Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, kanon7 napisał:

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Tak byś se dysk kupił i M$ by nic nie zarobił, a tak musisz kupić dysk od M$, lub zapłacić im za wgranie firmeware'u na dysk swój kupiony.
Tak czy siak M$ swoją dolę $$$ zarobi przy wymianie dysku oryginalnego.

Jak już kupię XSX to po gwarancji na pewno zrobię sobie backup, płacić taką kasę za wymianę dysku to strzał w pysk. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie czy ktoś z Was miał przyjemność ogrywać Rise of the Tomb Raider na XSX ? Nie potrafię doszukać się informacji czy gra działa w 4K/60 ? Dla XONE byly dedykowane 3 tryby graficzne. Wyższa ilość fps, 4K oraz efekty wizualne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, m1chal3k napisał:

Panowie czy ktoś z Was miał przyjemność ogrywać Rise of the Tomb Raider na XSX ? Nie potrafię doszukać się informacji czy gra działa w 4K/60 ? Dla XONE byly dedykowane 3 tryby graficzne. Wyższa ilość fps, 4K oraz efekty wizualne. 

Ja ogralem , Jest dynamiczne 4k plus 60 fps

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesień i tak już wygrali Forzą i Halo. Sony nic😪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, Tomz napisał:

Może Xbox działa jak Windows? 

XBOX ma wgranego Win10 w zasadzie to miał już przy XBOX ONE https://www.pcworld.pl/news/Xbox-One-juz-z-Windowsem-w-wersji-2004-nowa-aktualizacja-dostepna,420538.html?amp=1

1 godzinę temu, Erwtokritos napisał:

Jak już kupię XSX to po gwarancji na pewno zrobię sobie backup, płacić taką kasę za wymianę dysku to strzał w pysk. 

Tutaj jest trochę więcej o dyskach NVME z XBOX SERIES. Można sprawdzić - działają nawet te od SERIES S. Sama wymiana jest banalnie prosta wystarczy sklonować zawartość dysku.

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, kanon7 napisał:

Kiedy okazało się że dysk SSD w PS5 jest wlutowany na stałe, a w XSX dysk SSD zamontowany w złączu M.2, poszły gromy na Sony za tą decyzję.

Tylko mimo wszystko dysk z XBOX'a SERIES jest fizycznie wymienny a ten z PlayStation nie. W tym pierwszym przypadku da się coś jeszcze uratować mając kopię dysku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, voltq napisał:

Ja ogralem , Jest dynamiczne 4k plus 60 fps

Który tryb graficzny wybierałeś ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, ditmd napisał:

Jakbym miał tak czekać aż każdy sprzęt ujawni swoje wady produkcyjne itp, to nic nigdy bym nie kupił :lol2: Nie rozumiem takiego podejścia.

Mam XSX oraz PS5 od dnia premiery i 0 problemów a też się cykałem że będę BetaTesterem 😉. Obie konsolki elegancko śmigają ba nawet jeszcze padów nie musiałem wymieniać 😁.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, azgan napisał:

Tylko mimo wszystko dysk z XBOX'a SERIES jest fizycznie wymienny a ten z PlayStation nie. W tym pierwszym przypadku da się coś jeszcze uratować mając kopię dysku.

Ale co Wy tam chcecie ratować jakby co jak save są w chmurze a sciągnięcie gry na światłowodzie to minuty?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakbyś rozumiał o czym oni piszą to byś wiedział a nie o save'ach w chmurze piszesz 🤣

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, azgan napisał:

Mam XSX oraz PS5 od dnia premiery i 0 problemów a też się cykałem że będę BetaTesterem 😉. Obie konsolki elegancko śmigają ba nawet jeszcze padów nie musiałem wymieniać 😁.

Ja  myślałem z w padzie psuje mi się przycisk a , ale aktualnie działa dobrze tylko w naciskaniu działa jakby inaczej niż inne,  ale działania na tv nie potwierdzają tego , oraz kilka razy gry mi wychodziły do menu xboxa , poza tym brak problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Może być tak jak mówisz.

Oczywiście panikują tylko pcmr z forów bo zwykły Kowalski nawet o tym nie pomyśli o tym. 

Mam już Evo 850 kilka lat i nic się z nim nie dzieje tak jak to straszyli kiedyś że szybko ssd padają.

Samsung robi najlepsze dyski SSD na rynku konsumenckim dlatego Ci działa bez problemu. Ja mam kilka różnych dysków samsunga z różnych generacji i też działają bez zarzutu. Natomiast padł mi crucial mx500 1tb po pół roku, następny był corsair mp500 960mb, który po roku użytkowania stracił swoje "właściwości" i zaczął o połowę wolniej działać przy niewielkim zapełnieniu. Także dysk dyskowi nierówny... 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo jak ze wszystkim lotera. Mi crucial też do dziś chodzi a ma z 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już odliczam dni do premiery 😁

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, azgan napisał:

Ja chyba kupie po premierze , cyberglitch nauczyl mnie no more preorders

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, azgan napisał:

Dobrze że był beta weekend był utopił 110 na grze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, azgan napisał:

2-3 gry na cały rok trochę mało. Microsoft obiecał że 

Xbox zapewni przynajmniej jedną grę AAA na kwartał? Sprawdźcie możliwe plany Microsoftu

Wydali ostatnio Psychonauts 2, a poza Halo i Forza na PC pojawi się jeszcze Age of Empire 4.

Nie ma tych gier zbyt dużo, ale o dziwo końcówka roku lepiej wypada u MS ;) 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, slafec napisał:

Wydali ostatnio Psychonauts 2, a poza Halo i Forza na PC pojawi się jeszcze Age of Empire 4.

Nie ma tych gier zbyt dużo, ale o dziwo końcówka roku lepiej wypada u MS ;) 

Może będzie jednak lepiej 😊

Bethesda szykuje się do 6 dużych premier. Wydawca może w 2022 roku zapewnić sporo ciekawych produkcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lista nowych tytułów w Xbox Game Pass w drugiej połowie września:

Od 15 września:

• Flynn: Son of Crimson (Cloud, Console, and PC) ID@Xbox – September 15

Od 16 września

• I Am Fish (Cloud, Console, and PC) ID@Xbox
  • SkateBird (Cloud, Console, and PC) ID@Xbox
  • Superliminal (Cloud, Console, and PC) ID@Xbox

Od 17 września

• Aragami 2 (Cloud, Console, and PC) ID@Xbox

Od 23 września

• Lost Words: Beyond the Page (Cloud, Console, and PC)
  • Sable (Cloud, Console, and PC) ID@Xbox
  • Subnautica: Below Zero (Cloud, Console, and PC) ID@Xbox
  • Tainted Grail: Conquest (PC) ID@Xbox

Od 28 września

• Lemnis Gate (Console and PC) – September 28

Od 30 września

• Astria Ascending (Cloud, Console, and PC)
  • Unsighted (Console and PC) ID@Xbox

Od 1 października

• Phoenix Point (Console) ID@Xbox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekałem na nową Subnauticę w GP, no i szybko się doczekałem... 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi