Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyna nadzieja w dolarze w takim razie. Trzymam kciuki za 2.6pln. Pamiętam jak tyle kosztował i miło było kupować sprzęt, którego cena była przeliczana z dolara. Samochody jakie taniutkie były, nowe w salonie ludzie kupowali taniej, niż po 10 latach sprzedawali ( SUVy szczególnie :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhha dopiero się zacznie jazda jesienią i rekordy w PL ?

Dzieciarnia idzie do szkoły to się zacznie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Spl97 napisał:

Forest ponoć się zwija z interesu

Nic się nie zwija, ma tylko takie chwile zwątpienia jak go ktoś  zhejtuje w komentarzach lub  zasięg kanału się nie zgadza, po czym wraca. Już nie raz robił "odejścia" i "powroty" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, blubaju napisał:

Nic się nie zwija, ma tylko takie chwile zwątpienia jak go ktoś  zhejtuje w komentarzach lub  zasięg kanału się nie zgadza, po czym wraca. Już nie raz robił "odejścia" i "powroty" ?

A niby brzmi,jakby na poważnie to mówi.Zobaczymy czy będzie ponowny powrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Spl97  Gościu się robi "celebrytą" i nienawidzi krytyki  po czym się obraża, jak mu przechodzi to wraca. Śledzę jego kanał od dawna i wiem co mówię. Odejdzie po czym po jakimś czasie wróci ? Taki królewicz ze złamanym nadgarstkiem

Edytowane przez blubaju
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Kowal napisał:

@Minciu trzywentylatorowy gigabyte (jakby tej karcie to było w ogóle potrzebne) jest w proline za 1950. Serio nie trzeba patrzeć na oderwane od rzeczywistości asusy za 2600. 

Za 2250 jest 2070 super. https://www.krsystem.pl/karta_vga_gigabyte_geforce_rtx_2070_super_windforce_oc_3x_8gb_-item-61762.html?44028&utm_source=ceneo&utm_medium=referral

A jeszcze wczoraj była za 100 zł mniej, wiem bo sam wrzucałem promke na peppera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby 3070 też szybko doczekało się takich cen :)

Trzymam kciuki za dolara, bo w NV to nie wierzę.

Edytowane przez Minciu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja nie wierze, że nvidia wystrzeli z cenami powyżej tego co 2080ti kosztuje teraz. Możliwe, że nawet ceny będą bardziej przystępne z tego względu, że RDNA2 może trochę powalczyć, no i do tego dochodzą jeszcze nowe konsole. Wydaje mi się, że trochę przesadzacie z cenami.
No ale nigdy nie wiadomo :E.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Armage169 napisał:

Szczerze to ja nie wierze, że nvidia wystrzeli z cenami powyżej tego co 2080ti kosztuje teraz. Możliwe, że nawet ceny będą bardziej przystępne z tego względu, że RDNA2 może trochę powalczyć, no i do tego dochodzą jeszcze nowe konsole. Wydaje mi się, że trochę przesadzacie z cenami.
No ale nigdy nie wiadomo :E.

a dlaczego nie mają wystrzelić? zero konkurencji amd pewnie zaliczy obsuwę premiery nowych kart bo moce przerobowe pójdą na chipy do konsoli. Już teraz tsmc ma problem aby wyrobić się z produkcją procków do laptopów, dodatkowo zapowiadany jest spory skok mocy, także na premierę 3070 tak około 3500zł będzie rozsądną ceną, wydajność 2080ti tylko mniej ramu ale cena niższa o jakieś 700-1000zł licząc przeceny po czyszczeniu magazynów, do premiery nowych kart amd śmiało mogą szaleć z cenami, generalnie ja swojego rtx 2080 już sprzedałem ale jak będzie strasznie drogo to znowu kupie na jakimś czyszczeniu magazynów, tyle że nowego bo ten już miał końcówkę sklepowej gwarancji. Jak ktoś liczy na rtx 3080 na premierę poniżej 4k to jest w zajebistym błędzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym KR System można spotkać niezłe ceny. Zaufany to sklep? Można u nich zostawiać grube hajsy na zakup całego kompa?
Złożyłem sobie tam zestaw z ciekawości i w porównaniu do X-Koma wyszło mnie około 800 PLN mniej.

Edytowane przez Althais

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, ci4stek napisał:

także na premierę 3070 tak około 3500zł będzie rozsądną ceną

Czyli z każdą generacją x070 jest o 1000zł droższa

GTX970 startowała od 1500zł na premierę. Rozumiem że jak RTX4070 będzie w cenie 4500 też to będzie rozsądna cena?

 

 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kowal napisał:

To jest sklep, który funkcjonuje już prawie 15 lat. W żadnym wypadku nie jest krzakowat. Xtreem było krzakiem od samego początku, sam przed nim ostrzegałem to mnie zjeść chcieli bo pinć złoty taniej :E

 

Widziałem na pjjjurze w komentarzach :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie poczytałem opinie na ceneo i ten KR System ma trochę krzakowate opinie.
Trochę kuleje u nich chyba obsługa. Także na zakup pojedynczego podzespołu chyba można się skusić.

Ale żeby zostawić u nich kilkanaście tysi to się chyba nie skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, blubaju napisał:

Czyli z każdą generacją x070 jest o 1000zł droższa

GTX970 startowała od 1500zł na premierę. Rozumiem że jak RTX4070 będzie w cenie 4500 też to będzie rozsądna cena?

 

 

Z telefonami to samo. Jeszcze trochę i za flagowce będą wołać po 8-10k:whee:. Jest pewien procent ludzi i to nie mały, który łyknie wszystko - bez względu na warunki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nvidii można płacić tylko PayPalem?

W sumie wziąłbym referenta, bo od RTXów 2XXX strasznie mi się te karty podobają. O ile nie zmienią "dizajnu", bo niby jakieś przecieki były o nowym wyglądzie referentów, ale to nigdy nie wiadomo. 

 

3 godziny temu, Minciu napisał:

I bez gwarancji jak sklep zniknie?

Aż mi przypomniałeś jak kupiłem RXa 480 w techplanet i sypał artefaktami w grach z DX12(lol), zwróciłem go i jakieś 14dni później zamknęli ten sklep xD, to się nazywa szczęście - zostałbym z zepsutą grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kelam napisał:

Z telefonami to samo. Jeszcze trochę i za flagowce będą wołać po 8-10k:whee:. Jest pewien procent ludzi i to nie mały, który łyknie wszystko - bez względu na warunki. 

Tylko flagowce nie napedzaja rynku czy to w telefonach czy gpu. Zaglodnij do statystyk top10 smartfonow w Q1. Bo to taki sam problem jak przejmowanie sie ze Mercedes wypusza nowa S klase, pytanie ilu ludzi interesuje ta seria ;)  Jak kogos stac to i tak kupi tak jak piszesz ale to nie seria dla takich kowalskich co na forach placza nad cenami. Nad topami placza najwiecej ci co kupuja low czy midend, jeszcze nie widzialem zeby uzytkownicy 2080ti plakali nad cena wiec skoro oni nie placza to po kiego grzyba Ty placzesz ??

13 godzin temu, blubaju napisał:

Czyli z każdą generacją x070 jest o 1000zł droższa

GTX970 startowała od 1500zł na premierę. Rozumiem że jak RTX4070 będzie w cenie 4500 też to będzie rozsądna cena?

 

 

A wy znowu wymyslacie ceny z tylka :rotfl: Wy sie nadajecie idealnie do memow p t"kiedys to kurła było". Dzis caly rynek jest inny niz 5 czy 10lat temu, nie tylko gpu. Tak jak gtx  970 nie kosztuej dzis 1500zl tak samo chleb nie kosztuje tyle co wtedy. Zatrzymales sie w czasie z mysla ze za 10lat bedzie to samo czy co ??

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK tylko nasze zarobki rosną wolniej od cen, ot cała tajemnica frustracji. Już nie chce mi się poruszać kwestii polityczno ekonomicznych, ale fakt faktem dla typowego gracza ceny staroci stoją a tworzą się tylko nowe półki cenowej dla nowego sprzętu 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba @Spl97 będzie musiał założyć nowy temat w off-topie ;)

Coś w stylu "Ceny sprzętu vs Mój ból pupy że jestem biedny" :rotfl: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat o spekulacjach dotyczących wszystkich nadchodzących GPU i tam też mogą sobie klepać jak Nv chce ich okraść z ostatnich kopiejek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto robi obecnie najlepsze chłodzenia GPU pod względem kultury pracy, niskich temperatur i braku awaryjności??

Zastanawiam się nad przyszła generacją kart i w grę wchodzi trzech producentów: Asus, EVGA i MSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

jeszcze nie widzialem zeby uzytkownicy 2080ti plakali nad cena

Płaczą , płaczą kiedyś taki jeden z EH płakał że Titan jest za drogi i tyyyle musi kasy wywalić aby kupić dwa.  ?

Edytowane przez blubaju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Tylko flagowce nie napedzaja rynku czy to w telefonach czy gpu. Zaglodnij do statystyk top10 smartfonow w Q1. Bo to taki sam problem jak przejmowanie sie ze Mercedes wypusza nowa S klase, pytanie ilu ludzi interesuje ta seria ;)  Jak kogos stac to i tak kupi tak jak piszesz ale to nie seria dla takich kowalskich co na forach placza nad cenami. Nad topami placza najwiecej ci co kupuja low czy midend, jeszcze nie widzialem zeby uzytkownicy 2080ti plakali nad cena wiec skoro oni nie placza to po kiego grzyba Ty placzesz ??

top10 smartów? Apple :E Ale przecież niby taki drogi :E 

Jak będzie dobry AiB 3070 w cenie ~2.5-2.8k to biorę w ciemno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Passt napisał:

Panowie, kto robi obecnie najlepsze chłodzenia GPU pod względem kultury pracy, niskich temperatur i braku awaryjności??

Zastanawiam się nad przyszła generacją kart i w grę wchodzi trzech producentów: Asus, EVGA i MSI.

Dowiesz się jak pojawią się na rynku. To, że MSI z reguły ma dobre chłodzenia nie oznacza, że nie mogą zaliczyć wpadki w nowej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, blubaju napisał:

Płaczą , płaczą kiedyś taki jeden z EH płakał że Titan jest za drogi i tyyyle musi kasy wywalić aby kupić dwa.  ?

W kopiejkach, to mu pewnie na taczki wyszło.

@Passt

Zależy co będzie i jak wyjdzie. Jeszcze nigdy strixa żadnego nie miałem. Z amd sapphire nitro bym jakiegoś też chętnie obadał. Na spokojnie sobie zaczekam i jak już będzie wiadomo ocb po testach, to zdecyduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...