Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko na tym gram,nie interesowałem się takimi sztuczkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to taki trick będzie dla Ciebie za trudny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko te 3 razy w roku jakoś się przemęcze przyciskiem na obudowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Elvis79 napisał:

Ty na poważnie ? od PS4 co najmniej jest opcja poprzez pada wysunięcia płyty.

ej daj mu spokoj on jest niepelnosprawny intelektualnie - chorym trzeba pomagac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wkładam płytę a wyciągam jak przejdę i do żyda.

Więc miałem prawo o takim czymś nie wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ODIN85 napisał:

Ja wkładam płytę a wyciągam jak przejdę i do żyda.

Więc miałem prawo o takim czymś nie wiedzieć.

powstrzymam sie od komentarza bo bana za pierwsze dwa slowa dostane , ale to nie swiadczy najlepiej o tobie 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem przyjanuszować na dysku. Okazało się że nawet mortal Xî w wersji na xsx nie uruchomi się z dysku zewnetrznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpalal ktos Gears of War 4 na XSX?? Gra miala 2 tryby 30fps i 60fps. Jestem ciekaw czy gra w trybie 4k/30fps na nowej konsoli wbija 60fps czy trzeba bawic sie w performance i czy wrzuca wieksza rozdzialke niz XOX.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro odbieram Oleda od LG więc zacznie się przygoda na nowo :D Valhalla jednak poleci w 1080 :D Za bardzo cenię sobie 60 klatek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Dudzio napisał:

Mam GPU, które niedawno połączyło się z EA Play.

W ramach tej drugiej usługi była kiedyś możliwość pobrania FIFA 21 na 10 godzin próbnej rozgrywki. Jeszcze na Xboxie One udało mi się z tego skorzystać.

Po połączeniu usług jednak nie widzę możliwości ściągnięcia tej gry w ramach limitowanego dostępu. W Store mogę ją tylko kupic. Aplikacja EA Play Hub nie działa na Xbox Series.

Jakieś rozwiązanie?

U mnie poszło bez problemu, jak kojarzę z poziomu konsoli w zakładce EA PLAY i w do zainstalowania była wersja próbna.

3 godziny temu, Tomek1623 napisał:

Nie wiem czy myślimy i tym samym, ale na tym nowym mogę normalnie wysunąć płytę z grą, wciskając na padzie X.

Właśnie wrzuciłem nowy soft i dupa, jak gra zainstalowana to nie ma opcji "wyjmij dysk".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, kubikolos napisał:

Jutro odbieram Oleda od LG więc zacznie się przygoda na nowo :D Valhalla jednak poleci w 1080 :D Za bardzo cenię sobie 60 klatek. 

Ta gra na XSX nie lata w 1080. Wiekszosc 1800p,  schodzi 1440p a ciut ponizej tego po ost latce w tych miejcach gdzie dropilo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej podobno wraz z tą aktualizacją pojawił się wskaźnik auto HDR przy grach które to wykorzystują. Czy ktoś mógłby rozwinąć temat i powiedzieć gdzie to widać? Skąd mam wiedzieć która gra jest auto HDR dostosowana? Wykorzystują ten feature?

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, WPW napisał:

Hej podobno wraz z tą aktualizacją pojawił się wskaźnik auto HDR przy grach które to wykorzystują. Czy ktoś mógłby rozwinąć temat i powiedzieć gdzie to widać? Skąd mam wiedzieć która gra jest auto HDR dostosowana? Wykorzystują ten feature?

Jak gra nie ma HDR to chyba prosto odoroznic czy na pudle czy to w opisie gry w sklepie jest napisane czy obsluguje HDR dana gra. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Ta gra na XSX nie lata w 1080. Wiekszosc 1800p,  schodzi 1440p a ciut ponizej tego po ost latce w tych miejcach gdzie dropilo. 

Po co mi o tym piszesz jak wyraźnie napisałem, że ustawię sobie 1080p tylko po to aby mieć te 60 klatek. Jak gra sama z siebie może mi podbić rozdzielczość kiedy na sztywno TV będzie ustawiony na tę rozdzielczość?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coming Soon to Xbox Game Pass: Control, Doom Eternal, Holiday Offer, and More - Xbox Wire

3 minuty temu, kubikolos napisał:

Po co mi o tym piszesz jak wyraźnie napisałem, że ustawię sobie 1080p tylko po to aby mieć te 60 klatek. Jak gra sama z siebie może mi podbić rozdzielczość kiedy na sztywno TV będzie ustawiony na tę rozdzielczość?

A po co robisz sobie pod gorke skoro w tym trybie ma 60fps przy wartosciach ktore podalem :D  Nie masz tv 4k, ze tak kombinujesz?

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Nihat89 napisał:

Sama aplikacja była ok, tylko trochę wkurzała ta zakładka na ekranie głównym (ale rozumiem z czego to wynikało bo wpakowali miliony $$ w promocję Mixera). Teraz widzę, że kompletnie usunięta jest opcja stremowania z systemu. Cały Microsoft 🙃

No. Zamknęli Mixera to zniknęła opcja streamowania. Jedynie można na twitcha (chyba, że coś się zmieniło).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Elvis79 napisał:

Właśnie wrzuciłem nowy soft i dupa, jak gra zainstalowana to nie ma opcji "wyjmij dysk".

U mnie jest i działa.

20 minut temu, WPW napisał:

Prawy górny róg. No działa w tych grach które HDR'a nie mają. 

dark_guide_jump_AutoHDR.jpg?w=1200

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Coming Soon to Xbox Game Pass: Control, Doom Eternal, Holiday Offer, and More - Xbox Wire

A po co robisz sobie pod gorke skoro w tym trybie ma 60fps przy wartosciach ktore podalem :D  Nie masz tv 4k, ze tak kombinujesz?

Pisałem, że jutro odbieram Oleda. Po prostu chcę 1080p a nie szachownicę. Pisałem o tym kilka razy. Jeśli gra daje radę w 4K30 na Ultra to chciałbym mieć możliwość puszczenia sobie 4K60 tnąc tekstury na High. Inaczej będę się bawił w takie cyrki.

Edytowane przez kubikolos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.11.2020 o 00:42, Phoenixsuple napisał:

To mozna miedzy bajki wsadzic ;) 

Temat dlaczego na PS5 cos dziala obecnie lepiej zostal w teorii zostal juz wysjansiony, pozniejsze dostarczenie devkitow i SDK do programowania,  prawie rok po sony.

Kolejna sprawa to zanim dev naucza sie optymalizowac gre pod dana konsole to minie sporo czasu jeszcze.

Taaa wyjaśniony :) Chyba po to,  żeby gasić pożar w burdelu. Tylko dziwne, że od pół roku na redditach devy zaprzyjaźnieni z M$ wychwalali jaki to najlepszy na świecie soft pod devkity M$ dostarczył :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, bazyl74 napisał:

Taaa wyjaśniony :) Chyba po to,  żeby gasić pożar w burdelu. Tylko dziwne, że od pół roku na redditach devy zaprzyjaźnieni z M$ wychwalali jaki to najlepszy na świecie soft pod devkity M$ dostarczył :) 

Pol roku temu to nie byla jeszcze gotowa architektura, co dev mieli to nie wiem ale napewno nie nie finalna wersje RDNA 2.0. Zreszta malo mnie to interesuje bo zanim dev zaczna wykorzystywac moc swoich konsol czy to XSX/PS5 to minie sporo czasu a gry w ktorych przykladowo UBi potrafi po patchu uwalic wydajnosc na magicznie zoptyamlizowanym PS5, Dirt 5 ktory jest sredniakiem oraz COD gdzie bledy gonia bledy to dla mnie zaden wyznacznik i malo mnie to interesuje kto kiedy mial devkity bo to nie sa gry na ktorych mozna wyciagnac finalne wnioski. Te beda za 2-3lata. Do tego jak widzisz odnioslem sie do magicznych bajek i wyzszego taktowania przy nizszej ilosci CU, to sa bajki a dobrym przykladem sa tego karty graficzne do PC jesli ktos ma problem ze zobrazowaniem tego. Poza tym dostarczyc soft a nauczyc sie go obslugiwac to dwie rozne rzeczy a skoro PS5 mialo tak wczesnie devkity to jakim cudem UBi zwalil wydajnosc po patchu :rotfl: Szybsze CU nie pomogly ;)  I jak widzisz napisalem w teorii bo nie nikt z nas nie ma pewnych informacji i bazuje na szczatkach informacji z neta. Rozumiem ze twoje info to pewnik :rotfl:

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Pol roku temu to nie byla jeszcze gotowa architektura, co dev mieli to nie wiem ale napewno nie nie finalna wersje RDNA 2.0. Zreszta malo mnie to interesuje bo zanicz dev zaczan wykorzystywac moc swoich konsol czy to XSX/PS5 to minie sporo czasu a gry w ktorych przykladowo UBi potrafi po patchu uwalic wydajnosc na magicznie zoptyamlizowanym PC, Dirt 5 ktory jest sredniakiem oraz COD gdzie bledy gonia bledy to dla mnie zaden wyznacznik i malo mnie to interesuje kto kiedy mial devkity bo to nie sa gry na ktorych mozna wyciagnac finalne wnioski. Te beda za 2-3lata. Do tego jak widzisz odnioslem sie do magicznych bajek i wyzszego taktowania przy nizszej ilosci CU, to sa bajki a dobrym przykladem sa tego karty graficzne do PC jesli ktos ma problem ze zobrazowaniem tego.

Nikt nie wyciąga finalnych wniosków. Czas pokaże czy to faktycznie soft czy skopali konstrukcję. Choć jakoś sobie nie przypominam, że kiedyś dzięki sotfowi ktoś poprawił działanie sprzętu o jakieś 30%-50%. Oby to był jakiś ponury żart M$. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, bazyl74 napisał:

Choć jakoś sobie nie przypominam, że kiedyś dzięki sotfowi ktoś poprawił działanie sprzętu o jakieś 30%-50%. 

A skad te magiczne 30%-50% wziales?? :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz, Phoenixsuple napisał:

A skad te magiczne 30%-50% wziales?? :hahaha:

no skoro Valhalla dobija do 1180p a tym samym czasie na ps5 jest 1440p to ile to procent? A xsx ile w teorii jest szybszy? 30% i jeszcze nowsza technologia. No to w tym miejscu versus ps5 powinien mieć 2160p, no przynajmniej 1800. No a jest 1180:) To ile to procent? Sporo do łatania :))))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi