Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

TheoMarque

9600KF wda fabryczna czy tak ma byc czy cos innego?

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem, 9600KF. Dzie przesyłka przychodzi i przez okienko w pudełku widać coś takiego:

 

image.png

 

Wiec, pytaie, czy to wada fabryczna?

 

Czy wszystkie tak mają?

Czy ktoś mnie po prostu robi w jajo (sklep). Pudełka intelowskie nie sa odporne na otwarcie i zamknięcie bez zniszczenia go mimo dwóch pomb. Porównywałem w sklepie z innym modelem dla innego klienta zamówionym - nie było tego śladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu źle zapakowane reklamuj jak chcesz możesz im napisać iż w związku ze złym zapakowanie procesora nie został przez to odpowiednio zabezpieczony co rodzi duże obawy o jego uszkodzenie.

sprawa 2

cyt"Pudełka intelowskie nie sa odporne na otwarcie i zamknięcie bez zniszczenia go mimo dwóch pomb. Porównywałem w sklepie z innym modelem dla innego klienta zamówionym "

odpowiadam są odporne ja zawsze je tak otwieram, że nie ma śladu po zatym otworzyć możesz jak nie będzie działać też możesz reklamować i załączyć zdjęcie z zaplombowanym opakowaniem. Rozwiązań jest multum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, to chyba zamontuję, bo nie ma wyjścia. Jakby ktoś z was jeszcze widział podobne "uszkodzenia" na obudowie tego procesora to miałbym pewność ze to nie przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu widziałem takie same ślady na teoretycznie nowym 9700k z x-kom. Trochę mi to wyglądało jak ślad po zamontowanym chłodzeniu. Przez chwilę nawet miałem ochotę się awanturować, ale koniec końców odpuściłem. Proc działa bez zarzutu już kilka miesięcy.

Edytowane przez snp512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym reklamował, bo nie ważne czy działa czy nie, kiedyś może się proc zepsuć i wówczas serwis Ci dopierniczy o to odciśnięcie. Ja bym nie ryzykował. Zwrot i nowy egzemplarz only.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację. Ale z drugiej strony myślę, że po paru miesiącach/latach spędzonych pod Dark Rockiem 4 nie będzie to już miało większego znaczenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żadnej sposób nie wpływa to na prace samego procesora jak i na późniejszą gwarancje, no chyba ze gołym okiem widać, że ihs jak wgnieciony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest z drugiej wymiany procesor...

 

Szkoda mi czasu, bo kupiłem go miesiące temu i tak się bujam z przesyłaniem i nie.

 

Dzis założę. I to raczej ostatni procek jaki mam na tej architekturze. Porobie zdjęcia i bede trzymał na w razie W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...