Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, azgan napisał:

Doom Eternal PS5 and Xbox Series X upgrades explained https://www.gamesradar.com/doom-eternal-ps5-and-xbox-series-x-upgrades-explained/

Poczekam az dodadza 120fps. Najbardziej z jakiej gry jestem zadowolony to Warzone, piekna plynnosc, rozdzialka i jakosc grafiki nie odbiega od tej na PC a nawet ma lepsze textury oraz delikatnie HDR poprawia oprawe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Poczekam az dodadza 120fps. Najbardziej z jakiej gry jestem zadowolony to Warzone, piekna plynnosc, rozdzialka i jakosc grafiki nie odbiega od tej na PC a nawet ma lepsze textury oraz delikatnie HDR poprawia oprawe.

I od strzała działa wsparcie M+K czyli grasz jak na PC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Dobrze dobrze wole czerpac wiedze na temat chrupania z takich kanalow jak DF niz od kogos komu sie cos wydaje i pisze bajki o 3090 nie wliczajac to detali jakie ma konsola. Juz swoja wypowiedzia o 3090 zablysnales wiedza ;) 

Wg testów na pure PC ile Rtx 3090 ma klatek w rdr?  Ja myślałem że wiedzę czerpiesz z pisowskiej tv 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, Maledict napisał:

Wg testów na pure PC ile Rtx 3090 ma klatek w rdr?  Ja myślałem że wiedzę czerpiesz z pisowskiej tv 

Czlowiek ale o czym Ty piszesz, wydajnosc na PPC jest na ustawieniach, ktorych do konsoli bardzo daleko. I to jest twoj argument?? Pokaz 3090 w detalach konsolowych i wtedy bedziesz mogl sie wypowiadac o wydajnosci a nie podajesz jakis argument z pupy gry na ustawieniach ktore konsoli nie dotycza piszac iz 3090 nie ogarnia to jak ma konsola ogarniac :D  Do 30fps juz ci napisalem jakie gpu wystaczy w 30fps i dla XSX nie byloby zadnym problemem lyknac ta gre w 60fpa. Proste argumenty do ciebie nie docieraja a w dodatku robisz porownania z tylka.

To teraz odpal 3090 w tych ustawieniach i napisz ile ma klatek, zoabczymy czy nie daje rady w adekwatych dla konsoli nastawach ;)

XBOX ONE X SETTINGS on RX 580 | Red Dead Redemption 2 PC - YouTube

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Czlowiek ale o czym Ty piszesz, wydajnosc na PPC jest na ustawieniach, ktorych do konsoli bardzo daleko. I to jest twoj argument?? Pokaz 3090 w detalach konsolowych i wtedy bedziesz mogl sie wypowiadac o wydajnosci a nie podajesz jakis argument z pupy gry na ustawieniach ktore konsoli nie dotycza piszac iz 3090 nie ogarnia to jak ma konsola ogarniac :D  Do 30fps juz ci napisalem jakie gpu wystaczy w 30fps i dla XSX nie byloby zadnym problemem lyknac ta gre w 60fpa. Proste argumenty do ciebie nie docieraja a w dodatku robisz porownania z tylka

Jesteś jakąś wyrocznią? 

Edytowane przez Maledict

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konsole mają przewagę pod względem procesora jeśli chodzi o odpowiednik pc. Względem grafiki jest remis. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, azgan napisał:

Niech dają ulepszenia dla SERIES X może jak ogram wszystko to co mam do ogrania to akurat będzie można przetestować 60k/s lub jeszcze lepszą grafikę 😉

20201127-100811.jpg

Wątpię aby Rockstar za free zrobiło update do RDR2 dający 60fps, juz prędzej wypuszcza wersje pod series x za dodatkowa kase...

Trochę z innej beczki, macie w konsoli włączony Auto hdr czy wyłączony. U mnie Auto hdr szału nie robi ale mam gówniany TV wiec to zrozumiałe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, foosizer napisał:

Wątpię aby Rockstar za free zrobiło update do RDR2 dający 60fps, juz prędzej wypuszcza wersje pod series x za dodatkowa kase...

Trochę z innej beczki, macie w konsoli włączony Auto hdr czy wyłączony. U mnie Auto hdr szału nie robi ale mam gówniany TV wiec to zrozumiałe.

Mam oled LG B8. Nie jest to może najnowszy model. Ale w grach które fabrycznie nie mają Hdr a które sprawdzałem np Skyrim, Katana Zero, Bioshock I, II, Gta V, RDR jedynka wygląda to bardzo, bardzo obiecująco. Wszystko jest bardziej kontrastowe, z większą paletą kolorów. Nie jest to jednak męcząca oczojebność

Edytowane przez Maledict

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem przed chwilą series x z valhalla i WD legions za 2589 zł z euro . Niby ma być jutro aż ciężko mi w to uwierzyć, że jutro będzie i że można tak bezproblemowo kupić x z dnia na dzień:)  Biorąc pod uwagę co się dzieje z ps5...Nie można płacić przy odbiorze więc musiałem z góry,  mam nadzieję , że nie będę czekał 3 miesiące:)

Przy okazji 2 pytania może ktoś życzliwy pomoże. Rozumiem, że najprostszy sposób importu konta danych itd na nową konsolę jest przy użyciu tej apki na koma? 2 pytanie jak przygotować stara konsolę Xbox do sprzedaży , jak zmigruje konto ustawienia jest opcja resetu do ustawień fabrycznych na starej konsoli? 

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Superplastyfikator napisał:

Swoją drogą nie macie wrażenia, że kolory momentami wyglądają jak pobrudzone szarym mydłem?

Mam i mnie to wkurza od dawna, od czasów XO. Na XO nie mogłem dać PC RGB, bo miałem za słaby TV (IPS), ale początkowo PC RGB działało (ale czerń była zbyt mocna dla nikłego kontrastu, jednak na VA było OK). Obecnie nie widzę różnicy między PC RGB i Standard na obu TV starym i nowym, XO i XSX. Na Playstation 3 różnica między ograniczonym i pełnym jest straszna, na X360 nie była tak duża. Na moje oko XO i XSX działają jakby w połowie między pełnym a ograniczonym.

8 godzin temu, Nihat89 napisał:

@azgan Ty grasz w te wszystkie gry co kupujesz czy tylko uruchamiasz jako benchmarki? 🤔

Niech pokaże ile zrobił Gamerscore to się okaże. Typowa gierka to 200-300 GS za przejście. Choć są irytujące z ~100 i te z łatwym 1000. Rekordowa to u mnie Tomb Raider Anniversary, chyba 55 GS za przejście, ja zrobiłem 1000 GS, ale nie powinno tak być, że za normalne przejście na normalu dostajesz tyle co nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, WPW napisał:

Zamówiłem przed chwilą series x z valhalla i WD legions za 2589 zł z euro . Niby ma być jutro aż ciężko mi w to uwierzyć, że jutro będzie i że można tak bezproblemowo kupić x z dnia na dzień:)  Biorąc pod uwagę co się dzieje z ps5...Nie można płacić przy odbiorze więc musiałem z góry,  mam nadzieję , że nie będę czekał 3 miesiące:)

Przy okazji 2 pytania może ktoś życzliwy pomoże. Rozumiem, że najprostszy sposób importu konta danych itd na nową konsolę jest przy użyciu tej apki na koma? 2 pytanie jak przygotować stara konsolę Xbox do sprzedaży , jak zmigruje konto ustawienia jest opcja resetu do ustawień fabrycznych na starej konsoli? 

Spokojnie premiera xbox series x i s w polsce to kompletnie co innego niz ps5 , xboxa dostaniesz spokojnie do konca roku , ps5 pewnie bedzie mozna wyrwac okolo marca+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, voltq napisał:

Spokojnie premiera xbox series x i s w polsce to kompletnie co innego niz ps5 , xboxa dostaniesz spokojnie do konca roku , ps5 pewnie bedzie mozna wyrwac okolo marca+

No nie do końca się z tobą zgodzę, na allegro brak jak śledziłem to ostatnio tylko x kom wystawiał series x z dostawą za 90 dni. Ofert w cenie regularnej z dostawą brak na alle i w necie. Nie chcę mi się szukać ale też podobno do kwietnia może być problem z dostępnością series x. W chwili obecnej jest bardzo trudno kupić series x w normalnej cenie.

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, azgan napisał:

Odpaliłem Resident Evil 3 i chyba też był jakiś Patch bo gra śmiga w 60k/s na XBOX SERIES X 👍

RE3-2020 nie ma jakiś wielkich wymagań albo po prostu dobrze zoptymalizowana gra, Series-X powinien bez problemu uciągnąć stabilne 60fps w 4K. Gra bardzo dobra, chociaż krótka (wycieli sporo z oryginalnej wersji RE3-1999).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie grałem jeszcze w całą grę, ale ostatnio odpalałem demko z ciekawości, na ultra w natywnym 4k lata 100-120fps+. Więc X po optymalizacji spokojnie powinien sobie poradzić w 60fps szczególnie w jakiejś dynamicznej rozdziałce.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, WPW napisał:

W chwili obecnej jest bardzo trudno kupić series x w normalnej cenie.

A po ile chodzą teraz w nienormalnej cenie🤔

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, WPW napisał:

Mógłby ktoś pokrótce opisać jak wygląda migracja z Xox na Xbox series x? Konto ustawienia 1 konfiguracja w apce na telefon to robiliście?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, lukadd napisał:

Nie grałem jeszcze w całą grę, ale ostatnio odpalałem demko z ciekawości, na ultra w natywnym 4k lata 100-120fps+. Więc X po optymalizacji spokojnie powinien sobie poradzić w 60fps szczególnie w jakiejś dynamicznej rozdziałce.

W 60 i "4"K to on sobie radzi już na XOX a co dopiero na XSX 

Patch BOOST był na razie dla ONE X jak wykorzystają moc SERIES X to powinno być jeszcze lepiej 

Ta gra już teraz wygląda i działa dobrze 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, WPW napisał:

Mógłby ktoś pokrótce opisać jak wygląda migracja z Xox na Xbox series x? Konto ustawienia 1 konfiguracja w apce na telefon to robiliście?

Wszystko robiłem przez aplikację w telefonie. Część gier ( te o największej objętości) miałem zgrane na zewnętrzny dysk ssd więc instalacja nowej konsoli była błyskawiczna 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie na OLX ceny trochę podskoczyły XSX 

Janusze znowu w akcji 

2750 zł 

https://m.olx.pl/oferta/konsola-xbox-series-x-CID99-IDHyfcM.html?reason=

2600 zł

https://m.olx.pl/oferta/konsola-xbox-series-x-1-tb-ssd-nieotwierana-CID99-IDHye4h.html?reason=

2500 zł

https://m.olx.pl/oferta/xbox-series-x-nowa-od-reki-CID99-IDHtOuT.html?reason=

ale to jest i tak pikuś przy cenach jakie wołają za PS5 🤗

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, azgan napisał:

W 60 i "4"K to on sobie radzi już na XOX a co dopiero na XSX

W 1620p@ 45-60fps to bardziej można nazwać "1440p" niż marketingowe "4k" na XOX. Dla tego napisałem, że SX powinien sobie spokojnie poradzić tu w 60ciu i nie na locku 1600p, a w dynamicznej rozdzielczości.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś z Was ten dodatkowy dysk ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, WPW napisał:

Apka mnie wkurzyła, ale na szczęście da się to zrobić normalnie jak człowiek: czyli po prostu logując swoje stare konto i tyle. Oczywiście nie zgodziłem się na migrację ustawień, chciałem mieć czysto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi