Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
18 minut temu, Camil666 napisał:

@Phoenixsuple Faktycznie masz jakiś mechanizm obronny, strasznie atakujesz, do tego zarzucasz jednostronność, kiedy wyraźnie @slafec napisał, że ma GP i czeka na gr. od MS. 

Więcej luzu, tych ciągłych wrzutek o fanbojstwie nie da się czytać.

A jak nie mozna zarzucac jednostronnosci kiedy to ktos podaje jako jedyny argument posiadanie exow nie widzac innych zalet konkretnej platformy, jak dla ciebie to sa ataki to naprawde nie powinienes brac udzialu w dyskusji, tym bardziej odpisywac mi bo naprawde kolejny co nie rozumie i urwal sie z choinki :E Nie dla kadego wybor konsoli jest podyktowany exami czego tez najwidoczniej nie rozumiesz :hahaha:

Ja w przeciwiesnstiwe do kolegi znam wady i zalety z kazdej z platform, wybieram to co mi aktualnie odpowiada i nie staram sie na sile przekonywac, ze moj wybor jest najsluszniejszy ;) I nigdy nie powiem ,ze ktoras opcja jest lepsza, pisanie o wadach PS5 czy XSX to nie sa zadne ataki jak to tu odbieracie, to po prostu zwykla swiadomosc tego co oferuje dany sprzet i co odpowida mi w danym momencie. Nigdy nie ebde akcpetowal jednostronnego argumentu na podstawie wlasnych najmojszych przekonanc, kotre wlasnie tu sie przedstawia.

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Phoenixsuple napisał:

 :E Ty potrafisz czytac ze zrozumieniem?? Ja atakuje sony :hahaha: Ja zbijam twoj nedzny argument, gdzie fanboje sony powtarzaja go non stop nie majac nic innego w zanadrzu. Jesli ktos patrzy tak krotkowzorcznie jak Ty i nie widzi swiata poza exami sony to nie ma o czym dyskutowac. Growy swiat nie kreci sie tylko  wokol exow a jesli nie potrafisz rozroznic wad i zalet danej strony a jak widzisz nie bo nie potrafisz tez rozroznic modelu biznesowego kazdej ze stron tworzac na podstawie wlasnego zdania jednomyslny wybor nie biorac pod uwage, ze komus moze odpowiadac inna oferta jaka np oferuje MS to naprawde nie mam zamairu rozmawiac z kims tak ogroniczonym i spaczonym w jedna strone ;)  Dlatego cenie sobie ludzi, kotrzy maja dwie konsole badz PC w polaczeniu z PS5, wtedy takie glupie fanbojstwo odchodzi w zapomnienie.

Po pierwsze cenisz sobie ludzi, którzy mają takie samo zdanie jak Ty :) 

Skoro exy są nieważne to po co MS nakupił tyle studiów deweloperskich w tak krótkim czasie? Obie firmy stawiają na gry. Wybrali tylko inne ścieżki realizacji swojego celu (MS tani abonament, a Sony drogie blockbustery). Oferta MS pod względem gier jest na tę chwilę bardzo kiepska.

Obie firmy nie są święte i raz jedna, a raz druga podejmuje dziwne decyzje - ale to i tak jest nieważne, bo w ostatecznym rozrachunku dla gracza powinny liczyć się gry, a nie polityka jaką prowadzi dany producent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, slafec napisał:

Po pierwsze cenisz sobie ludzi, którzy mają takie samo zdanie jak Ty :) 

 

Ciezko rozmawiac z ignorantem, ktory nie rozumie pewnych slow ;) Cenie sobie szersze spojrzenie na temat, ktorego Ty poza czubkiem swojego nosa i exami nie widzisz. Dlatego dalej nie bede ciagnal tej dyskusji bo swoje zdanie na ten temat mysle ze rozwinalem dosc jasno i nie przewaza w zadna strone a takich slepcow jak Ty bylo tu juz pelno. Pozdrawiam

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się doczepiłeś i zacząłeś mnie atakować, gdy napisałem, że aktualna oferta gier od MS jest słaba.

2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Ciezko rozmawiac z ignorantem, ktory nie rozumie pewnych slow ;) Cenie sobie szersze spojrzenie na temat, ktorego Ty poza czubkiem swojego nosa i exami nie widzisz. Dlatego dalej nie bede ciagnal tej dyskusji bo swoje zdanie na ten temat mysle ze rozwinalem dosc jasno i nie przewaza w zadna strone a takich slepcow jak Ty bylo tu juz pelno. Pozdrawiam

vice versa, żyj w swoim świecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, slafec napisał:

Sam się doczepiłeś i zacząłeś mnie atakować, gdy napisałem, że aktualna oferta gier od MS jest słaba.

vice versa, żyj w swoim świecie :)

Bo jest, delikatnie rzecz ujmując, słaba - biorąc pod uwagę gry stricte tylko pod M$.

Jednakże jeśli ktoś exów nie potrzebuje, albo może kiedyś tam ogra bo go nie cisną i dodatkowo ceni sobie samą jakość produktu to Xbox Series jest obecnie lepszym rozwiązaniem niż PS5. Dolicz do tego gamepassa, lepszą dostępność i dla casuala który nie chce wywalić milionów na lepszy komp czy lapek wybór jest raczej jasny.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 godzin temu, slafec napisał:

Miles Morales, Demon's Souls, Sackboy: A Big Adventure, Destruction AllStars, Returnal. Wiadomo, że nie każda gra to hit (część to średniaki), ale przynajmniej wydają cokolwiek.

MS bardzo kibicuję, ale wydali okrągłe 0 exów :D Dopiero w sierpniu będzie Psychonauts 2 na które bardzo czekam.

Co kto lubi. Marvel's Spider-Man: Miles Morales i Sackboy: A Big Adventure to są tytuły, w które możesz zagrać na PS4, nie musisz mieć do tego PS5. Miles to jest w sumie duże DLC do oryginalnego "Pająka" i tyle. Co tam jeszcze jest. Demon's Souls niby spoko, ale to wciąż remake gry, która wydana została ponad dekadę temu na PS3. Reszta mnie już absolutnie nie grzeje, a takie wymienianie produkcji na zasadzie "są, bo są" bez uwzględnienia ich jakości to tak wiesz, średnio chyba. Dla mnie dopiero Ratchet & Clank: Rift Apart to jest pozycja, która wywołała chęć zakupu nowej konsoli Sony (czyli pół roku po debiucie tej zabawki). Tak więc obie firmy jeśli chodzi o swoje wydawnicze portfolio jakoś do tej pory niespecjalnie zaimponowały. W oczy na pewno rzuca się odmienne podejście do klienta, co już sam zauważyłeś (model abonamentowy w formie usługi vs tradycyjne tworzenie i dystrybucja treści).

W moich oczach to w tej chwili na PS5 najlepiej bawią się osoby, które wcześniej nie miały PS4. Wtedy mają masę świetnych gier do nadrobienia z poprzedniej generacji, do tego często w lepszej jakości. Bo tak to w sumie bieda... Ja się z kupnem PS5 ciągle wstrzymuję, nie kupię kawałka plastiku z myślą o jednej gierce (Ratchet). Nowe przygody Kratosa, kolejny Horizon czy nadchodzące GT7 - w to wszystko będę mógł zagrać na swojej poczciwej "czwórce". Bo na to, co wysmaruje choćby takie Naughty Dog, to sobie jeszcze trochę poczekamy.

Edytowane przez Kszyrztow
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
21 godzin temu, Sleepwalker74 napisał:

Ponieważ padł mi mój Soniak, kupiłem dziś tak zachwalanego przez Was oleda LG 55CX. 

Co do samego TV... Cóż... Nie mam pojęcia jakim cudem uważałem dotąd obraz wyświetlany przez LCD za rewelacyjny... Podobno całe życie człowiek uczy się na błędach ?

 

Ja mam swojego już dosyć długo i mogę jedynie przyznać Ci rację. Jestem cały czas oczarowany jakością obrazu i tym jak niesamowicie potrafią wyglądać na nim gry z konsoli. Myślałem że mi przejdzie z czasem i przywyknę ale nie nadal robi to na mnie wrażenie ?

PS>

Gratki udanego zakupu i niech Ci dobrze służy ?

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ODIN85 napisał:

Ty serio porównujesz Moralesa z Gearsami?

Morales to pełnoprawny dodatek na ponad 10h a Gearsy to dlc na 3h.

Argumenty typu ceny jak za premierową grę sobie odpusć bo płytkę po ograniu można opchnąć a z dlc do Gearsów nic nie zrobisz.

Zagraj w byle exa na Ps5 a potem na Ps4 a gwarantuję Ci że już nigdy nie wrócisz do 4.

Tak chodzi o ten mityczny dysk i czasy ładowania.

Chyba raczej o trend w postaci dodawania 60fps do gier, które w takim klatkarzu na prosiaku powinny śmigać. Czasy ładowania i mityczny dysk nie mają tutaj za wiele wspólnego. 

Mi osobiście zwiewa różnica nawet 15s na niekorzyść danej platformy, 60 fps vs 30 już nie.

 

MM to gloryfikowane DLC. Jak się uprzesz to w 5h przelecisz główną fabułę. Aktywności pobocznej masz kolejną godzinę, może dwie. Gdyby nie nowa generacja to miałbyś zapewne czwarty DLC do Spiderka a nie grę na osobnej płytce.

Co do Gearsów, no nikt nie nazywa DLCka o którym piszesz pełną grę. To nadal jest DLC, więc nie wiem o co spina. M$ wystartował bez exów na current gena, to chyba wszyscy akceptują i wiedzą tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

60fps na konsoli mnie nie robi bo na padzie nawet te 30 jest płynne,za to te czasy ładowania na Pro to był dramat.

Nawet móg glut woli grać na Ps5 u mnie chociaż ma te same gry na Pro u siebie.

No tylko te czasy reakcji... no ale co ja tam wiem :D jestem w tym samym błędzie co reszta społeczności. O.K. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kszyrztow napisał:

Co kto lubi. Marvel's Spider-Man: Miles Morales i Sackboy: A Big Adventure to są tytuły, w które możesz zagrać na PS4, nie musisz mieć do tego PS5. Miles to jest w sumie duże DLC do oryginalnego "Pająka" i tyle. Co tam jeszcze jest. Demon's Souls niby spoko, ale to wciąż remake gry, która wydana została ponad dekadę temu na PS3. Reszta mnie już absolutnie nie grzeje, a takie wymienianie produkcji na zasadzie "są, bo są" bez uwzględnienia ich jakości to tak wiesz, średnio chyba. Dla mnie dopiero Ratchet & Clank: Rift Apart to jest pozycja, która wywołała chęć zakupu nowej konsoli Sony (czyli pół roku po debiucie tej zabawki). Tak więc obie firmy jeśli chodzi o swoje wydawnicze portfolio jakoś do tej pory niespecjalnie zaimponowały. W oczy na pewno rzuca się odmienne podejście do klienta, co już sam zauważyłeś (model abonamentowy w formie usługi vs tradycyjne tworzenie i dystrybucja treści).

 

Rozdrabniając tak eksy to Xbox Series zupełnie nic nie ma i nie będzie miał przez najbliższy czas, bo nowe Halo i Forza wychodzą też na Xbox One.

Pojęcie gry ekskluzywnej ostatnim czasem stało się tak obszerne i poplątane, że ja osobiście uogólniam sobie gry na eksy od Sony (PS4/PS5) i eksy od MS (PC+Xbox). Każda wydana przez Sony gra od premiery PS5 (z wyjątkiem Destruction AllStars) jest co najmniej dobra, a to że nie każda gra trafia w twój gust to normalne. Ciebie przyciąga Ratchet, a kogoś innego remake gry z 2009 roku.

2 godziny temu, Kszyrztow napisał:

W moich oczach to w tej chwili na PS5 najlepiej bawią się osoby, które wcześniej nie miały PS4. Wtedy mają masę świetnych gier do nadrobienia z poprzedniej generacji, do tego często w lepszej jakości. Bo tak to w sumie bieda... Ja się z kupnem PS5 ciągle wstrzymuję, nie kupię kawałka plastiku z myślą o jednej gierce (Ratchet). Nowe przygody Kratosa, kolejny Horizon czy nadchodzące GT7 - w to wszystko będę mógł zagrać na swojej poczciwej "czwórce". Bo na to, co wysmaruje choćby takie Naughty Dog, to sobie jeszcze trochę poczekamy.

Zawsze na start generacji najlepiej bawią się osoby, które nie miały poprzedniej konsoli. Gdy kupiłem PS4 to cieszyłem się z każdego remastera, bo dla mnie to były nowe gry, a inni narzekali, że Sony tylko odgrzewa kotlety. Teraz jest nawet lepiej, bo PS5 jest wstecznie kompatybilne. 

Ale fakt, zakup konsoli dla jednej gry jest bez sensu i lepiej poczekać :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, slafec napisał:

Rozdrabniając tak eksy to Xbox Series zupełnie nic nie ma i nie będzie miał przez najbliższy czas, bo nowe Halo i Forza wychodzą też na Xbox One.

Pojęcie gry ekskluzywnej ostatnim czasem stało się tak obszerne i poplątane, że ja osobiście uogólniam sobie gry na eksy od Sony (PS4/PS5) i eksy od MS (PC+Xbox). Każda wydana przez Sony gra od premiery PS5 (z wyjątkiem Destruction AllStars) jest co najmniej dobra, a to że nie każda gra trafia w twój gust to normalne. Ciebie przyciąga Ratchet, a kogoś innego remake gry z 2009 roku.

Zawsze na start generacji najlepiej bawią się osoby, które nie miały poprzedniej konsoli. Gdy kupiłem PS4 to cieszyłem się z każdego remastera, bo dla mnie to były nowe gry, a inni narzekali, że Sony tylko odgrzewa kotlety. Teraz jest nawet lepiej, bo PS5 jest wstecznie kompatybilne. 

Ale fakt, zakup konsoli dla jednej gry jest bez sensu i lepiej poczekać :) 

Myślę podobnie jak Ty. Po prostu o grach, w które można zagrać na konsoli Sony, albo na konsoli Microsoftu. To jest trochę śmieszne z perspektywy czasu, bo Sony wychodziło z postawą, że trzeba się odciąć od starej generacji i myśleć o nowych produkcjach głównie w kontekście PS5. MS od razu zadeklarował wsparcie dla starszych urządzeń i był płacz. Sony "nagle" zdanie zmieniło gdy księgowi wszystko podliczyli i robią dokładnie to samo co MS, bo jest to dla nich bardziej opłacalne.

Ja tylko bardziej zwracam uwagę na to, że człowiek mając konsolę nie gra przecież tylko i wyłącznie w same tytuły na wyłączność. Rynek gier jest ogromny, a tytuły ekskluzywne to jest przecież znikomy jego procent. Ile takich naprawdę wartych uwagi produkcji pojawi się w przeciągu całego żywota takiego sprzętu, aby zainteresować się jego kupnem? 5? 10? 15? Na przestrzeni ilu lat? 5 czy 7? No to nie są kosmiczne liczby. Dlatego moim zdaniem taki Xbox Game Pass to jest świetne rozwiązanie, nawet wtedy, kiedy nie ma tam wielu owych "exów". Te się też z czasem pojawią, Microsoft dla żartu sobie tych wszystkich klepaczy kodu nie kupił. Problem tylko taki, że trzeba na to wszystko trochę poczekać. Sony ma świetne franczyzy i kilka ekip z absolutnego topu jeśli chodzi o gamedev i tutaj też wszystko przed PS5 jeśli chodzi o najlepsze gry.

Produkcja takich tytułów jest też z generacji na generację coraz droższa - pochłania więcej czasu i tym samym pieniędzy. Dlatego nie dziwi mnie wcale, że nawet takie Sony zaczyna powoli spoglądać łaskawym okiem na rynek PC, bo to jest łatwy do wyciągnięcia pieniądz.

Edytowane przez Kszyrztow
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kszyrztow napisał:

Microsoftu. To jest trochę śmieszne z perspektywy czasu, bo Sony wychodziło z postawą, że trzeba się odciąć od starej generacji i myśleć o nowych produkcjach głównie w kontekście PS5.

Ja też tak myślałem, ale później znalazłem dokładny cytat z Jima Ryana:

Cytat

We have always said that we believe in generations. We believe that when you go to all the trouble of creating a next-gen console, that it should include features and benefits that the previous generation does not include. And that, in our view, people should make games that can make the most of those features.


Jak się przeczyta całość to interpretacja, że Sony chce porzucić PS4 nie jest już taka oczywista. Ludzie chyba po prostu dorobili sobie do skróconego cytatu „we believe in generations” teorię, która im najbardziej odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Camil666  people should make the most właśnie niekoniecznie oznacza zupełne odcięcie się, a raczej wykorzystanie potencjału tam gdzie jest to możliwe na maksa. Typowe PRowa gadka, zadowolić wszystkich, uspokoić wszystkich. Myslę, że spokojnie rok 2022 upłynie jeszcze pod znakiem cross-gena. Nie rozumiem tylko decyzji Sony i M$ o wycofaniu się z produkcji mocniejszych odmian swoich konsol i pozostawienie tych podstawowych w obiegu. Wystarczyło zrobić nowe rewizje, usprawnione energetycznie i jak chcą cross-geny to jeszcze pare sztuk tych odświeżonych prosiaków i one xów by sprzedali. Na bezrybiu i rak ryba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym właśnie piszę. O tym, że w sumie chyba nigdzie nikt jasno nie powiedział, że porzucają starą generację.

Co do nowego modelu: w dobie słabej dostępności komponentów projektowanie i produkcja kolejnego modelu byłaby tylko marnotrawieniem zasobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę, że serwisy i portale interpretowały te słowa dość pokracznie i trochę na wyrost. Nigdzie nie zostało to powiedziane wprost jak widać, tylko pismaki jak zwykle czytają między wierszami na swój clickbaitowy sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Inna sprawa, że Sony nie próbowało reagować i prostować tej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.07.2021 o 23:31, slafec napisał:

Miles Morales, Demon's Souls, Sackboy: A Big Adventure, Destruction AllStars, Returnal. Wiadomo, że nie każda gra to hit (część to średniaki), ale przynajmniej wydają cokolwiek.

MS bardzo kibicuję, ale wydali okrągłe 0 exów :D Dopiero w sierpniu będzie Psychonauts 2 na które bardzo czekam.

To masz medium i dodatek do gears, demon soulsa nie liczą bo to remake. Także 4 do 2 :E ogromna różnica.

Obydwie platformy są biedne i tyle. Różnica taka że MS wydaje swoje dwie flagowe gry Halo i Forze soon, a Sony Horizon 2. Jako iż Horizon 1 był dla mnie mega qpa to nawet na niego nie czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Teraz widzę, że serwisy i portale interpretowały te słowa dość pokracznie i trochę na wyrost. Nigdzie nie zostało to powiedziane wprost jak widać, tylko pismaki jak zwykle czytają między wierszami na swój clickbaitowy sposób.

Czyli jak zwykle, byleby ludzie klikali. :) Jeszcze dodać do tego prawo nagłówków Betteridge’a i wypisz wymaluj dzisiejsza "branża".

Nawiązując jeszcze do powyższej dyskusji o zmieniającym się, ewoluującym rynku, dla mnie w ostatnich latach właśnie Game Pass okazał się największą i najbardziej wartościową "nowością". Czy tego chcemy czy nie, wszystko idzie w abonament, czyli mniej radykalną metodę oswajania ludzi z dystrybucją cyfrową. Kupiłem Series S z myślą o pograniu 3-4 miesiące i odsprzedaży, aby jednak nie odcinać się od napędu. Czas mija, a mi coraz ciężej rozstać się z tym sprzętem - cały czas jest w co grać, a dopłata do mocniejszej wersji wydaje się mało sensowna. Pewnie w końcu się przełamię, na razie - zwłaszcza w okresie letnim, kiedy człowiek jednak znacznie mniej gra - GP wystarcza mi w zupełności.

Sony na razie musi nadal grać kartą exów, nie ma za dużego wyboru. Czy są gorsze czy lepsze, są głośne i nakręcają biznes. Japończycy nie mają w chwili obecnej żadnej odpowiedzi na GP, z pewnością nie jest nim jeszcze PS Now. Dodatkowo wciąż spływa kasa z olbrzymiej bazy posiadaczy PS4/Pro, więc ciężko powiedzieć, że mają nóż na gardle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
56 minut temu, martingg napisał:

To masz medium i dodatek do gears, demon soulsa nie liczą bo to remake. Także 4 do 2 :E ogromna różnica.

Remake się nie liczy bo? Z nieba im spadł i nie musieli w niego włożyć pracy?

The Medium lada chwila wychodzi też na PS5.

No i skoro liczymy Hivebusters, to trzebaby policzyć też Astro’s Playroom - obie są podobnej długości.

Edytowane przez Camil666
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Vulc napisał:

Japończycy nie mają w chwili obecnej żadnej odpowiedzi na GP, z pewnością nie jest nim jeszcze PS Now

Ja mam jeden ogromny zarzut do PS Now - brak wsparcia w Polsce. Testują u nas jakieś głupoty typu Video Pass, a nie są w stanie wprowadzić abonamentu z grami...

PS Now nie jest tak dobre jak GP, ale mimo wszystko katalog gier jest bardzo duży i co miesiąc dodają spoko tytuły np. w lipcu trafi tam RDR2, Judgment i Nioh 2.

1 godzinę temu, Vulc napisał:

Czas mija, a mi coraz ciężej rozstać się z tym sprzętem - cały czas jest w co grać, a dopłata do mocniejszej wersji wydaje się mało sensowna. Pewnie w końcu się przełamię, na razie - zwłaszcza w okresie letnim, kiedy człowiek jednak znacznie mniej gra - GP wystarcza mi w zupełności.

Im człowiek mniej gra tym GP staje się mniej opłacalny. Teraz jest milion sposobów na tani abonament, ale jak miałbym zapłacić pełną cenę i ograć maksymalnie jeden tytuł w miesiącu to na pewno wybrałbym inne rozwiązanie.

XSS został specjalnie stworzony pod GP (tani, poręczny) także nic dziwnego, że trudno się z nim rozstać :) 

1 godzinę temu, martingg napisał:

To masz medium i dodatek do gears, demon soulsa nie liczą bo to remake. Także 4 do 2 :E ogromna różnica.

 

Czasowy eks to nie eks, tylko chamska zagrywka wydawcy ;) Poza tym jak miałbym tak wyszukiwać tytuły to Sony miałoby jeszcze kilka asów w rękawie.

1 godzinę temu, martingg napisał:

Obydwie platformy są biedne i tyle. Różnica taka że MS wydaje swoje dwie flagowe gry Halo i Forze soon, a Sony Horizon 2. Jako iż Horizon 1 był dla mnie mega qpa to nawet na niego nie czekam.

Wydaje tak bardzo soon, że nowe Halo miało być w listopadzie zeszłego roku, a nadal nie znamy daty premiery. Nie mogę tego zrozumieć jak tak ogromna firma mogła wydać swój flagowy sprzęt w postaci Xboxa bez żadnej gry 1st party. Idąc twoim tokiem rozumowania - zmęczyłem Halo Reach, Halo 1 i 2. Zatrzymałem się na Halo 3 i dalej mi się już nie chce w to grać i za bardzo nie czekam na nowe Halo. Czy to znaczy, że Halo Infinite przestaje istnieć i mogę przestać zaliczać ten tytuł do grona potencjalnie dobrych eksów od MS?

MS cały czas ociepla swój wizerunek, ale nie zmienia to faktu, że zawodzą pod względem ilości wydanych gier.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy oledów LG 55CX - po wyłączeniu dźwięku klawiszem mute na pilocie, w prawej części ekranu pojawia się ikonka przekreślonego głośnika. Niestety, nie znika i jest tam cały czas aż do ponownego włączenia dźwięku. Da się ją jakoś "zniknąć"? W dzień grywam z podłączonym kinem domowym więc nie ma problemu, ale wieczorami używam słuchawek po BT. Dotychczas w tej sytuacji przy moim poprzednim TV nie włączałem amplitunera, gasiłem dźwięk z LCD przyciskiem mute z pilota - pojawiała się podobna ikonka i po chwili znikała. Niestety, na tym oledzie jest ona wyświetlana cały czas, co niesamowicie mnie w czasie gry irytuje. Jedynym wyjściem jest włączenie amplitunera i ściszenie go do zera (przyciskami głośności, nie klawiszem mute). Problem w tym, że mimo gry na słuchawkach kino i tak musi być w tym czasie włączone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest prościej dać dźwięk w tv na 0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest też taka opcja, zapomniałem o tym wspomnieć. Bardziej chodzi mi o to, że w Sony, który miałem wcześniej wszystko działało niejako z automatu, nie trzeba było bawić się w takie rzeczy. Dziwny trochę ten oled, brak w nim niektórych rozwiązań, które w poprzednim 5 letnim TV były oczywiste. No nic, trzeba się będzie przyzwyczaić do niektórych "udziwnień". Jakość obrazu doskonale to rekonpensuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...