Skocz do zawartości
Tom Light

Brak kompabitylności między systemami win 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Otóż koleżance padł dysk w laptopie HP z win 10 x64 Home PL .Nie wiedziałem ,którą wersję miała a więc kupiłem nowy SSD ,zamontowałem

system miałem w rewizji 1909 więc najnowszy .Postawiłem system z pendrive .

Wcześniej ściągłem ze strony HP drivery co mnie zadziwiło że były dostępne w 3 wersjach 1703 - 1803 -1903 bodajże a więc

ściągłem najnowsze 1903.

System postawiony w menager urządzeń same pytajniki i niezainstalowane urządzenia ,próbuje instalować te 1903 a tu dupa wywala komunikat że niezgodne czy coś podobnego.

To mnie zatkało po tym jak system ten sam a nie ma zgodności między poszczególnymi wersjami jądra systemu.Ma się rozumieć że cały win10 to wciąż beta i testowany intensywnie na użytkonikach ???Przeciez to kpina .

Czy miał ktoś podobne doświadczenia w laptopie ew stacjonarkach .

 

 

Edytowane przez Tom Light

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągaj ze strony producenta lapka i instaluj...ew.program do automatycznej aktualizacji sterów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Witam klawiatura działa częściowo, np nacisne I to wpisuje się O, na F7 nawias, na Shift przecinek, część klawiszy qwerty, asdf nie działa całkowicie. Wyciągałem złącze z płyty głównej wkładałem na nowo, bez reakcji. Włożyłem nowy dysk z systemem, żeby wyeliminować problem software to samo. Ustawienia biosu do domyślnych to samo. Usunięcie w menadżerze urządzeń i dodanie na nowo również. Więc chyba klawiatura do wymiany. Pytanie czy lepiej kupić osobno i rzeźbić czy cały palmrest + klawiatura? Ogólnie dużej dostępności nie ma    Poniżej filmik jak go wygląda    https://youtube.com/shorts/YJJLpsXiXpI
    • Udało mi się to ogarnąć, przynajmniej firmware update od Gigabyte, bo ten od Nvidii dalej boję się uruchomić. Trzeba było zmienić język systemu windows na English USA i dopiero wtedy się zaktualizowało poprawnie.
    • Witam, potrzebuje pomocy z wyborem. Moja sieć: - internet radiowy (antena na dachu), przy antenie router od ISP, nie mam do niego dostępu admina, ale nadaje on sieć wifi do której mogę się zalogować jako uzytkownik - z routera idzie kabel rj45 na poddasze, gdzie laczy się z "POE Ubiquiti" (również od ISP) -Ubiquiti laczy się kablem rj45 z moim routerem TP-Link AX1800, który tworzy nową sieć wifi6 do której podłączają się domownicy Owa sieć wifi6 ma zasieg na dom ale chciałbym rozszerzyć na cały teren -minimum 50 metrów dalej. Ciągnięcie dodatkowego kabla rj45 nie wchodzi w grę. Internet podpowiada aby dokupić urządzenie (jedno lub wiecej) typu repeater kompatybilne z EasyMesh i Wifi6. Ale czy to jest najlepsze rozwiązanie? Ponadto tych kompatybilnych urządzeń jest sporo i nie wiem  które wybrać. Optymalnie nie chciałbym wydać za dużo pieniedzy,  ale jeżeli jest jakiś jeden świetny repeater który załatwi sprawę to może byłoby najlepiej. Zastanawiałem się nad https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/urzadzenia-sieciowe/wzmacniacze-wi-fi/wzmacniacz-sieci-tp-link-re505x?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwiYOxBhC5ARIsAIvdH52XEsBX_dForirTnCAQKJdhPU8hk19YqzitPqBBqraDo9tzPBdk5cQaAjsBEALw_wcB Ktoś mi zasugerował żeby podlaczyc drugi router AX1800. To ma sens?
    • Ale ta "mniejszość" wystarczy, w cudzysłowiu bo to mniejszość jest przeciwko i grożą odwołaniem spikera i paraliżem izby, byle tylko nie dopuścić do głosowania bo wtedy pakiet pomocy przejdzie, żeby Johnson który notabene dostał ostatnio poparcie od Trumpa, mógł myśleć o utrzymaniu stołka jak podda pod głosowanie te wsparcie musi mieć poparcie Demokratów, a ci z jednej strony chcą pomóc Ukrainie, z drugiej chętnie by popatrzyli jak GOP sam się niszczy, odwołując własnego spikera i paraliżując izbę, co zauważają już nawet mocno prawicowi komentatorzy na Foxie. Pytanie czy u demokratów zwycięży "interes narodow" czy interes partyjny.  Marjorie Taylor Greene is an idiot. She is trying to wreak the GOP | Fox News Musisz zrozumieć, że problem nie jest w poparciu partyjnym dla pomocy Ukrainie, tylko w samym poddaniu tego pod głosowanie, co próbują blokować indywidua pokroju Greene czy Thomas Massie który jest tak jawnie pro-rosyjski jak tylko się da. Patrząc po tym jak duże i jawne są wpływy rosyjskie w USA to chyba czas u nich na nowego McCarthy-ego i nowe polowanie na czarownice.
    • Przepraszam, że się wtrącam, ale o jaką funkcję w BIOS-ie chodzi?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...