Skocz do zawartości
unadarek

Sony Vaio PCG-81312M BIOS (plik wsadowy)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebna pomoc !!! :P potrzebuję ale nie mogę namierzyć biosu do tego modelu Sony Vaio PCG-81312M ,wszędzie gdzie jest dostępny jest w formacie aplikacji exe czyli wgranie z poziomu windowsa a ja potrzebuję pliku wsadowego czyli zapewne bin,rom takiego którego da się potraktować programatorem.Potrzeba wynika z faktu iż najzwyczajniej w świecie laptop ma hasło na biosie (przywieziony ze 3 lata temu z UK a teraz jest wielka potrzeba wgrania od nowa systemu a bez tego nie idzie tego zrobić ,całość zablokowana hasłem boot,wejscie do biosu) wgranie z poziomu windowsa nic nie daje ,potraktowanie programatorem będzie sukcesem tylko problem jest z plikiem wsadowym :E byłbym wdzięczny jeżeli by ktoś naprowadził na dobrą drogę :P Jeżeli bardziej szczegółowe inf. potrzebne to podaje niżej

 

Sony Vaio PCG-81312M

Product name:VPCF22M1E

S/N 27545969 5000446

 

Sprawa załatwiona można ZAMYKAĆ

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przekładka dysku i wrzuć Windowsa na innym sprzęcie, z drugiej strony w Boot menu zazwyczaj mozna wejść bez hasła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem nie ma opcji przez boota wejść, hasełka chce żeby nie chciał nie byłoby tematu :P instalacja na innym pc jak najbardziej ale na chwile obecną walczę ze znalezieniem pliku wsadowego temu pytam tutaj,może być taka sytuacja że sony podobnie jak hp nie udostępnia plików bin tylko upgrade z poziomu windowsa czyli exe. Możliwe że taki bios jest gdzieś na ftp no ale po 3 godzinach szukania nie znalazłem temu zapytuję tutaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...