Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, RyszardGTS napisał:

Sprawdzał może ktoś pobór energii Series-X z odpaloną grą z X360?

-Mass Effect menu 97 W i 97 W gra
-Dead Space 2 92 i 94 W
-Dishonored 2 129 i 131 (loading 92)
-Hitman 108 i 121-126 W (bez HDR 95 i 116-122)
-Gears 5 165 i 175-180 oraz ok. 190 W w multiplayer (pewnie przy większej zadymie więcej, ale tyle nie grałem, same starty).
2 pierwsze z X360, następne 2 z XO, ostatnia już zrobiona pod XSX. Wszystkie na 4K 120Hz (ale jak pisałem wcześniej zejście na 1080p 60 Hz nic nie daje). Tak więc rzędu 30 W więcej niż na X360 i 10-15 W więcej niż X360 na XO. Miernik Voltcraft Energy Logger 4000F - taki jak z testów pclaba czy pure.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, sino napisał:

 

Dziękować :) Czyli mniej niż oszczędny Jasper (+/- 100-105Watt) a trochę więcej niż najoszczędniejsza Corona (+/- 65-75Watt), tylko ze przy Series-X dochodzi jeszcze upscaling do 4K. Mam pierdyliard gier z X360, niektóre średnio wyszły 3-5zł bo były kupowane w pakietach po kilkanaście za 100-150zł m.in. w lombardach.

Jak mi wyskoczą z 3060Ti za ponad 2000zł to faktycznie kupię Series-X (grałem tylko w Forze4 w 4K u kumpla, zaledwie 2-3 godzinki ale wystarczy by powiedzieć że gra po prostu świetnie płynnie śmigała w 4K z bardzo dobrą jakością obrazu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcinka na szybciocha, dziś rzuciłem podobny tekst, tyle że nie ma sensu kupować karty do PC za 2,5 koła skoro i tak na PC się nie bawię. A to co @RyszardGTS mówisz o gierkach z X360 to jest po rpsotu mega fajna sprawa. Ostatnio odpaliłem BOOM BOOM ROCKET, jest po prostu obłędnie! Nie trzeba kupować nowych gierek a odkrywać spuściznę można z wcześniejszych generacji z wcale nie mniejszą radochą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bulsky Jak jest pełne wsparcie ze wsteczną kompatybilnością dla np: Lost Odyssey albo Ninety Nine Nights (1część, 2 troche gorsza - wg mnie) to polecam, warto zagrać w 4K :) 

>KLIK< Soundtrack z N3 jest po prostu obłędny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ba, myślę że mnie wiele takich perełek nie ominie :) dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, RyszardGTS napisał:

Dziękować :) Czyli mniej niż oszczędny Jasper (+/- 100-105Watt) a trochę więcej niż najoszczędniejsza Corona (+/- 65-75Watt), tylko ze przy Series-X dochodzi jeszcze upscaling do 4K. Mam pierdyliard gier z X360, niektóre średnio wyszły 3-5zł bo były kupowane w pakietach po kilkanaście za 100-150zł m.in. w lombardach.

Jak mi wyskoczą z 3060Ti za ponad 2000zł to faktycznie kupię Series-X (grałem tylko w Forze4 w 4K u kumpla, zaledwie 2-3 godzinki ale wystarczy by powiedzieć że gra po prostu świetnie płynnie śmigała w 4K z bardzo dobrą jakością obrazu)

Skoro 3070 ma cene za refa 2400zl a kosztuje od 2900zl w gore to zapewne 3060Ti bedzie kosztowalo z 1899zl za refa i plus 600zl za jakis bieda model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakąś giere z gamepassa, w której przetestuje 120fps, i zobaczę z czym to się je?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori podobno działa w 120 fps. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, RyszardGTS napisał:

Dziękować :) Czyli mniej niż oszczędny Jasper (+/- 100-105Watt) a trochę więcej niż najoszczędniejsza Corona (+/- 65-75Watt), tylko ze przy Series-X dochodzi jeszcze upscaling do 4K. Mam pierdyliard gier z X360, niektóre średnio wyszły 3-5zł bo były kupowane w pakietach po kilkanaście za 100-150zł m.in. w lombardach.

Jak mi wyskoczą z 3060Ti za ponad 2000zł to faktycznie kupię Series-X (grałem tylko w Forze4 w 4K u kumpla, zaledwie 2-3 godzinki ale wystarczy by powiedzieć że gra po prostu świetnie płynnie śmigała w 4K z bardzo dobrą jakością obrazu)

Rysiek bierz XBOX SERIES X nie zawiedziesz się?. Później mi podziękujesz ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Ori podobno działa w 120 fps. 

True

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem xboxa series x i nie mogę znaleźć jednej informacji. Jak wygląda kwestia odkupywania używanych egzemplarzy gier? Można bez problemu kupić od kogoś używaną gierkę na starszą generacje (xbox one) i odpalić ją na series x (oczywiście o ile jest dostępna we wstecznej kompatybilności)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tomek1623 napisał:

Polecicie jakąś giere z gamepassa, w której przetestuje 120fps, i zobaczę z czym to się je?

Warzone jest darmowy, smiga pieknie chociaz ta gra nie trzyma stalych fps wiec VRR sie przydaje. Ori napewno. Halo kolekcja dostala latke.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, rydamian napisał:

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem xboxa series x i nie mogę znaleźć jednej informacji. Jak wygląda kwestia odkupywania używanych egzemplarzy gier? Można bez problemu kupić od kogoś używaną gierkę na starszą generacje (xbox one) i odpalić ją na series x (oczywiście o ile jest dostępna we wstecznej kompatybilności)?

Bez problemu. Kupisz uzywke przejdziesz sprzedaż dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xbox-series-x-cyberpunk-leak.jpg

A tutaj coś dla tych co lubią grzebać w PC'tach ?

Xbox Series X Teardown - jak rozebrać najnowszą konsolę Microsoftu ? Omówienie sprzętu który nie dymi

Teraz czyszczenie z kurzu nie powinno być problemem ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się zabawa jak w PC ?

XBOX SERIES X i CIEKŁY METAL ? TAK! Nakładamy pastę i sprawdzamy temperatury! Serwis i naprawa.

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ODIN85 napisał:

Na Ps5 lepsze mimo słabszej specyfikacji?

Wiadomo, ten dysk dodaje fpsow :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, ODIN85 napisał:

Na Ps5 lepsze mimo słabszej specyfikacji?

Coś tych 52 rdzeni GPU łatwo się nie programuje. Wyższe taktowanie PS5 to może na razie klucz to sukcesu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VRR na XSX powinien teraz wyglądać lepiej

LG OLED CX New Firmware Update 03.11.30 G-sync VRR Stuttering and Gamma Fix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że kilka mc gdy ktoś naprawdę przyłoży się to dodatkowa moc XSX będzie widoczna. Devil May Cry w trybie jakości obrazu lepiej działa na Xboxie. Silnik Ego z Dirta bardziej premiuje szybkość taktowania. 

Szkoda że Rockstar nie wypuścił latki do RDR2 z trybem 60 FPS tam łatwo byłoby zauważyć różnice 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nową gre Dirt Rally 2.0 (płytka) , po instalacji na Xbox series X , nie chce mi sie uruchomić tylko sugeruje aktualizację 50 GB :/  , da się to jakoś ominąć ?

BTW , czy podczas instalacji ten czytnik też wam chodzi tak głośno jak pralka czy coś takiego ?

Edytowane przez sdidmkvmfld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na coś takiego czekałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...