Skocz do zawartości
Deps

Komputer wyłącza się po oc

Rekomendowane odpowiedzi

jakieś pół roku temu zakupiłem procesor intela i5 4690k z płytą asus z87-c w zestawie. W biosie był gotowy profil OC, któego używał poprzedni właściciel i polecał mi to samo. Grałem na tym zestawie w różne gry od lol'a i cs'a po battlefielda 1 i wiedzmina 3. Od ok. miesiąca grając wlasnie w wiedzmina 3 moj komputer się wyłącza. Początkowo zwiększenie napięcia na procesorze pomogło, lecz teraz nawet na duzo większym napieciu, po jakimś czasie grania w wieśka komputer się wyłącza, tak jakby tracił zasilanie. Resetuje się i wyswietla sie blackscreen w którym napisane jest ze system wyczuł problem w ,,power supply" W grach mniej obciążających komputer się nie wyłącza. Ktoś jest w stanie pomóc? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zasilacz siada.

Jakie masz temp na CPU podczas grania kiedy się komputer wyłącza? Jaki masz zasilacz, jakie GPU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zasilacz siada.

Jakie masz temp na CPU podczas grania kiedy się komputer wyłącza? Jaki masz zasilacz, jakie GPU?

zacilacz mam chiefteca smart series 650w (3letni) temp na procku nie przekraczają 64 stopni, gpu 1070 ti od gigabyte z 3wentylatorami, temp na gpu nie przekraczaja 71 stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...