Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanko dotyczące konsoli Xbox series s, a przy tym też series X, czy jest jakiś sposób podłączenia głośników przez usb? Albo w ogóle głośników? Jeśli tak to będę wdzięczny za pomoc jak to zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, sino napisał:

A nie wpadło wam coś do środka? :) Te dziurska są strasznie wielkie, oczywiście to może być błędny trop, ale w wielu przypadkach słuszny (zarówno głupi dowcip - aż się prosi wrzucić kulkę czy choćby okruchy jedzenia - nieostrożność, wiele osób jest tak głupich by coś stawiać na konsoli, choć tu kształt zniechęca). https://youtu.be/LxdIyk8y9Eg?t=211

Jeśli łopatą to niczym (bo GPU powstaje z Golda).

Raczej nie. Świeciłem latarką od góry nic tam nie ma. Kot ostatnio dużo klakow gubi może coś wciągnęło 😆 . Moge to rozebrać nie stracę gwarancji? Jak położyłem w poziomie konsolę był identyczny odgłos, szkoda że nie nagrałem dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy mam pytanie do osób które grały w Call of Duty Modern Warfare. Zakupiłem płytę i po włożeniu do X-a , zaczęła się instalacja. Zainstalowało Warzonea, tryb dla wielu graczy, tryb kampanii , tryb operacji specjalnych . 
Mnie interesuje Kampania, ale kiedy próbuje wystartować ten tryb , mam info ze nie wszystkie potrzebne dodatki zostały zainstalowane. Chodzi o jakiś pakiet Dane1 i Dane2. One są rzeczywiście nieodpaszkowane , ale jak na nie klikam , to mam info , ze one są już niedostępne . 
Co robię źle, dlaczego gra nie startuje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam wasze Xy? U mnie stoi już ponad miesiąc nie odpalany. Czekam teraz na nowego Far Cry i do tego czasu chyba nic ciekawego się nie pojawi. Śmieszą mnie teksty, że mając GPU mamy gier na całe miesiące czy lata :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Codziennie odpalany.

Ostatnio z game passa przeszedłem Plague Tale... ale wynudziłem się jak rzadko kiedy.

Teraz spoza game passa na tapecie Mafia Trylogia.

Jak ktoś ma umiarkowaną ilość czasu na granie to faktycznie gier jest na lata.

Nie każdy jest no-lifem grającym po 8h dziennie i siedzącym w grach od XX lat, co w tym śmiesznego? :D

Edytowane przez dzb
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, lycone napisał:

Jak tam wasze Xy? U mnie stoi już ponad miesiąc nie odpalany. Czekam teraz na nowego Far Cry i do tego czasu chyba nic ciekawego się nie pojawi. Śmieszą mnie teksty, że mając GPU mamy gier na całe miesiące czy lata :E

Korzystam od premiery na zmianę z PS5 i oba sprzęty mają się dobrze nic niepokojącego się nie dzieje. Trochę nowych gier od tego czasu już było do ogrania w XGP jak i PS+. Aktualnie czekam na Resident Evil 8. Co do nowego Far Cry to też jestem nim zainteresowany ale to bardziej odległy temat szybciej pewnie ogram dodatki fabularne do Assassin’s Creed Valhalla.

29 minut temu, dzb napisał:

Codziennie odpalany.

Ostatnio z game passa przeszedłem Plague Tale... ale wynudziłem się jak rzadko kiedy.

Nie każdy jest no-lifem grającym po 8h dziennie i siedzącym w grach od XX lat, co w tym śmiesznego? :D

Ja tam zawsze sobie coś wygrzebię ostatnio dali Outriders na premierę a jeszcze wcześniej The Medium, Dirt5 i Gears Hivebusters 😁

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, lycone napisał:

Musisz mieć bardzo wąskie horyzonty wyboru gier. Jak dla mnie to tam jest mnóstwo ciekawych produkcji do ogrania i co msc coś bym sobie znalazł. Do tego wliczając zaległości z poprzednich lat to robi się z tego niezła "kupa wstydu". :D 

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w końcu wrócił ❤️ chyba jednak jestem fanbojem MS bo za cholerę ten duży biały plastik dla mnie nie przemawia poza 2-3 tytułami.

0955ebd0059b461cmed.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, donermax napisał:

Raczej nie. Świeciłem latarką od góry nic tam nie ma. Kot ostatnio dużo klakow gubi może coś wciągnęło 😆 . Moge to rozebrać nie stracę gwarancji? Jak położyłem w poziomie konsolę był identyczny odgłos, szkoda że nie nagrałem dźwięku.

Sprezone powietrze, jak nie pomoze to oddawaj na gwarancje

4 godziny temu, lycone napisał:

Odpalany codziennie, powaznie :) Nadrabiam zaleglosci sprzed 11 lat takze ja mam w co grac :P

2 godziny temu, martingg napisał:

w końcu wrócił ❤️ chyba jednak jestem fanbojem MS bo za cholerę ten duży biały plastik dla mnie nie przemawia poza 2-3 tytułami.

0955ebd0059b461cmed.jpg

To teraz kolega nie bedzie mogl grac :(:E  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie pomoże z ta instalacja COD Modern Warfare ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, lycone napisał:

ograłem już na swoim xsx , wiedźmina 2 i 3 , wojna krwi wiedźmińskie opowieści , sinking city , dragon ball z kakarot  ,  ori and the blind forest , ori and the will of the wisps , red dead redemption 1 , teraz ogrywam red dead redemption 2 i w kolejce czekają 3 czesci tomb raidera ,  i 3 ostatnie części ac tylko przydała bym im się latka 60 fps bo tylko vallhala to ma ;D a potem sie zobaczy

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Sipap napisał:

Nikt nie pomoże z ta instalacja COD Modern Warfare ?

Instalowałem parę dni temu z płyty.
Wszystkie dodatki zainstalowałem dodatkowo z menu gry (tam gdzie wybierasz tryb). Teraz mam wszystkie 'zaptaszkowane' a cała gra waży ponad 250GB.
I owszem wyświetla się informacja, że produkt jest niedostępny (do zakupu), obok po sekundzie pojawi się przycisk 'pobierz'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gier i to bardzo dobrych jest cała masa, ale jak ktoś się ogranicza do tych kilku najbardziej rozreklamowanych AAA rocznie to faktycznie może nie mieć w co grać :E 

• Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak do tej pory ukończyłem na XSX: The Medium, Star Wars Jedi: Upadły zakon, Little Nightmares i Deliver Us the Moon.

Od czasu do czasu gram w: PES 21, Wreckfest, DIRT 5, Fallout 4 i Skyrim, ale nie wiem, czy wystarczy mi chęci na skończenie tych gier, nie licząc PESa, w którego gram przede wszystkim przez sieć. 

Teraz spróbuję ukończyć RDR2. Chciałbym też wypróbować remaster pierwszej Mafii. 

Poza tym czekam tylko na Hellblade 2 i może nowego STALKERa, a reszta to na bieżąco i w miarę możliwości czasowych.

• Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gears 5 + Dodatek, Valhalla, Mafia Remake, Plague Tale, AC Origins i jeszcze z 5 gier któych nie pamiętam :E

BF V po sieci

Czeka AC Odyssey mimo, że za pierwszym razem mnie odrzucił, Walking Dead z GPU, Ouriderds? Westland 3? Sporo tego czeka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, martingg napisał:

jeszcze z 5 gier któych nie pamiętam

Aż tak słabe? :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Jaycob napisał:

Aż tak słabe? :E 

nie przywiązuję uwagi :E zresztą nie pamiętam co tydzień temu robiłem a konsole mam ponad pół roku :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
16 minut temu, martingg napisał:

nie przywiązuję uwagi :Ezresztą nie pamiętam co tydzień temu robiłem a konsole mam ponad pół roku :E

Idź może do jakiegoś specjalisty. :E 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Tomz napisał:

Instalowałem parę dni temu z płyty.
Wszystkie dodatki zainstalowałem dodatkowo z menu gry (tam gdzie wybierasz tryb). Teraz mam wszystkie 'zaptaszkowane' a cała gra waży ponad 250GB.
I owszem wyświetla się informacja, że produkt jest niedostępny (do zakupu), obok po sekundzie pojawi się przycisk 'pobierz'.

Mam zainstalowane wszystkie dodatki , oprócz pakietu danych 1 , który potrzebny jest do grania w kampanii . Jak klikam na niego w menu gry, wyrzuca mnie do sklepu i tam po chwili ukazuje się info ze dodatek jest niedostępny. Pozostałe dodatki: tryb wieloosobowy, operacje specjalne, tryb kampanii 1i 2 się zainstalowały i maja fistaszki. Ale do kampanii potrzebny jest jeszcze ten cholerny pakiet danych 1 i jego nie ma. Ty go miałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, adask0 napisał:

Sprezone powietrze, jak nie pomoze to oddawaj na gwarancję.

Muszę spróbować z tym powietrzem - dobry pomysł. Na razie jest ok z Xsx, jak się to powtórzy to oddaje do serwisu ☹️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, dzb napisał:

Codziennie odpalany.

Bardziej chodzi o to, że są tam starsze tytuły, które już dawno ograłem. Nolajfy grają online albo we wszystko co popadnie. Ja z braku czasu jestem bardzo wybredny co do gier i jest jak jest :D

13 godzin temu, Jaycob napisał:

Musisz mieć bardzo wąskie horyzonty wyboru gier. Jak dla mnie to tam jest mnóstwo ciekawych produkcji do ogrania i co msc coś bym sobie znalazł. Do tego wliczając zaległości z poprzednich lat to robi się z tego niezła "kupa wstydu". :D 

No tak jest :D Z gier, które są w GPU ograłem A Plague Tale, Gearsy, Wiedżmina i GTA V. Dwie ostatnie dawno przed pojawieniem się w GPU. Kiedyś więcej grałem, a teraz tylko w produkcje, które znam. Resta przeważnie po 15 minutach ląduje w koszu xboxowym albo na OLX.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja teraz z GP pobrałem Yakuze 0 i próbuje się wkręcić,ale nie wiem czy dam radę przez te ciągłe przerywniki filmowe i klikane dialogi🙄 A jak nie to biorę się za Gears 4,ale najpierw trzeba pobrać te 114gb😏

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi