Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podrzuci ktoś link do darmowego weekendu AC Valhalla? Nie mogę znaleźć w MS Store a chciałem zawczasu sobie pobrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horizon Forbidden West to, to nie jest ale ograć też można ?

ELEX II - Explanation Trailer

Premiera już za 6 dni 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dam radę grać w to po Horizonie, ciężko będzie. Zanim ukończę FW to trochę czasu upłynie, gra jest gigantyczna, a ja nie zamierzam robić speedruna przez główny wątek. Plus na liście jest jeszcze Elden Ring.

Edytowane przez ditmd
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ditmd napisał:

Nie wiem czy dam radę grać w to po Horizonie, ciężko będzie. Zanim ukończę FW to trochę czasu upłynie, gra jest gigantyczna, a ja nie zamierzam robić speedruna przez główny wątek. Plus na liście jest jeszcze Elden Ring.

Mam tak samo. Czasu trochę mało, ER też jest na mojej liście, a jeszcze trochę ogrywam CP2077 w wersji next gen :) Do połowy marca musi poczekać ER. Elex II...nie wiem, do jedynki podchodziłem kilka razy i za każdym razem natrafiałem w którymś momencie odbijałem się od gry. Nie ukończyłem jej niestety.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I coś dla fanów wyścigów. Jak znajdziecie jeszcze czas na te wszystkie nowe gry to dobra alternatywa dla Gran Turismo 7 :szczerbaty:

Assetto Corsa Competizione - Xbox Series X|S Launch Trailer

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ditmd napisał:

Nie wiem czy dam radę grać w to po Horizonie, ciężko będzie. Zanim ukończę FW to trochę czasu upłynie, gra jest gigantyczna, a ja nie zamierzam robić speedruna przez główny wątek. Plus na liście jest jeszcze Elden Ring.

Podobnie, też cisnę w Horizona2, potem mam zamiar w Cyberpipe next genową i za miesiąc spore dlc do Valhalli, także na Elex nawet nie mam zamiaru spojrzeć ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gier jest teraz od groma i nie wiadomo za co się brać w pierwszej kolejności. Za chwilę na XSX będzie można ogrywać też Shadow Warrior 3 a premiera też za 6 dni czyli podobnie jak ELEX 2 :szczerbaty:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tam wolę DayZ ostatnio. Unikatowe doświadczenia. Paskudna gra, paskudni gracze ale za to jaki klimat i mechaniki zaimplementowane.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś z was UPS? Jeśli tak to jakiej firmy i co macie pod niego podłączone?

Myślę nad tym, żeby kupić pod TV i XSX. Tylko nie wiem czy warto, w sumie XSX ma jakieś zabezpieczenia + mam go podłączonego pod dosyć dobra listwę antyprzepięciową. Elektrykę w domu mam nową z miedzi.  

 

Jakie zabezpieczenie dokładnie posiada XSX? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie zabezpieczenia ma XSX? Są one skuteczne?  W sumie wiele razy mi się zdarzało czy to przy PC czy jak miałem ps4/Xboxa 360 że prąd wyłączali i nigdy że sprzętem nic się nie stało. 

Edytowane przez razor19956
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co np może się stać? 

 

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/zasilacze-awaryjne-ups/zasilacz-awaryjny-ups-green-cell-line-interactive-aio-lcd-600va-360w-1 

 

Taki byłby dobry dla tv us XSX? 

To musi być cały czas włączone do gniazdka? Czy można odłączać na np czas nieobecności w domu? 

I muszę to do gniazdka podłączyć czy może być pod listwę? (gniazdko mam za meblami) 

Edytowane przez razor19956
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuku :E 

Ssd i ogólnie sprzęt elektroniczny nie lubi nagłego zaniku prądu. Na pleju będziesz miał info że "konsola nie wyłaczona prawidłowo", albo jak było na windowsie 98 "teraz możesz bezpiecznie wyłaczyć komputra" :E .

Po prostu ssd zdechnie i baju baju, odsyłasz do ms na nowy dysk i wgranie systemu, bo w tej generacji nie wgrasz już sobie samemu z pena czy nie ma go na kości flash.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie, zależy co podłaczysz. XSX to pewnie z 200W, tv jaki masz nie wiem. UPs za tą kwotę to pewnie pociągnie z minutę, dwie przy pełnym obciążeniu i kaput. Na nic się zda jak pójdziesz na posiedzenei na tronie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tv mam 43 cale LG (nie pamiętam modelu) obsługuje rozdzielczość 4k. 

Myślałem o takim https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/zasilacze-awaryjne-ups/zasilacz-awaryjny-ups-green-cell-line-interactive-aio-lcd-600va-360w-1

 

Ale nie wiem czy to ma sens. Taki ups musi być cały czas podłączony, czy można go odłączyć? 

 

Musze go bezpośrednio w gniazdko podpiąć czy mogę w listwę i dopiero wtedy do niego XSX i tv? 

Edytowane przez razor19956
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, razor19956 napisał:

Ale nie wiem czy to ma sens. Taki ups musi być cały czas podłączony, czy można go odłączyć?

Odłączony nie chroni :)

Ten od Gonzo ma dużo większy sens, ale słyszałem że bierze 40 W w idle, ale wytrzyma wiele wiele godzin (z aku 100, obecnie kupowanie do pieców gazowych ma mały sens, z związku z sezonem ceny szalone).

Twoje 360 W to śmiech na sali (nie nadaje się), XSX + TV HDR mogą tyle brać (zwykle to będzie 150-200 W), nie można jechać na maxa. Ponadto komputery lubią pełną sinusoidę (nie wiem jak XSX) oraz niektóre opisy kłamią i pełna jest np. do 50% obciążenia.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jest jakiś problem z dostawami kontrolerów? Promocji w necie brak, w sklepach stacjonarnych u mnie nie ma ich wcale. O co chodzi?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, afrikan napisał:

Czyli xsx będzie jeszcze bardziej wydajny od ps5 ?

Pytanie tylko kiedy wprowadza aktualizacje oraz kiedy gry beda z tego korzystac ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla młodszych graczy lub wspólnej zabawy z waszymi pociechami 

Obrodziło grami tak jak już dawno nie było ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...