Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Jak kupa była tak nadal jest na Xbox. 

 

Trzeba czekać na ten Patch dla Next-Genów chociaż prawdę mówiąc nie specjalnie mi się chcę wracać do tej gry (jedno wielkie rozczarowanie?). Ograłem raz na premierę z wszystkimi zkomczeniami i wystarczy. Jak dodadzą nowe fabularne DLC jak Krew i Wino lub Serca z Kamienia to będzie można pomyśleć o ponownym ograniu ?

PS>

Pierwsze wrażenia z nowych słuchawek od Microsoftu. Maniak sprawdził jak wypada zestaw dedykowany dla XBOX SERIES z DOLBY ATMOS 

Ma też te od SONY pod PS5 

EDIT:

Z tego co mówią na filmiku to słuchawki Microsoftu dedykowane XSX są lepiej wykonane, głośniej grają, mają lepszy bas i DOLBY ATMOS robi większe wrażenie od SONY Pulse 3D ?

Edytowane przez azgan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.03.2021 o 10:52, martingg napisał:

wiadomo, że w słuchawkach szczególnie ze znaczkiem MS albo Sony płaci się za znaczek w dużej mierze.

warto dodać, nieprzyzwoicie więcej / drożej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, azgan napisał:

Trzeba czekać na ten Patch dla Next-Genów chociaż prawdę mówiąc nie specjalnie mi się chcę wracać do tej gry (jedno wielkie rozczarowanie?). Ograłem raz na premierę z wszystkimi zkomczeniami i wystarczy. Jak dodadzą nowe fabularne DLC jak Krew i Wino lub Serca z Kamienia to będzie można pomyśleć o ponownym ograniu ?

Maniak sprawdził jak wypada zestaw dedykowany dla XBOX SERIES z DOLBY ATMOS 

 

Z tego co mówią na filmiku to słuchawki Microsoftu dedykowane XSX są lepiej wykonane, głośniej grają, mają lepszy bas i DOLBY ATMOS robi większe wrażenie od SONY Pulse 3D ?

Zaliczyl niezła wtopę, najpierw testował słuchawki bez atmosa a później włączył trial. Wszystko byłby git gdyby nie to iż w opcji konsoli nie przestawił na atmosa i kręcił dalej film jaki to jest fajny atmos ? Właśnie widzę ze wrzucił kolejny film ale jeszcze nie sprawdzałem zawartości. 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być uszczypliwy ale Pan Maniak to ma problem z mówieniem i poprawnym formułowaniem zdań a Wy wymagacie żeby dolby atmos testował ? 

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Zaliczyl niezła wtopę, najpierw testował słuchawki bez atmosa a później włączył trial. Wszystko byłby git gdyby nie to iż w opcji konsoli nie przestawił na atmosa i kręcił dalej film jaki to jest fajny atmos ? Właśnie widzę ze wrzucił kolejny film ale jeszcze nie sprawdzałem zawartości. 

Faktycznie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Zaliczyl niezła wtopę, najpierw testował słuchawki bez atmosa a później włączył trial. Wszystko byłby git gdyby nie to iż w opcji konsoli nie przestawił na atmosa i kręcił dalej film jaki to jest fajny atmos ? Właśnie widzę ze wrzucił kolejny film ale jeszcze nie sprawdzałem zawartości. 

Ten gość to jest jakiś mem. I niezmiernie bawi mnie to usilne promowanie jego twórczości na tym forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak to jest jak się ktoś zabiera za rzeczy o których  nie ma nawet podstawowej wiedzy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, BlindObserver napisał:

Ten gość to jest jakiś mem. I niezmiernie bawi mnie to usilne promowanie jego twórczości na tym forum. 

promowanie? Jeden się uparł i non-stop bezrefleksyjnie napierdziela jakimiś filmikami, także z nonejmami, i nic na to nie poradzisz.

Żadna sugestia, ironia czy sarkazm nie dociera. A moderacja siedzi cicho (albo ją to bawi)... :>

Edytowane przez milekp
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy już jakie gry w kwietniu trafią do GAME PASS 

Xbox-Game-Pass-kwiecie-2021-lista-gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V już rok temu było w gamepassie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, lukadd napisał:

GTA V już rok temu było w gamepassie.

Było, ale potem nie było.

21 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Wszystko byłby git gdyby nie to iż w opcji konsoli nie przestawił na atmosa i kręcił dalej film jaki to jest fajny atmos ?

Efekt placebo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy ta aktualizacja GTA V na nex geny, nie spiesza się chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V na konsoli to niestety słabe doświadczenie. Przecież ta gra powinna chodzić przynajmniej w 1440p60 skoro bez problemu działa na takim RX570. Ostatnio odpaliłem na XSX to bieda z nędzą. No ale to R*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Tomek1623 napisał:

Ciekawe kiedy ta aktualizacja GTA V na nex geny, nie spiesza się chyba.

Ja pamiętam info jak była mowa że GTA V nie wyjdzie na ósmą generację (XOne, PS4) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś czeka na nową Forze Motorsport 8?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem xbox series x w sobote, pograłem chwilę i dzisiaj zwróciłem, jednak mając mocnego PC nie opłaca się pakowac w pudełko, przełaczanie na tv to pare sekund tylko jednak, a co jak co ale w FPS nie da się na padzie grać.

  • Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, joloxx9 napisał:

Dostałem xbox series x w sobote, pograłem chwilę i dzisiaj zwróciłem, jednak mając mocnego PC nie opłaca się pakowac w pudełko, przełaczanie na tv to pare sekund tylko jednak, a co jak co ale w FPS nie da się na padzie grać.

Niesamowite. I postanowiłeś się tym podzielić 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Maledict napisał:

Niesamowite. I postanowiłeś się tym podzielić 

Oczywiście, a o **uj Ci chodzi że tak zapytam?

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, joloxx9 napisał:

Oczywiście, a o **uj Ci chodzi że tak zapytam?

No tutaj tylko klepanie po pleckach jak się z PC na konsole przesiądziesz, wtedy jest git. Odwrotnie to już nie tak super niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kszyrztow napisał:

No tutaj tylko klepanie po pleckach jak się z PC na konsole przesiądziesz, wtedy jest git. Odwrotnie to już nie tak super niestety.

Co zrobisz, nic nie zrobisz. Kupiłem go żeby sprawdzić czy rzeczywiście wygoda bedzie kolosalna i o ile fajnie to wszystko działa to jednak przy moim obecnym trybie czyli 5-8h na gre tygodniowo jednak się nie opłaca.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@joloxx9

Jakbyś się podzielił tym, że Ci jednak pasuje, to nikt by Cię nie pytał, dlaczego się tym podzieliłeś. Jeszcze byś został poklepany po plecach za "dobry wybór" :E 

Mam XSX przy bdb kompie i wspólnie z dziewczyną sobie czasem w coś tam gramy, ale sam gram tylko dlatego, że komp cały czas kopie. Gdyby nie kopał, to bym pewnie nie grał przez wzgląd na to, że nadal natrafiam na konsoli na gry w 30 fps. A ja grać w 30 fps nie mogę, bo mnie fizycznie mdli. To nie jest takie moje widzimisię, że nienawidzę 30 fps, tylko kwestia komfortu, co w sumie wpływa na moje negatywne podejście do niskiej płynności. Dlatego sporo gier z Game Passa muszę na konsoli niestety pomijać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BlindObserver napisał:

@joloxx9

Jakbyś się podzielił tym, że Ci jednak pasuje, to nikt by Cię nie pytał, dlaczego się tym podzieliłeś. Jeszcze byś został poklepany po plecach za "dobry wybór" :E 

Mam XSX przy bdb kompie i wspólnie z dziewczyną sobie czasem w coś tam gramy, ale sam gram tylko dlatego, że komp cały czas kopie. Gdyby nie kopał, to bym pewnie nie grał przez wzgląd na to, że nadal natrafiam na konsoli na gry w 30 fps. A ja grać w 30 fps nie mogę, bo mnie fizycznie mdli. To nie jest takie moje widzimisię, że nienawidzę 30 fps, tylko kwestia komfortu, co w sumie wpływa na moje negatywne podejście do niskiej płynności. Dlatego sporo gier z Game Passa muszę na konsoli niestety pomijać. 

Mam podobnie, przy czym jak wspomniałem gram tak mało że wyłączam kopanie na ten czas :E Najlepsze jest to że na pc mogę coś ustawić niżej i grać w 4k 60Fps, plus właśnie biorę się za emulacje switcha i nintendo wii gdzie jest masa gier żeby pograć z żoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że sprawdziłeś i wiesz, co i jak. Jak nie sprawdzisz sam, to się nie dowiesz, co Ci pasuje, a co nie. A to, czy ktoś to aprobuje, czy nie, to wiadomo gdzie powinieneś mieć :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...