Skocz do zawartości
marek7536

SGS 9+ vs SGS 10E

Rekomendowane odpowiedzi

Lepsza 10 bo nowsza, moim zdaniem warto bo szeroki kąt to bardzo często używana rzecz. Z tym , że s10e jest malutki , bateria gorsza niż 9+.

Ja wybrałem zwykłą s10 tylko ten czytnik lini to dno moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam sgs9+ i jedyne co mogę powiedzieć, że poprzedni mój telefon sgs7e był fajniejszy (lepszy telefon, aparat, bateria, ergonomia, etc) . Ten trend wskazuje, że na S10 się nie piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam sgs9+ i jedyne co mogę powiedzieć, że poprzedni mój telefon sgs7e był fajniejszy (lepszy telefon, aparat, bateria, ergonomia, etc) . Ten trend wskazuje, że na S10 się nie piszę.

Też przeszedłem z sgs7e , gdyby nie rozwalenie jej nie przechodził bym na inny telefon. Bo poza ekranem i szerokim kontem więcej + nie ma. Ergonomia jest bdb jest identyczny co s7e , tylko ma gorszy czytnik linii papilarnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze? Nie ma od samsunga dobrego zamiennika S7E, są jego następy za które musisz zapłacić ~2500zł w górę za trochę lepszy aparat i wydajność. Do tego głośniki stereo i szybsze ładowanie indukcyjne.. Patrząc ile musisz dać za nowy smartfon to nie ma sensu. S7E zrób factory reset i jeszcze chwile pożyje

 

Cała reszta jest na tym samym lub podobnym poziomie. Żebyś odczuł jakąś zauważalną różnicę to seria note lub s10+ Proponuje się rozejrzeć za konkurencją lub czekać na S11 :E

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz s10e jesli ma byc cos mniejszego w innym przypadku s9+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze? Nie ma od samsunga dobrego zamiennika S7E, są jego następy za które musisz zapłacić ~2500zł w górę za trochę lepszy aparat i wydajność. Do tego głośniki stereo i szybsze ładowanie indukcyjne.. Patrząc ile musisz dać za nowy smartfon to nie ma sensu. S7E zrób factory reset i jeszcze chwile pożyje

 

Cała reszta jest na tym samym lub podobnym poziomie. Żebyś odczuł jakąś zauważalną różnicę to seria note lub s10+ Proponuje się rozejrzeć za konkurencją lub czekać na S11 :E

Zauważalnej różnicy to raczej brak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza 10 bo nowsza, moim zdaniem warto bo szeroki kąt to bardzo często używana rzecz. Z tym , że s10e jest malutki , bateria gorsza niż 9+.

Ja wybrałem zwykłą s10 tylko ten czytnik lini to dno moim zdaniem.

 

A skąd takie info? Sam mam nieglupi szeroki kąt i od wielkiego dzwonu go użyje. Bez stratny zoom imo lepszy.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd takie info? Sam mam nieglupi szeroki kąt i od wielkiego dzwonu go użyje. Bez stratny zoom imo lepszy.

To moja i znajomych subiektywna opinia , wszyscy tylko narzekają , że nie jest tak ostry jak powinien być. 2 krotny zoom dupy nie urywa, 5 albo 10x już by był mocno użyteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem z S7E na S8E i jestem bardzo zadowolony a było to już rok temu, najbardziej widoczne zmianny to węższa ramka i brak fizycznego przycisku, odblokowywanie twarzą też jest wporzo, uważam ze jest to lepszy telefon niż S7E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem z S7E na S8E i jestem bardzo zadowolony a było to już rok temu, najbardziej widoczne zmianny to węższa ramka i brak fizycznego przycisku, odblokowywanie twarzą też jest wporzo, uważam ze jest to lepszy telefon niż S7E

 

 

rzeczywiście te rzeczy mają sens inwestowania 2000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...