Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

RDR jest w MS sklepie za 32.99 jakby ktoś nie wiedział.

• Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.02.2021 o 22:27, SPYCHCIO napisał:

Chciałbym żeby tak było azgan, ale wątpię w to... do tego te braki dostępności konsol, które mogą spowodować przesuwanie premier pozostałych dużych gier. Tych od M$ i tych od Sony.

Są też plusy tego czekania 

CYTAT:

technologia pozwoli tworzyć „fotorealistycznego, cyfrowego człowieka” w kilka minut. Dotychczas przygotowanie najnowocześniejszych modeli jest czasochłonne i kosztuje bardzo dużo – Epic Games chce to przyspieszyć.

Jako jeden z przykładów „MetaLudzi”, Epic Games wspomina o pracy nad wyglądem Senuy, która w Senua’s Saga: Hellblade II podniesie jakość postaci do „nowego poziomu wiarygodności”.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczymy co wyjdzie z tego Hellblade 2.

Chciałbym nareszcie zobaczyć jakieś zniszczenia i fizyke bo to mnie najbardziej boli, obecnie praktycznie całe otoczenie w grach jest niezniszczalne 😑 np. w Gearsach 6, strzelamy w środku budynku i chciałbym widzieć jak się sypie tynk, odkrusza beton.... spada na podłogę. Nie wymagam niszczenia ścian itp. chociaż to dodałoby aspektu taktycznego 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, azgan napisał:

Podobno może być jeszcze lepsza wsteczna kompatybilność z większą ilością k/s

30691.jpg

Xbox Series X|S ze znacznie lepszą wsteczną kompatybilnością? Microsoft może podwoić płynność animacji https://www.ppe.pl/news/154392/xbox-series-xs-ze-znacznie-lepsza-wsteczna-kompatybilnoscia-microsoft-moze-podwoic-plynnosc-animacji.html

Swietna wiadomość oby mozna bylo ograc stare gry w 60fps+ to bylby mocny cios w walce konsol zadany sony

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale kto kupuje next gena zeby grać we wstecznej :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu jakieś 90%,tak samo jak grają na monitorze 1440p a nie tv🤗

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, martingg napisał:

Ale kto kupuje next gena zeby grać we wstecznej :E

Ja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, voltq napisał:

Ja

Ironia ;) standardowa odpowiedź na to iż wsteczna lepsza na Xbox, ja myślę ciągle nad rdr1 akurat w niego nie grałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ditmd napisał:

A czy te duze przeceny (bo ostatnio bardzo ich duzo), nie zwiastuja moze wrzucenia tych wszystkich gier do gamepassa badz games with gold?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia, ja tam kupiłem, z chęcią sobie ogram któregoś dnia, jak komuś chce się bawić to można jeszcze taniej to wyrwać w brazylijskim, albo węgierskim sklepie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na węgierskim store można płacić polska karta bez problemu dodajmy

Sprawdziłem wychodzi 26 PLN na store węgierskim a u turasów 11 zł :E dodatek 15.

Edytowane przez martingg
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, adask0 napisał:

Forza lepsza, GT u mnie skonczylo sie na 3ce, poza tym Forza za darmo :E a znajac zycie GT po 300 :E

I się myliliśmy. Tzn byłem bliżej :E

Ratchet & Clank: Rift Apart zadebiutuje 11 czerwca. Cena 339 zł.

Więc pewnie i GT 339 :E

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, martingg napisał:

W okresie czerwiec - wrzesień gram tyle co nic bo wole latać z ekipą po dworze, jezioro, grille. Więc kupi się w październiku/listopadzie używke w lepszej cenie razem z PS5.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, martingg napisał:

Taniej niż myślałem:thumbup:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, SPYCHCIO napisał:

Zobaczymy co wyjdzie z tego Hellblade 2.

Chciałbym nareszcie zobaczyć jakieś zniszczenia i fizyke bo to mnie najbardziej boli, obecnie praktycznie całe otoczenie w grach jest niezniszczalne 😑 np. w Gearsach 6, strzelamy w środku budynku i chciałbym widzieć jak się sypie tynk, odkrusza beton.... spada na podłogę. Nie wymagam niszczenia ścian itp. chociaż to dodałoby aspektu taktycznego 🙂

Możliwości są pytanie tylko kiedy ktoś z nich będzie chciał skorzystać 

Podobno nowy BF6 ma pokazać coś więcej - czekam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, azgan napisał:

Podobno nowy BF6 ma pokazać coś więcej - czekam 

Też o tym słyszałem i sami o tym głośno mówią a to dobry znak. Jeśli tak duża i znana marka zabiera się za temat destrukcji otoczenia to jest szansa, że po sukcesie inni pójdą w ich ślady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, adask0 napisał:

A czy te duze przeceny (bo ostatnio bardzo ich duzo)

Nie są duże i nie ma ich dużo. Kiedyś na X360 miałeś liczne przeceny 90%, 85%, 80% (ale też obniżki ceny startowej). Potem taka 10-letnia gra trzyma jak głupia cenę. Obecnie ze 2 lata poluję na Wildlands, ale ciągle w absurdalnej cenie 59.99 (teraz już nie dają, dali Breakpoint - podobno bardzo słaba więc nie zapłaciłem strasznych ponad 40 zł). Ghost Recon Adv 1 2 i Future to były hity, te 2 nowe są podejrzane, że są słabiutkie, nie dam więcej niż 25 zł.

Generalnie teraz ceny nie spadają, a potem żałosne obniżki o 75%. I tak trzyma głupia cenę 299 od premiery, polują na jeleni (głównie dzieci okradające rodziców, którzy nie wiedzą, że taką 5-letnią "okazję" za 300-400 można zwrócić).

Ostatnio była korzystna wyprzedaż od Deep Silver, ceny obniżone doczekały się obniżek o 80-90% więc sobie kupiłem kilka gier 10.99, 24.99 za 2, 13.99 i może coś jeszcze. Ale to daleko do dawnych norm pecetowych czy gier używanych na konsole, które tanieją rytmicznie. Gra powinna kosztować np. 249, potem obniżka na 99, dalej 49, 29, 19, a nie że 10-letnia trzyma cenę 249, a ty musisz kupować na "wyprzedażach".

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O dzisiaj mialem error z X pudlem :E O ile zawsze w instant on konsola jest cieplutka, to dzisiaj w ogole nie dawala znaku zycia... wlaczam przed chwila padzika, a tu error... 😮 nic sie nie uruchamia... chwila zwatpienia... dobra probuje na guziku... jest dziala, zyje!  :E Znow niestety problem z zalogowaniem do profilu (wiec nie zostal rozwiazany...)

Uruchamiam, patrze - nowa aktualizacja systemu :E

To tak na luzie, a z ciekawych info pad do ps5 czarny ma kosztowac.... 450zl :E:E:E:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, adask0 napisał:

To tak na luzie, a z ciekawych info pad do ps5 czarny ma kosztowac.... 450zl :E:E:E:E

Tyle, że to nie jest oficjalna oferta od Sony, a od jakiejś firmy trzeciej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja właśnie pograłem w BF5 na padzie cóż ... Snajperka odpada biegałem medykiem i leczyłem ludzi dostaliśmy na mapie akd byłem 7 w score bo leczyłem 7 zabitych 18 razy padłem jednak uratowałem niezliczoną liczbę graczy także jestem dumny :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, SPYCHCIO napisał:

Też o tym słyszałem i sami o tym głośno mówią a to dobry znak. Jeśli tak duża i znana marka zabiera się za temat destrukcji otoczenia to jest szansa, że po sukcesie inni pójdą w ich ślady.

Frostbite to nie Unreal Engine. Jak będą takie zniszczenia w BF6 jak były w Bad Company to będzie sukces :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, ditmd napisał:

Kupiłem digital i jestem zaskoczony jak dobrze to wygląda po tych poprawkach Microsoftu. Śmiało można dopisać słowo Remaster obok tytułu🏆

Edytowane przez azgan
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pytanie do osob, ktore graja w apce na PC streamujac z konsoli po lanie:
Jest plynnie bez lagow? Jakie odswiezanie? jest tam jakis vsync wymuszony, mozna grac w oknie? Wiem, ze mozna podlaczyc kontroler do PC a czy mozna tak zrobic z myszka i klawiatura (czesc gier obsluguje) Istnieje moze jakis "emulator" ktory umożliwiłby dzialanie myszki i klawiaury w grach oficjalnie nie wspierajacych m&k?

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyszła nowa aktualizacja systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi