Skocz do zawartości
poduszkens2

Motorola Moto C - nie da się wykonywać połączeń

Rekomendowane odpowiedzi

Motorola Moto C Dual SIM 16 GB, operator ORANGE

Od tygodnia problem z telefonem, nie da się wykonywać połączeń z zasięgiem 4G oraz 3G (zasięg w telefonie pokazuje 3-4 kreski), na 10 prób czasami 1 raz udało się zadzwonić lecz po dłuższej chwili czekania na sygnał. Problem jest o tyle dziwny, że internet (np. youtube) oraz wysyłanie SMSów w 4G działa poprawnie. W 3G SMS i internet juz nie dziala, wygląda jakby 3G przestało działać. Jest to problem z telefonem, bo przełożyłem obecna kartę z motoroli to drugiego telefonu i działa poprawnie, dodatkowo do motoroli włożyłem też inną kartę i problem nie ustępował. Jedynym sposobem by wykonac połączenie z tego teleofnu jest zmiana w ustawieniach preferowanego typu sieci na 2G - da się wtedy dzwonić i smsowac jednak ten rodzaj zasięgu jest cały czas i wiadomo, internet wtedy nie działa albo działa bardzo wolno. Na internecie znalazłem sporo wątków były one podobne lecz nie takie same (nie działało im LTE), w większości ludziom pomagała modyfikacja punktu dostępu APN - modyfikowałem na wszelkie różne sposoby po czym uruchamiany był ponownie telefon zeby ustawienia na pewno załapały i nic to nie dało. Jedna osoba napisała, że pomogła wymiana płyty głównej, jednak chciałbym spróbować dojść ładu jakimś innym sposobem, albo chociaz spróbowac, bo telefon wart 200-250 zł to nie ma sensu go serwisować. Mam nadzieje, ze ktos miał podobny problem i znalazł rozwiązanie. Liczę na wszelaką pomoc, aktualnie korzytam z tego 2G by dało się rozmawiać i smsowac, jednak internet bardzo jest potrzebny. Z góry dziękuję za każdą próbę pomocy.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kup nowy smartfon. Ten co masz jest już przestarzały, a nawet jak był nowy to był poniżej średniej jakości.

Za 300zł idzie kupić alcatela lub xiaomi co miażdżą tą motorolę.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...