Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, cincin27 napisał:

Na szczęście sklepy już dostają drugi rzut konsol. 2 dni temu XSX był niedostępny w Media Expert a wczoraj widziałem bez problemu można go zamówić na następny dzień.

Skąd to info o 2 partii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, azgan napisał:

Skąd to info o 2 partii?

z dedukcji drogi Watsonie :) zapewne. Nie istotne grunt ze mozna go u nas kupi nie to co na zachodzie :D

 

anyway x-srom oddał kase za x1 raptem po 3 tygodniach ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Dudzio napisał:

To raczej zwroty, niż kolejny rzut ;) Chyba za wcześnie na niego.

Nowy rzut. W środę media expert nie miał konsol na stanie, w czwartek już mają sporą ilość i można zamawiać.

@azgan

18 minut temu, martingg napisał:

z dedukcji drogi Watsonie :) zapewne. Nie istotne grunt ze mozna go u nas kupi nie to co na zachodzie :D

 

anyway x-srom oddał kase za x1 raptem po 3 tygodniach ......

Ale uje. Dobrze, że ja u nich wpłaciłem tylko zaliczkę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze gosc mi z supportu zebym sie skontaktował z dotpay JA, JA MIAŁEM TO ZROBIĆ, napisałem mu grzecznie że go chyba bóg opuścił.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo panie złoty! Wiedziałem, że zanim ogram wszystkie inne gry będą już nowe :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Gears6 nadchodzą:
 

 

7 minut temu, kubikolos napisał:

Ooooo panie złoty! Wiedziałem, że zanim ogram wszystkie inne gry będą już nowe :D

A mówią że na konsoli Microsoftu nie ma w co grać i EX'y nie wychodzą ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej było wiadomo, jak ktoś przeszedł 5 to wie jakie zakończenie było.  Raczej nie zostawili by tak.  Mam nadzieję, że zakończą na tym i wezmą się w końcu za jakieś nowe IP. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo a co to się stało że na rakowisku piszą już?

Xbox Series X - szansa na odzyskanie ważnej pozycji w Polsce? https://www.ppe.pl/publicystyka/9848/xbox-series-x-szansa-na-odzyskanie-waznej-pozycji-w-polsce.html

Do tej pory to czytałem że konsola Microsoftu nie ma szans ?

9 minut temu, Jaycob napisał:

To raczej było wiadomo, jak ktoś przeszedł 5 to wie jakie zakończenie było.  Raczej nie zostawili by tak.  Mam nadzieję, że zakończą na tym i wezmą się w końcu za jakieś nowe IP. 

Czekam na to fabularne DLC do 5 ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś czeka na Far Cry 6? Microsoft ujawnia nowe informacje 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej informacji ważniejsza jest cena jaką trzeba będzie zapłacić za tą gierkę. Ja oczywiście czekam na FC6, ale $60 to zdecydowanie za dużo, za jak widać podstawową wersję gry, a gdzie season pass i inne durne DLC? to pewnie lekko $99 dolców wyjdzie jak nic. 

Miejmy nadzieję że wersja na płycie szybko stanieje i będzie można kupić chociaż używkę w zdecydowanie niższej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

 

A mówią że na konsoli Microsoftu nie ma w co grać i EX'y nie wychodzą ?

 

Mi najbardziej w konsoli xbox podoba sie ta integracja z pc. Playstation to strasznie zamkniety ekosystem, a do tego bardzo malo grywam w gry single player i zbytnio nie interesuja mnie ich gry na wyłączność jak tlou2, days gone itd. Stąd moja decyzja padla na xsx a nie ps5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Gearsy 6 czekam z drżeniem końcówki pewnego organu :E Uwielbiam serię i chciałbym, by jeszcze odświeżyli jakoś 2 i 3, bo mimo wszystko oprawa jest już leciwa. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ciągle 5ka czeka na moją wenę, 3ka chylę czoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew temu co część przeciwników MS głosi jest w co grać, oj jest... U mnie póki co AC:Valhalla poszedł w odstawkę, po przegraniu 30h i czyszczeniu co się da mam lekki przesyt + denerwuje mnie ten screan tearing. DM5 mnie wciągnął,  w kolejce do ogrania przed CP2077 jeszcze Jedi:Fallen Order, zastanawiam się też nad Immortals:FR. Grudzień będzie gorący, w dodatku wczoraj ruszyła wyprzedaż BF w sklepie MS - pewnie znów kupię w pytę tytułów, kupka wstydu urośnie ;)  Co do J:FR to przy ogrywaniu tego na XoX krew mnie zalewała, po każdym zgonie to wczytywanie, grrr...teraz to niebo a ziemia, wreszcie można grać na wysokim poziomie trudności i nie irytować się czasami wczytywania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie JEdi odrzucił monotonnością, nie skończyłem go nawet ... odblokuj nowy poziom planerty biegnij przez nia wybij wszystkich ... :D nuuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@martingg

Stety/niestety J:FO bliżej do soulsów niż Jedi Academy. Ja się bawiłem dobrze, momentami backtracking męczył, ale na mijającej generacji grałem w kilka bardziej irytujących pod tym względem gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.11.2020 o 11:05, Vulc napisał:

 

Ogrywam właśnie Plague Tale z Game Pass. Mega klimat. 

Na wyprzedażach z okazji czarnego piątku jest sporo fajnych promocji. 

Edytowane przez Maledict
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kaczkofan napisał:

Wbrew temu co część przeciwników MS głosi jest w co grać, oj jest... U mnie póki co AC:Valhalla poszedł w odstawkę, po przegraniu 30h i czyszczeniu co się da mam lekki przesyt + denerwuje mnie ten screan tearing

Co to screen tearing? :E A z AC:V mam podobnie, niby spoko, ale mnie już zmęczyło. Sandboxy muszę chyba dozować w malutkich ilościach, bo się trochę odbijam. Podobnie miałem z Origins, choć później, czy Wieśkiem, charakter gry zachęcający do ciągłego szuakania czegoś nie do końca mi leży.

Chwyciłem się zatem za Katana: Zero, choć odrzuca mnie grafika bo za dużo się tego chyba naoglądałem w dzieciństwie, to gra z początku mnie wciągnęła fajną rozgrywką, pod koniec za to zrobił się z tego jakiś hardkor, gdyby nie spoko konstrukcja plansz (śmierć oznacza krótkie cofnięcie) to nie wiem czy bym skończył :E I to mnie zaskoczyło, bo nie przepadam za tytułami wymagającymi małpiej zręczności, bo jej nie mam :E  Chwilę pograłem w Halo 4, na razie nie jaram się jak niektórzy, ale gra się przyjemnie ;) Co prawda na bardzo wysokiej czułości i najniższym poziomie trudności, ale daje radę pograć chwilę dłużej w fps na padzie :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Kaczkofan napisał:

Wbrew temu co część przeciwników MS głosi jest w co grać, oj jest... U mnie póki co AC:Valhalla poszedł w odstawkę, po przegraniu 30h i czyszczeniu co się da mam lekki przesyt + denerwuje mnie ten screan tearing. DM5 mnie wciągnął,  w kolejce do ogrania przed CP2077 jeszcze Jedi:Fallen Order, zastanawiam się też nad Immortals:FR. Grudzień będzie gorący, w dodatku wczoraj ruszyła wyprzedaż BF w sklepie MS - pewnie znów kupię w pytę tytułów, kupka wstydu urośnie ;)  Co do J:FR to przy ogrywaniu tego na XoX krew mnie zalewała, po każdym zgonie to wczytywanie, grrr...teraz to niebo a ziemia, wreszcie można grać na wysokim poziomie trudności i nie irytować się czasami wczytywania. 

DM5 - jaka to jest gra Devil May Cry 5? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaodrze244

Tak, Devil May Cry 5 Special Edition.

 

@Superplastyfikator

Niestety coś jest nie tak z XsX i AC:Valhalla na telewizorach bez wsparcia VRR. Wygląda to mnie więcej tak  jakby się grało  na PC bez vertical synchronization. Nie jest to widoczne cały czas, ale na tyle często, że zaczyna irytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo gra nie ma v-synca, więc będzie rozrywać bez VRR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Maledict napisał:

Ogrywam właśnie Plague Tale z Game Pass. Mega klimat. 

Na wyprzedażach z okazji czarnego piątku jest sporo fajnych promocji. 

Bardzo dobra gra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, lukadd napisał:

Bo gra nie ma v-synca, więc będzie rozrywać bez VRR.

To prawda, jednak w takim DMC5 w trybie 4K z RT, gdzie klatki pływają między 40 a 60 FPS nie widać takiego tearingu. Spadki FPS tak, screen tearing nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...