Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lpcl napisał:

Ta zapowiedż nowego hardware to szybko ale dobrze gdyby tak było tj.  ps5 pro na koniec 2024, nowy xbox na koniec 2025 i znowu przed premierą ps6, coś jak x360. Może coś by im to dało, i nie straciłoby aż tak dużo w stosunku do ps6. 

Jeśli chodzi o te gry to tak naprawdę nic jeszcze nie jest wyjaśnione tj. zaczynają tylko od jakiś tam 4 gierek, ale to może być tylko takie lekkie wprowadzenie do kolejnych gier. Jakoś mnie to nie uspokoiło.

xbox-series-x-digital-refresh.jpg

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
31 minut temu, Tomz napisał:

Lepiej obejrzeć tego podcasta - są fajnie 'tłumaczone' napisy po Polsku przez YT niż czytać kolejne ploty z sieci.

Jakie ploty? To po prostu skrót tego co powiedział Phil z podcastu tylko w innej formie. 

https://www.theverge.com/24073666/microsoft-gaming-phil-spencer-interview-ps5-switch-games

Wszystko sprowadza się do "na ten moment" Poczują forsę ze swoich exów na innych platformach i się nie zdziwię jak będą wydawać regularnie także i Starfielda. 

32 minuty temu, kanon7 napisał:

9. O najnowszej konsoli Xbox usłyszycie w okresie bożego narodzenia 2024r.

Bo XSX tak dobrze im się sprzedał i jeszcze teraz jak wszystko będzie na PC albo i na PS to ciekawe kto im to kupi. :E 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śmierć Xbox'a odwołana! Proszę się rozejść :)

• Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kanon7

z tego refresha już chyba zrezygnowali, przynajmniej gdzieś o tym czytałem, tam jeszcze miał być jakiś sprzęt tylko do chmury i też słuch o nim zaginął

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Jaycob napisał:

Bo XSX tak dobrze im się sprzedał 

Xbox Series X - 7 mln konsol 

PS5 - 55 mln konsol 

No jak to się XSX dobrze nie sprzedał? :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Mozna sie smiac z XBOXA ale game pass ladnie rosnie.

Ładnie to manipulują danymi :E

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Kalimdor napisał:

Śmierć Xbox'a odwołana! Proszę się rozejść :)

Psy szczekają, karawana idzie dalej ale przynajmniej mogliśmy trochę się pośmiać 😉. Teraz pora na Sony bo u nich też jest bekowo i zaplątali się w własy ogon. Robimy State of Play po to żeby ogłosić 0 własnych EX'ów na mocarne PlayStation do 2025 roku :szczerbaty:.

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
12 godzin temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Mozna sie smiac z XBOXA ale game pass ladnie rosnie.

Microsoft po przejęciu Activision Blizzard liczy (lub liczył :E ) że do końca roku fiskalnego 2025 (tj. do 31 marca 2025r.) będzie miał 100 mln subskrypcji Xbox Game Pass. 
Każdy zdrowo myślący wie że nawet połowa tej kwoty jest trudna do zrealizowania. 

Więc czy to ładnie im rośnie XGP? Śmiem twierdzić że to dobra mina, do złej gry…

PS. Na dzisiaj mają 34 mln klientów XGP.

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, kanon7 napisał:

3. CEO Xbox zapewni że duże tytuły Xbox, jak Indiana Jones, Starfield itp., nie wyjdą na inne konsole.

W którym miejscu ? Tak wygląda twoim zdaniem zapewnienie ?

You mentioned that Starfield and Indiana Jones aren't part of the four despite rumors, but will those ever come to PS5? Can you rule that out?
I don't think we should as an industry ever rule out a game going to any other platform. We're focused on these four games and learning from the experience.
But I don't want to create a false expectation on those other platforms that this is somehow the first four to get over the dam and then the dam's going to open and that everything else is coming, that's not the plan today. I also don't want to mislead customers on those other platforms. We're launching these four games, and we're excited about it. We're excited about the announce and everything else, but we'll see what happens for our business.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, azgan napisał:

Psy szczekają, karawana idzie dalej ale przynajmniej mogliśmy trochę się pośmiać 😉. Teraz pora na Sony bo u nich też jest bekowo i zaplątali się w własy ogon. Robimy State of Play po to żeby ogłosić 0 własnych EX'ów na mocarne PlayStation do 2025 roku :szczerbaty:.

Zero exów (mam na myśli 1-party) u Sony to faktycznie porażka do marca 2025. Chyba takiego roku jeszcze nie mieli, aby nic nie mieli w planach przez rok.  Nie dziwie się, że wykupują jakieś tymczasowe exy 3-party w tym FF Rebith na kilka msc.  :E

1 godzinę temu, kanon7 napisał:

Xbox Series X - 7 mln konsol 

PS5 - 55 mln konsol 

No jak to się XSX dobrze nie sprzedał? :E 

7 mln na 4 lata - 1.75 mln konsol rocznie, gdzie Sony sprzedawało ponad 13 baniek rocznie. :E 

32 minuty temu, michaelius33 napisał:

W którym miejscu ? Tak wygląda twoim zdaniem zapewnienie ?

O tym pisałem wyżej słowo klucz - "na dziś". 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plotka mówiła, że Starfield ma wyjść w okolicach dodatku więc zobaczymy pod koniec roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Jaycob napisał:

7 mln na 4 lata - 1.75 mln konsol rocznie, gdzie Sony sprzedawało ponad 13 baniek rocznie. :E

Tak, tylko sony w tych 13 bańkach ma digitale i wersje z napędem i to jedyny podział. A m$ ma 7milionów series X i jeszcze dwa razy tyle dekoderów do gamepassa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, dzki_czoug napisał:

Tak, tylko sony w tych 13 bańkach ma digitale i wersje z napędem i to jedyny podział. A m$ ma 7milionów series X i jeszcze dwa razy tyle dekoderów do gamepassa.

Chodziło mi o sprzedaż najmocniejszych modeli tj. XSX i PS5 (tak, digital PS5 też jest najmocniejszy). 
Więc tutaj na każdą 1 szt. XSX sprzedaną, przypada prawie 8 szt. PS5. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, kanon7 napisał:

Microsoft po przejęciu Activision Blizzard liczy (lub liczył :E ) że do końca roku fiskalnego 2025 (tj. do 31 marca 2025r.) będzie miał 100 mln subskrypcji Xbox Game Pass. 
Każdy zdrowo myślący wie że nawet połowa tej kwoty jest trudna do zrealizowania. 

Więc czy to ładnie im rośnie XGP? Śmiem twierdzić że to dobra mina, do złej gry…

PS. Na dzisiaj mają 34 mln klientów XGP.

Chciałbym wiedzieć z czego jest to cytat, bo nie wiem jak samo przejęciecie bez wrzucenia gier ab do katalogu GP miało spowodować wzrost ilości subskrybentów do 100 mln?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, lpcl napisał:

Chciałbym wiedzieć z czego jest to cytat, bo nie wiem jak samo przejęciecie bez wrzucenia gier ab do katalogu GP miało spowodować wzrost ilości subskrybentów do 100 mln?

Od wczoraj wiemy że M$ zaczyna wrzucać gry Activision Blizzard do Xbox Game Pass - wpierw Diablo IV 28 marca, a potem kolejne tytuły. 
Tak czy siak, 100 mln klientów XGP to chyba tylko szalony finansista M$ mógł takie liczby wymyślać. 

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba najważniejszy jest cod, więc pewnie to będzie miało decydujący wpływ. Nie wiadomo też czy będzie w ogóle na premierę, nie wiadomo nawet nic czy cykl wydawniczy się zmieni z corocznego? Ale powiedzieć można wszystko a potem zawód, że usługa nie rośnie tak jak zakładali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wydaje mi się że M$ już oficjalnie poinformował że COD nie trafi do XGP - mylę się?

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne plotki. Nic chyba jeszcze nie potwierdzili na ten temat. Ale COD powinien trafić do GP, bo inaczej złamali by swoje obietnice :E, że wszystkie gry od Xbox Game Studios trafią do GP. W sumie tam najlepiej pasuje, gra usługa trafia to usługi, gracze by bulili co msc. za CoD w GP.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, azgan napisał:

ja jestem seryjnym pożeraczem aaa ale jak patrzę na te eksy 2023 to płaczę:

M$: starfield 4/10

Sony: dodatek do horizona 8/10 i finalXVI 9/10

jeszcze ja mam spoko bo przeskoczylem poprzednia generacje i mam w co grac ale teraz dla exow jest po prostu tragedia......

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Kalimdor napisał:

M$: starfield 4/10

4/10 Według kogo? Na Metarcitic widzę jak byk 83/100 na XSX.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardziej się rozchodzi o gry first party sony, gdzie jest tragedia. Co te ich studia tam robią? Na razie wygląda jakby mieli tylko insimniac, które to wydało już chyba z połowę exów w tej generacji na ps5.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, azgan napisał:

Robimy State of Play po to żeby ogłosić 0 własnych EX'ów na mocarne PlayStation do 2025 roku :szczerbaty:.

4 godziny temu, Jaycob napisał:

Zero exów (mam na myśli 1-party) u Sony to faktycznie porażka do marca 2025.

To nie jest przecież prawda. Powiedzieli:

Cytat

“Regarding first-party software, we aim to continue to focus on producing high-quality works and developing live service games. But while major projects are currently under development, we do not plan to release any new major existing franchise titles next fiscal year like God of War Ragnarok and Marvel’s Spider-Man 2.”

Co nie wyklucza gier first party w ogóle, a jedynie te największe istniejące marki.

Edytowane przez Camil666
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze zrozumiałem: Indiana Jones ma być tylko dostępny na PC i XsX ? Inne konsole tego produktu nie dostaną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybko już coś zaczynają nawijać o next genach, chyba faktycznie 2026(?), to nowa gen. Może jednak odpuścić sobie xsx? :E. Ale później nie wiadomo jak to będzie z napędami, pewnie srak. Z drugiej strony te pudła jak padną to trzeba grzecznie poprosić i zapłacić MS żeby naprawili więc nie ma co tego trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi