Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, slafec napisał:

Ci dwudziestoparolatkowie spokojnie mogli mieć wcześniej kontakt ze starszymi konsolami, 

Ja mam dużo więcej a pierwszego XBOX'a znam tylko z opowieści ?

zresztą podobnie jak np. GameCube ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się cieszę że nie kupiłem tego xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kadajo napisał:

Czym to się rożni od Słoików, ten sam niski poziom aktorstwa i udawanego WOW ?

Udawanego? Serio? Nie no, co Ty :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBOX Polska o nowinach w listopadzie 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, azgan napisał:

Ja mam dużo więcej a pierwszego XBOX'a znam tylko z opowieści ?

zresztą podobnie jak np. GameCube ?

no to masz 2 powody do smutku bo zaraz po / na rowni z ps2 byly to najlepsze sprzety jakie wyszly, chyba najlepsza generacja pod wzgledem grywalnosci ;)

 

5 godzin temu, joloxx9 napisał:

Ja to się cieszę że nie kupiłem tego xboxa.

Ty tez zaluj :E w tamtych czasach te pudlo potrafilo tyle co nie jeden komputer, emulatory, mediacenter, gry przez siec za darmo (przez linka), i wiele innych ;) wiem bo mialem i wspominam z lezka, tak jak i gamecubea. Ja kupilem 1 Xkloca po tym jak zobaczylem ninja gaiden 1 :E w tamtych czasach to byl skok pomiedzy X a ps2

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, adask0 napisał:

no to masz 2 powody do smutku bo zaraz po / na rowni z ps2 byly to najlepsze sprzety jakie wyszly, chyba najlepsza generacja pod wzgledem grywalnosci ;)

 

Ty tez zaluj :E w tamtych czasach te pudlo potrafilo tyle co nie jeden komputer, emulatory, mediacenter, gry przez siec za darmo (przez linka), i wiele innych ;) wiem bo mialem i wspominam z lezka, tak jak i gamecubea. Ja kupilem 1 Xkloca po tym jak zobaczylem ninja gaiden 1 :E w tamtych czasach to byl skok pomiedzy X a ps2

Ano potrafił i to więcej niż myślałem 

nic dziwnego że ludzie mówili / myśleli że to PC't a nie konsola ?

Niestety ja w tamtych czasach wyznawałem PCMR a jedyna konsola jaka u mnie tkwiła w świadomości to PlayStation bo z SONY byłem od pierwszego PSX'a

Tak czy siak nadrabiam czas oraz wiedzę na temat tamtych sprzętów ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywa ktoś Marvel`s Guardians of Galaxy? ponoć extra i oceny zbiera bardzo dobre, o dziwo Avengers główna kampania nawet mi podeszła, tak klimat Strażników średnio mnie kręci, na gwiazdkę kupię 8letniemu kumplowi, on zesra się ze szczęścia, ja przy okazji obadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Elvis79 napisał:

Ogrywa ktoś Marvel`s Guardians of Galaxy? ponoć extra i oceny zbiera bardzo dobre, o dziwo Avengers główna kampania nawet mi podeszła, tak klimat Strażników średnio mnie kręci, na gwiazdkę kupię 8letniemu kumplowi, on zesra się ze szczęścia, ja przy okazji obadam.

Dobra gra, warto dać szansę i zagrać. Polecam poczytać opinie w tym temacie osób które w to grały.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Można dalej wykupić Xbox Live Gold na trzy lata i potem przekonwertować na Game Pass Ultimate?

2.Wie ktoś jak przywrócić ustawienia fabryczne na koncie microsoft? Chodzi mi o to, że gdy przywróciłem konsolę do ustawień fabrycznych to po ponownej konfiguracji i zalogowaniu się na konto ms miałem ustawienia przed przywróceniem a chciałbym mieć domyślne takie gdy pierwszy raz ustawiałem konsolę. Założyłem, że muszą się przywracać z konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Można.
2. Po przywróceniu ustawień fabrycznych i pierwszej konfiguracji, konsola pyta się czy przy przywrócić ustawienia zapisane na koncie czy skonfigurować jako nową konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ja takiego pytania nie otrzymuję, od razu przenosi mnie na ekran główny z ustawieniami z przed przywrócenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.11.2021 o 15:25, azgan napisał:

Forza Horizon 5 Tech Analysis: An Xbox Series X Masterpiece

Zastanawiam się, jakie to mistrzostwo, skoro ta gra działa w 4K/30 FPS na XSX? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne. Od kolejna FH która wygląda lepiej od poprzedniej, ale trzeba jakoś krzykliwie pisać jak płacą;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, LJ19 napisał:

Zastanawiam się, jakie to mistrzostwo, skoro ta gra działa w 4K/30 FPS na XSX? 

Są dwa tryby 60k/s lub 30 do wyboru czyli standardowo wydajność lub jakość. Zresztą nie tylko Ciebie to zastanawia 

Pytanie możesz zadać Digital Foundry bo to oni są autorami tytułowej analizy ?

 

PS>

Przypominam tylko że w takim Ratchet & Clank: Rift Apart też trzeba wybrać jeden z dostępnych trybów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem w jakim tempie aktualnie gracze przesiadają się na nowe konsole bo na pewno się to dzieje znacznie wolniej niż w poprzedniej generacji. A dokupi twórcy będą wspierać stara generacje to gry będą wygadać jak wyglądają i żadnych ciekawych rewolucji nie będzie, tylko na demach które oglądamy od ponad roku. A jeszcze smutniejsze dla konsol jest to ze nawet robiąc crossgeny one już zaczynają zdychać, nawet XSX.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kadajo napisał:

Żadne. Od kolejna FH która wygląda lepiej od poprzedniej, ale trzeba jakoś krzykliwie pisać jak płacą;)

Zdaje się, że FH4 działała na XSX w 4K/60 FPS. :D

8 minut temu, azgan napisał:

Są dwa tryby 60k/s lub 30 do wyboru czyli standardowo wydajność lub jakość. Zresztą nie tylko Ciebie to zastanawia 

Pytanie możesz zadać Digital Foundry bo to oni są autorami tytułowej analizy ?

Ich to chyba pytać nie muszę, bo myślę, że po prostu  chcą, aby w M$ byli z siebie zadowoleni. ;)

Ja wiem, że są dwa tryby, ale liczyłbym, że to będzie raczej 60 kl./s. w obu, żeby to była jakiś faktyczny technologiczny "masterpiece". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crossgeny robione są na silnikach zoptymalizowanych na starsze konsole więc nie dziw się .że wychodzą buble.

Mimo wszystko wstyd , że takie guardians of galaxy ma na series s >>>1080/ 30 --- to jest po prostu partactwo od eidosu, zresztą nie pierwsza taka sytuacja od tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kadajo napisał:

Ciekawy jestem w jakim tempie aktualnie gracze przesiadają się na nowe konsole bo na pewno się to dzieje znacznie wolniej niż w poprzedniej generacji. A dokupi twórcy będą wspierać stara generacje to gry będą wygadać jak wyglądają i żadnych ciekawych rewolucji nie będzie, tylko na demach które oglądamy od ponad roku. A jeszcze smutniejsze dla konsol jest to ze nawet robiąc crossgeny one już zaczynają zdychać, nawet XSX.

Na pewno to tak jak "szefu" z GOL'a powiedział w materiale - nie pomaga to że muszą ciągnąć za sobą balast starej generacji a ma to wpływ na wersję Next-Gen oraz PC. Kiedyś tak nie było i nowa generacja to była NOWA generacja a nie to co teraz odstawiają. 

4 minuty temu, krzysiek20 napisał:

Crossgeny robione są na silnikach zoptymalizowanych na starsze konsole więc nie dziw się .że wychodzą buble.

Mimo wszystko wstyd , że takie guardians of galaxy ma na series s >>>1080/ 30 --- to jest po prostu partactwo od eidosu, zresztą nie pierwsza taka sytuacja od tej firmy.

Pytanie jak długo będą się jeszcze oglądać na ludzi z starymi pudłami? Ja rozumiem że pandemia, globalny kryzys ect. ale ile każą nam jeszcze czekać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze to wszystko już wciąga za dużo kasy, maja zbyt male zespoły aby tworzyć gry szybciej, nie chcą tez inwestować ale tylko zarabiać coraz więcej. Jak dodamy do tego aktualna sytuacje to mamy co mamy. Osobiście uważam ze gaming już zmienił  się tak mocno ze starsi gracze będą powoli od niego odchodzić ustępując miejsca graczom nowego pokolenia dla których to wszystko jest normlane i nie widza w tym nic złego.

Edytowane przez kadajo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za 2 lata się odetną od starszej generacji , ale przecież to szmat czasu.

W nowym call od duty na series s jest opcja, że korzystając z chmury . gra ma lepsze tekstury.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2 lata PS5 i XSX będą już maiły za mało mocy aby ciągnąc grafikę. Całkiem możliwe ze w raz ze śmiercią starej generacji na rynek wejdą wersje Pro aktualnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole są wystarczająco silne. Wystarczy dobra optymalizacja.

Jak chcą to potrafią, wystarczy spojrzeć na takie last of us 2 na ps4.

Poza tym gry  w tym momencie wyglądają gorzej na xbox od pc , więc nie ma co się przejmować wydajnością bo tak będzie i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kadajo napisał:

Za 2 lata PS5 i XSX będą już maiły za mało mocy aby ciągnąc grafikę. Całkiem możliwe ze w raz ze śmiercią starej generacji na rynek wejdą wersje Pro aktualnej.

Nie byłbym takim pesymistą, zobacz jakie gry były na początku poprzedniej generacji a jakie im bliżej końca ( Spider, TLOU2, RdR2, Tsushima).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
24 minuty temu, Elvis79 napisał:

Nie byłbym takim pesymistą, zobacz jakie gry były na początku poprzedniej generacji a jakie im bliżej końca ( Spider, TLOU2, RdR2, Tsushima).

To są wyjątki i to nie świadczy o możliwościach konsoli tylko zaangażowaniu producentów.  Mocy teraz ówczesnych konsol już za 2-3 lata będzie brakować. Studia gdzie duża cześć pracy zostanie włożona w optymalizację te gry będą bardzo ładnie wyglądać jak na możliwości sprzętowe.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było tak mocnych specyfikacji konsol na start nowej generacji -- to raz. A dwa to nie ma co liczyć na wersje pro za 2 lata, jest to za wcześnie i jest to nie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...