Skocz do zawartości
davyd

Urządzenie wielofunkcyjne Brother - prośba o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam urządzenia wielofunkcyjnego będę drukował ok 300 stron miesięcznie

Cena to max 1000 zł. Oczywiście jak zawsze jedna z ważniejszych rzeczy to żeby to było ekonomiczne urządzenie bo ostatnio wpadłem w pułapkę gdzie kupujesz sprzet za 99zł a tusze do tego to koszt 130zł i kończą się w chwilę. Mam na oku 3 modele Brother i zastanawiam się, który wybrać. Co o nich myślicie:

BROTHER DCP-J572DW

BROTHER DCP-J105

BROTHER DCP-T510W

Edytowane przez davyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Brother polecam, co prawda mam teraz laserowe ale przedtem miałem atramentowe. Sprzedałem atramentowe gdy upaćkałem się atramentem, choć działo jeszcze bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu model j105 był bardzo popularny na forach, więc na bank znajdziesz dużo zamienników do niego, pozostałe modele też parametry mają ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ten - BROTHER DCP-J105 ,bardzo polecam, nawet orginalne tusze nie są drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak atramentówka w tej cenie do 1000 zł to tylko ze stałym zasilaniem i to firmowym a nie jakieś domowe przystawki.

 

0007NRIWGFRNVJ4U-C122-F4.png

 

Z tych 3 modeli takim jest tylko ten : BROTHER DCP-T510W, czyli Brother InkBenefit Plus DCP-T510W

 

i taki model kup !

 

Tusze są w dużej ilości i to oryginalne a nie jakieś szczyny Maliny niewiadomego pochodzenia zwane zamiennikami. :Up_to_s:

Edytowane przez Juzuss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam J552 DW, J572DW jest jego drugim następcą, zero problemów przy drukowaniu z zamienników, choć sam dobór zamienników był problematyczny z uwagi na chip nie zawsze działął poprawnie. Ale zostało to już naprawione i nie ma z tym problemów.

 

J105 i T510W nie mają full duplexa czyli drukowanie dwustronne a tak parametry podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...