Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.09.2021 o 13:59, Phoenixsuple napisał:

Ja z racji, ze niektore single mam ochote ogrywac na Oledziku to zamowielm sobie juz trzeciego XSX :rotfl: Tym razem w wersji Limitowanej Halo :D Na swieta ogra sie kilka tyt ;)

Xbox Series X w limitowanej wersji Halo Infinite z możliwymi opóźnieniami. Niepokojące doniesienia z Australii

Jak Ci się uda kupić to będzie zazdro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chili możliwy sensowny rzut na rynek Polski w sklepie MS ,a nie u tych pazernych Januszków, to koniec listopada...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po chyba 3 letniej przerwie od konsol wrocilem do nowej series X zalogowalem sie na stare 2 konta wykupiony game pass ultimate wszystko niby cacy ale chcialem sciagnac gre Hexic HD darmowa i mam ciagle blad bze wymagany jest tag gracza, ktory oczywiscie mam i tylko w tej grze tak jest kazda inna bez problemu sciaga ma ktos pomysl bo lubialem czasem w hexica popykac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mURdOcK napisał:

Ja kupiłem na Eneba za 10zł Dolby Atmos i szczerze powiedziawszy nie słyszę wielkiej różnicy między tym a stereo. Standardowej ceny (80zł) na pewno nie warto na to wydawać. 

Sprawdzałem te wszystkie dema , puściłem też na Netflix "Nasza Planeta" z Dolby Atmos i i jak dla mnie to jest słabe. Nie rozumiem zupełnie zachwytów nad tą technologią na słuchawkach.

Bo musisz uruchomic gre ktora wspiera dolby atmosa i jest pod niego zrobiona ;) inaczej roznicy nie uswiadczysz... z tego co pamietam hellblade miala atmosa bo ta gra jest wrecz stworzona dla sluchawek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hellblade został udźwiękowiony w autorskim binaural recording, nie trzeba a nawet nie wolno uruchamiać żadnego Atmosa ani mu podobnych DSP grając w to jeśli zależy nam na zachowaniu dobrej jakości dźwięku i jego wiernego odwzorowania. Po prostu odpalasz ustawiasz odpowiednia opcje w menu gry, zakładasz słuchawki i grasz. A Dolby Atmos i inne typu rozwiązania w słuchawkach to pic na wodę fotomontaż i nie ma nic wspólnego ani z dobrym dźwiękiem ani tym bardziej z dźwiękiem przestrzennym. za to wprowadza masę zniekształceń problemów z odwróceniem fazy i ogólnie tak miesza ze nic nie jesteśmy w stanie usłyszeć w taki sposób w jaki zostało zaprojektowane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kadajo, tutaj jak grochem o ścianę ale też nie ma co im się dziwić, nigdy nie słyszeli porządnego systemu audio zorientowanego na referencyjną przestrzenność, a tą  nieudolnie narzuconą przez DSP powodującą właśnie duże zniekształcenia. 60zł za Dolby H. trochę przesada  ,już lepiej dołożyć do lepszych słuchawek. Wadą takich nakładek dźwiękowych jest właśnie pogorszenie pozycjonowania, doskonale, to słychać na Beyerdynamic T1 czyli na sprzęcie już z ultra dokładnym przemieszczaniem źródeł..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś się podoba jak to gra to jego sprawa. Ale trzeba prostować pewne mity, zawsze może przyjść ktoś nowy i się zapytać.

"Problemem" zwykłego kowalskiego jest właśnie to ze jemu nie musi zależeć na jakości. Są osoby które bardziej się podniecają tym jakie logo im się świeci podczas odtwarzania niż tym czy faktycznie to dobrze gra.

Wiec jak ktoś się mnie zapyta czy DA dla słuchawek to fajna sprawa ? Nie, to nie jest fajna sprawa. Fajna sprawa na słuchawkach to jest stereo lub ewentualnie matrycowo zapisany surround w ścieżce stereo. Ale nadal potrzebujemy do otworzenia tego tylko słuchawek stereo. Nie trzeba żadnych DSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, adask0 napisał:

Bo musisz uruchomic gre ktora wspiera dolby atmosa i jest pod niego zrobiona ;) inaczej roznicy nie uswiadczysz... z tego co pamietam hellblade miala atmosa bo ta gra jest wrecz stworzona dla sluchawek ;)

Testowałem też na takich grach (Forza Horizon 4 i Cyberpunk 2077) i też nie słyszałem dużej różnicy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Na konsoli mam zalogowanych dwóch użytkowników, z czego na jednym zakupiony GP, konsola przypięta jako domowa. Chciałem zagrać na PC w niektóre tytuły i teraz pytanie, loguje się na swoim koncie ale nie ma tam GP, rozumiem że musze się zalogować na to gdzie jest zakupiony GP ale czy postęp w grze będzie zaliczony dla tego drugiego konta? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa konta i na XSX oba korzystają z GP. Oczywiście zakupiny jest tylko jeden abonament. 

Na PC natomiast mialem problemy.

To jest chyba tak, że konsola i PC na tym samym koncie i/lub dwa Xboksy z różnymi kontami.

Na tej samej konsoli wszystkie konta korzystają z dobrodziejstw Game Passa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was namiar na tańsze kluczę do Dolby ? Bo właśnie skończył mi się trial który dostałem przy zakupie słuchawek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Tomz napisał:

Na eneba są po 10zł klucze.

Ale jest informacja, że nie działa w PL. 

Wystarczy zmienić region w konsoli i powinno zadziałać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsol na rynku praktycznie nie ma, może chociaż lodówkę sobie ludzie kupią. :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99euro będzie kosztować, pojemność 12bro, tylko pytanie czy nie takich jak w USA czyli 0.33l, we wtorek będzie wiadomo co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, ODIN85 napisał:

Ss pełno jest i za tysiaka nikt tego nie chce.

Już nie tak pełno. SS również sprzedają się całkiem nieźle - tutaj bardziej zachodzi zjawisko jak nie ma XSX to z "braku laku" kupimy SS. Chociaż jak zamówiłem ostatnio do sprzedaży 4 konsole z FC6 to sprzedały się w ciągu kilku godzin.

Edytowane przez m1chal3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, m1chal3k napisał:

Ale jest informacja, że nie działa w PL. 

Wystarczy zmienić region w konsoli i powinno zadziałać ?

Kupujesz na region Argentyna i aktywujesz potem klucz przez VPN z Argentyny. Działa na 100%, bo sam tak kupowałem. 

Edytowane przez mURdOcK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mURdOcK napisał:

Kupujesz na region Argentyna i aktywujesz potem klucz przez VPN z Argentyny. Działa na 100%, bo sam tak kupowałem. 

Nigdy wcześniej tego nie robiłem. Rozumiem, że potrzebuje jakiś program do VPN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.10.2021 o 18:46, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Czy coś wiadomo, czy Crysis Remastered też trafi na GamePass dla konsol, czy tylko dali na PC?

Z poważaniem

Jak już jesteśmy przy temacie Crysisa a konkretnie 2 części zremasterowanej 

Tak pójdzie na tym Crysis ?

Ładnie odpicowali wersję na XSX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Micro z tą lodówką pokazał jaja, pomysł i dystans. Jak dla mnie mają mega plusa i jeszcze pewnie niezłą kaskę na tym zarobią. To co miało być prześmiewczym memem oni przyjęli na klatę i z uśmiechem wykorzystali. W sumie tak jak Craiga, z którego sam Phil śmieszkował. Niebo a ziemia względem poprzedniej generacji, debilnych pomysłów i ogólnego kija w dupie. Phil wniósł mnóstwo dobrego (nawet jeśli czasem niezły kłamczuszek z niego). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.10.2021 o 17:13, Kyriakos napisał:

Chili możliwy sensowny rzut na rynek Polski w sklepie MS ,a nie u tych pazernych Januszków, to koniec listopada...

To będą ciekawe święta w tym roku ?

5 godzin temu, Vulc napisał:

Konsol na rynku praktycznie nie ma, może chociaż lodówkę sobie ludzie kupią. :E

Zamiast XSX nowa lodówka :E

5 godzin temu, ODIN85 napisał:

Ss pełno jest i za tysiaka nikt tego nie chce.

Bo większość woli XSX które jest sporo wydajniejsze więc nie ma się co dziwić 

4 godziny temu, m1chal3k napisał:

Już nie tak pełno. SS również sprzedają się całkiem nieźle - tutaj bardziej zachodzi zjawisko jak nie ma XSX to z "braku laku" kupimy SS. Chociaż jak zamówiłem ostatnio do sprzedaży 4 konsole z FC6 to sprzedały się w ciągu kilku godzin.

Czyli ktoś jednak kupuje te Series S ?

57 minut temu, TmK napisał:

Micro z tą lodówką pokazał jaja, pomysł i dystans. Jak dla mnie mają mega plusa i jeszcze pewnie niezłą kaskę na tym zarobią. To co miało być prześmiewczym memem oni przyjęli na klatę i z uśmiechem wykorzystali. W sumie tak jak Craiga, z którego sam Phil śmieszkował. Niebo a ziemia względem poprzedniej generacji, debilnych pomysłów i ogólnego kija w dupie. Phil wniósł mnóstwo dobrego (nawet jeśli czasem niezły kłamczuszek z niego). 

Nie pierwszy raz ?

Nawet Microsoft śmieje się nazwy Xbox Series X. To najzabawniejsza rzecz, jaką dziś widziałem https://planetagracza.pl/nawet-microsoft-smieje-sie-nazwy-xbox-series-x-to-najsmieszniejsza-rzecz-jaka-dzis-widzialem/

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Elvis79 napisał:

 

Jak się te puszki trochę pogniecie, to pewnie wejdzie ze 12 sztuk, a to już dobre osiem normalnych piwek  ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, m1chal3k napisał:

Nigdy wcześniej tego nie robiłem. Rozumiem, że potrzebuje jakiś program do VPN ?

Kodów akurat nie trzeba wbijać przez VPN.
Wystarczy apka Xbox na telefonie (bądź przez przeglądarkę na telefonie) - tyle ,że musisz to aktywować przez 'dane komórkowe' a nie przez Wi-Fi. Wtedy też przejdzie a nie trzeba kombinować z VPN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...