Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Microsoft a raczej zmiana na Phila przyniosła naprawdę solidne zmiany. Wujaszek Phil naprawdę solidnie to prowadzi. Ma głowę na karku. Co po kimś (mnie kto zawsze siedział na soni) kto miał tylko PS zakupił Xboxa Series X i nie żałuje. Odpowiada mi dosłownie wszystko. Od prostego interfejsu, usługi i inne bajery po wygląd konsoli i na samych grach kończąc. W życiu nie miałem tylu gier dostępnych za dosłownie GROSZE. Jak dla mnie soni już nic nie znaczy i powrotu nie widzę. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kubikolos napisał:

Microsoft a raczej zmiana na Phila przyniosła naprawdę solidne zmiany. Wujaszek Phil naprawdę solidnie to prowadzi. Ma głowę na karku. Co po kimś (mnie kto zawsze siedział na soni) kto miał tylko PS zakupił Xboxa Series X i nie żałuje. Odpowiada mi dosłownie wszystko. Od prostego interfejsu, usługi i inne bajery po wygląd konsoli i na samych grach kończąc. W życiu nie miałem tylu gier dostępnych za dosłownie GROSZE. Jak dla mnie soni już nic nie znaczy i powrotu nie widzę. 

Znam 4 powody dla których warto mieć PS5 ?

1. Horizon Zero Dawn 2: Forbidden West

2. Ratchet & Clank: Rift Apart 

3. Gran Turismo 7

4. God of War: Ragnarok 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również wróciłem do X po kilku latach z PS4 i jestem oczarowany konsola. Szybkość działania, wygląd, kultura pracy. Brawo MS ??????

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

Znam 4 powody dla których warto mieć PS5 ?

1. Horizon Zero Dawn 2: Forbidden West

2. Ratchet & Clank: Rift Apart 

3. Gran Turismo 7

4. God of War: Ragnarok 

Naah. Dla mnie to nudne gry w opór. GT7 nie ma nawet podjazdu do Motorsport 7 a 8 jak dobrze pamiętam jest w produkcji. God of War to tylko będzie kolejny reskin. Kolejny raz nawalanie bogów tylko z innej mitologii. Miałem tego reboota na PS4 i nie przeszedłem do połowy. Znudziła mnie niemiłosiernie. Druga sprawa jest taka, że jedna po drugiej wychodzą na PC. Teraz Days Gone w które nie byłem w stanie grać na PS4 z powodu optymalizacji... Tak teraz zagram sobie w 4K60 na PC i po sprawie ;) Patrząc na to co robi Xbox i jakie innowacje wprowadza kupno dla mnie PS5 to strzał w nie jedno kolano a dwa ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, m1chal3k napisał:

Ja również wróciłem do X po kilku latach z PS4 i jestem oczarowany konsola. Szybkość działania, wygląd, kultura pracy. Brawo MS ??????

Coś musi być na rzeczy, nie bez powodu ludzie wracają tak chętnie do XBOX a Polska to przecież od zawsze był bastion PlayStation z wyjątkiem czasów X360 i PS3

Xbox Series X bije rekordy - to najlepiej sprzedająca się konsola Microsoftu https://www.rtvmaniak.pl/9594211/xbox-series-x-sprzedaz/

 

1 minutę temu, kubikolos napisał:

Naah. Dla mnie to nudne gry w opór. GT7 nie ma nawet podjazdu do Motorsport 7 a 8 jak dobrze pamiętam jest w produkcji. God of War to tylko będzie kolejny reskin. Kolejny raz nawalanie bogów tylko z innej mitologii. Miałem tego reboota na PS4 i nie przeszedłem do połowy. Znudziła mnie niemiłosiernie. Druga sprawa jest taka, że jedna po drugiej wychodzą na PC. Teraz Days Gone w które nie byłem w stanie grać na PS4 z powodu optymalizacji... Tak teraz zagram sobie w 4K60 na PC i po sprawie ;) Patrząc na to co robi Xbox i jakie innowacje wprowadza kupno dla mnie PS5 to strzał w nie jedno kolano a dwa ;) 

Smutno mi że moje "argumenty" nie okazały się wystarczające żeby przekonać Cię do PS5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

Coś musi być na rzeczy, nie bez powodu ludzie wracają tak chętnie do XBOX a Polska to przecież od zawsze był bastion PlayStation z wyjątkiem czasów X360 i PS3

Xbox Series X bije rekordy - to najlepiej sprzedająca się konsola Microsoftu https://www.rtvmaniak.pl/9594211/xbox-series-x-sprzedaz/

 

Smutno mi że moje "argumenty" nie okazały się wystarczające żeby przekonać Cię do PS5 ?

Mnie nic nie przekona do PS5 ani soni. Nie po to uciekłem od nich po tylu latach obecności. Nie mają dla mnie totalnie nic. Kupić droższą, okrojoną konsolę do gier, które wychodzą jedna po drugiej na PC? Soni leci w ślad za Microsoftem i wydaje swoje gry na PC bo wywęszyli frankliny. Tak to widzę, Ktoś kupi, ale mnie nie przekonają. Ostatnie gry które mnie wciągnęły i przeszedłem prawie na raz to Ghost of Tsushima. To jest dla mnie lepsze klimatem czy fabularnie od GoW czy innych gier. Days Gone również, ale tak jak pisałem. Nie jestem w stanie w to grać na PS4.. Przejdę sobie na PC. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że skoro na XBOX będzie można odpalić GeForce Now i Google STADIA to nie będzie trzeba czekać na ten Update dla Next-Genów żeby pograć już teraz z RT w Cyberpunk 2077 ?

Jak jest ktoś w gorącej wodzie kąpany i nie chcę czekać to już taka możliwość będzie.

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Znam 4 powody dla których warto mieć PS5 ?

1. Horizon Zero Dawn 2: Forbidden West

2. Ratchet & Clank: Rift Apart 

3. Gran Turismo 7

4. God of War: Ragnarok 

To nie jest żaden powód. O grach nic nie wiemy. GoW pokazali tylko teaser, z samym napisem, a fanbojka Sony do tego fapała i dumnie krzyczała, że "pozamiatane". :E Serio ci gracze to są nieźle zaślepieni tymi exami, których wartość spada. Odgrzewane kotlety, albo tasiemce.  Poza tym zdaje się, że tylko Rachet będzie nextgenowy, reszta i tak ma wyjść na "old-geny".  I te wszystkie gry raczej nie wyjdą w tym roku. 

 

Edit: Kolekcja Bethy już dodana.:) 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 76 dostał nowe życie?

Fallout 76 po DWÓCH LATACH

Nie można było tak od razu ??

Gra jest już w XGP więc każdy może sam wypróbować 

Todd Howard: „Niewielu rzeczy nie schrzaniliśmy przy premierze Fallout 76” https://www.gry-online.pl/newsroom/fallout-76-todd-howard-przyznaje-ze-bethesda-zawalila-sprawe/z41f6dc

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Znam 4 powody dla których warto mieć PS5 ?

1. Horizon Zero Dawn 2: Forbidden West

2. Ratchet & Clank: Rift Apart 

3. Gran Turismo 7

4. God of War: Ragnarok 

trzeba mieć nieźle w bani żeby kupić konsole dla 1 gry :E bo reszta to wyjdzie za rok? dwa? kto to wie. No ale co kto woli.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy dodatek wygląda całkiem fajnie 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

Ten nowy dodatek wygląda całkiem fajnie 

 

Fallout to jest turówka, rzut izometryczny, a nie te pseudo 3,4 czy 76.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, martingg napisał:

trzeba mieć nieźle w bani żeby kupić konsole dla 1 gry :E bo reszta to wyjdzie za rok? dwa? kto to wie. No ale co kto woli.

Ja kupiłem dla zaległych tytułów jeszcze z PS4 np. Ghost of Tsushima czy The Last of Us Part II które zostawiłem sobie już z myślą o ograniu na PS5 ?

Pisałem o tym wiele razy jeszcze przed premierą PlayStation 5 ?

Ograłem co miałem ograć i teraz czeka na kolejne gry ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

Ja kupiłem dla zaległych tytułów jeszcze z PS4 np. Ghost of Tsushima czy The Last of Us Part II które zostawiłem sobie już z myślą o ograniu na PS5 ?

kolegów nie masz? :E wystarczy się wymienić :Eja pożyczyłem ps5 od kumpla i właśnie ogrywam Days Gone, potem TLOU2, kumpel valhalle która mam, Jedi i Medium z passa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, martingg napisał:

Fallout to jest turówka, rzut izometryczny, a nie te pseudo 3,4 czy 76.

4 mi się nawet podobała z DLC Far Harbor

4 minuty temu, martingg napisał:

kolegów nie masz? :E wystarczy się wymienić :E

Pech chciał że to ja jestem tym kolegą z którym chcą się wymieniać inni a nie odwrotnie ?. Reszta siedzi nadal na PS4 nawet nie PRO lub XBOX ONE S ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś mi trudno w to uwierzyć :D:E

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, milekp napisał:

ja tego nie rozumiem - wszędzie jest pisane, że te gry są w GP od dzisiaj. No ale nie dość, że od wielu dni tłukę Dishonored 2 z GP, to na bank widziałem tam od wielu miesięcy Rage 2 czy Skyrim (bo miałem to ograć w najbliższej przyszłości). Tak że teges - jak od dzisiaj?

Wiekszosci z nich nie bylo, doomy od 1 do 3, fallout 4, wolf ;-)

Dobrze ze dodaja, tylko powinni zrobic ciut lepszy ten system rotacyjny tj. katalog wszystkich swoich produktow ktore beda dozywotnio w gp, i te ktore sa dodawane i wywalane po czasie ;) wiem ze idzie recznie sprawdzic ktora jest gra od ms, ale nie zmienia to faktu ze jest to uciazliwe, poza tym nie ma pewnosci ze jakas gra nie wyleci z uslugi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Ten nowy dodatek wygląda całkiem fajnie 

 

To dostalo jakies ulepszenia?? Dziala w 60fps czy 30fps??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry Bethesdy w GP - super. Bardziej jednak cieszy mnie plotka (oby się potwierdziła) o szykowanej aktualizacji dla "Arkham Knight". Gdyby gra dostała pełne 4k + 60 fps (realnie pewnie na więcej nie ma co liczyć), byłoby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

To dostalo jakies ulepszenia?? Dziala w 60fps czy 30fps??

Dobre pytanie też chętnie poznam na nie odp. bo zastanawiam się czy nie ściągnąć ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Ja kupiłem dla zaległych tytułów jeszcze z PS4 np. Ghost of Tsushima czy The Last of Us Part II które zostawiłem sobie już z myślą o ograniu na PS5 ?

Pisałem o tym wiele razy jeszcze przed premierą PlayStation 5 ?

Ograłem co miałem ograć i teraz czeka na kolejne gry ?

Włączenie gry na 10 minut nie równa się ograniu :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Kaczkofan napisał:

Gry Bethesdy w GP - super. Bardziej jednak cieszy mnie plotka (oby się potwierdziła) o szykowanej aktualizacji dla "Arkham Knight". Gdyby gra dostała pełne 4k + 60 fps (realnie pewnie na więcej nie ma co liczyć), byłoby super.

Przyłapany na screenie z sklepu Microsoftu więc na bank będzie 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, lycone napisał:

Włączenie gry na 10 minut nie równa się ograniu :E

Ograłem, ograłem nawet to Astro's Playroom obleciałem ?

PS>

Halo Infinite jednak bez otwartego świata 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XSX leci pewnie bez problemu z otwartym światem w Halo Infinite, ale że musi to zadziałać na XO to muszą zrezygnować z otwartego świata bo Jaguar mógłby się zapalić xD

Ehhh te crossgenowe gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kiedy premiera ? Kupię na pewno super gierka
    • https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-04-18/do-tusk-najblizsze-tygodnie-moga-rozstrzygnac-o-losach-wojny-w-ukrainie-sytuacja-jest-krytyczna/ https://www.money.pl/gospodarka/cudzoziemcy-w-policji-ruszyla-analiza-7018246868503488a.html Jak do policji przyjmą Białorusinów z wrogiego nam państwa pod butem Rosji to policjant będzie zatrzymywał policjanta ? Ukraina upada ? Przecież Rosja miała upaść w 3 dni ? To jak to z tym jest ?
    • https://rozrywka.dorzeczy.pl/show-biznes/575775/kubicka-wsciekla-na-lekarza-z-ukrainy-nie-mowil-po-polsku.html Ostatecznie Kubicka w zaawansowanej ciąży, sprowadziła swoją mamę do prywatnego warszawskiego szpitala, gdzie lekarze nie kryli zdumienia tym, że nie wykonano jej odpowiednich badań. Tam właśnie zamierza kontynuować leczenie. czyli standard , gdzie są zwolennicy publicznej "służby zdrowia" ? @kanon7  https://polin.pl/pl/aktualnosci/2016/07/05/prezydent-andrzej-duda-w-kielcach
    • allegro lepsze i drozsze ale wiesz czemu bo jak kupisz nawet od prywatnego to na 99% dostaniesz item, i to nie chodzi o to ze cie oszukaja, kupilem 3 plyty glowne, jeden odrzucił zakup bo juz nieaktualne, dwoch pozostalych nie zaakceptowalo i 24h x2 nie mialem srodkow, do tego musisz czekac te 24/7 bo nawet jak zwroca srodki to tracisz caly jeden dzien bo przeciez nie kupisz 5 roznych rzeczy bo potem tego nie zwrocisz  
    • Siemka, Mam takie pytanie, co w obecnej sytuacji bardziej opłaca się kupić, LG C3 42 czy AW2725DF   LG C3 obsługuje 4k i można go kupić już za 3600zl  AW2725DF obsługuje 1440p i jest droższy , kosztuje 4000zl.   Obecnie mam komputer który nie jest gotowy do grania w 4k, ale też trochę bez sensu płacić więcej za monitor który teoretycznie jest gorszy, bo obsługuje mniejsza rozdzielczość. A z tego co słyszałem LG C3 radzi sobie ze skalowaniem obrazu do 1440p bardzo dobrze. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...