Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, adask0 napisał:

ja i tak gram w 1080 poniewaz moj proj ma tylko fuj hd, jak zrobie upgrade na 4k wtedy bede mial inne nastawienie :E

Czyli nigdy. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, martingg napisał:

Czyli nigdy. :E

X pudlo praktycznie stoi nieuzywane, ze wzgledu na brak czasu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, azgan napisał:

Forza Horizon 5 zostało całkowicie stworzone dla Xbox Game Pass. Twórcy od początku myśleli o usłudze

swlu-t-Fj-DOXZ0-KRIGKD9-LOIh-Qn7-FCJx-X-u-rpcm-Y3cs-1920x1080-1x-0-jpeg

FORZA HORIZON 5 WAS BUILT ENTIRELY WITH XBOX GAME PASS IN MIND https://press-start.com.au/news/xbox/2021/10/11/forza-horizon-5-was-built-entirely-with-xbox-game-pass-in-mind/

ale Base game nie ma :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, DavidPRG napisał:

ale Base game nie ma :E

Jest inaczej jak miałbyś grać w to w XBOX GAME PASS? Nie ma na własność gry tylko w usłudze Microsoftu

CYTAT:

"Od dnia premiery gra będzie dostępna w usłudze abonamentowej Xbox Game Pass".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, azgan napisał:

Jest inaczej jak miałbyś grać w to w XBOX GAME PASS? Nie ma na własność gry tylko w usłudze Microsoftu

CYTAT:

"Od dnia premiery gra będzie dostępna w usłudze abonamentowej Xbox Game Pass".

wariacie to był joke na temat tego obrazka ktory prezentował co gdzie w jakiej edycji będzie :)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, DavidPRG napisał:

wariacie to był joke na temat tego obrazka ktory prezentował co gdzie w jakiej edycji będzie :)

Aha O.K 🤭

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, azgan napisał:

Forza Horizon 5 zostało całkowicie stworzone dla Xbox Game Pass. Twórcy od początku myśleli o usłudze

swlu-t-Fj-DOXZ0-KRIGKD9-LOIh-Qn7-FCJx-X-u-rpcm-Y3cs-1920x1080-1x-0-jpeg

FORZA HORIZON 5 WAS BUILT ENTIRELY WITH XBOX GAME PASS IN MIND https://press-start.com.au/news/xbox/2021/10/11/forza-horizon-5-was-built-entirely-with-xbox-game-pass-in-mind/

Ten obrazek jest trochę mylący, bo w pierwszej chwili myślałem, że w ramach GP dostaniemy wszystkie dodatki (mając GP Premium Add-ons można sobie dokupić za 45$).

+Tworzenie gier pod GP mnie bardziej odstrasza niż zachęca, bo to oznacza milion wciśniętych na siłę elementów sieciowych/multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, slafec napisał:

+Tworzenie gier pod GP mnie bardziej odstrasza niż zachęca, bo to oznacza milion wciśniętych na siłę elementów sieciowych/multiplayer.

Takich jak w Gran Turismo Sport lub Gran Turismo 7 😁? Kampanie dla jednego gracza w Forza Horizon 5 można spokojnie ograć bez GP kupując klasycznie pudełko z grą lub cyfra 😉.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, azgan napisał:

Takich jak w Gran Turismo Sport lub Gran Turismo 7 😁? Kampanie dla jednego gracza w Forza Horizon 5 można spokojnie ograć bez GP kupując klasycznie pudełko z grą lub cyfra 😉.

W GT7 ma być chyba standardowa kampania, a w FH5 będzie otwarta mapa z z wyścigami i notorycznym zachęcaniem do gry online z innymi. Wyścigówki i tak mają miałką fabułę i nastawione są na rywalizację, także jakoś bardzo mi to nie przeszkadza, ale śladem tej gry pójdą (lub już idą) inni twórcy, którzy mając tak dużą bazę klientów w GP będą woleli wydać jakieś potworki w stylu Bleeding Edge (Redfall jest następny w kolejce), zamiast skupić się na porządnych grach singleplayer. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś się tam pomału zaczyna dziać z Avowed od studia Microsoftu 

Avowed - nowe informacje o RPG-u studia Obsidian

W sieci pojawiły się wiarygodne przecieki odnośnie Avowed, czyli gry studia Obsidian Entertainment. Dowiedzieliśmy się trochę nowego o rozgrywce, stylu wizualnym oraz tempie prac nad projektem.

https://www.gry-online.pl/newsroom/avowed-nowe-informacje-o-rpg-u-studia-obsidian/z0209b3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tych, co mają bezprzewodowe słuchawy Microsoftu - kupiliście Dolby Atmos? Póki co jeszcze nie ma chyba wielu gier to wspierających w pełni, ale w sumie 7 dych to nie taki wielki pieniądz. Jak odpaliłem ich tech demo razem z Dolby Vision to mnie wgniotło, jak w kinie.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, slafec napisał:

W GT7 ma być chyba standardowa kampania, a w FH5 będzie otwarta mapa z z wyścigami i notorycznym zachęcaniem do gry online z innymi. Wyścigówki i tak mają miałką fabułę i nastawione są na rywalizację, także jakoś bardzo mi to nie przeszkadza, ale śladem tej gry pójdą (lub już idą) inni twórcy, którzy mając tak dużą bazę klientów w GP będą woleli wydać jakieś potworki w stylu Bleeding Edge (Redfall jest następny w kolejce), zamiast skupić się na porządnych grach singleplayer. 

Też wolę gry singlowe jeśli o mnie chodzi ale Forza Horizon 5 praktycznie niczym nie będzie odbiegać od znanej rozgrywki z 3 albo 4 przez to że trafi do GP. Jak ktoś grał w poprzednie części to wie czego się można spodziewać. Fabuła też jest mimo otwartego świata i stanowi ją udział w zwariowanym festiwalu. Jest wysyp zapisów z rozgrywki jeszcze przed premierą można sobie obczaić. Tutaj jest nawet po polsku cały początek i wstęp do trybu fabularnego

14 minut temu, TmK napisał:

Do tych, co mają bezprzewodowe słuchawy Microsoftu - kupiliście Dolby Atmos? Póki co jeszcze nie ma chyba wielu gier to wspierających w pełni, ale w sumie 7 dych to nie taki wielki pieniądz. Jak odpaliłem ich tech demo razem z Dolby Vision to mnie wgniotło, jak w kinie.

Tak jak mówisz nie ma zbyt wielu gier które to natywnie wspierają i wrażenie robi to głównie w wersjach Demo.

Trzeba czekać na nowe tytuły od Microsoftu te mają zapewniać wsparcie dla DOLBY VISION oraz ATMOS 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Revolution X Pro Controller for Xbox & PC | Technical trailer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko wersja kablowa? Co my mamy, 19 wiek? :E Kontroler wygląda dość solidnie i jest tańszy od Elite, ale tłumaczenie kabla za pomocą opóźnień to dziecinada. Nikt i tak nie zauważy różnicy w szybkości reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Vulc napisał:

Tylko wersja kablowa? Co my mamy, 19 wiek? :E Kontroler wygląda dość solidnie i jest tańszy od Elite, ale tłumaczenie kabla za pomocą opóźnień to dziecinada. Nikt i tak nie zauważy różnicy w szybkości reakcji.

Właśnie nie wiem o co biega że wszystkie PRO wersje są na kablu i 0 alternatywy dla ELITE :E

Tyle tego już jest na rynku że straciłem rachubę a dalej męczą ten kabel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, TmK napisał:

Kup za 15 PLN z plati.ru czy inną eneba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dolby Atmos na słuchawkach to jest raczej marketingowa ściema. W teorii brzmi ciekawe w praktyce w pełni zastosowanie i wykorzystanie potencjału jest ale i to bardzo kosztowne i czasochłonne.A po drugie każdy gracz musiałby posiadać odpowiedni sprzęt sprzęt, a na samym końcu i tak się okaże, że nie będzie to lepsze od 2.0  .  Testowałem to na win 10  .Nie powiem, brzmi efektownie ale sztucznie. Stereo dalej potrafi generować lepszą przestrzeń. Można to traktować jako dodatkowa nakładka dźwiękowa, czyli efekty.

Edytowane przez Kyriakos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, TmK napisał:

Przeszedłem Cyberpunka na słuchawkach z Dolby Atmos (kupiony tani klucz z peppera), świetnie wrażenia, immersja można było się wczuć w V :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś ma jakieś tandetne słuchawki dla graczy i nie ogarnia tematu audio, to co niektórzy będą się cieszyć, inni wkurzać ze zmarnowali te kilka dych .Na PC to się nazywa DSP można za darmo ściągnąć (Razer Surround 7.1) i efekt nie jest gorszy, a tutaj producent nabija was w butelkę, bo jeszcze płacić za to musicie i jeszcze będziecie chwalić. ehh ten marketing. To wszystko i tak jest emulacją mizerną bądź efektowną (dla laików). W drugim obozie fani Szony mają Tepmlest audio  do wyboru i to tez podobna nakładka dźwiękowa i żadna tam nowa technologia jak próbuje się to określić.

Edytowane przez Kyriakos
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, voltq napisał:

Jest znow promo na xgpu za 4 zl xD

To promo jest chyba nieprzerwanie od 4 lat :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Panowie, 

Kilka dni temu do swojego xsx też dokupiłem bezprzewodowe słuchawki od Microsoft'u. Generalnie jestem bardzo zadowolony, jakość dźwięku z Dolby Atmos jest bardzo dobra, fajne basy. Żona zadała mi ciekawe pytanie.  Czy można podłączyć jednocześnie 2 pary takich słuchawek dla 2 graczy? Chyba nie powinno być z tym problemu. Mylę się? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Peterka20 napisał:

Witam Panowie, 

Kilka dni temu do swojego xsx też dokupiłem bezprzewodowe słuchawki od Microsoft'u. Generalnie jestem bardzo zadowolony, jakość dźwięku z Dolby Atmos jest bardzo dobra, fajne basy. Żona zadała mi ciekawe pytanie.  Czy można podłączyć jednocześnie 2 pary takich słuchawek dla 2 graczy? Chyba nie powinno być z tym problemu. Mylę się? 

Nie mylisz się. Te słuchawki używają specjalnej łączności bezprzewodowej xboxa a nie bluetooth, więc da się 2 pary słuchawek bez problemu połączyć, tak jak np. 2 pady. To ten sam system łączności. 

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, TmK napisał:

Ja kupiłem na Eneba za 10zł Dolby Atmos i szczerze powiedziawszy nie słyszę wielkiej różnicy między tym a stereo. Standardowej ceny (80zł) na pewno nie warto na to wydawać. 

Sprawdzałem te wszystkie dema , puściłem też na Netflix "Nasza Planeta" z Dolby Atmos i i jak dla mnie to jest słabe. Nie rozumiem zupełnie zachwytów nad tą technologią na słuchawkach.

• Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi