Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

M$ zawsze ma asa w rękawie... są to gigantyczne pokłady gotówki

27 minut temu, Fjubens napisał:

Kupiłem jakiś czas temu XSX, chciałem dokupić też PS5 i mieć ten konsolowy komplet, ale nieco zdębiałem jak zdałem sobie sprawę, że na ten moment takie PS5 by mi mogło posłużyć tylko do DLC Spider-Mana i Sackboya (w Soulsy nie grywam), także pomysł z PS5 odszedł w dal. Wróci pewnie dopiero jak wyjdzie HZD albo God of War.

Exy PS4, w tym GoT czy TLoU II jeszcze na prosiaku ograłem przed sprzedażą.

Także kiedyś karteczkę żartobliwie wrzuciłem z miejscem na PS5, a tymczasem jednak...

7J8bckf.jpg

PS. Ten XSX jest magicznie wręcz niesłyszalny. ? Nawet podczas grania w The Medium.

To zdjęcie pokazuje jak minimalistycznie wygląda XSX a jak, źle (przynajmniej dla mnie) PS5 ?

Kultura pracy XSX to faktycznie Master Level, ale co się dziwić M$ ma kasy jak lodu i wszystko zostało dopięte przez Philla na ostatni guzik. Widać to nawet po tym jak jest zapakowany XSX a jak PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest jak takie serwisy jak GOL twierdzą w materiałach że Sony już wygrało i to MS powinien się martwić, no i w samych artykułach często słodzą często Sony i czepiają się MS, a wpadki od Sony są jakoś bagatelizowane.

Nie ma jak to sugerować się ilością sprzedanych konsol i na niej opierać wszystkie założenia, a to przecież chodzi o zysk i całkiem prawdpodobne że w tym aspekcie MS zaora Sony mając mniej sprzedanych konsol, ale znacznie więcej abonentów GPU.

Edytowane przez frog67
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla niektórych zapowiada się interesujący weekend..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, SPYCHCIO napisał:

 

Kultura pracy XSX to faktycznie Master Level, ale co się dziwić M$ ma kasy jak lodu i wszystko zostało dopięte przez Philla na ostatni guzik. Widać to nawet po tym jak jest zapakowany XSX a jak PS5.

No PS5 tak nie potrafi ?

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, adask0 napisał:

371615.jpg

 

Od dzisiaj :E

ja tego nie rozumiem - wszędzie jest pisane, że te gry są w GP od dzisiaj. No ale nie dość, że od wielu dni tłukę Dishonored 2 z GP, to na bank widziałem tam od wielu miesięcy Rage 2 czy Skyrim (bo miałem to ograć w najbliższej przyszłości). Tak że teges - jak od dzisiaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko przełożyło się to na wyniki sprzedaży samej konsoli, bo o ile od premiery PS5 schodzi na pniu, tak z dostępnością XSX było znacznie lepiej. W lutym mówiło się o 5.2 milionach PS5, które znalazły nabywców, w przypadku Xboksa to jakieś 3 miliony, licząc jednak obie platformy S i X. Konkretnych danych nie ma, ale potwierdza się to co zwykle - jakość niekoniecznie jest gwarantem sukcesu. Większość kupujących pewnie nawet nie wie, że na produkcji swojego sprzętu Sony mocno poskąpiło. Ludzie dostali klasycznego małpiego rozumu, zwłaszcza w świetle słabej dostępności PS5. Sony jeszcze długo będzie korzystać z przewagi wyrobionej w poprzedniej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, milekp napisał:

ja tego nie rozumiem - wszędzie jest pisane, że te gry są w GP od dzisiaj. No ale nie dość, że od wielu dni tłukę Dishonored 2 z GP, to na bank widziałem tam od wielu miesięcy Rage 2 czy Skyrim (bo miałem to ograć w najbliższej przyszłości). Tak że teges - jak od dzisiaj?

Może nie było ich na GP PC, stąd się tym chwalą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Vulc napisał:

Oby tylko przełożyło się to na wyniki sprzedaży samej konsoli, bo o ile od premiery PS5 schodzi na pniu, tak z dostępnością XSX było znacznie lepiej. W lutym mówiło się o 5.2 milionach PS5, które znalazły nabywców, w przypadku Xboksa to jakieś 3 miliony, licząc jednak obie platformy S i X. Konkretnych danych nie ma, ale potwierdza się to co zwykle - jakość niekoniecznie jest gwarantem sukcesu. Większość kupujących pewnie nawet nie wie, że na produkcji swojego sprzętu Sony mocno poskąpiło. Ludzie dostali klasycznego małpiego rozumu, zwłaszcza w świetle słabej dostępności PS5. Sony jeszcze długo będzie korzystać z przewagi wyrobionej w poprzedniej generacji.

Popraw mnie jeśli źle do tego podchodzę - myślę że PS5 kupują nawet osoby które mają mocnego PC'ta a XBOX w większości przypadków jest jego zamiennikiem. Ostatecznie Microsoft i tak zyskuje bo zarówno gracze z Win10 jak i konsolami Microsoftu inwestują w GAME PASS a na tym głównie skupia się konkurencja dla PlayStation. 

7 godzin temu, frog67 napisał:

Najśmieszniejsze jest jak takie serwisy jak GOL twierdzą w materiałach że Sony już wygrało i to MS powinien się martwić, no i w samych artykułach często słodzą często Sony i czepiają się MS, a wpadki od Sony są jakoś bagatelizowane.

Nie ma jak to sugerować się ilością sprzedanych konsol i na niej opierać wszystkie założenia, a to przecież chodzi o zysk i całkiem prawdpodobne że w tym aspekcie MS zaora Sony mając mniej sprzedanych konsol, ale znacznie więcej abonentów GPU.

Słusznie, mam podobne przemyślenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azgan napisał:

Popraw mnie jeśli źle do tego podchodzę - myślę że PS5 kupują nawet osoby które mają mocnego PC'ta a XBOX w większości przypadków jest jego zamiennikiem. Ostatecznie Microsoft i tak zyskuje bo zarówno gracze z Win10 jak i konsolami Microsoftu inwestują w GAME PASS a na tym głównie skupia się konkurencja dla PlayStation.

No tak, naturalnym towarzyszem PC jest Playstation, aby maksymalnie zwiększyć bibliotekę dostępnych gier. Miałem bardziej ma myśli szał wokół PS5, sprzętu słabiej wykonanego i z teoretycznie uboższą ofertą na chwilę obecną. Microsoft sprzedaje przede wszystkim swoje "zielone" środowisko, więc kasa będzie przepływać przez więcej kanałów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, milekp napisał:

ja tego nie rozumiem - wszędzie jest pisane, że te gry są w GP od dzisiaj. No ale nie dość, że od wielu dni tłukę Dishonored 2 z GP, to na bank widziałem tam od wielu miesięcy Rage 2 czy Skyrim (bo miałem to ograć w najbliższej przyszłości). Tak że teges - jak od dzisiaj?

bo niektórych nie było na PC i odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Wychodzi na to, że ta cała sytuacja z PS5 pozytywnie wpłynęła na decyzję zakupu XSX :) ...wciąż nie mam PS5 i powoli zaczynam się oswajać, że póki co jest mi zbędna. Jak Edge wyjdzie i będzie rzeczywiście można odpalić Stadię i GeForce Now, a co za tym idzie Days Gone, Horizon, Uncharted Chronicles, God of War, to w ogóle nie widzę sensu nabycia PS5, dopóki nie powstanie PS5 Pro i więcej gier... ;) Wstrzymuję się z zakupem do czasu ogłoszenia XSX Ultimate lub PS5 Pro i wtedy podejmę decyzję, zobaczymy, jak sprawy się potoczą. Póki co szkoda kasy 2.5k na SackBoya, Soulsy i pajączka...

Z poważaniem

Ale z perspektywy czasu to chyba cieszysz się że tak to się potoczyło? Gdyby nie cyrk z PlayStation 5 to pewnie nie zainteresowałbyś się XBOX SERIES X a tak dałeś szansę i okazało się że to był strzał w dziesiątkę - mam rację ??

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Vulc napisał:

No tak, naturalnym towarzyszem PC jest Playstation, aby maksymalnie zwiększyć bibliotekę dostępnych gier. Miałem bardziej ma myśli szał wokół PS5, sprzętu słabiej wykonanego i z teoretycznie uboższą ofertą na chwilę obecną. Microsoft sprzedaje przede wszystkim swoje "zielone" środowisko, więc kasa będzie przepływać przez więcej kanałów.

wymieniłem się z kumplem XsX na PS5 jednego pada reklamował w grudniu, właśnie padł drugi juz u mnie :D ale dla odmiany nie trigger tylko krzyżak. Coś wspaniałego, a ludzie za to płacili po 4-5 koła żeby zagrac w remake gry z 2013? roku i dodatek do spideramana :E $ony ma rzeszę fanbojów i tyle. Dla mnie pewne jest iż sprzedadzą więcej konsol niż MS, oby MS podjął rękawice grami po prostu ;) niech dadzą STALKERa 2 tylko na środowisko MS i kilka innych gier to zrobi się ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, adask0 napisał:

371615.jpg

 

Od dzisiaj :E

Trochę mało. Brakuje kilku tytułów! :( 

 

Ale chętnie zagram w jakiegoś Fallouta, bo nie grałem. Prey mam także do zaliczenia. Skyrim mnie nie rusza wcale.  Jeszcze może stare Doomy zaliczę.  XGP ❤️ 

Godzinę temu, Vulc napisał:

Oby tylko przełożyło się to na wyniki sprzedaży samej konsoli, bo o ile od premiery PS5 schodzi na pniu, tak z dostępnością XSX było znacznie lepiej. W lutym mówiło się o 5.2 milionach PS5, które znalazły nabywców, w przypadku Xboksa to jakieś 3 miliony, licząc jednak obie platformy S i X. Konkretnych danych nie ma, ale potwierdza się to co zwykle - jakość niekoniecznie jest gwarantem sukcesu. Większość kupujących pewnie nawet nie wie, że na produkcji swojego sprzętu Sony mocno poskąpiło. Ludzie dostali klasycznego małpiego rozumu, zwłaszcza w świetle słabej dostępności PS5. Sony jeszcze długo będzie korzystać z przewagi wyrobionej w poprzedniej generacji.

W gronie moich znajomych ludzie ślepo idą w Playstation, bo... "zawsze kupowałem Playstation, od lat z Playem". O marce Xbox nawet nie chcą słyszeć. Myślę, że sporo takich graczy jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Panowie polecacie do ogrania z katalogu Google STADIA na XBOX SERIES 8:E?

To tak jakby komuś było mało gier w XBOX GAME PASS ULTIMATE ?

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekalem az spadnie z ceny i w koncu udalo sie trafic za dobre pieniadze w stanie igla :D

kIeWeG1.jpg

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Phoenixsuple napisał:

Czekalem az spadnie z ceny i w koncu udalo sie trafic za dobre pieniadze w stanie igla :D

 

 

Powiększa Ci się ta kolekcja gier na płytach, jeszcze trochę i będziesz miał taki stosik jak ja a większość kupiona za grosze ?

20201110-175432

A jak się znudzi to na sprzedaż i będzie na kolejne tytuły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, zaodrze244 napisał:

@azganzrób zdjęcie z widokiem na tytuły na pudełkach a nie same pudełka

Wszystkie się i tak nie zmieszczą ?

20201110-120448

część już sprzedałem bo są w GAME PASS albo wymieniłem na digital z wyprzedaży ?

Gry w pudełkach a raczej na płytach to miła odmiana po latach grania na PC

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

48 minut temu, azgan napisał:

Ale z perspektywy czasu to chyba cieszysz się że tak to się potoczyło? Gdyby nie cyrk z PlayStation 5 to pewnie nie zainteresowałbyś się XBOX SERIES X a tak dałeś szansę i okazało się że to był strzał w dziesiątkę - mam rację ??

Dokładnie tak i nie :) Miałem PS4 i postanowiłem sprzedać i kupić PS4 Pro, ale już wtedy miałem dylemat, a może tak dla odmiany XOX, wtedy już mi obiło się o uszy, że jest bardziej wydajny od PS4 Pro, trzymałem w MM w rękach, ale sentyment wygrał i strach przed nieznanym (garnkiem w ryj od żony, ale co wcześniej gotowała?). Jak było blisko premiery, to przebąkiwałem o XSX, nawet tutaj gdzieś na forum Was zanudzałem :D ...czym bliżej premiery, tym więcej na + dla XSX pod wieloma względami, ale sentyment wygrał ponownie i kupiłem dodatkowy pad, pilota, ładowarkę i ACV i SackBoya i czekałem szczęliwy na premierę PS5 :D Dwa razy anulowano, nie udało się i w końcu pojechaliśmy z żoną do ME po ostatnią sztukę XSX :) I po małych bojach z HDMI CEC w TV i Onkyo (w pizdu wyłączyłem), bo jakoś się to gryzło z XSX, do dzisiaj jestem naprawdę szczęśliwym posiadaczem i nie dlatego, że nie mam PS5 i teraz będę specjalnie jechał na Sony, bo taki nie jestem, żeby chwalić to co się ma... Z każdym dniem u mnie i u dzieciaków przechodzi nam chęć zakupu PS5, dzieciaki nawet zdecydowały się opchnąć SackBoya...

Także tak, XSX to był dobry wybór...

:) ...no i Ty mi robiłeś mętlik w głowie, dlaczemu nie kupić XSX i PS5 ;)

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan zadowolony jesteś z tego akumulatora do pada? 

Rozważałem jego zakup ale ostatecznie stwierdziłem że wygodniejszym i dużo tańszym rozwiązaniem są zwykłe akumulatorki AA, rozładują się wrzucam inny naładowany komplet do pada te do ładowarki i gram bez przeszkód dalej.  A takiego akumulatora trzeba ładować... potem trzeba mieć najlepiej dwa pady z takimi akumulatorami, jak się jeden rozładuje to bierzesz następny, tak jak w Playstation... Baterie wygrywają w tym starciu.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, zaodrze244 napisał:

@azgan zadowolony jesteś z tego akumulatora do pada? 

 

Tak, bardzo. Długo trzyma i mogę skupić się spokojnie na grze. Jak idę spać to szybkie ładowanie jak bateria słaba po długich sesjach i cyk rano jest już 100%. W porównaniu do akumulatora z pada od PS5 to różnica jak dzień do nocy jeśli chodzi o długość grania na jednym ładowaniu.

Mam dwa takie akumulatory więc gdyby mnie zaskoczył odpiwiedni zapas % to szybka podmianka i śmigam dalej ?

14 minut temu, VAMET napisał:

 

Także tak, XSX to był dobry wybór...

:) ...no i Ty mi robiłeś mętlik w głowie, dlaczemu nie kupić XSX i PS5 ;)

 

Ja zrobiłem tak jak doradzałem Tobie czyli kupiłem obie ale jak mam być szczery to więcej czasu przegrałem na XSX ?

PS5 jeszcze zdążysz kupić a na teraz konsola Microsoftu wydaje się być lepszym rozwiązaniem 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

18 minut temu, zaodrze244 napisał:

@azgan zadowolony jesteś z tego akumulatora do pada? 

Rozważałem jego zakup ale ostatecznie stwierdziłem że wygodniejszym i dużo tańszym rozwiązaniem są zwykłe akumulatorki AA, rozładują się wrzucam inny naładowany komplet do pada te do ładowarki i gram bez przeszkód dalej.  A takiego akumulatora trzeba ładować... potem trzeba mieć najlepiej dwa pady z takimi akumulatorami, jak się jeden rozładuje to bierzesz następny, tak jak w Playstation... Baterie wygrywają w tym starciu.

A tutaj już muszę pojechać po MS, bo kupiłem od razu akumulatory ich oryginalne w Play&Charge czy jakoś tak. Jeden mi przestał się w ogóle ładować po 2 miesiącach. Ostatecznie kupiłem sobie zestaw z ładowarką od PDP Ultra Slim Dual Charge i jestem zadowolony, odkładam i się ładują. Udało mi się na promocji za 99 zł dostać, także w cenie oryginalnych od MS. W sumie to 2x taniej, bo w zestawie są dwa akumulatorki i ładowarka.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Immortals Fenyx Rising zabiera nas do Chin

Jak ktoś lubi i podobają mu się gry w stylu The Legend of Zelda: Breath of the Wild to może brać śmiało 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...