Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Noo, to temu jak dziś odpaliłem Unity to mnie zdziwko wzięło, jak mi zaczął latać w 60 klatkach XD Mega spoko opcja. 

A arctis 7X mogę polecić z czystym sumieniem do obu konsol. Pulse 3d wygodą nie mają startu.

Edytowane przez Tomek1623
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dying Light w 60 fps no i pięknie 👍

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, galci napisał:

Chłopaki, czy da się podpiąć słuchawki steelseries arctis 5 bezpośrednio poprzez usb z przodu lub z tyłu? Wczoraj coś próbowałem zadziałać ale po pijaku coś poszło nie tak. 

Jeśli się da to podpowiedzcie gdzie zmienić w ustawieniach. 

Oraz przy okazji pytanie, czy jeśli wyłączam konsole poprzez pada (dłuższe naciśnięcie ikony ms i "wyłącz konsole) to ona się wyłącza całkowicie czy gdzieś tam w tle sobie jednak działa? 

Pacjent xsx + cx55

😄😄

Podłączyć możesz ale nie będą grały nie działają te od wersji ps4 ale jak masz do xbox to powinno zadziałać można jack 3.5 do pada podpiąć 

pomylka mialem na mysli arctis 1 wireless ps4 .Posiadam i sprawdzalem do xsx

Edytowane przez donermax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, azgan napisał:

Te są dobre akurat do PS5 pod Pulse 3D Audio do XBOX SERIES X lepsze będą SteelSeries Arctis 7X

Będą działać tylko po kablu do pada. Arctis 5 są dobre do PS5 jak chcesz po USB 

To 7X bierz https://pl.steelseries.com/gaming-headsets/arctis-7x ale to od Microsoftu powinny też być dobre 

7x sa ok ale lepiej kupic 9x

1 godzinę temu, Nihat89 napisał:

Dying Light w 60 fps no i pięknie 👍

Kupuję odrazu xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, voltq napisał:

7x sa ok ale lepiej kupic 9x

Czemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, galci napisał:

Chłopaki, czy da się podpiąć słuchawki steelseries arctis 5 bezpośrednio poprzez usb z przodu lub z tyłu? Wczoraj coś próbowałem zadziałać ale po pijaku coś poszło nie tak. 

Jeśli się da to podpowiedzcie gdzie zmienić w ustawieniach. 

Oraz przy okazji pytanie, czy jeśli wyłączam konsole poprzez pada (dłuższe naciśnięcie ikony ms i "wyłącz konsole) to ona się wyłącza całkowicie czy gdzieś tam w tle sobie jednak działa? 

Pacjent xsx + cx55

😄😄

Zalezy jaki masz tryb włączony sa 2 tryb czuwania nie polecam i tryb całkowitego wyłączenia polecam

9 minut temu, azgan napisał:

Czemu?

Bo nie ma adaptera w 9x tylko łączą sie bezpośrednio bez zbędnych rzeczy

3 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Microsoft ale ty mnie zaimponowales w tej chwili brawo , jezeli to sie rozrosnie to nie kupie ps5 jako dodatkowej konsoli bo dla mnie priorytetem jest 60 fps , chyba ze gry z ps4 beda dzialac w 60 fps i przydały by sie tez tytuly z ps3 w 60 fps

Edytowane przez voltq
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, voltq napisał:

Bo nie ma adaptera w 9x tylko łączą sie bezpośrednio bez zbędnych rzeczy

Coś za coś, za to 7X podepniesz adapter pod wszystko, min PS5, i lata elegancko. Bardziej uniwersalne.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Tomek1623 napisał:

Coś za coś, za to 7X podepniesz adapter pod wszystko, min PS5, i lata elegancko. Bardziej uniwersalne.

Fakt zalezy co komu potrzebne

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
43 minuty temu, Tomek1623 napisał:

To arctis 7x pasuje pod XSX, PS5 i PC?

Edit. Już obadałem, że tak xD więc byłoby idealnie, jedne słuchawki do XSX i PS5 😊

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.04.2021 o 01:08, azgan napisał:

FPS Boost w Far Cry 5 działa na moje oko w 1080p. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, SPYCHCIO napisał:

To arctis 7x pasuje pod XSX, PS5 i PC?

tak , przestawiasz tylko przycisk pomiędzy xbox lub usb , na xbox działaja wszystkie xboxy a usb ps5/ps4 pc itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, voltq napisał:

tak , przestawiasz tylko przycisk pomiędzy xbox lub usb , na xbox działaja wszystkie xboxy a usb ps5/ps4 pc itd

to zaraz zamawiam te Arctisy 7x a tamte słuchawki tylko do XSX jutro z rana anuluje.

@voltq widzę, że je masz, co powiesz o dźwięku w grach na XSX?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
56 minut temu, Tomek1623 napisał:

A arctis 7X mogę polecić z czystym sumieniem do obu konsol. Pulse 3d wygodą nie mają startu.

Mówiłem Ci że są lepsze od tych SONY 😊

7 minut temu, SPYCHCIO napisał:

to zaraz zamawiam te Arctisy 7x a tamte słuchawki tylko do XSX jutro z rana anuluje.

Bierz Arctisy od SteelSeries nie zawiedziesz się. Ja mam 5 pod PS5 żeby grać z dźwiękiem 3D Audio i jest wypas 👍

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, SPYCHCIO napisał:

@voltq widzę, że je masz, co powiesz o dźwięku w grach na XSX?

jest ok w tej cenie nie ma nic lepszego bez kabla ale najbardziej ci się spodoba wygoda możesz i 15h w tym siedzieć i nie boli cię głowa/szyja/uszy itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale szczena mi teraz opadła... ale od początku. Był czas że chciałem kupić Nintendo Switch Lite dla gry Octopath Traveler bo to moje klimaty, ale zrezygnowałem bo chyba tylko to bym ograł na Switchu...

A teraz odpaliłem XSX, wchodzę na listę gier GamePassa i tak patrzę, co tutaj ściągnąć... patrzę a tutaj Octopath Traveler 😵 już pobieram 😃

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
44 minuty temu, SPYCHCIO napisał:

Ale szczena mi teraz opadła... ale od początku. Był czas że chciałem kupić Nintendo Switch Lite dla gry Octopath Traveler bo to moje klimaty, ale zrezygnowałem bo chyba tylko to bym ograł na Switchu...

A teraz odpaliłem XSX, wchodzę na listę gier GamePassa i tak patrzę, co tutaj ściągnąć... patrzę a tutaj Octopath Traveler 😵 już pobieram 😃

Fajna sprawa , gamepass jest świetnym rozwiązaniem tylko trzeba mieć czas na ogrywanie tych wszystkich tytułów

Ciekawe jak sony odpowie bo na razie jedyna rzecz jaka przemawia za ps5 to możliwość ogrania świetnych tytułów z ps4 , ale jak ktoś mial ps4/ps4pro to nie ma sensu na tą chwile kupować ps5 lepszym wyborem jest xbox

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Maledict napisał:

FPS Boost w Far Cry 5 działa na moje oko w 1080p. 

Bardzo możliwe że tak jest. Jeżeli w grze nie jest włączony domyślnie fps boost tylko musisz to zrobić własnoręcznie tzn że musieli obniżyć rozdzielczość żeby uzyskać stabilne 60fps.

Takie wyjaśnienie jest pod tym linkiem: https://majornelson.com/fpsboost/

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, voltq napisał:

jest ok w tej cenie nie ma nic lepszego bez kabla ale najbardziej ci się spodoba wygoda możesz i 15h w tym siedzieć i nie boli cię głowa/szyja/uszy itd

Ooo to idealnie, wygoda jest dla mnie bardzo ważna jeśli chodzi o słuchawki bo miałem poprzednio takie do PS4/PS4PRO co po dwóch godzinach mnie dusiły mnie w głowę i dosłownie aż bolało po 3 -4h 😌

7 minut temu, voltq napisał:

Fajna sprawa , gamepass jest świetnym rozwiązaniem tylko trzeba mieć czas na ogrywanie tych wszystkich tytułów

Ciekawe jak sony odpowie bo na razie jedyna rzecz jaka przemawia za ps5 to możliwość ogrania świetnych tytułów z ps4 , ale jak ktoś mial ps4/ps4pro to nie ma sensu na tą chwile kupować ps5 lepszym wyborem jest xbox

Jak najbardziej się zgadzam, do czasu aż nie kupiłem XSX i siedziałem tylko na PS4PRO to z politowaniem patrzyłem na GamePass. Jednak gdy kupiłem XSX i sprawiłem sobie GamePass Ultimate to zmieniłem zdanie o 180 stopni. GP to mistrzostwo w swojej kategorii, szok ile gier sobie nadrabiam 🙂

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, SPYCHCIO napisał:

I zobaczysz że do Remake Diablo II też się przekonasz na XSX 😉

4K w 60k/s do tego świetne sterowanie na padzie (ciekawsze) i będziesz odkrywać starą grę w nowych szatach na nowo. Wspomnisz jeszcze moje słowa 😊

7 godzin temu, SPYCHCIO napisał:

Jak najbardziej się zgadzam, do czasu aż nie kupiłem XSX i siedziałem tylko na PS4PRO to z politowaniem patrzyłem na GamePass. Jednak gdy kupiłem XSX i sprawiłem sobie GamePass Ultimate to zmieniłem zdanie o 180 stopni. GP to mistrzostwo w swojej kategorii, szok ile gier sobie nadrabiam 🙂

Ale PS5 też sobie dokup bo to też fajna sprawa. Podpinasz oba sprzęty pod OLED 77-83 cale i można nie wychodzić z domu tylko siedzieć i grać. PlayStation 5 warto mieć nawet dla samych EX'ów od SONY które są w większości przypadków hiciorami 😁. Można też skakać między platformami i wybierać lepsze wersje gier lub np. odbierać darmówki i korzystać z różnych promocji 👍. Zawsze lepiej mieć wybór niż go nie mieć wcale 🤗

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie wiem że może trochę offtop ale chyba szybciej się doczekam tutaj odpowiedzi niż w dziale, a widzę że cześć z was korzysta również z Oled cx. 

Chodzi mi o problem związany z odtwarzaniem niektórych treści, np aplikacja Ipli działa do momentu odpalenia jakiegoś programu na żywo, potem ciemny obraz, poprzez przeglądarkę wchodzę na canal+ loguje się wszystko działa, odpalam mecz i ciemno. Strony cda jakiś film, działa bez problemu. Czy to problem z jakąś wtyczką? O co chodzi? Próbowałem obraz przesyłać z komórki, wszystko działa tak samo do momentu odpalenia meczu, na telefonie leci a na tv ciemny obraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, SPYCHCIO napisał:

Gra jakoś po roku bodaj od premiery na Switchu trafiła na blaszaki, w tym roku (chyba w marcu) wleciała na Xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, azgan napisał:

I zobaczysz że do Remake Diablo II też się przekonasz na XSX 😉

4K w 60k/s do tego świetne sterowanie na padzie (ciekawsze) i będziesz odkrywać starą grę w nowych szatach na nowo. Wspomnisz jeszcze moje słowa 😊

Ale PS5 też sobie dokup bo to też fajna sprawa. Podpinasz oba sprzęty pod OLED 77-83 cale i można nie wychodzić z domu tylko siedzieć i grać. PlayStation 5 warto mieć nawet dla samych EX'ów od SONY które są w większości przypadków hiciorami 😁. Można też skakać między platformami i wybierać lepsze wersje gier lub np. odbierać darmówki i korzystać z różnych promocji 👍. Zawsze lepiej mieć wybór niż go nie mieć wcale 🤗

Odnośnie Diablo 2 Resurrected to już zdecydowałem, że na starcie kupie na XSX i sprawdzę jak to działa i jak się się gra 😃 jeśli będzie ok, to zostanę przy tej wersji... w każdym razie zdam tutaj moją relacje xD

A co do PS5 to kupię, ale na premierę Horizona 2 czyli właśnie dla Exów 😎

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy Diablo 3 przekonałem się, że wersja konsolowa nie jest żadną, ale to żadną alternatywą dla wersji PC. Fajnie się gra na krótką metę, zrobić calaka itp, ale jeśli ktoś ciśnie sezony i ma wybór wersji, to nie sądzę by był w stanie grać na konsoli przez długi czas (1000h+). Trzeba mieć nadzieję, że w D2 nie będzie problemów z edytowanymi itemami, co było plagą w konsolowej wersji D3. Strach było dołączać do innych gier by nie awansować z dupy o kilkaset paragonów... No i że interfejs będzie lepszy. 

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi