Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, henryk nowak napisał:

Właśnie jak zamiar usiąść do three gunk na jakiś dwie godzinki. Jeśli okaże się dobre, to coś skrobnę przed snem, jeśli nie skrobnę, to znaczy że mi się nie spodobało i gram w forzę :E

W sumie to dosyć spokojna gierka i jak na razie gra się przyjemnie ? Zobaczymy jak będzie dalej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jak z Xbox one i to bez x, ale za to artystycznie jest bardzo ładnie. Sama gra jest bardzo przyjemna i odprężająca. Pograłbym dłużej gdybym nie musiał rano wstać, bo wciąga. Pieprzony gamepass, czas rzucić robotę i zająć się graniem :E

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, henryk nowak napisał:

Grafika jak z Xbox one i to bez x, ale za to artystycznie jest bardzo ładnie. Sama gra jest bardzo przyjemna i odprężająca. Pograłbym dłużej gdybym nie musiał rano wstać, bo wciąga. Pieprzony gamepass, czas rzucić robotę i zająć się graniem :E

trochę przypomina SubNautica: Below Zero, przynajmniej w zakresie eksplorowania świata. 

Subnautica: BZ jak dla mnie unikat, nigdy nie było tak zarąbistej i wciągającej gry, ale jak mawiają to wszystko kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra tylko ta rozdzielczość na oko 720p trochę przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ombre070 napisał:

Fajna gra tylko ta rozdzielczość na oko 720p trochę przeszkadza.

Na xsx wygląda mi to na co najmniej 2560x1440 albo dynamiczne 4k. Ostatnio grałem w dead space właśnie w 720p i nie ma czego porównywać, tu jest kilka razy wyższa rozdzielczość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, henryk nowak napisał:

2560x1440

Nigdy w życiu. Tekstury rozmyte. Stawiam na max maxów 1080p.

Gram jednocześnie w Guardian of The Galaxy w trybie wydajności czyli 1080p/60 i wygląda to o niebo lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ombre070 napisał:

Nigdy w życiu. Tekstury rozmyte. Stawiam na max maxów 1080p.

Gram jednocześnie w Guardian of The Galaxy w trybie wydajności czyli 1080p/60 i wygląda to o niebo lepiej. 

Rozdzielczość tekstur to nie to samo co rozdzielczość obrazu. Zaczekajmy na analizę, bo dam sobie rękę uciąć, że tam jest minimum 2k i może są spadki. Bardziej obstawiam skalowalne 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, henryk nowak napisał:

Bardziej obstawiam skalowalne 4k

Dam sobie rękę uciąć że masz rację. Skalowanie z 1080p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na zamianę Xboxa Series S na Series X. Przemówił do mnie większy dysk, no i to że gierki z drugiej ręki można kupić. Game Pass to na prawdę mega usługa, ale jednak jak ktoś chce pograć w konkretne tytuły, a nie ma ich w GP, to kupując wersje cyfrowe można nieźle przepłacić. Na razie póki co będę grał na monitorku MSI Optix G24 Series, z czasem będę myślał nad jakimś tv, ale to jak przeprowadzę się już na swoje :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Siddini napisał:

a nie ma ich w GP

To jest też mój problem z game passem. Trafiają do niego gry które albo już dawno przeszedłem, albo nigdy nie miałem i nie mam zamiaru ruszyć. Oczywiście trafiają się wyjątki które jak wiemy potwierdzają regułę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po chwili z The Gunk doszedłem do wniosku, że to będzie takie solidne 7/10. Nic specjalnie odkrywczego, ani też odpychającego pod żadnym kluczowym względem (fabuła, gameplay, oprawa audiowizualna). 
Pewnie spróbuję ukończyć, ale nie od razu, bo niedługo wejdzie Mafia DE. Szkoda, że na nextgenach jedynie w 30 klatkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już w The Gunk jestem w chapter 8 na 9.I jak dla mnie to takie 6/10.

Gierka spoko,ale nic poza tym, przejść i zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, afrikan napisał:

Gierka spoko,ale nic poza tym, przejść i zapomnieć.

Miałem zamiar w to zagrać. Ale jak mam przejść i zapomnieć to wolę nie podchodzić. Szkoda czasu :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, slafec napisał:

Miałem zamiar w to zagrać. Ale jak mam przejść i zapomnieć to wolę nie podchodzić. Szkoda czasu :P 

Znaczy wiesz nie jest to jakaś bardzo zła gra tylko po prostu niczym się nie wyróżnia.Cały gameplay opiera się na skakaniu, zbieraniu materiałów, rozwiązywaniu bardzo prostych zagadek środowiskowych,rzadkich walkach z 2 typami przeciwnika,1 walce z bossem i tyle w sumie.Fabuła jakaś tam jest,ale raczej nic ciekawego i odkrywczego.

I nie wiem jaka jest rozdziałka w tej grze,ale czasami wygląda to jak 720p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Gunk

4k bis 2k - 60 fps.

SERIES X : 2160P - 1728P 60fps

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi podpowie gdzie widać termin dostępności gry w game Pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gonzo3211 napisał:

Nie widać.

Szkoda że nie można sprawdzić, a gry co jaki czas wchodzą nowe do game Pass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mxv1 napisał:

Ktoś mi podpowie gdzie widać termin dostępności gry w game Pass?

Tu masz zestaw, który można sortować: https://www.trueachievements.com/xbox-game-pass/games

Generalnie:
1. 4 miesiące to minimum (rekordy ustanowione przez gry Rockstar)
2. 12 miesięcy to stan zagrożenia (po dacie dodania warto sprawdzić, które zagrożone), jak widać środkowa gra z 9.11.2020, ale jest sporo z grudnia 2019
3. na bieżąco sprawdzasz w Game Pass na konsoli (wkrótce usunięte - dodają je na 14 dni grania czyli np. 2 i 18  grudnia - usunięcie 15 lub 31 oznacza realnie dzień później o godzinie chyba 11:00). Ponadto 1-3 dni wcześniej google "game pass leaving soon".

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile udało się Wam zaoszczędzić kasy na XBOX GAME PASS ?? Albo jeszcze inaczej zapytam - czy udało się coś zaoszczędzić ??

Xbox Game Pass - gry dodane w tym roku do usługi kosztowały majątek https://ithardware.pl/aktualnosci/xbox_game_pass_gry_dodane_w_tym_roku_do_uslugi_kosztowaly_majatek-19128.html

Ja jak sobie podliczyłem wszystkie tytuły na które bym wydał PLN przez rok to zmieściłbym się w okolicach 1500 zł. 

Edytowane przez azgan
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na pewno kupił forzę, halo, psychonauts 2, hades, the ascent, it takes two, back 4 blood (tu bym wtopił), twelve minutes, scarlet Nexus i Ori. To tak na szybko z głowy. Uważam, że gp się opłacił i dawno zwrócił. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak różowo z korzyściami finansowymi nie jest i raczej już GP nie przedłużę. Na PS4 kupowałem gry gdy cena spadła do 100-150 zł. Po przejściu odsprzedawałem za jakieś 80-100. Gram w około 20 gier rocznie i chyba wrócę do tej metody.

Od ponad roku, od kiedy mam xsx, z GP na pewno kupiłbym FH4 i FH5, GreedFall, GoW4 i 5 i ... to chyba tyle bo większość mocnych i interesujących mnie tytułów ograłem w poprzedniej generacji.

Za to dla mnie wielkim plusem GP jest to  że poznałem kilka tytułów, których raczej bym nie kupił a które bardzo mi się podobały, takich jak: obie Subnautici, A Plague Tale, The Medium, Ryse, Hellblade czy Control. No i GP pozwolił mi zapoznać się i nie myśleć o ewentualnym zakupie gniota (oczywiście dla mnie) jakim okazało się JustCase 4, Ori, Sea of Thieves oraz GTA SA definitive edition.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rozstanie z regularnym graniem trwalo kilka lat. Nie aktualizowalem stacjonarki przez dlugi czas i gralem tam tylko w cs'a. Konsole kupilem w maju i byla to pierwsza skrzynka od czasow plejaka 1. Kupilem GP i jak sie okazalo granie nie sprawia mi juz tyle frajdy wiec tak na prawde cisne glownie w fife, obecnie zostal dodany MK11 w ktorego takze pykam. Osobno za to dokupilem RDR2 za jakies 120zl w ktorego pogralem moze 3H :E 

Podsumowujac, od maja pewnie jestem na 0 i zastanawiam sie czy przedluzac o kolejne miesiace, moze kupie po prostu fife 22 i zmusze sie do pogrania w RDR2. 

Oczywiscie sciagam co jakis czas nowosci ktore sie pojawiaja ale nic nie moze mnie przyciagnac na dluzej. 

Edytowane przez kNoq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, milekp napisał:

nie myśleć o ewentualnym zakupie gniota (oczywiście dla mnie) jakim okazało się JustCase 4, Ori, Sea of Thieves oraz GTA SA definitive edition.

Ori bdb gra, za drugim razem mi się spodobała, za pierwszym strzałki mnie wkurzyły. Ogólnie macie małe zainteresowania i nie dajecie szans grom. Trzeba dawać szanse nawet najgorszym grom jak Destiny 2 - 3 godziny potwornej nudy. Generalnie używam: tytuł metacritic, youtube tytuł zagrajmy lub walkthrough i trueachievements (dużo mniej trolli). Już na youtube Destiny 2 wyglądało słabo i takie się okazało, ale często bywa inaczej. Taki wybór daje mi 2/3 szans na coś dobrego i 80% na coś wartego przejścia.

8 godzin temu, kNoq napisał:

Nie aktualizowalem stacjonarki przez dlugi czas i gralem tam tylko w cs'a.

Tak się to zwykle kończy gdy ktoś gra tylko w 1 grę. Tacy powypadali mi z listy znajomych, nie tyle usunięci co sami zniknęli na lata. Tak samo z mistrzami Forza: jedna część, potem trochę następnej i do widzenia.

Oto co tracicie (/moje oceny) np.:
-Deliver Us The Moon 7,5/10
-The Messenger 9/10
-Hotshot Racing 8/10
-Katana Zero 7.5/10
-Unruly Heroes 7.5/10
-The Outer Worlds 9/10
-Yooka-Layle IL 8/10
-Guacamele 2 8/10

Oraz bardziej znane (choć też zwykle znajdowane jak wyżej):
-Dishonored DE 10/10
-Dishonored 2 9.5/10 (ocena obniżona za zwiechy na ekranie tytułowym)
-Dishonored DotO 9.5/10
-Ori Blind 8.5/10
-Ori WotW 9/10
-Control 9/10
-Remnant 8/10
-Hellblade 7/10
-Yakuza 8/10
-Plague Tale 8/10
-Prey 9.5/10
-Walking Dead 1 cała seria 7/10-8/10
-Gears UE 8/10
-RDR2 9/10
-GTA V 8/10 (to straszna staroć)
-Mass Effect Andromeda 9/10 (reszta starocie przed GP - Mass 2 10/10)
-Tomb Raidery 9/10

Warto też wspomnieć o grach słabych (każdej dałem ze 3 godziny):
-The Division 4/10
-PUGB 4/10
-Forza 7 5/10
-Forza Horizon 4 7/10 (za długa)
-Destiny 2 4/10
-seria Halo 6/10 (zagrać na easy i zapomnieć)
-Metro Exodus 5/10

I wiele innych. Nie da się nadążyć z graniem grając jak ja 4h na dobę. Generalnie gry najpopularniejsze zwykle są przeciętne, prymitywne strzelaniny lub wyścigi kolejny tysiąc okrążeń na tej samej trasie. Najlepsze to gry mniej znane z ciekawszymi pomysłami, a takie gry jak Messenger czy Hotshot to hiciory o tragicznej grafice. Nie ważne czy znajdujecie coś na liście wyżej, podałem metodę jak szukać i ciężko nie znaleźć. A w ostatnie 10 lat jedyna gra która mi się spodobała od razu to Ghost Recon FS, gdy bardzo dużo po 2-3 godzinach odruchów wymiotnych, początkowo 2/10, potem 9/10.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...