Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Vulc napisał:

Warto. Przedni survival w mega ciekawym świecie. Potrafi konkretniej przyssać do monitora.

Jak jest w GP to sprawdzę. ;)

Jest, pływasz rekinem i wp....lasz ludzi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, adask0 napisał:

Jest, pływasz rekinem i wp....lasz ludzi :E

Brzmi świetnie, lubię ambitne produkcje. ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
19 minut temu, Vulc napisał:

Brzmi świetnie, lubię ambitne produkcje. ?

 

Jak znasz marke pikmin i Ci sie podobala to wyprobuj "wild at heart"

Alien tez dobry ale tylko na hardzie :E

Edytowane przez adask0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E5tkz-A-Xo-A8hlmo

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oplaca się zamienić 2070 Super Gigabyte na długiej gwarancji na Xboxa series X?

szuka czegoś kompaktowego żeby budy nie podlaczać do TV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aldatha napisał:

Oplaca się zamienić 2070 Super Gigabyte na długiej gwarancji na Xboxa series X?

szuka czegoś kompaktowego żeby budy nie podlaczać do TV :)

Przy tych cenach 2070S na długiej gwarancji spokojnie sprzedasz za 3k od ręki. Zamiana się opłaca jak to Ty masz Xboxa, a ktoś 2070S. Co do samej zmiany to jeśli ma to być czysto pod TV to jasne, że się opłaca, nie trzeba kombinować z myszkami, miejscem itp. odpalasz z pada i obsługujesz z kanapy ;)

Edytowane przez ztx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Aldatha napisał:

Oplaca się zamienić 2070 Super Gigabyte na długiej gwarancji na Xboxa series X?

szuka czegoś kompaktowego żeby budy nie podlaczać do TV :)

Rtx 2070s to 3000 zl xbox s x to 2300 zl , niech dorzuca 700zl lub gry albo akcesoria to tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.07.2021 o 19:16, Fjubens napisał:

Miałem Xboxa przy starych meblach na komodzie dość wysokiej, teraz jest zdecydowanie niżej przy zmianie i nawet nie wiedziałem przez to wcześniej, że tak sympatyczną iluzję z tym padającym zielonym kolorem stworzyli. Wygląda to super patrząc z góry. :) 
eK09Wjc.jpg

Bardzo ładnie ?

Co to za podstawka pod pada i gdzie można coś takiego dostać? Pytam bo widzę że to nie ładowarka (dobrze widzę?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma może TV wiszący nad monitorami? Jestem ciekaw wygody takiego umiejscowienia TV do grania nad monitorami do pracy, szerokość biura niestety 2,5m do tych monitorów by byłaz zastanawiam się czy takie patrzenie do góry byłoby wygodne w graniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.07.2021 o 09:37, Rayopl napisał:

Jaki telewizor Sony pan poleca?

Zdecydowanie zaczynałbym od Oled BX w górę oczywiście. Sam posiadam odpowiednio skonfigurowany z Series X i robi robotę totalną. Więc szczerze polecam BX. U mnie wystarczył 55" gdyż zwyczajnie większy byłby zbyt duży.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, azgan napisał:

Bardzo ładnie ?

Co to za podstawka pod pada i gdzie można coś takiego dostać? Pytam bo widzę że to nie ładowarka (dobrze widzę?).

Dziękuję, tak, to zwykła podstawka na pady. Mam komplety białych Eneloopów z zapasem i ładowarkę oryginalną Panasonica z zestawu z nimi, także docka odpuszczałem. To zwykła podstawka na drukarce 3D. Są też projekty w sieci jakbyś miał jakiegoś znajomego z taką drukarką i odpalił mu tylko np. za materiały. Ja nie znałem nikogo więc gotową na aukcji brałem: https://allegro.pl/oferta/xbox-one-podstawka-stojak-pod-dwa-pad-8655280396

@martingg Patrzenie cały czas w górę nie jest dobre tak do pracy, jak i gier. Ja bym tu jakiegoś rozróżnienia bardzo nie szukał. W obydwu sytuacjach będzie Cię kark boleć jeśli ekran nie jest mniej więcej na wysokości wzroku. Zresztą ja właśnie TV miałem na wyższych meblach, zbyt wysoko, ale ratowało sytuację trochę to że na półleżąco w fotelu z poduszką pod głową oglądałem, ale i tak odbiór obrazu na tym cierpiał, stąd teraz niższe meble i TV faktycznie na wysokości wzroku i zmiana zdecydowanie na plus.

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, kubikolos napisał:

Zdecydowanie zaczynałbym od Oled BX w górę oczywiście. Sam posiadam odpowiednio skonfigurowany z Series X i robi robotę totalną. Więc szczerze polecam BX. U mnie wystarczył 55" gdyż zwyczajnie większy byłby zbyt duży.

Kupił już C1

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Fjubens napisał:

Dziękuję, tak, to zwykła podstawka na pady. Mam komplety białych Eneloopów z zapasem i ładowarkę oryginalną Panasonica z zestawu z nimi, także docka odpuszczałem. To zwykła podstawka na drukarce 3D. Są też projekty w sieci jakbyś miał jakiegoś znajomego z taką drukarką i odpalił mu tylko np. za materiały. Ja nie znałem nikogo więc gotową na aukcji brałem: https://allegro.pl/oferta/xbox-one-podstawka-stojak-pod-dwa-pad-8655280396

@martingg Patrzenie cały czas w górę nie jest dobre tak do pracy, jak i gier. Ja bym tu jakiegoś rozróżnienia bardzo nie szukał. W obydwu sytuacjach będzie Cię kark boleć jeśli ekran nie jest mniej więcej na wysokości wzroku. Zresztą ja właśnie TV miałem na wyższych meblach, zbyt wysoko, ale ratowało sytuację trochę to że na półleżąco w fotelu z poduszką pod głową oglądałem, ale i tak odbiór obrazu na tym cierpiał, stąd teraz niższe meble i TV faktycznie na wysokości wzroku i zmiana zdecydowanie na plus.

No właśnie myślę jak to ugryźć mogę go dać na bocznej ścianie i sobie wysuwać wtedy tylko jakiś dobry ruchomy uchwyt kiedyś taki widziałem za 499~~ gdzie ramię miało chyba koło metra.

 

Znalazłem 101cm więc git

https://allegro.pl/oferta/101cm-dlugi-uchwyt-do-telewizora-wieszak-tv-40-65-9941397596

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam z przerażeniem wypociny niektórych ekspertów z tego forum. 

Tv to tylko OLED, bo inaczej to nie nadaje się do niczego. 

Konsola to tylko XSX bo XSS nie nadaje się do niczego. 

Ludzie, a gdzie zdrowy rozsądek w tym wszystkim? 

Czy mając budżet 3tys zł musimy dokładać drugie tyle do OLEDa? Predzej bym darował sobie zakup konsoli niż dokładał drugie tyle. 

Jest mnóstwo dobrych wyświetlaczy pod konsole w każdym przedziale cenowym. Soundbar też nie jest wymagany w każdym przypadku. 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi cytat gdzie do grania nadaje się tylko OLED, do TV musi być minimum soundbar itd

Edytowane przez martingg
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą na forum to akurat Soundbary są dość powiedzieć nielubiane/wyśmiewane niż "wymagane". :P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, semperis napisał:

Czy mając budżet 3tys zł musimy dokładać drugie tyle do OLEDa? Predzej bym darował sobie zakup konsoli niż dokładał drugie tyle. 

Drugie tyle ? Niby dlaczego skoro teraz są dobre promocje gdzie kupisz Oleda za 4200 LG C1 wiec 1200zł to chyba nie drugie tyle.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz był przez błąd MM co ludzie wykorzystali "a już są" to różnica.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tyle to bywał bx/b1 już, myślalem że odnosisz do c1, A1 można za 3500 spokojnie kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Neonecie jest C1 i CX oba 55" w takiej samej cenie 4699 kupując ten czajnik za 99 i biorąc rabat to oba wychodzą po 4200zł. Pozatym brał ktoś w tym Neonecie wysyłkę? dobrze zbezpieczają paczkę ? bo z tym różnie bywa..

Edytowane przez rambek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, azgan napisał:

E5tkz-A-Xo-A8hlmo

Microsoft Xbox wyciągnął wnioski z kompromitacji jaka byl xbox one i xbox one s i teraz punktuje sony playstation , dla graczy to sa świetne wiadomości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rambek911 napisał:

W Neonecie jest C1 i CX oba 55" w takiej samej cenie 4699 kupując ten czajnik za 99 i biorąc rabat to oba wychodzą po 4200zł. Pozatym brał ktoś w tym Neonecie wysyłkę? dobrze zbezpieczają paczkę ? bo z tym różnie bywa..

Przyjedzie tak jak producent zapakował. Skoro w takim opakowaniu przejechały pół Europy czy tam Świata to te kilkaset km z magazynu też dotrze całe

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ODIN85 napisał:

To w xboxie płyt nie trzeba wkładać albo gry sciągnąć?

Microsoft nie bierze tego pod uwage. marketing:szczerbaty: Sony ma swoje For the Players to Microsoft ma LAUNCH THE GAME

Edytowane przez rambek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...