Skocz do zawartości
OdekProLama

Budrzetowy Telefon przy okazji do VR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam nowego telefonu jako że aktualny Xiaomi Redmi 3 zaczyna mi już powoli wariować

 

Chciałem zapytać czy taki na przykład Xiaomi Redmi 7 uciągnie mi filmy w VR na 2880x1440 ? ponieważ ten stary klatkuję na tej rozdzielczości

nie chce kupywać specialnie telefonu pod VR bo to dla mnie tylko bajer ale mam okulary BOBO vr z4 i chciałbym zobaczyć jaki byłby efekt

przy lepszej rozdzielczości 1440p lub 1920p czy te wszystkie budżetowe telefony nie uciągną takiej rozdzielczości ?

 

Jaki obecnie jest najlepszy budżetowy telefon na rynku taki powiedźmy w okolicach 600zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uciągnąć to uciągną ale nie mają takiej rozdzielczości ekranu :E

 

 

a jaki xiaomi aktualnie byś polecił bo patrzę na twój telefon i jest fajny prawie 7 cali za taka kwotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje 4gb w dobrym stanie kupisz za te 600zł używanego. Ja za swojego dałem 900zł.

 

Tak po za tym to możesz patrzyć na redmi note 7 i redmi note 8/8t.

 

Po nowym roku możesz coś kupić na olx w dobrej cenie.

Edytowane przez sprzetowiec90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej szukał czegoś z dużą rozdzielczością, czyli w tym budżecie pewnie 2-3 letnie flagowce. Na pierwsza myśl nasuwa mi się LG G6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje 4gb w dobrym stanie kupisz za te 600zł używanego. Ja za swojego dałem 900zł.

 

Tak po za tym to możesz patrzyć na redmi note 7 i redmi note 8/8t.

 

Po nowym roku możesz coś kupić na olx w dobrej cenie.

 

 

jak oglądam te recenzje telefonów na YT to ci prezenterzy mówią że lepiej wziąć wersje 4GB a nie 3GB żeby starczył na dłużej

ale ja się zastanawiam po co mam wydawać 100zł więcej jeżeli nie gram na telefonie w wymagające gry wiec nie rozumiem tego argumentu możesz mi rozjaśnić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz aplikacje wiecej ramu zjadaja. Sam system ze 2gb zje wiec dla komfortu lepiej te 4gb miec. 4gb spokojnie ci wystarcza.

 

Otworzysz przegladarke z kilkoma kartami + youtube i jakies komunikatory to masz juz... A ubijanie nie ma sensu bo ram jest po to zeby to w nim bylo i byl wykorzystany.

 

Jak ci mi max 3 pasuje i jego rozmiary nie przeszkadzaja to jest super sprzet pod wzgledem bateri jak i ogladania na nim. Wersja 4/64gb ci starczy bo mniejszej nie ma.

Edytowane przez sprzetowiec90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motorola moto Z za 600zł do wyrwania. Do tego jakiś powerbank i zabawa z VR gwarantowana

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz aplikacje wiecej ramu zjadaja. Sam system ze 2gb zje wiec dla komfortu lepiej te 4gb miec. 4gb spokojnie ci wystarcza.

 

Otworzysz przegladarke z kilkoma kartami + youtube i jakies komunikatory to masz juz... A ubijanie nie ma sensu bo ram jest po to zeby to w nim bylo i byl wykorzystany.

 

Jak ci mi max 3 pasuje i jego rozmiary nie przeszkadzaja to jest super sprzet pod wzgledem bateri jak i ogladania na nim. Wersja 4/64gb ci starczy bo mniejszej nie ma.

 

bezpiecznie jest kupywać z Hongkong Yuekiki E-commerce Limited

bo cena jest 690zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to tylko zostawię

Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to tylko zostawię

Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy Budrzetowy

 

Budrżętowy proszę bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...