Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I cyk na amazona za cene promocyjna :E

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polubiłem serię Gears. Do niedawna byłem jej zagorzałym przeciwnikiem, to po graniu na wakacyjnym urlopie Gears 3, w część 5 pogrywam tak potrochu jak mam ochotę, to w łykend przysiadłem do części 1 i grałem do napisów końcowych. Fajna jest ta cześć 1, mroczna, niezałatwa, bo gdy tylko zacząłem grać za szybko to mnie zaraz zatłukłi... :E czasami  warto dać szansę grze której się nie lubi. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, zaodrze244 napisał:

Polubiłem serię Gears. Do niedawna byłem jej zagorzałym przeciwnikiem, to po graniu na wakacyjnym urlopie Gears 3, w część 5 pogrywam tak potrochu jak mam ochotę, to w łykend przysiadłem do części 1 i grałem do napisów końcowych. Fajna jest ta cześć 1, mroczna, niezałatwa, bo gdy tylko zacząłem grać za szybko to mnie zaraz zatłukłi... :E czasami  warto dać szansę grze której się nie lubi. 

W weekend mam też zamiar ograć w takiej kolejności 

gears-of-war-ultimate-edition-comes-with-all-the-gears-games-1438608733570

a na sam koniec jeszcze raz 4 z HDR i oczywiście 5.

Świetna sprawa z 2 i 3 bo na One X oraz Series X wyglądają jak Remastery i śmigają w 4K 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja odwrotnie. Na x360 byłem wielkim zwolennikiem gearsów, sporo grałem także multi, coop, najwyższe poziomy trudności, itp. 

Natomiast teraz grając w 4 i 5, po latach przerwy, robiłem je chyba z sentymentu, żeby zaliczyć i mieć z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, milekp napisał:

A ja odwrotnie. Na x360 byłem wielkim zwolennikiem gearsów, sporo grałem także multi, coop, najwyższe poziomy trudności, itp. 

Natomiast teraz grając w 4 i 5, po latach przerwy, robiłem je chyba z sentymentu, żeby zaliczyć i mieć z głowy.

Może dlatego że stare części są zwyczajnie lepsze 🤔? Ja tam w 2 i 3 nie grałem na X360 więc to są dla mnie "nowe gry" 😉

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, azgan napisał:

Może dlatego że stare części są zwyczajnie lepsze 🤔? Ja tam w 2 i 3 nie grałem na X360 więc to są dla mnie "nowe gry" 😉

Dla mnie tak samo. Zresztą x360 posiadam od niedawna, najpierw miałem XSX... :E wersje pecetowe gearsów mnie odrzuciły, poprostu na tamtym etapie życia wybierałem inne gry, teraz podobają mi się inne.

najważniejsze w tym jest to, że po tylu latach grania dalej lubię to robić i mi się to nie nudzi :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co tak cicho o XCloud - graniu w chmurze? Było parę wpisów, ale nie widzę by ktoś realnie grał ani Azgan nie padł na zawał.

Pograłem kilka godzin i tak:
-działa tylko na koncie z Ultimate (inne domowe nie mogą)
-jest chyba skompresowane 720p (od razu rzuciła mi się w oczy słaba grafika, ale nawet 720p lepiej wygląda, tu jakby ucięte kolory - może na 24-bit?, no i kompresja)
-jedna gra szarpie stary Ori (dropy animacji co kilka sekund, w tym wyskoczenie wroga znikąd po szybkim odbiciu w górę)
-druga duży lag
-trzecia całkiem fajnie (speedrun całej), choć lag też wyczuwalny, specjalnie skasowałem grę z SSD by zagrać z chmury, da się grać, celnie strzelać, ale do grania na rekordy czy multi się nie nada.
Ogólnie dobre do sprawdzania gier bez ściągania, ale nie chcę sobie zaśmiecić głównego konta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te wszystkie streamingi gier nie są dla mnie i zamiast xCloud, GeForce NOW czy inna Stadia wolę grać stacjonarnie w lepszej jakości z wyższą rozdzielczością i mniejszym input lagiem. Filmy z VOD O.K akceptuje jakość Netflixa, Prime Video czy AppleTV+ ale w grach to się u mnie nie speawdza. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, azgan napisał:

Te wszystkie streamingi gier nie są dla mnie i zamiast xCloud, GeForce NOW czy inna Stadia wolę grać stacjonarnie w lepszej jakości z wyższą rozdzielczością i mniejszym input lagiem. Filmy z VOD O.K akceptuje jakość Netflixa, Prime Video czy AppleTV+ ale w grach to się u mnie nie speawdza. 

Jak wypadają apki Netflixa czy Prime video, pod względem jakości obrazu, w porównaniu do wbudowanyh w TV?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, Tomek1623 napisał:

Jak wypadają apki Netflixa czy Prime video, pod względem jakości obrazu, w porównaniu do wbudowanyh w TV?

Nie wiem bo nie korzystam :E. Po co mam wł. konsole żeby coś obejrzeć skoro wystarczy sam TV? Taka opcja jest raczej dobra dla osób z starszymi TV które tych appek nie mają lub przestały być aktualizowane 😉.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, ODIN85-207 napisał:

Ale zaczniesz bo takie apki w konsoli będą miały dłuższe wsparcie niż w Twoim tv🤗

Jest na sali psychiatra?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odin, widzę tu uzależnienie od forum "level expert". Co chwile nowe konto byle by komuś odpisać...
Poważnie, chłopie Ty życia nie masz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, azgan napisał:

Nie wiem bo nie korzystam :E. Po co mam wł. konsole żeby coś obejrzeć skoro wystarczy sam TV? Taka opcja jest raczej dobra dla osób z starszymi TV które tych appek nie mają lub przestały być aktualizowane 😉.

Piszesz ze akceptujesz jakość, to prawdopodobnie miałeś styczność i testowałeś :E Temu pytam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Tomek1623 napisał:

Piszesz ze akceptujesz jakość, to prawdopodobnie miałeś styczność i testowałeś :E Temu pytam

Z appek w TV tak z konsoli nie bo nie było takiej potrzeby 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Tomz napisał:

Odin, widzę tu uzależnienie od forum "level expert". Co chwile nowe konto byle by komuś odpisać...

Jak będziecie mu odpisywać to nigdy mu się nie znudzi 😉

Cytat

Te wszystkie streamingi gier nie są dla mnie i zamiast xCloud, GeForce NOW czy inna Stadia wolę grać stacjonarnie w lepszej jakości z wyższą rozdzielczością i mniejszym input lagiem. Filmy z VOD O.K akceptuje jakość Netflixa, Prime Video czy AppleTV+ ale w grach to się u mnie nie speawdza

Zgadzam się w 100 % 👍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Tomz napisał:

4 godziny temu, henryk nowak napisał:

Jest na sali psychiatra?

Weźcie sobie do serca moją wypowiedź, żeby nie było zdziwienia, za co ostrzeżenie wpadnie. Odpowiadacie - tworzycie spam - ja muszę to usuwać...

• Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, BlindObserver napisał:

Weźcie sobie do serca moją wypowiedź, żeby nie było zdziwienia, za co ostrzeżenie wpadnie. Odpowiadacie - tworzycie spam - ja muszę to usuwać...

Ja na forum wchodzę sporadycznie i 99% czasu spędzam w temacie o Nintendo switch, post napiszę od święta, poza tematem o Nintendo switch może raz na dwa tygodnie lub rzadziej. Nie wiem co się dzieje na forum i Ty grozisz mi ostrzeżeniem za coś czego nie ma w regulaminie ani w podpiętych postach? Śmieszny jesteś. Po pierwsze - nie spamuję i wysłałem raport na Odina, po drugie - sprzątanie forum to Twoja praca, po trzecie - podepnij post i napisz w nim, że nie wolno odpisywać odinowi. Skąd ktoś, kto bywa tu rzadko ma wiedzieć, że już gdzieś o tym pisałeś? Oprócz stałych bywalców są tutaj ludzie, którzy wpadają okazjonalnie i nie znają na pamięć każdej Twojej wiadomości. Aż mi ciśnienie skoczyło, bo jesteś moderatorem, a napisałeś wiadomość jak samozwańczy szeryf. Wstyd dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, henryk nowak napisał:

Ja na forum wchodzę sporadycznie i 99% czasu spędzam w temacie o Nintendo switch, post napiszę od święta, poza tematem o Nintendo switch może raz na dwa tygodnie lub rzadziej. Nie wiem co się dzieje na forum i Ty grozisz mi ostrzeżeniem za coś czego nie ma w regulaminie ani w podpiętych postach? Śmieszny jesteś. Po pierwsze - nie spamuję i wysłałem raport na Odina, po drugie - sprzątanie forum to Twoja praca, po trzecie - podepnij post i napisz w nim, że nie wolno odpisywać odinowi. Skąd ktoś, kto bywa tu rzadko ma wiedzieć, że już gdzieś o tym pisałeś? Oprócz stałych bywalców są tutaj ludzie, którzy wpadają okazjonalnie i nie znają na pamięć każdej Twojej wiadomości. Aż mi ciśnienie skoczyło, bo jesteś moderatorem, a napisałeś wiadomość jak samozwańczy szeryf. Wstyd dla Ciebie.

Ja Cię informuję i odsyłam do postu, który masz przeczytać. Teraz gdy go przeczytałeś wiesz po prostu co Cię ewentualnie czeka przy kolejnej takiej akcji

Wziąłem pod uwagę, że nie musiałeś tego widzieć, dlatego Ci to podesłałem. Rozumiałbym Twoje zdenerwowanie, gdybyś przyjął bana, ale Ty tylko dostałeś do przeczytania post z info, czego nie powinieneś robić. A nie podpinam na całym forum z prostego powodu - żeby nie przyciągać niepotrzebnej uwagi do tematu Odina. Zdecydowana większość ludzi na forum ignoruje go, a dla tych, którzy nie ignorują (czyli jak widać też Ciebie), mam krótką informację, by zaczęli. I jest to dość dziwne, że jesteś jedyną osobą, która się do tej pory na to oburzyła.

Rozumiem, że bez napisania "Jest na sali psychiatra?" nie byłeś w stanie wysłać raportu na Odina? Przypomina mi to kilka sytuacji, gdy kilka osób zaspamowało tematy o GPU odpisując innemu gościowi, ale nie czuli, że spamują, bo przecież oni wysłali zgłoszenie. Niby dorośli ludzie. Rozumiem też, że nie widzisz przyczynowości w tym, że odpisując Odinowi on po banie wróci, by spamować dalej, bo ktoś zwraca na niego uwagę? To jest człowiek, który szuka atencji i każde, nawet najbardziej absurdalne odpowiedzi na jego posty mu to zapewniają.

Moderatorzy nie są wynagradzani za to, że ktoś tu po Was sprząta. To jest tylko ich dobra wola. Więc nie dziw się, że moderatorowi może się nie podobać, że swoim zachowaniem dokładasz mu pracy, bo musisz się podzielić nieistotnym pytaniem, kierowanym do zbanowanego gościa. Ja mogę w szybki sposób ukryć wszystkie posty danej osoby (tu Odina) bez wchodzenia do każdego tematu i ich szukania. Ale w przypadku innych osób, które mu "tylko" odpowiadają, muszę szukać każdego z osobna, bo przecież ich nikt nie zgłosił. Mam nadzieję, że rozumiesz różnicę.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
47 minut temu, henryk nowak napisał:

Nadinterpretujesz to. ON to napisał bezpośrednio do osób które tutaj siedzą stale i znają Odina i cala sytuacje. I dobrze pisze, zacznijcie wszyscy go ignorować to mu się znudzi i sobie albo założy nowe konto z nowym nickiem (o ile już tego nie zrobił) albo pójdzie stad raz na zawsze. Tak czy siak pokazał ze jest chorym człowiekiem wiec po co jeszcze w tym dłubać.

Edytowane przez kadajo
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, BlindObserver napisał:

Ja Cię informuję i odsyłam do postu, który masz przeczytać. Teraz gdy go przeczytałeś wiesz po prostu co Cię ewentualnie czeka przy kolejnej takiej akcji

Wziąłem pod uwagę, że nie musiałeś tego widzieć, dlatego Ci to podesłałem. Rozumiałbym Twoje zdenerwowanie, gdybyś przyjął bana, ale Ty tylko dostałeś do przeczytania post z info, czego nie powinieneś robić. A nie podpinam na całym forum z prostego powodu - żeby nie przyciągać niepotrzebnej uwagi do tematu Odina. Zdecydowana większość ludzi na forum ignoruje go, a dla tych, którzy nie ignorują (czyli jak widać też Ciebie), mam krótką informację, by zaczęli. I jest to dość dziwne, że jesteś jedyną osobą, która się do tej pory na to oburzyła.

Rozumiem, że bez napisania "Jest na sali psychiatra?" nie byłeś w stanie wysłać raportu na Odina? Przypomina mi to kilka sytuacji, gdy kilka osób zaspamowało tematy o GPU odpisując innemu gościowi, ale nie czuli, że spamują, bo przecież oni wysłali zgłoszenie. Niby dorośli ludzie. Rozumiem też, że nie widzisz przyczynowości w tym, że odpisując Odinowi on po banie wróci, by spamować dalej, bo ktoś zwraca na niego uwagę? To jest człowiek, który szuka atencji i każde, nawet najbardziej absurdalne odpowiedzi na jego posty mu to zapewniają.

Moderatorzy nie są wynagradzani za to, że ktoś tu po Was sprząta. To jest tylko ich dobra wola. Więc nie dziw się, że moderatorowi może się nie podobać, że swoim zachowaniem dokładasz mu pracy, bo musisz się podzielić nieistotnym pytaniem, kierowanym do zbanowanego gościa. Ja mogę w szybki sposób ukryć wszystkie posty danej osoby (tu Odina) bez wchodzenia do każdego tematu i ich szukania. Ale w przypadku innych osób, które mu "tylko" odpowiadają, muszę szukać każdego z osobna, bo przecież ich nikt nie zgłosił. Mam nadzieję, że rozumiesz różnicę.

Jak nie podobają się Tobie obowiązki moderatora to przestań nim być, proste. Napisałem co napisałem, bo gdzieś kiedyś przeczytałem, że te numerki przy jego nicku oznaczają które to już multikonto i się mocno zdziwiłem ile już ich założył. Pisanie o przyczynowości sobie daruj. Tematy inne niż o Nintendo czytaj tak rzadko, że nie mam pojęcia co się dzieje na forum a tym bardziej co i dlaczego robi Odin. W sumie mogłeś przeczytać moją wiadomość i nic więcej nie pisać z teraz sam przyczyniasz się do powstawania spamu. Rozumiem jak to wygląda z Twojej strony, ale za to Ty chyba nie rozumiesz jak to wygląda z punktu widzenia kogoś, kto na forum (poza Nintendo) zagląda raz na tydzień. Oburzyłem się, bo nie wiedziałem o co chodzi, a Ty pogroziłeś mi ostrzeżeniem. No bez jaj, to już nie wolno raz na kilka dni wejść na forum i przejrzeć kilku tematów bez znajomości sytuacji na forum? Poza tym moje pytanie uważam za zasadne :E Tak czy siak to co zrobiłeś można zrobić delikatniej - "proszę nie odpisywać Odinowi, gdyż od teraz grozi za to ostrzeżenie" i tyle. Nie wiem ile osób wiedziało o tym wcześniej, ale to nie jest istotne, ja nie wiedziałem. Co innego, jakby to było gdzieś podpięte,a tak to nawet nie mogłem tego nigdzie sprawdzić. Temat uważam za wyczerpany. No i zapytam zupełnie poważnie i bez spiny - nie da się nałożyć bana na pulę adresów IP z jego rejonu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę pamiętał, by dla Ciebie być bardziej delikatny niż dla całej reszty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi