Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, henryk nowak napisał:

Ja z trochę innej beczki. Kupiłem XsX w preorderze, otrzymałem ją 10.11.20, kilka dni później napisałem, że napęd chodzi strasznie głośno, konsola wibruje, biurko wibruje przez konsolę itp. Kilka osób mi napisało, że to normalne, bo napędy w konsolach chodzą głośno, kilka osób napisało, że też mają głośne napędy w XsX i im to nie przeszkadza. Konsolę zwróciłem, kupiłem XsX z Cp2077 z RtvAgd, gra się właśnie instaluje, słyszę tylko lekki szum napędu, nic nie drży. W związku z tym, że kilka osób napisało, że też mają głośne napędy w XsX, to może jest jakaś wadliwa partia konsol, nie wiem. Teraz jest niebo a ziemia,  tak na ucho maks 40dB, wcześniej była turbo suszarka z wibracjami. Natomiast jedna rzecz się nie zmieniła, pobieranie aktulizacji z prędkością do ~85Mb/s. Zaraz po premierze winę za to zrzuciłem na obciążone serwery Ms, ale teraz? Ktoś wie w czym leży problem? Na komputerze podłączonym kable do tego samego Routera mam około 950Mbps (sygnaturka nieaktulna, zmieniłem router), Steam zapiernicza, a pobieranie na XsX w dalszym ciagu idzie jak krew z nosa.

Ja miałem na światłowodzie 600Mbit z z T Mobile max transfer ok 550Mbit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maledict napisał:

Ja miałem na światłowodzie 600Mbit z z T Mobile max transfer ok 550Mbit

Też lecę na światłowodzie, na komputerze mam normalną prędkość, nawet wifi na telefonie zasuwa mi szybciej niż pobieranie na XsX który jest podłączony kablem. Jakiś pomysł jak to naprawić? 

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowałes na innym kablu od neta, albo innym wejsciu na routerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, rambek911 napisał:

Probowałes na innym kablu od neta, albo innym wejsciu na routerze?

Wcześniej laptop był podłączany tym kablem i śmigał z pełną prędkością, więc to nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura i myszka działa komuś w Cyberpunku na xboxie ? mignął mi kursor na sekundę w menu ale potem zniknął i nie działa. A w sumie skoro to FPP to bym pograł. Ale to chyba gra musi mieć dodane wsparcie ? nie działo to systemowo z xboxa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, henryk nowak napisał:

Też lecę na światłowodzie, na komputerze mam normalną prędkość, nawet wifi na telefonie zasuwa mi szybciej niż pobieranie na XsX który jest podłączony kablem. Jakiś pomysł jak to naprawić? 

Mam złącze 1gb na telefonie leci 500mb/s komp full łączą na Xox i teraz series x max co widziałem to 160mb/s z reguły leci koło 100 i też nie wiem dlaczego. Wifi 5g czy jak to się nazywa wszystko skonfigurowane poprawnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, henryk nowak napisał:

Natomiast jedna rzecz się nie zmieniła, pobieranie aktulizacji z prędkością do ~85Mb/s. Zaraz po premierze winę za to zrzuciłem na obciążone serwery Ms, ale teraz? Ktoś wie w czym leży problem?

Może limit :) Aktualizacji do gier nie pobieram (ściągam wszystko naraz) więc nie wiem o co ci chodzi, nie zauważyłem problemu. W każdym razie w czasie aktualizacji jest instalacja i dlatego zwalnia, szczególnie widoczne na małych plikach. Dopiero gdy ściągasz coś 10 GB itp. to daje radę się rozpędzić.

A jeśli chcesz przeżyć szok to skasuj save :) Ale taki większy, tu ściąganie 20 MB to makabra, tak to działa od lat, jakiś absurdalnie niski limit dla chmury (już nawet 1 MB szokuje). Kłopotów z wysyłaniem nie zauważyłem (następuje po zakończeniu gry z menu).

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

------------

 

Edytowane przez -arek-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, henryk nowak napisał:

Ja z trochę innej beczki. Kupiłem XsX w preorderze, otrzymałem ją 10.11.20, kilka dni później napisałem, że napęd chodzi strasznie głośno, konsola wibruje, biurko wibruje przez konsolę itp. Kilka osób mi napisało, że to normalne, bo napędy w konsolach chodzą głośno, kilka osób napisało, że też mają głośne napędy w XsX i im to nie przeszkadza. Konsolę zwróciłem, kupiłem XsX z Cp2077 z RtvAgd, gra się właśnie instaluje, słyszę tylko lekki szum napędu, nic nie drży. W związku z tym, że kilka osób napisało, że też mają głośne napędy w XsX, to może jest jakaś wadliwa partia konsol, nie wiem. Teraz jest niebo a ziemia,  tak na ucho maks 40dB, wcześniej była turbo suszarka z wibracjami. Natomiast jedna rzecz się nie zmieniła, pobieranie aktulizacji z prędkością do ~85Mb/s. Zaraz po premierze winę za to zrzuciłem na obciążone serwery Ms, ale teraz? Ktoś wie w czym leży problem? Na komputerze podłączonym kablem do tego samego routera mam około 950Mbps (sygnaturka nieaktulna, zmieniłem router), Steam zapiernicza, a pobieranie na XsX w dalszym ciagu idzie jak krew z nosa.

Nie masz na pewno żadnej gry uruchomionej w tle? Mi tak się wlecze tylko wtedy gdy jakaś gra jest uruchomiona. Tak to zapiernicza. Jest opcja w menu wyłączenia całkowitego konsoli, weź ją wyłącz, włącz i zacznij coś ściągać bez uruchamiania najpierw gier itd. 

Btw Twój wpis nie jest z innej beczki. Tutaj sobie z tego wątku zrobili śmietnik telewizyjny zamiast założyć osobny temat... jacy moderzy takie forum. 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, ze jestem trochę rozczarowany wyglądem Cyberpunka. Grafika nie zachwyca, nawet w tym trybie z 30 klatkami . Fabuła jak zwykle u Redów fajna, No ale wizualnie gra mnie trochę negatywnie zaskoczyła  . Do tego stopnia , ze nie wiem czy jednak nie poczekam do pacza poprawiającego grafikę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zaodrze244 napisał:

Btw Twój wpis nie jest z innej beczki. Tutaj sobie z tego wątku zrobili śmietnik telewizyjny zamiast założyć osobny temat... jacy moderzy takie forum. 

To i tak chyba lepsze od siedliska januszy w dziale obok...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gonzo3211 napisał:

To i tak chyba lepsze od siedliska januszy w dziale obok...

sprzedając ps5 z dużym zyskiem próbują nazbierać na XSX... :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie czytac o tych waszych oledach, ale i tak nic nie przebije projektora i ekranu 120 cali ??

Chcialem kupic X z cyberpunkiem, ale po tym co widze to nie ma sensu, wychodzi na to ze na nowej generacji najlepiej wychodza gry z poprzedniej (tyczy zarowno XsX jak i ps5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sipap napisał:

Przyznam, ze jestem trochę rozczarowany wyglądem Cyberpunka. Grafika nie zachwyca, nawet w tym trybie z 30 klatkami . Fabuła jak zwykle u Redów fajna, No ale wizualnie gra mnie trochę negatywnie zaskoczyła  . Do tego stopnia , ze nie wiem czy jednak nie poczekam do pacza poprawiającego grafikę .

Z tym dali ciała, ale może ten next gen patch coś zmieni.

Edytowane przez ditmd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cymebergaja 2077 nie gra się za przyjemnie na padzie, zdecydowanie lepiej w tą grę się gra na K+M a jestem zwolennikiem grania na padzie żeby nie było. I w co tylko się da to gram na padzie. Ale są pewne granice i tutaj niestety lepiej jest  na K+M. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o takie Next-Genowe gry na XBOX'a nic nie robiłem ?

tga2020-nominees-11-18-20_zz4d.jpg

Zaczynamy 

Wygląda kozacko 

Gra trafi na PC i Xbox Series X/S.

Mało? No to dokładka 

WOW ?

Tytuł łączy w sobie cechy klasycznego RPG akcji, na wzór Wiedźmina 3, oraz MMO z naciskiem na rozgrywkę PvE.


Jeszcze? Proszę bardzo ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie fejki przeciez kazdy wie ze na Xboxa nie ma gier. PFfffffffffffffffffff ŚCIEMA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne mydlo na PS5 :rotfl:

 

Crimson Desert

WoW jaka grafa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten cymbergaj2077  jest już skrojony na nextgeny czy nie? Z wypowiedzi Redów niby nie jest i w przyszłym roku niby ma być patch. Biorąc poprawkę na ramy czasowe w jakich się redzi obracają to nie będzie 2021 tylko lekko 2027... 

Chciałbym w tą grę pograć ale nie mogę się zdecydować na czym? Czy na XSX się pomęczyć na padzie czy grać na PC na 1080ti w 1440p na ultra przy 45FPS... 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, azgan napisał:

No i o takie Next-Genowe gry na XBOX'a nic nie robiłem ?

 

Ja żałuję, że wczoraj/dziś siedziałem w nocy i oglądałem TGA, bo szału nie było.

W Ark 2 główny aktor kojarzy mi się z jakimiś głupimi filmami i w ogóle nie pasuje mi w tym materiale CGI. Nigdy nie grałem w ARK 1 i pewnie przy 2 części się to nie zmieni.

Crimson Desert naprawdę bardzo ładnie się prezentuje, ale może wyjść z tego średniak (Black Desert 2.0?).

Perfect Dark/Mass Effect bez żadnych dat.. Tak samo Dragon Age - nie wiem ile już lat to powstaje, ale do tej pory pokazują nam jakieś CGI i zero konkretów.

Jedynie Back 4 Blood i It Takes Two w jakimś tam stopniu mnie zaciekawiło :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Fajne mydlo na PS5 :rotfl:

 

Crimson Desert

WoW jaka grafa!

Ja tam widzę różnicę tylko przy bezpośrednim porównaniu :E Bez tego bym stwierdził "aha, tak jest i tyle" a grając miałbym na to wywalone :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Superplastyfikator napisał:

Ja tam widzę różnicę tylko przy bezpośrednim porównaniu :E Bez tego bym stwierdził "aha, tak jest i tyle" a grając miałbym na to wywalone :E 

Od konsoli za 4000 zł bym więcej oczekiwał :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Fajne mydlo na PS5 :rotfl:

 

Nawet nie mów. Na PS4/PS4PRO jest dramat, ucieka gdzieś cała przyjemność z grania 

Dobrze że kupiłem wersję na SERIES X bo z PS5 byłaby totalna wtopa.

Zobaczymy jeszcze jak to będzie wyglądać po wyczekiwanym Update dla Next-Genów ale różnica już teraz jest na tyle spora że aż zaskakująca. Praktycznie powtórka z RDR2.

15 minut temu, Nihat89 napisał:

Od konsoli za 4000 zł bym więcej oczekiwał :szczerbaty:

Jak widać dodatkowe TF się przydają ?

Niech kupują dalej PS5 po 4000-5000PLN (interes życia).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...