Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, adask0 napisał:

A o czym to? :E bo ja nie w temacie :E

S.T.A.L.K.E.R 2 na XBOX SERIES dostanie RT a na XSX dodatkowo 4K

A jeśli pytasz o czym jest S.T.A.L.K.E.R to wystarczy obejrzeć intro z jedynki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, azgan napisał:

S.T.A.L.K.E.R 2 na XBOX SERIES dostanie RT a na XSX dodatkowo 4K

A jeśli pytasz o czym jest S.T.A.L.K.E.R to wystarczy obejrzeć intro z jedynki

Panie ja sto lat za murzynami :E mi ten gamepass starczy na lata, biorac pod uwage w co nie gralem (czyli prawie we wszystko) :E

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, voltq napisał:

Wiadomo jak z dostępnością xbox series x ? dostane od ręki w jakimś ? mediaexpert , rtv euro agd , media markt , neonet tylko takie sklepy mam w mieście a chce brać na raty na miejscu

Sprawdź na stronie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, voltq napisał:

Wiadomo jak z dostępnością xbox series x ? dostane od ręki w jakimś ? mediaexpert , rtv euro agd , media markt , neonet tylko takie sklepy mam w mieście a chce brać na raty na miejscu

W marketach wszystko wykupione z tego co widzę 

Screenshot_20210102-201446_Samsung-Internet.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Myślę czy nie zrobić sobie telewizorowego odlotu i zmiany 55c9 na 65cx, powodem jest tylko większy rozmiar TV, 65c9 już nie sprzedają, oprócz DTS coś jeszcze zostało ucięte w cx ? (filmy, koncerty które mają DTS lece dźwięk z kina domowego więc luz, a przy graniu i oglądaniu TV z dekodera nie ma to znaczenia), coś jest ciekawego na plus w cx czego nie było w c9 ?

@azgan jak kojarzę oba posiadasz ?

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 minut temu, Elvis79 napisał:

Myślę czy nie zrobić sobie telewizorowego odlotu i zmiany 55c9 na 65cx

Nie ma to najmniejszego sensu. Gdybyś miał jeszcze C8 to O.K dla kilku gamingowych bajerów można zrobić Upgrade. Sieć na tym C9 ile się da to nadal TOP'owy TV.

C9 i CX to jest praktycznie to samo, zmian nie ma na tyle dużo aby były one warte dopłacania. 

Czekaj lepiej na nowe C1 https://www.rtvmaniak.pl/9590485/lg-oled-c1-g1/

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, azgan napisał:

Nie ma to najmniejszego sensu. Gdybyś miał jeszcze C8 to O.K dla kilku gamingowych bajerów można zrobić Upgrade. Sieć na tym C9 ile się da to nadal TOP'owy TV.

C9 i CX to jest praktycznie to samo, zmian nie ma na tyle dużo aby były one warte dopłacania. 

Czekaj lepiej na nowe C1 https://www.rtvmaniak.pl/9590485/lg-oled-c1-g1/

Rozumiem że nie ma zmian na tyle żeby zmieniać TV, ale jak pisałem zmiana tylko dlatego żeby był większy a 65c9 już nie dokupienia, kilka miesięcy trzeba poczekać na C1, ale pewnie cena będzie na start kosmos i znowu dodatkowe kilka miesięcy czekania ,aż spadnie do poziomu 65cx ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez Nihat89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

w końcu gra pokazująca wyższość XSX nad tym czymś co zwą ps5

Komentarz testującego:

- The latest patch optimizes the NextGen versions, the data that Ubisoft provides in the note of these platforms has changed (but I would say that it is still backwards compatible, at least on PS5).

- In PS5 and Series X we can choose between resolution and FPS mode. Series S only has resolution mode at 1440p / 30fps.

- According to the old patch note, PS5 will run in rescaled 4K resolution mode, but now the game does not appear to use this technique and runs at 1440p. FPS mode runs at 1080p.

- Series X does run at native 2160p. However, the official data pointed to 1080p in FPS mode, but now it runs at 1440p in this mode.

- Ambient occlusion is reduced in S Series and PS5 / XSX resolution modes.

- The framerate is practically perfect on PS5, without many problems on the Xbox versions.

- On Xbox the draw distance is higher than on PS5 in some respects. PS5 also loses a lot of greenery in FPS mode.

- Series X in FPS mode considerably increases the quality of shadows compared to the rest.

- PS5 has a lower quality of textures than Xbox. Series X decreases its quality in FPS mode slightly.

Edytowane przez zaodrze244
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

STALKER 2 nie dla PS5

Jeden z deweloperów studia GSC Game World doprecyzował platformy, na które zmierza S.T.A.L.K.E.R. 2. W odpowiedzi na pytanie fana o możliwą wersję na PlayStation 5 stwierdził, że gra zmierza wyłącznie na PC oraz Xboksa Series X/S. Brak wydania na PS5 jest czymś, czego spodziewali się gracze śledzący ten projekt, gdyż wcześniej opisywany był czasami jako „konsolowy exclusive na XSX”, ale teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie.

Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/stalker-2-nie-dla-ps5/z31f0c9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, zaodrze244 napisał:

w końcu gra pokazująca wyższość XSX nad tym czymś co zwą ps5

Komentarz testującego:

- The latest patch optimizes the NextGen versions, the data that Ubisoft provides in the note of these platforms has changed (but I would say that it is still backwards compatible, at least on PS5).

- In PS5 and Series X we can choose between resolution and FPS mode. Series S only has resolution mode at 1440p / 30fps.

- According to the old patch note, PS5 will run in rescaled 4K resolution mode, but now the game does not appear to use this technique and runs at 1440p. FPS mode runs at 1080p.

- Series X does run at native 2160p. However, the official data pointed to 1080p in FPS mode, but now it runs at 1440p in this mode.

- Ambient occlusion is reduced in S Series and PS5 / XSX resolution modes.

- The framerate is practically perfect on PS5, without many problems on the Xbox versions.

- On Xbox the draw distance is higher than on PS5 in some respects. PS5 also loses a lot of greenery in FPS mode.

- Series X in FPS mode considerably increases the quality of shadows compared to the rest.

- PS5 has a lower quality of textures than Xbox. Series X decreases its quality in FPS mode slightly.

W Destiny 2,Cyberpunku i wielu innych grach było podobnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Elvis79 napisał:

Myślę czy nie zrobić sobie telewizorowego odlotu i zmiany 55c9 na 65cx, powodem jest tylko większy rozmiar TV, 65c9 już nie sprzedają, oprócz DTS coś jeszcze zostało ucięte w cx ? (filmy, koncerty które mają DTS lece dźwięk z kina domowego więc luz, a przy graniu i oglądaniu TV z dekodera nie ma to znaczenia), coś jest ciekawego na plus w cx czego nie było w c9 ?

@azgan jak kojarzę oba posiadasz ?

Tak jak @azgan napisal szkoda zmieniac, ja bym proponowal zainwestowac (o ile masz w miare duzy pokoj) w projektor :E kwota podobna, ale cali troche wiecej :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Elvis79 napisał:

Rozumiem że nie ma zmian na tyle żeby zmieniać TV, ale jak pisałem zmiana tylko dlatego żeby był większy a 65c9 już nie dokupienia, kilka miesięcy trzeba poczekać na C1, ale pewnie cena będzie na start kosmos i znowu dodatkowe kilka miesięcy czekania ,aż spadnie do poziomu 65cx ;)

Podstawowe pytanie w takim przypadku to, z jakiej odległości oglądasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, adask0 napisał:

Tak jak @azgan napisal szkoda zmieniac, ja bym proponowal zainwestowac (o ile masz w miare duzy pokoj) w projektor :E kwota podobna, ale cali troche wiecej :E

Projektor w tej cenie będzie miał śmieszny kontrast. Głupia rada :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, lycone napisał:

Projektor w tej cenie będzie miał śmieszny kontrast. Głupia rada :E

A czy tak naprawde ktos zwraca uwage na kontrast podczas emocjonujacej szybkiej rozgrywki? Wole zeby odswiezanie bylo dobre i imput lag byl w miare maly . Szczerze mi sie lepiej gra na wiekszym niz na mniejszym :E ale to tylko moje odczucie :)

Swoja droga mam pytanko, czy gry na x360 np burnout paradise, maja te same osiagniecia co remaster? czy pokazuja sie osobne? To samo z gersami 1 i ultimate? Jak to z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, SPYCHCIO napisał:

Podstawowe pytanie w takim przypadku to, z jakiej odległości oglądasz?

3 metry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś tu pytał o grę tylko na XsX dedykowana to wracając do stalkera 2 nie bedzie go na old gena tylko XsX PC więc kiedyś tam wyjdzie gra tylko na XsX dedykowana :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Elvis79 napisał:

3 metry.

A to zmiana na 65 i tak nic nie da.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ta bo 65 cali to się powinno siedzieć 78 cm od ekranu nie więcej nie mniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do 3m to 75 minimum.

11 minut temu, martingg napisał:

No ta bo 65 cali to się powinno siedzieć 78 cm od ekranu nie więcej nie mniej

Tak z 1.7-1.85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, ODIN85 napisał:

Do 3m to 75 minimum.

Tak z 1.7-1.85

Czyli ja znow robie zle :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, ODIN85 napisał:

A to zmiana na 65 i tak nic nie da.

Miałem już 65, da i to sporo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak czy siak walorów 4k nie widzisz z tej odległości. Ani na 65 a tymbardziej na 55.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, adask0 napisał:

Swoja droga mam pytanko, czy gry na x360 np burnout paradise, maja te same osiagniecia co remaster? czy pokazuja sie osobne? To samo z gersami 1 i ultimate? Jak to z tym jest?

Użyj google. Ja często wpisuję tytuł gry + ach lub achie, google dopisuje końcówkę i wędruję na TrueAchievements.

Jeśli chodzi o te gry to tak, mają osobne osiągnięcia. Wszystkie gry z X360 i XO mają osobne (choć często takie same więc można zdobyć dodatkowy 1000 bardzo szybko, a lubię przechodzić dobre gry 2-3 razy pod rząd). Na XO XOX XSX I XSS już osiągnięcia są wspólne. Jednak Remastery mają inne (bo to "inna" gra). Natomiast wersje Deluxe Ultimate GOTY itd nic nie wnoszą poza DLC oczywiście (które do podstawki też można dokupić czego nie lubię).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Elvis79 napisał:

3 metry.

Jeśli 3 metry to Ci się nie dziwie. Z takiej odległości 65" to minimum. Sam mam 65" i ok. 3m od 3 lat i najchętniej wymieniłbym już 75". Wtedy byłoby optymalnie.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi