Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, martingg napisał:

masz tu filmik wczesniej, ostrość 0, biel - ciepły 2 to najwazniejsze ;) wyłącz oszczedzanie energii i tyle

Polecam oczywiście posiłkować się tymi ustawieniami z youtube ale jednak najlepiej ustawić obraz bardziej według własnych upodobań. Dla mnie Ciepły 2 jest zbyt żółty i gdzieś to mam że jakiś obcy facet stwierdził że tak ma być :szczerbaty:. Może na BX jest inaczej, ja mam Ciepły 1 i do grania wieczornego oszczędzanie energii na auto. Nie wiem jak wy dajecie radę grać w nocy na maksymalnym HDR (a przecież CX jest ponoć jaśniejszy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nihat89 napisał:

Polecam oczywiście posiłkować się tymi ustawieniami z youtube ale jednak najlepiej ustawić obraz bardziej według własnych upodobań. Dla mnie Ciepły 2 jest zbyt żółty i gdzieś to mam że jakiś obcy facet stwierdził że tak ma być :szczerbaty:. Może na BX jest inaczej, ja mam Ciepły 1 i do grania wieczornego oszczędzanie energii na auto. Nie wiem jak wy dajecie radę grać w nocy na maksymalnym HDR (a przecież CX jest ponoć jaśniejszy).

lampki nie muszę włącząć :szczerbaty: a jak ide do WC to nawet w WC nie zapalam światła tak daje :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, martingg napisał:

No mi druga słabo własnie przez grafike :) ale jakoś się przemęczyłem, dla mnie 3ka to był sztos mimo grafiki takiej se o.

Dwójka była doskonale przyjęta. Pierwsza część była bardzo dobra, ale dwójka bardzo rozbudowała formułę, dodano w niej mnóstwo rzeczy, rozbudowano rozgrywkę, już nie przechodziliśmy praktycznie całej gry na piechotę (oprócz jazdy autkiem w pierwszej części wszędzie chodziliśmy pieszo), rozbudowano multiplayer. To właśnie trójka było gorzej przyjęta, bo już nie była tak innowacyjna. Szkoda, że tak słabo zoptymalizowali drugą część do wstecznej kompatybilności, bo teraz faktycznie trójka wygląda lepiej, a na x360 wyglądała po prostu jak dodatek do dwójki. Ja też patrzę na to inaczej, bo pomiędzy każdą z tych gier miałem około dwa lata przerwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, henryk nowak napisał:

Dwójka była doskonale przyjęta. Pierwsza część była bardzo dobra, ale dwójka bardzo rozbudowała formułę, dodano w niej mnóstwo rzeczy, rozbudowano rozgrywkę, już nie przechodziliśmy praktycznie całej gry na piechotę (oprócz jazdy autkiem w pierwszej części wszędzie chodziliśmy pieszo), rozbudowano multiplayer. To właśnie trójka było gorzej przyjęta, bo już nie była tak innowacyjna. Szkoda, że tak słabo zoptymalizowali drugą część do wstecznej kompatybilności, bo teraz faktycznie trójka wygląda lepiej, a na x360 wyglądała po prostu jak dodatek do dwójki. Ja też patrzę na to inaczej, bo pomiędzy każdą z tych gier miałem około dwa lata przerwy ;)

no możliwe, ale tu mi się AC przypomniał, 1 liniowa do bólu, 2ka woooow ale rozbudowana, 3ka dobra 2ka jeszcze bardziej rozbudowana ;) no i fakt ja jechałem jedna po drugiej częsci, jedynie pierwszy akt 4ki z robotami mi się nie podobał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, martingg napisał:

no możliwe, ale tu mi się AC przypomniał, 1 liniowa do bólu, 2ka woooow ale rozbudowana, 3ka dobra 2ka jeszcze bardziej rozbudowana ;) no i fakt ja jechałem jedna po drugiej częsci, jedynie pierwszy akt 4ki z robotami mi się nie podobał

Mnie jeszcze trochę zawiodło zakończenie czwórki, za szybko i za łatwo to poszło, a pomysł był dobry. Za to piątka ma bardzo przyjemne zakończenie ;) No i nie bierz się za judgement, bo seria straci w Twoich oczach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem judgement wytrzymałem z 2h z nią ... wyłączyłem. Dramat :)

 

12,5gb Pogromcy uli ściąga się ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też włączyłem ściąganie. Skoro ma trzy godziny, to wieczorem będziemy mogli podzielić się wrażeniami po ukończeniu gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja muszę podstawkę przejść najpierw ;) parę dni się zejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

wystarczy zjechać z suwakiem jasność (nie mylić z podświetlaniem OLED) w TV żeby czerń zrobiła się czarna a nie szara (wyprany obraz)

Pudrowanie syfa! XSX nie ma formatu czerni pełny jak na Playstation. Można stosować tricki jak jasność, gamma, kontrast dynamiczny, zarządzenie czernią (różne nazwy), ale to tylko pudrowanie.

To skandal. Kiedyś PC RGB działało, na pewno w roku 2016 na XO, potem przestało i jest takie same jak Standard (zapewne Microsoft o tym nie wie). W dodatku pełny na PS3 był mniej czarny niż PC RGB. Pełny z PS3 jest jak Średni z X360 (może nawet pośrodku z Rozszerzony). PC RGB było zbyt czarne. Zaś ograniczony na PS3 bardziej wyblakły niż Standard na Xbox-ach. Musi wrócić średni z X360.

3 godziny temu, henryk nowak napisał:

Nie twierdzę że każdy będzie się męczyć z tą grą, ale ja jednak preferuję dopracowane tytuły. 

To nie kupuj na premierę. Ja to miałem 4,5 roku temu z Hitman 2016. Pewnie to nie pierwsza gra, ale wyjątkowo niedopracowana i Cyber Punk to przy nim pikuś (z tego co czytam). W Hitmana przez 3 dni nie dało się grać (bo do single player trzeba było się połączyć z serwerem). Potem naprawiali 1,5 miesiąca i gdy było nieźle to wypuścili Sapienzę i gra zeszła do wersji alpha, znowu 3 dni bez grania, ale też glitche uniemożliwiające przejście. Potem po 3 miesiącach była eskalacja z którą męczyłem się 2 godziny i zaledwie 1 na 20 prób udana (19 na 20 razy oszuści widzieli mnie przez ściany) itd. Gra stała się grywalna ok. rok po premierze.

Niestety to nie czasy PSX czy PS2 gdzie były betatesty. Obecnie twórcy są bezkarni, mają zapisane regulaminy wyłączające odpowiedzialność więc tracisz 50 zł (powinieneś całość), gdy w normalnym życiu taki bubel idzie na zwrot więc twórcy musieliby oddać wszystko a nawet więcej (za koszty dodatkowe).

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od zawsze miałem Playstation zaczynając od 2, niedawno sprzedałem swoją PS4. Teraz zastanawiam się, czy nie postawić na Xboxa. Głównie gram w kilka gier w roku. Na Playstation grałem tylko w Uncharted,  The Last of us i Fifę. Czy warto zmienić na nowego Xboxa, czy czekać na PS5. Nie ukrywam, że mam sentyment do Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie powie, sam musisz podjąć decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest już ten dodatek fabularny do Gears 5 ??

6 godzin temu, Nihat89 napisał:

Polecam oczywiście posiłkować się tymi ustawieniami z youtube ale jednak najlepiej ustawić obraz bardziej według własnych upodobań. Dla mnie Ciepły 2 jest zbyt żółty i gdzieś to mam że jakiś obcy facet stwierdził że tak ma być :szczerbaty:. Może na BX jest inaczej, ja mam Ciepły 1 i do grania wieczornego oszczędzanie energii na auto. Nie wiem jak wy dajecie radę grać w nocy na maksymalnym HDR (a przecież CX jest ponoć jaśniejszy).

Na B9 też Ciepły 1 wygląda lepiej ale na CX Ciepły 2 wygląda tak jak powinien. Widocznie różnią się nastawami te modele ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest dodatek, za friko w GPU dziś od 13:00, juz pobrany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, martingg napisał:

jest dodatek, za friko w GPU dziś od 13:00, juz pobrany.

Możesz napisać dokładnie co zrobić żeby go pobrać?

Podstawka jest wymagana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę tego pobrać w XGPU

20201215_174337.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Widziałem, że z padami dodawany jest kod do GPU na 14 dni, czy jak już na swoim koncie mam przekonwertowane ponad 2 lata Golda na GPU, to te 14 dni mi się jeszcze doda? Czy to tylko jakiś Trial dla nowych, co nie mieli?

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20201215_174111.jpg

Co robię źle?

Nie mogę zainstalować Gears 5 z dodatkiem fabularny w Xbox Game Pass Ultimate ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azgan napisał:

20201215_174111.jpg

Co robię źle?

Nie mogę zainstalować Gears 5 z dodatkiem fabularny w Xbox Game Pass Ultimate ?

Ja miałem pobranego gears 5. Przejdź do gry biblioteka i GPU zainstaluj z tej lokacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sino napisał:

To nie kupuj na premierę. 

Nigdy nie kupuję gier na premierę, za wyjątkiem gier na Nintendo Switch, ale tam zawsze wszystko działa tak jak powinno. Cyberpunka miałem na premierę przez przypadek. Wcześniej kupiłem XsX który był wadliwy, napęd chodził jak betoniarka, starczyło wsadzić płytę do napędu, żeby wprawić w ruch całe biurko no i ją zwróciłem. Później nie było za bardzo gdzie kupić konsoli, więc zamówiłem XsX z Cyberpunkiem z Rtv i tak oto wszedłem w posiadanie tej cudownej gry^^. Nie oszalałem żeby zamawiać preorder w czasach kiedy połowa gier na premierę jest w stanie dawnych wersji beta, a taki CP to nawet alpha :E Ostatni preorder nie na konsolę Nintendo jaki kupiłem, to chyba RDR1. 

Od dzisiaj siedzę na kwarantannie covidowej, najbliższe 10 dni spędzę na radosnym łupaniu na konsoli, zączłem ogrywać dodatek do Gears 5 i po ~30 minutach mogę jedynie napisać że jest bardzo dobrze i już żałuję, że jest taki krótki. Polecam wszystkim Girsomaniakom i nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, martingg napisał:

Ja miałem pobranego gears 5. Przejdź do gry biblioteka i GPU zainstaluj z tej lokacji

Niezła ściema. Dodatek miał być za free w XGPU 

20201215_175429.jpg

20201215_175624.jpg

wkur... się na Microsoft w tym momencie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, azgan napisał:

Co robię źle?

Nie wiem, ale możesz ściągnać Gears 5 operacja jakaś tam i resztę pobrać z poziomu menu w grze.

2 minuty temu, azgan napisał:

Niezła ściema. Dodatek miał być za free w XGPUwkur... się na Microsoft w tym momencie 

Dodatek jest za free w GPU, właśnie w niego gram. Coś masz pogrzebane.

Nie ogarniasz :E Mając gamepass wciąż możesz kupować gry, to nie jest tak, że posiadanie GPU wyłącza możliwośc zakupu :E Co nie zmienia faktu, że gra jest za darmo i jest piekielnie dobra.

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest w wersji GOTY, nie Ultimate, i jest dostępny za free.

Edytowane przez ditmd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kumam o co biega 

Jest nowa wersja gry do pobrania i na starych "skrótach" nie działa trzeba odpalić z EDYCJA GRA ROKU

20201215_180920.jpg

20201215_181009.jpg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ditmd napisał:

Dodatek jest w wersji GOTY, nie Ultimate, i jest dostępny za free.

Wiem, już się połapałem że całość się zmieniła nawet instalacja jest oddzielna (można wybrać sam dodatek)

20201215_181046.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zainstalowane Gears5 i z automatu pojawiła się aktualizacja tam gdzie do każdej z gier które posiadam jakaś się pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...