Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.01.2022 o 10:54, rambek911 napisał:

Prócz Stalkera 2 to MS w tym roku nie będzie miał nic ciekawego co by mnie zainteresowało. Chociaż przypuszczam ze jeszcze  Stalkera na przyszły rok przesuną i MS w tym roku nie będzie miał absolutnie nic sensownego.

S.T.A.L.K.E.R 2 i Starfield no chyba że na "Fallouta" w kosmosie nie czekasz :szczerbaty:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

S.T.A.L.K.E.R 2 i Starfield no chyba że na "Fallouta" w kosmosie nie czekasz :szczerbaty:?

Starfield nie specialnie mnie interesuje jeśli juz no to jeszcze Hellblade 2 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft zaczyna się bawić w Disneya. Poskupywać wszystko co się da. Robi się średnio ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grube przejęcie. Inna sprawa, że Acti-Blizz ostatnimi czasy to tylko cień dawnej firmy, ale same IP są warte wielką kasę.
Ciekaw jestem bardzo, jaka będzie odpowiedź konkurencji i czy wszyscy więksi gracze nie zaczną skupować wszystkiego co się da. Nie wiem czy to wyjdzie wszystkim na dobre.

Edytowane przez Camil666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"We also announced today that Game Pass now has more than 25 million subscribers. As always, we look forward to continuing to add more value and more great games to Game Pass."

Ostatnie plotki o ponad 30 milionach subskrybentów były wyssane z palca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze to przejęcie musi zatwierdzić jeszcze UE a to jeszcze nie jest takie oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo 4 od dnia pierwszego w gpu ❤️

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewnie cod day one w gp. Może nie za rok, nie za dwa, ale wydaje mi się, że Xbox będzie sprzedawać się lepiej od PlayStation. Poza tym to pewnie nie koniec zakupów. Co następne, EA albo Take Two? :E

Edytowane przez henryk nowak
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu bede grał w CODy w singla :D na najniższym poziomie trudnosci z autocelowanie ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakrycznie tłuste przejęcie, ale  ie jestem fanem takich ruchów mimo tego, że mam sprzęty zarówno z zielonej jak i niebieskiej stajni. Trochę za duży moloch i za dużo marek, żeby ograniczać ich dostępność. Bardziej liczyłem na jakieś przejęcia mniejszych graczy i nowe IPki skrojone tylko na MS, niż podkupowanie tłustych gigantów z już gotowymi markami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, henryk nowak napisał:

I pewnie cod day one w gp. Może nie za rok, nie za dwa, ale wydaje mi się, że Xbox będzie sprzedawać się lepiej od PlayStation. Poza tym to pewnie nie koniec zakupów. Co następne, EA albo Take Two? :E

Sony :E

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało to ja nie mam pytań ??

Microsoft dalej nie zwalnia tempa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kszyrztow napisał:

Sony :E

Przynajmniej xbox miałby w końcu gry :E 

b2e.png

Imo dziwne przejęcie. Lepiej jakby łyknęli taką Sege czy Konami czy Square, choć pewnie japońcom było by nie w smak. Tą trójkę niech weźmie sony najwyżej :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gonzo3211 napisał:

Przynajmniej xbox miałby w końcu gry :E 

b2e.png

Imo dziwne przejęcie. Lepiej jakby łyknęli taką Sege czy Konami czy Square, choć pewnie japońcom było by nie w smak. Tą trójkę niech weźmie sony najwyżej :E 

Stawiam że to nie ostatnie słowo. Btw z tego co rozumiem kupili za GOTOWKE Activision za jedyne 68 MILIARDOW $ xD przecież oni mogą kupić każdego ...

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ból dupy niebieskich na ppe jest zabawny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, martingg napisał:

Stawiam że to nie ostatnie słowo. Btw z tego co rozumiem kupili za GOTOWKE Activision za jedyne 68 MILIARDOW $ xD przecież oni mogą kupić każdego ...

W zasadzie mogliby, tyle, że nie każdy jest na sprzedaż. No i pomijając to, nawet dla MS 70b to jest ogromna kasa, muszą bardzo wierzyć w gaming (czytaj GP) jako w potencjalne źródło przychodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Camil666 napisał:

W zasadzie mogliby, tyle, że nie każdy jest na sprzedaż. No i pomijając to, nawet dla MS 70b to jest ogromna kasa, muszą bardzo wierzyć w gaming (czytaj GP) jako w potencjalne źródło przychodów.

Na giełdzie każdy jest na sprzedaż, a większość firm tam jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TmK napisał:

Masakrycznie tłuste przejęcie, ale  ie jestem fanem takich ruchów mimo tego, że mam sprzęty zarówno z zielonej jak i niebieskiej stajni. Trochę za duży moloch i za dużo marek, żeby ograniczać ich dostępność. Bardziej liczyłem na jakieś przejęcia mniejszych graczy i nowe IPki skrojone tylko na MS, niż podkupowanie tłustych gigantów z już gotowymi markami. 

Ostrzegalem fanów sony ze to działa w 2 strony i jak sony szczycilo sie świetnymi grami na wyłączność to Microsoft zrobi to samo , tylko Microsoft ma worek bez dna jezeli chodzi o pieniądze i sobie wykupi większośc x)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie wykupywanie na pałę to nic dobrego, ale może utrze nosa sony i będzie powtórka jak z ps3. Pycha, buta, zlekceważenie ms i dostali w nosa. 

Tak się odcinali od wstecznej i bogatej przeszłości, że teraz nawet jakby dali łaskawie emulatory poprzednich konsol, to na tle zakupów ms, już nie zrobi to na nikim wrażenia. 

Może ruszą w końcu cztery litery. 

Co do tego acti muszą mieć jakieś zarąbiste plany, bo 70 mld?! To za Bugtesde wydawała się niedorzeczna kwota, a teraz? A jakie w sumie marki kupili, ma ktoś pod ręką? Diablo i crafty, mocne marki chyba na papierze ale nie jestem w temacie. Diablo 4 przed nami. Kapuchę na pay to win pewnie można trzepać i to wystarczy. Crash, spyro? Cody to też tylko multi, a tego i strzelanek już mają w bród. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gonzo3211 napisał:

Co do tego acti muszą mieć jakieś zarąbiste plany, bo 70 mld?! To za Bugtesde wydawała się niedorzeczna kwota, a teraz? A jakie w sumie marki kupili, ma ktoś pod ręką? Diablo i crafty, mocne marki chyba na papierze ale nie jestem w temacie. Diablo 4 przed nami. Kapuchę na pay to win pewnie można trzepać i to wystarczy. Crash, spyro? Cody to też tylko multi, a tego i strzelanek już mają w bród. 

Na szybko, lista mocarna, nie wiem na ile kompletna:

  1. Call of Duty
  2. Crash Bandicoot
  3. Tony Hawk’s Pro Skater
  4. Sekiro: Shadows Die Twice
  5. Spyro
  6. Skylanders
  7. King’s Quest
  8. Prototype
  9. Geometry Wars
  10. Guitar Hero
  11. DJ Hero
  12. Caesar
  13. Gun
  14. Hexen
  15. Interstate ’76
  16. Laura Bow Mysteries
  17. Phantasmagoria
  18. Pitfall
  19. Police Quest
  20. Quest for Glory
  21. Singularity
  22. Soldier of Fortune
  23. Space Quest
  24. Tenchu
  25. TimeShift
  26. Zork
  27. True Crime
  28. Warcraft
  29. World of Warcraft
  30. Diablo
  31. Overwatch
  32. Hearthstone
  33. StarCraft
  34. Heroes of the Storm
  35. The Lost Vikings
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Microsoft zaczyna się tworzyć coś jak ala gigakorporacja .Ponoć jeszcze chcą łyknąć coś dużego. Zapowiadają się niepewne czasy na użytkowników tylko PS.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...