Skocz do zawartości
mscislaw

Słuchawki dokanałowe z x-kom do 200 pln

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam słuchawek dousznych ( niekoniecznie dokanałowych ) do telefonu i laptopa do 200 pln. Fajnie by było jakby miały mikrofon ( dlatego Soundmagic e80 odpadają ).

Jeśli chodzi o dżwięk, to najlepiej neutralne, ew. lekka v-ka. Nie lubię jak bas zalewa resztę pasma. A i nie pogardzę względnie dobrą sceną. Co myślicie o Apple Earpods? Jest coś lepszego i względnie neutralnego do 200 pln?

Edytowane przez mscislaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dobrych słuchawek na pewno warte zwrócenia uwagi są Sennheiser:

https://www.x-kom.pl/p/476819-sluchawki-przewodowe-sennheiser-cx-300s-czarny.html

Pytanie tylko, czy mają być na złączu jack? Jak to wygląda w Twoim telefonie? Czy będziesz musiał kombinować z przejściówką?

A jak grają? W miarę neutralne? Mają dobrą scenę? Myślałem że one nie mają mikrofonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, spróbowałem te Sennheisery. Na moim telefonie mam Jack standardowy 3,5 mm. Problem w tym, że nie grały zbyt dobrze z moim laptopem. Za bardzo podbijały górne dżwięki no i ogólnie dźwięk był zbyt metaliczny. Szukam czegoś nadal w miarę neutralnego, ale mniej podbijającego górne dźwięki i o nieco cieplejszej barwie. Znajdzie się w ogóle coś takiego w tej cenie, czy jestem zmuszony kupić po prostu słuchawki podbijające bas, bo w budżecie do 200 pln nie robi się sprzętu z taką precyzją?

 

A co myślicie o słuchawkach Apple EarPods?

Edytowane przez mscislaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie pomogę, sam teraz jestem na etapie kupna słuchawek i pomyślałem o Bose https://allegro.pl/oferta/bose-soundsport-sluchawki-douszne-do-biegania-fvat-7097731820

Mogę się natomiast wypowiedzieć co do dwoch sluchawek,

Sony MDR- AS600BT moje pierwsze słuchawki i bardzo udane, dźwięk poezja, naprawdę gorąco je polecam, z minusów można wymienić że chciałoby się ciut głośniej i chyba to że już nie są chyba produkowane. Edit: Dzwięk był bardzo dobry z laptopa lenovo y50-70, natomiast z telefonu Redmi Note 4 dużo gorszy, więc to ma jakies znaczenie.

JBL Endurance Dive - sluchawki kupiłem bo chciałem czegoś więcej, czego mi brakowało w słuchawkach powyzej czyli ciut wiecej głosnosci, jednak bardzo sie na nich zawiodłem, faktycznie w tych sluchawkach mozna tak podglosnic że az uszy bola, ale dzwiek jest nieczysty, bez bassow, taki nijaki, zdecydowanie NIE POLECAM.

Edytowane przez Ross001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki Bose co wymieniłem są tylko pod iPHONA ? Pod androidem nie da sie sluchac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...