Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@azgan kolejna gra którą skasowałem. Powód prozaiczny postać jest zasłaniana przez otoczenie świat gry. Totalny babol skoro się kamera przesuwa to powinny znikać z pola widzenia mojego elementy zasłaniające postać którą gramy. Ale w tej grze tego nie ma. Skasowana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Przecież to kompletnie nie przeszkadza, nawet tego nie zauważyłem. :E Szkoda rezygnować z jednej z lepszych gier ostatnich lat z tak błahego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam tak, że jeden szczegół potrafi mi zepsuć całą grę i za nic nie mogę się przekonać, żeby grać. Nawet jeśli gra jest dobra. Tak miałem z RDR2. Przez to, że bohater po wejściu na konia zawsze odkłada wybrany zestaw broni nie mogę się zmusić żeby w to grać, tak to wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wolę łowić ryby w AC:V... niż się męczyć w tym diablo klonie... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kszyrztow napisał:

No nie powiem, zrobione z jajem :E

 

Jak jesteśmy już przy jajcach ?

Nawet Microsoft śmieje się z nazwy Xbox Series X.

Microsoft ma dystans do własnej marki i nazewnictwa. Nieco spóźniona, lecz niedawno opublikowana autorska wersja mema dotycząca konsoli Xbox Series X jest tego dowodem.

https://www.gry-online.pl/hardware/xbox-series-x-nazwa-zabawna-nawet-dla-microsoftu/z02044f

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Pojawiły się nowe padziki gdyby ktoś chciał 

 

Jest już dostępna nawet jego recenzja https://www.purepc.pl/turtle-beach-recon-recenzja-nowatorskiego-kontrolera-ktory-zmieni-najtansze-sluchawki-w-iscie-gamingowy-headset

UWAGA chwałę Cię. Pierwszy raz przydał mi się twój filmiki :D wyglądają kozacko

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pad ma jedną podstawową wadę, ktora go dyskwalifikuje. Jest przewodowy. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.08.2021 o 10:27, henryk nowak napisał:

Jest za darmo, sam się przekonaj jaki to badziew :E

Obaczaiłem sobie już na YT jak to wygląda i nie chcę mi się tego ściągać ani na XSX ani na PC ?

Tak jak mówisz nie ma już tego czegoś 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko,te klucze z allegro do gier które trzeba aktywować przez VPN są bezpieczne?I czy mogę to zrobić np na smartfonie czy koniecznie trzeba przez komputer ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, afrikan napisał:

Szybkie pytanko,te klucze z allegro do gier które trzeba aktywować przez VPN są bezpieczne?I czy mogę to zrobić np na smartfonie czy koniecznie trzeba przez komputer ?

To zalezy, pewnie sa kupowane z lipnych kart kredytowych :E taniej niz na allegro znajdziesz na enebie lub gimivio, mozesz na telefonie przez dane komorkowe aktywowac. Jak chcesz kupowac tanio bez bawienia sie w vpn kupuj w brazylii, doladowania (brl) znajdziesz na w/w serwisach

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, zaodrze244 napisał:

Ten pad ma jedną podstawową wadę, ktora go dyskwalifikuje. Jest przewodowy. 

wtyczka usb-c wiec mozliwe ze ma akumulatorki i w razie czego ladujesz lub grasz na kablu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym padzie nie ma żadnych akumulatorków, tak jak i żadnego modułu łączności bezprzewodowej. Komunikacja tylko po kablu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.08.2021 o 14:35, Dudzio napisał:

Gra już ktoś w betę Diablo 2 Resurrected? Jak wypada rozdzielczość na obu next-genach Microsoftu?

Ja już biorę udział w beta testach na Series X. Generalnie gra wygląda świetnie, graficznie jest ładna i przyjemna dla O.K. w trybie jakości obraz jest ostry i wygląda na okolice 4K ale niestety w tym trybie jest tylko 30k/s, po przestawieniu na prestet wydajność obraz wygląda jak 1440p i gra działa w 60k/s. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Hadesie jak się zginie trzeba lecieć od 0? Ubilem pierwszego bosa drugi mnie ubil wychodzę przez bramę w drugim pomieszczeniu za komnata i lece od 0 znowu tak powinno być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, martingg napisał:

W Hadesie jak się zginie trzeba lecieć od 0? Ubilem pierwszego bosa drugi mnie ubil wychodzę przez bramę w drugim pomieszczeniu za komnata i lece od 0 znowu tak powinno być ?

Tak, wszystkie zdobyte umiejętności tracisz, ale bynajmniej nie lecisz od zera. Zyskujesz Ciemność, Klucze, Ambrozję, Gemstony i podarki od bogów. Dzięki nim rozwijasz postać i podziemia, ułatwiając sobie w ten sposób kolejne runy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Vulc napisał:

Tak, wszystkie zdobyte umiejętności tracisz, ale bynajmniej nie lecisz od zera. Zyskujesz Ciemność, Klucze, Ambrozję, Gemstony i podarki od bogów. Dzięki nim rozwijasz postać i podziemia, ułatwiając sobie w ten sposób kolejne runy.

Mi chodzi o samą drogę z bossami za każdym razem lecę od początku "mapy"? Skille i ciemności to wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zawsze startujesz w tym samym miejscu. Bossowi są ci sami, same komnaty generowane są losowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, coraz więcej amatorów pcha się do zabawy. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna zrozumiskbym żeby jechać po bossie od nowa do następnego ale nie całą mapę od nowa :E nie mam na to weny kompletnie nie mój typ gry :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...