Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

myślę, że zbliża się dobry czas na zakup PS4. Chciałbym pograć jakieś gry typu GoW, Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, RDR2, TLOU, Bloodborne, Until Dawn.

 

1. Nówka czy używka? Mam używane PS2, PS3 i zero z nimi problemów, ale o PS4 niewiele wiem.

2. Jeśli używka, jaka jest faktyczna cena konsoli i pada w zestawie? Widzę na Allegro, że ludzie sprzedają nówki po 900, a używki w tej samej konfiguracji za tyle samo. O co chodzi?

3. Na co uważać? Które modele były bardziej podatne na awarie?

4. Płyta ma być w napędzie. Gra instaluje się cała czy powiedzmy 80%, a reszta jest doczytywana z płyty?

5. Powiedzmy, że mam na dysku FIFĘ, Gran Turismo i jeszcze ze 2 gry plus coś, co obecnie ogrywam (2-3 gry). 500GB wystarczy?

 

PS4 pro raczej nie wezmę, bo dla mnie to trochę strata pieniędzy.

Edytowane przez iznogoud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Niedawno zapowiedzieli PS5, były liczne wyprzedaże, więc nówki na gwarancji są za grosze.

2. Patrz wyżej. Nowe sztuki w wyprzedażach z okazji Czarnego Piątku były bardzo przecenione, więc rynek używek jeszcze nie dostosował się do tego.

3. Tego nie wiem.

4. Gra instaluje się w całości na dysku. Płyta służy później jedynie do celów weryfikacyjnych.

5. Wszystko zależy od danej gry. GT zajmuje prawie 100 GB, RDR2 112 GB... 500 GB może być za mało, ale możesz potem zrobić to, co ja, czyli podłączyć dysk na USB 3.0 i tam przekopiować/instalować gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym nie bawić się w żonglowanie dyskami i mieć wszystko "w konsoli". Chyba najlepiej wstrzymam się do jakiejś promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...