Forum PCLab.pl: Kilka pytan o PS4 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Kilka pytan o PS4 Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   iznogoud 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 15 Grudzień 2019 - 20:27

Cześć

myślę, że zbliża się dobry czas na zakup PS4. Chciałbym pograć jakieś gry typu GoW, Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, RDR2, TLOU, Bloodborne, Until Dawn.

1. Nówka czy używka? Mam używane PS2, PS3 i zero z nimi problemów, ale o PS4 niewiele wiem.
2. Jeśli używka, jaka jest faktyczna cena konsoli i pada w zestawie? Widzę na Allegro, że ludzie sprzedają nówki po 900, a używki w tej samej konfiguracji za tyle samo. O co chodzi?
3. Na co uważać? Które modele były bardziej podatne na awarie?
4. Płyta ma być w napędzie. Gra instaluje się cała czy powiedzmy 80%, a reszta jest doczytywana z płyty?
5. Powiedzmy, że mam na dysku FIFĘ, Gran Turismo i jeszcze ze 2 gry plus coś, co obecnie ogrywam (2-3 gry). 500GB wystarczy?

PS4 pro raczej nie wezmę, bo dla mnie to trochę strata pieniędzy.

Ten post był edytowany przez iznogoud dnia: 15 Grudzień 2019 - 20:31

#2 Użytkownik jest niedostępny   narmiak 

• Maruda
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Grudzień 2019 - 21:06

1. Niedawno zapowiedzieli PS5, były liczne wyprzedaże, więc nówki na gwarancji są za grosze.
2. Patrz wyżej. Nowe sztuki w wyprzedażach z okazji Czarnego Piątku były bardzo przecenione, więc rynek używek jeszcze nie dostosował się do tego.
3. Tego nie wiem.
4. Gra instaluje się w całości na dysku. Płyta służy później jedynie do celów weryfikacyjnych.
5. Wszystko zależy od danej gry. GT zajmuje prawie 100 GB, RDR2 112 GB... 500 GB może być za mało, ale możesz potem zrobić to, co ja, czyli podłączyć dysk na USB 3.0 i tam przekopiować/instalować gry.

#3 Użytkownik jest niedostępny   iznogoud 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 15 Grudzień 2019 - 21:11

Wolałbym nie bawić się w żonglowanie dyskami i mieć wszystko "w konsoli". Chyba najlepiej wstrzymam się do jakiejś promocji.

Strona 1 z 1