Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Gry na Xbox Series X|S mają problemy z wydajnością przez późno dostarczone devkity? Microsoft bada sprawę

Czyli tak jak podejrzewaliśmy 

A DiRT 5 ma dostać Patch na XSX poprawiający grafikę i wydajność 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczyna się zabawa jak w PC 

Custom XBOX SERIES X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to oled zamówiony, będzie fajny komplecik z Xbox SX. A nie wiecie czy ta aktualizacja softu obejmie/ już jest dostępna dla modelu e9 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A podłączał ktoś Series X do jakiegoś zestawu kina z górnej półki? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś przetestuje u siebie na Series S tryb 60fps w Valhalla niech da znać jak wygląda, czy duży spadek rozdzielczości ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Maledict napisał:

A podłączał ktoś Series X do jakiegoś zestawu kina z górnej półki? 

azgan.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, ODIN85 napisał:

azgan.

hennepin też już ma 👍

1 godzinę temu, Sipap napisał:

No to oled zamówiony, będzie fajny komplecik z Xbox SX. A nie wiecie czy ta aktualizacja softu obejmie/ już jest dostępna dla modelu e9 ?

E9 też dostanie najnowsze poprawki FirmWare, LG nadal wspiera TV z 2019 roku nie masz się o co martwić będziesz miał VRR na XSX poprawione 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Namówiłem go i kupił świetny soundbar z DOLBY ATMOS pod XSX. Jest oczarowany jakością dźwięku. 

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpalilem asasyna po tym mowym patchu, widac od razu ze jest na 90% natywne 4k bo obraz mega zyleta, nie ma tego ziarna co przy dynamicznje i grafa jak z obrazka. Co prawda 30fps ale chwile pogralem i sie o tym zapomina. Czekam na porownania w necie. Trawki tak jakby wiecej i ogolnie oprawa lepsza :D

mrny6BD.jpg

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, 1410 napisał:

Na tym screenie to grafika doopy nie urywa :D

Fotka w 1080p bez HDR dupy nie urwie ;) kazdy kto ma gre i konsole to sobie wlaczy i porowna a na zywo roznica jest ogromna.

5 minut temu, Dudzio napisał:

Szkoda że w 1080p ten screen.

To przez opcje share na padzie, nie wiem czy mozna ustawic wieksza jakosc fotek. Brdziej chodzilo mi o efekt ilosci zieleni bo wiadomo w grach zawsze to sie obcina zeby zwiekszyc wydajnosc.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolę jednak tryb wydajności, o wiele lepiej się gra, 30 fps to jest stanowczo za mało jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ditmd napisał:

Wolę jednak tryb wydajności, o wiele lepiej się gra, 30 fps to jest stanowczo za mało jak dla mnie.

Wiadomo ze to malo jednak jak mam 55cali TV i dynamiczne 4k z 1440p to w oczy kole ta ziarnistosc i najwiecej to widac na roslinnosci. W tej grze akurat bede gral w tych 30fps. Tego mi brakowalo w tej grze, tej ostrosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, azgan napisał:

Namówiłem go i kupił świetny soundbar z DOLBY ATMOS pod XSX. Jest oczarowany jakością dźwięku. 

Nie no sounbar .... Anyway jaki model? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, martingg napisał:

Nie no sounbar .... Anyway jaki model? :D

HW-Q950T

a jak za drogi to HT-ZF9 

7 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Wiadomo ze to malo jednak jak mam 55cali TV i dynamiczne 4k z 1440p to w oczy kole ta ziarnistosc i najwiecej to widac na roslinnosci. W tej grze akurat bede gral w tych 30fps. Tego mi brakowalo w tej grze, tej ostrosci.

W Odyssey jak grałem na PC (GTX1080Ti) też wolałem zrobić lock na 30k/s i grać z lepszą grafiką w 4K tutaj pewnie zrobię podobnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, azgan napisał:

HW-Q950T

a jak za drogi to HT-ZF9 

Obstawialem jeszcze jbl 9.1 anyway za 5k to już jednak bym złożył 5.1 i biorąc używane głośniki to już sensowne, kwestia miejsca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na siłę muszą pchać ten RT. Patrząc na to efekt żaden a zabija całą wydajność konsol. Ja na pewno nie będę grał w gry w 30 fps.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Nihat89 napisał:

Na siłę muszą pchać ten RT. Patrząc na to efekt żaden a zabija całą wydajność konsol. Ja na pewno nie będę grał w gry w 30 fps.

Też tak myślę. Rt nawet na high endowych kartach Nvidii nie wygląda dla mnie zabójczo. Celem dla każdej produkcji powinno być minimum 60fps 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już nie te czasy, a niech tam było sobie na Xbox One X te 4K 30 fps bardziej jako taka ciekawostka czy próbka możliwości nowych tv, ale nie na nowych konsolach. To po co to wszystko? I ci ludzie kupujący PS5 za krocie... Dajcie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi