Skocz do zawartości
Kornelix

Kolumny aktywne a połączenie bezprzewodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zrezygnowałem z użytkowania stacjonarki na rzecz laptopa. Posiadam kolumny aktywne Edifier R2600 i chciałbym z nich dalej korzystać bezprzewodowo za pomocą laptopa/telefonu o ile istnieje taka możliwość. Przeczytałem o streamerze Yamaha WXAD-10, który otwiera taką możliwość.

 

Mam pytanie czy faktycznie tak jest, że dzięki temu urządzeniu będę słuchać na edifierach muzyki bezprzewodowo, bo być może czegoś nie zrozumiałęm? Może istnieje jakieś tańsze bądź lepsze rozwiązanie? Dodam, że nie interesuje mnie zbytnio Tidal czy inne radia, chciałbym odtwarzać muzykę z plików.

 

Jeżeli to ma znaczenie to przyszłościowo planuje kupić Nad c356 + Dynaudio Emit M20 bądź amplituner stereo Yamahy/Onkyo z funkcjami sieciowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, prawdopodobnie wybiore ten

 

https://allegro. pl/oferta/nadajnik-odbiornik-audio-mozos-aptx-hd-bluetooth-7700723911?reco_id=8e17d614-2bf5-11ea-a34c-b026284b9c20&sid=1147bbb04b955b96a226cab2e664258d9124ef0862320b2d7366fdd6604cf017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał jakiegoś z zasilaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P_M_

Ja mam wzmacniacz nad c316bee i do kompletu dac z bt od majfrienda. Ujdzie.

Brakuje mi jeszcze fajnego odtwarzacza cd. Wiem, że to przeżytek, ale lubię tego używać.

Lepsze i droższe DAC mają sens przy poważniejszych zestawach audio. Na takich 'edkach' ciężko będzie wychwycić różnicę między przyzwoitym a bardzo dobrym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...