konsoli wyskoczyło E200 0000006B 00000000 startup error.

Po resecie ok ale odkąd dzisiaj włączyłem konsolę to mam artefakty w menu,

podczas gier mniej widoczne ale czasem tez coś wyskoczy.

Tv oled c9 ustawiony według filmiku vincenta.

Ma ktoś podobnie czy zwrot mnie czeka?

Artefakty w 2d pojawiają się w coraz większej częstotliwości, pograłem kilka dni od 10 listopada i dzisiaj dopiero cyrki się zaczęły.

Konsola stoi luzem także z powietrzem raczej nie ma problemu, ustawienia tv dałem do fabrycznych i dalej to samo.

Kurde szlak mnie chyba trafi zaraz, nie mam zamiaru wysyłać na gwarancję i chyba skorzystam z 14 dniowego zwrotu i zakupię inną.

Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, kurczak80 napisał:

Hej mam taki problem podczas startu konsoli wyskoczyło E200 0000006B 00000000 startup error.

Po resecie ok ale odkąd dzisiaj włączyłem konsolę to mam artefakty w menu,

podczas gier mniej widoczne ale czasem tez coś wyskoczy.

Tv oled c9 ustawiony według filmiku vincenta.

Ma ktoś podobnie czy zwrot mnie czeka?

Artefakty w 2d pojawiają się w coraz większej częstotliwości, pograłem kilka dni od 10 listopada i dzisiaj dopiero cyrki się zaczęły.

Konsola stoi luzem także z powietrzem raczej nie ma problemu, ustawienia tv dałem do fabrycznych i dalej to samo.

Kurde szlak mnie chyba trafi zaraz, nie mam zamiaru wysyłać na gwarancję i chyba skorzystam z 14 dniowego zwrotu i zakupię inną.

No to nie pozostaje nic innego niż zwrot. U mnie nic takiego nie wystękuje, ale moja konsola jest prawie że nie używana, bo dopiero dziś skończyłem instalować Wiedzmina3 i zagrałem całe 30minut i na tym zakończyłem.  
Problemu w Oledzie czy nawet jego ustawieniach bym się nie doszukiwał. Ewidentnie problem z konsolą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • witam..panowie doradzcie jakis fajny monitor do 4000 zl .musi miec tuner tv (najlepiej dobry smart)  glownie do gier strategicznych i ogladania tv  przekatna najlepiej 28-34
    • Faszysta Żyd Zelenski. Jeszcze tylko Niemca brakuje.
    • Gdyby Ukraina była świetnym krajem do życia to nie trzeba by było nikogo nakłaniać do jego obrony , w pierwszej Rzeczpospolitej nie było problemu zeby stanąć w potrzebie , w USA w 19-20 wieku było aż nadto chętnych do służenia w wojsku  Ukraina Kraj z kartonu z ogromną korupcja gdzie prezydentem jest faszysta Żeleński, popieram w 100% Ukraińców którzy uciekają z tego chorego kraju  @hubio i bardzo dobrze że nie chcą uczestniczyć w teatrze wojennym gdzie bogaci wykorzystują biednych @8V32 u nas wystarczy że w TV powiedzą że Putin zaatakował to już będą w Niemczech, covid pokazał że ludziom można wmówić wszystko używając do tego telewizora Gen. Koziej wskazuje, że taki żołnierz będzie pełnił rolę uzupełniającą czy pomocniczą. - Będzie też tym "mięsem armatnim". Na wojnie niestety żołnierze muszą ginąć, od tego nie da się uciec. Rzeczywiście z niewolnika branego z przymusu nie ma pożytku. W warunkach wojny nie ma innego wyjścia. Należy brać takich "niewolników", wcielać ich w te struktury i liczyć na to, że w jakimś procencie będą pożyteczni - podsumowuje gen. Koziej. Kolejny profesor z armii przyznaje wprost że to niewolnicy i mają na siłę być wcielani  @kalderon https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Faszyzm Przeczytaj i porównaj z tym co robi Żeleński 
    • No cóż, każdy ma własne formy rozrywki Ustawa otwiera drogę do rozpoczęcia procedur, które mają kosztować £1.8M za każdego jednego deportowanego. Trzeba dużo fikołków, żeby uznać to za zabawne, do tego chyba za wygraną? PS. Początkowo zagrożeniem deportacji do Rwandy mieli być również...Afgańczycy, którzy wcześniej byli objęci rządowym programem...pomocy dla Afgańczyków, którzy pracowali dla Wielkiej Brytanii przed wycofaniem się z Afganistanu (ARAP). Po fali krytyki rząd się wycofał z tego, zapewne cię rozśmieszającego do łez, pomysłu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...