Skocz do zawartości
1357

Poczta Polska - nadana przesyłka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, może ktoś miał podobną sytuację. Mianowicie w poniedziałek 9 grudnia nadałem przesyłkę ekspresową. Zapłaciłem za usługę 20 zł. 10 grudnia (śledzenie paczki online) historia utknęła na tym dniu i nie ma kontynuacji. Dziś mamy piątek i przesyłka nadal nie dotarła do odbiorcy. Na poczcie uzyskuję jedynie info, że mogą tyle co ja czyli sprawdzić paczkę po numerze. Jakie są procedury, co mogę zrobić w takiej sytuacji? Dodam, że była to pobraniówka, tymczasem ani przesyłki, ani kasy...

Edytowane przez 1357

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo ich ciśniesz skoro poprzestajesz na wyjaśnieniach aby śledzić numer przesyłki...

Ja bym tak łatwo nie odpuścił i chciałbym porozmawiać z kimś "wyżej" niż z "panią okienka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.ale poczta przygotowała się na ten okres i ma większą obsadę na święta

Jeszcze D+3 byłoby wybaczalne

 

Wogóle jaka jest konkretna nazwa usługi?

 

Ciekawy wykop

 

https://www.wykop.pl/wpis/27060593/wyslalem-paczke-usluga-paczka-ekspres-z-krakowa-do/

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś zdarzyło się podobnie. Przyczyną był brak adresu na wysyłce wysłanej listem, jedynie na tym wydruku z poczty, co było potwierdzeniem dla mnie. Pracownica poczty mówiła, że adresu pisać nie trzeba na paczce, bo wprowadza ją do systemu. Skończyło się tak, że paczka trafiła do centrali i tam leżała 2 tygodnie (bez adresu, więc nie wiadomo, co z nią zrobić), póki klient do mnie nie zagadał, że nie dostał paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro idę złożyć reklamacje. Ja zawsze na przesyłce nalepiam adres osoby, której wysyłam. "Przesyłka ekspres". Paczkę nadałem w poniedziałek o 8 rano, więc o 16 powinna już wyjść, a we wtorek dotrzeć do odbiorcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczcie odpowiedzieli mi, ze reklamacje moge skladac po uplywie regulaminowych dwoch tygodni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż historia zatrzymana na 10 grudnia... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest komiczne, wysłałem sprzęt, i tak głupio przed kupującym, czeka i czeka... do tego jeszcze pobraniówka, ani sprzętu, ani piniędzy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie jak byście nigdy nic przed świętami nie wysyłali ani nie odbierali :D

 

Mi ostatnio numer wyciął Ruch. Zamówiłem paczkę, status się urwał po 2 dniach, po tygodniu zacząłem się dopytywać sam i sprzedawca też, i że szukają paczki, dadzą znac jak cos znajdą, numer zgłoszenia taki a taki, nic konkretnego. A tu nagle bach, po kolejnym tygodniu przychodzi w środku nocy SMS, że do odbioru. Idę z samego rana, a tam pani do mnie: no tak długo pan nie odbierał, że już miałam odsyłać. Tak zdębiałem, że nawet nic nie powiedziałem, grunt, że sprzęt doszedł w piątek, a potrzebny był mi na sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie jak byście nigdy nic przed świętami nie wysyłali ani nie odbierali :D

 

Bez kitu zwykle właśnie przed świętami poczta dostaje kopa. Paczki z wawy do krakowa potrafiły przychodzić jak przesyłki kurierskie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałem paczkę w poprzedni czwartek chwilę po 16, w piątek o 14 została odebrana więc okres świąteczny nie musi być taki zły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarła ekspresówka z poczty polskiej po 9 dniach. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły ekspres... :E

 

Pozostaje zlozyc reklamacje po uplywie 2 tygodni i odzyskac dwie dychy. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarła ekspresówka z poczty polskiej po 9 dniach. :D

 

Dobrze, że dotarła. Moja od ponad dwóch lat ciągle jest w transporcie ;) Tyle, że nie ekspresówka, dlatego wybaczam ;)

Edytowane przez sisterhood

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...