Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy model od Gigabyte ma problem z temperaturami a dokładnie model RTX 2070 Gigabyte Windforce 2x?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy model od Gigabyte ma problem z temperaturami a dokładnie model RTX 2070 Gigabyte Windforce 2x?

Jako że nikt nie odpowiedział do tej pory to napiszę że nie miałem tej konkretnej karty ale... Gigabyte Windforce to ogólnie głośne i ciepłe karty. Z najtańszych opcji to zwykle były Palit/Gainward Dual lepsze od Windforce.

Edytowane przez 111013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam na swojego Gigabyte GeForce GTX1080 WindForce III temp max 71-72 stopnie, zazwyczaj poniżej 70 i wcale głośna nie jest. Z tego co czytałem to o RTX w wersji WindForce III tez całkiem dobrze pisano, tyle ze WF III, nie wiem jak Z WF II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A temperatury mogą być podobne do RTX 2060\S Windforce 2? Bo zakupiłem sobie tą kartę i nie wiem czy nie będzie się przegrzewać. Będzie w obudowie Genesis Titan 700.

Edytowane przez 1314231

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie karty graficzne od Gigabyte

Warto wybierać w odmianach 3 wentylatorowych. Dwa wentylatory przeważnie bardzo hałasują w przypadku Gigabyte (45-50db w zależności od modelu) do tego grzeją się mocno. Nawet jeśli trzeba dopłacić 100 zł do 3 wentylatorów warto to zrobić ?. 3 wentylatory generują ok. 37-40db na 70% a temperatury nie przekraczają 70C°. Raczej wybrałbym 3 wentylatory chyba że nie zależy ci na wysokiej kulturze pracy.

 

Radzę sobie gdzieś sprawdzić to co piszę, bo nie chcę wprowadzać w błąd ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodzi o to by karta nie miała 80'C a reszta jest mniej ważna. Czy warto tę kartę zwrócić i kupić RX 5700xt czy RTX 2060S?

Edytowane przez 1314231

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zakupiłem sobie tą kartę i nie wiem czy nie będzie się przegrzewać.

 

:thumbup: Mistrz zawsze najpierw kupuje, potem zadaje pytania :cool:;)

 

Jeśli kupiłeś przez internet, masz 14 dni na zwrot. Przetestujesz, sprawdzisz czy Ci odpowiada, w razie czego zwrócisz. :)

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...