Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie prawda, zobacz sobie kamerę z kokpitu w Shift 2, albo kamerę dynamiczna z NFS 2015 i nowszych.

I gdzie tutaj na tej kamerze z kokpitu jest dynamiczne zmieniająca się kamera z różnych ujęć? To kamera symulującą kask w NFS Shift (przechyla się w stronę zakrętu który masz pokonać) a w tym drugim przypadku NFS kamera się oddale lub przybliża ale dalej oglądasz tył samochodu i nadal nijak ma się to do poziomu cinematic camera z gifa do które się odniosłeś 😉.

Dziwię się że nie narzekasz na kamerę w MFS bo tam to dopiero uśchnąć można z nudów pomijając ładne widoczki :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ja nie pisałem o dynamicznie zmieniającej się kamerze tylko o dynamicznej kamerze a nie przyklejonej do samochodu jak na selfie sticku ;)
I mi chodziło o rozgrywkę nie replay.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ja nie pisałem o dynamicznie zmieniającej się kamerze tylko o dynamicznej kamerze a nie przyklejonej do samochodu jak na selfie sticku ;)
I mi chodziło o rozgrywkę nie replay.

W Forza Horizon kamera podczas gry też odjeżdża od auta jak nabierasz prędkości z widoku 3 osoby podobnie jak w NFS tylko nie zmienia kąta przy wchodzeniu w zakręty (i są też drgania kamery). NFS Shift (to samo masz zresztą w Project Cars) z kokpitu ma identyczną kamerę jak w większości ścigałkek dopiero ta z kasku nadaję trochę więcej emocji ale jest też sporym ułatwieniem bo sygnalizuje każdy zakręt obracając kamerę w jego kierunku po przełączeniu na 3 osobę wygląda to już standardowo. W żadnej grze wyścigowej jeszcze nie widziałem cinematic camera poza powtórkami w czasie rozgrywki jak z tego gifa do którego się odniosłeś.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No przecież wiadomo ze nie będziesz grał na Cinematic camera bo nie dało by się tak auta prowadzić (o czym zresztą sam wspomniałeś kilka postów wyżej). Dlatego dałem przykłady kamer: Shifta 2, w późniejszych grach SM Studio przytępili ja dosyć.Tak samo kamera z NFS 2015 tez została "stonowana" i w późniejszych częściach już tak fajnie się nie zmienia jej kąt. Reszta kamer oczywiście na standardzie jak w każdej innej ścigałce.
Jeśli chodzi o kamery powtórek to tutaj jest rożnie, raz lepiej raz gorzej zakładając ze powtórki wogle są bo nie wszystkie gry wyścigowe je mają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miała być jeszcze opcja, że po podłączeniu sluchawek automatycznie wycisza TV. Mi nie działa a w opcjach nie widzę nigdzie..

To chyba nie wszystko na raz wprowadzą. Mi się właśnie aktualizuje, i nie działa mi to również. 

ściemnienie pada to jest coś czego chciałem  już od pada do x360 i się doczekałem, 10 lat później... :E

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vampyr już ulepszony dla XBOX SERIES X

Poczekam az trafi do GP :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba nie wszystko na raz wprowadzą. 

System jest rozwijany stopniowo nigdy nie dają wszystkiego na raz. Najwięcej nowości wpada jak zapiszesz się do Insiderów.

Dashboard 4K i tryb nocny to chyba największe nowości jakie wprowadzili w tym Update.

Myślałem że będzie większa różnica prawdę mówiąc 

20211022-180301

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

System jest rozwijany stopniowo nigdy nie dają wszystkiego na raz. Najwięcej nowości wpada jak zapiszesz się do Insiderów.

Dashboard 4K i tryb nocny to chyba największe nowości jakie wprowadzili w tym Update.

20211022-180301

A gdzie ten tryb nocny? bo updejt wczoraj pobralem a nic takiego nie widze :E

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

San Andreas w wersji The Definitive Edition ma trafić do XGP, a odświeżone GTA III do PS Now. Ładnie się podzielili :E

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że nie odwrotnie. Akurat mam ochotę wrócić do GTA 3, bo najsłabiej je pamiętam. San Andreas niestety najlepiej i nie mam ochoty znowu w to grać. Najbardziej bym się cieszył jakby można kupić np tylko jedną część, wtedy bym brał trójkę na Switcha. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja z tych trzech i tak chciałem zagrać akurat w VC...:]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczekam az trafi do GP :E

Już go dawali i chyba nadal jest

Xbox-Game-Pass-gry-marzec-Deus-Ex-Vampyr-Edith-Finch-1

A gdzie ten tryb nocny? bo updejt wczoraj pobralem a nic takiego nie widze :E

W ustawieniach 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E jest OK, oczy przynajmniej nie bolą od pikselozy w menu XD Szkoda że nie dodali nowych motywów z gier.

Edytowane przez Tomek1623
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E jest OK, oczy przynajmniej nie bolą od pikselozy w menu XD Szkoda że nie dodali nowych motywów z gier.

Podpinasz pendrive z motywami z gier w 4K i masz ile chcesz i co chcesz no chyba że chodziło Ci o te animowane jak ta za Halo Infinite 😁

wxvelh6oidi51

Też czekam na więcej takich motywów 🙄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubię jak coś się rusza, statyczne mnie nie bardzo interesują, wtedy wolę klasyczny xboxa 🙂 Coś z Forzy by mogli dać! Sony to umiało w motywy z gier, nie ograniczali się tylko do tła, a były i ikony, muzyczka... RDR 2 miało genialny.

Edytowane przez Tomek1623
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubię jak coś się rusza, statyczne mnie nie bardzo interesują, wtedy wolę klasyczny xboxa 🙂 Coś z Forzy by mogli dać!

Ta nie jest co prawda animowa ale też fajna i z Forza Horizon 5. Na OLED'zie wygląda świetnie i robi odpowiedni klimat 

4K

https://hdqwalls.com/wallpaper/3840x2160/forza-horizon-5-8k

8K

https://hdqwalls.com/wallpaper/7680x4320/forza-horizon-5-8k

Też wolę animowane i jak się coś rusza na pulpicie oby więcej takich motywów przynajmniej niech dają te z gier Microsoftu 😉

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze tylko automatyczne mutowanie dźwięku w tv po podłączeniu słuchawek i będzie ok. Chyba ma być w kolejnej aktualizacji z tego co czytałem.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak prawdę mówiąc to cała ta funkcjonalność, którą teraz tak po ciut ciut dodają powinna być od początku. Nie ma co się oszukiwać, to nie są jakieś przełomowe zmiany tylko podstawy podstaw. Regulacja jasności pada to w ps4 była od dawien dawna a teraz to M$ raczył dodać. 

Albo to że podpinasz słuchawki do pada i przestaje lecieć dźwięk z głośników... 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.10.2021 o 17:30, Elvis79 napisał:

No i obsuwa ;-)

W dniu 20.10.2021 o 17:49, martingg napisał:

W dniu 20.10.2021 o 18:05, Maledict napisał:

Strasznie mnie zawiedli. Rok po wydaniu nowych konsol nie potrafią wydać patcha na nową generację.

Niby Wiedźmin 3 na Series X działa bardzo dobrze w trybie Performance jest 60 FPS i trzyma się blisko 4k ale od ostatniego update na One X minęło już 4 lata 

W dniu 20.10.2021 o 18:13, MogliBanan napisał:

To jest szansa, że w lipcu/sierpniu (jeśli zaś nie będzie obsuwy) Cyberpunka będzie szło dorwać w cenie 0,7 Jacka Danielsa :E

W dniu 21.10.2021 o 08:00, milekp napisał:

Wszędzie czytam, że ma być odwrotnie - najpierw Cyberpunk a później Wiesiek...

Znamy "przyczyny" tej decyzji :E

Cyberpunk 2077 na PS5 i XSX|S został opóźniony, by zapewnić nową jakość? Twórcy mają zaoferować ogromne zmiany

Kupili też nowe studio 

CD Projekt przejmuje twórców The Flame in the Flood

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

XBOX Polska o Forza Horizon 5 na XSX

Forza Horizon 5 | TRYB WYDAJNOŚCI VS TRYB JAKOŚCI (60fps vs 30fps) | Rozgrywka z Xbox Series X

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie zastanawia jedno - skoro gra jest w 4K w trybach:
wydajność - 60fps
jakość - 30fps

To co stoi na przeszkodzie by u tych co mają TV 1080p gra działała w trybie jakość w 60 fps'ach?
Przecież FullHD to 4-ro krotnie mniej pixeli. 

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Tomz napisał:

Mnie zastanawia jedno - skoro gra jest w 4K w trybach:
wydajność - 60fps
jakość - 30fps

To co stoi na przeszkodzie by u tych co mają TV 1080p gra działała w trybie jakość w 60 fps'ach?
Przecież FullHD to 4-ro krotnie mniej pixeli. 

Bo jest 2021 :)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi