Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, blubaju napisał:

Chyba nie rozumiesz ze ktoś może mieć tzw "zajawkę" Jedni się interesują sprzętem IT, inni motocyklami, jeszcze inni rowerami i jak tylko wychodzi coś nowego to kupują, testują, bawią się tym po czym sprzedają i kupują nowszą wersję, nowszy model który wychodzi. Ktoś kto nie ma takich zainteresowań tego nie zrozumie. ?

Chyba nie rozumiesz, że temat został wyjaśniony, i to co piszesz już zostało napisane, więc nie rób nie potrzebnie kolejnej kupo burzy. 

Jak mnie takie osoby denerwują, które na siłę muszą wcisnąć swoje 5 groszy, nie czając całości, i odmiennych zdań, które zostały wyjaśnione. Na żywo z taką gadką jakbyś wyskoczył to prędzej byś ode mnie i @Phoenixsupledostał, i byś zrozumiał, że jak coś się Ciebie nie tyczy, to się nosa nie wsadza.

 

@Spl97

Tu nie ma ignorantów ??

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, blubaju napisał:

Chyba nie rozumiesz ze ktoś może mieć tzw "zajawkę" Jedni się interesują sprzętem IT, inni motocyklami, jeszcze inni rowerami i jak tylko wychodzi coś nowego to kupują, testują, bawią się tym po czym sprzedają i kupują nowszą wersję, nowszy model który wychodzi. Ktoś kto nie ma takich zainteresowań tego nie zrozumie. ?

Tak,są takie osoby,które są bardzo zajarane w sprzętach,chcą poznać i kupią co chcą.
@AndrzejTrg Zapoznaj się z pojęciem Entuzjasta i potem możesz pogadać. De facto jesteśmy tutaj na forum poświęconym entuzjastom komputerowym

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

Już jednen entuzjasta z zajawką stąd poleciał?

Gosu już chyba dostał unbana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Spl97 napisał:

Tak,są takie osoby,które są bardzo zajarane w sprzętach,chcą poznać i kupią co chcą.
@AndrzejTrg Zapoznaj się z pojęciem Entuzjasta i potem możesz pogadać. De facto jesteśmy tutaj na forum poświęconym entuzjastom komputerowym

Szczerze tu jest tyle "entuzjastów" jak dobrych piłkarzy w  ekstraklasie?. A gadka nie o to się rozchodziła, ale jak się czyta 5/10 to tak można pomyśleć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up entuzjasta to wcale nie musi być spec.

10 minut temu, dawidoxx napisał:

Gosu już chyba dostał unbana :)

Kiedy? Z tego co pamiętam dostał pema i nic nie słyszałem, aby ubiegał się o umorzenie. Hydro dostał po kilku latach banicji odwieszenie wyroku :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak niejakiego Gosu nie znam,więc mi to lotto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLDR dla powyższej dyskusji: byście się za prawdziwą robotę/hobby wzięli a nie tylko wstanie i klika w ten komputer :D  :D

Edytowane przez Wu70
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukadd napisał:

Kiedy? Z tego co pamiętam dostał pema i nic nie słyszałem, aby ubiegał się o umorzenie. Hydro dostał po kilku latach banicji odwieszenie wyroku :E

Gosu jakby wrócił to byłoby ciekawie w tym wątku przynajmniej :E Cyrix wróć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma tutaj zapas :szczerbaty:

Jak Ci go brakuje to zajrzyj do ścieku na PPC tam pokazuje formę w całej okazałości :szczerbaty: 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, BlindObserver napisał:

Dostałem notkę od NV: 1 września o godzinie 18:00 będzie konferencja z Jensenem.

 

I w sumie zapowiedź w ten dzień bardzo pasuje, bo NV zawsze zapowiada karty albo we wtorki, albo w czwartki.

A techJezus mówił coś o 9 sierpnia, więc może on miał na myśli premierę sklepową, skoro prezentacja ma być 1 września? Wtedy to by miało ręce i nogi ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Spl97 napisał:

A ja i tak niejakiego Gosu nie znam,więc mi to lotto

To taki bogaty Forest, miał w rękach dużo kart graficznych ale nie po to by je naprawiać. :rotfl: 

Minus Gosu jest taki że z racji bogactwa i prestiżu lubi sobie ludzi obrażać przy okazji szczycąc się swoim bogactwem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, RyszardGTS napisał:

Minus Gosu jest taki że z racji bogactwa i prestiżu lubi sobie ludzi obrażać przy okazji szczycąc się swoim bogactwem.

 

No tak bo miec dzis lepszy komputer to bogactwo i prestiz a walka z zawistnymi trolami na forach, kotrzy nie maja pojecia o sprzecie to przeciez obrazanie.

Widze ze sie cos w glowce pomieszalo ostro.

Na forach to taka mentalnosc dzis jak czlowiek ma cos lepszego niz inni to jest najczestszym obiektem zainteresowania w negatywnym tego slowa znaczeniu.

Sledze te komentarze i nie widze tam obrazania tylko czysta merytoryke za to widze stado troli, ktorzy pluja tylko jadem.

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Phoenixsuple napisał:

No tak bo miec dzis lepszy komputer to bogactwo i prestiz a walka z zawistnymi trolami na forach, kotrzy nie maja pojecia o sprzecie to przeciez obrazanie.

Widze ze sie cos w glowce pomieszalo ostro.

59c46f180d7a0371896a9114219f28e1.jpg

 

Wycieczki po użytkownikach mógł sobie darować i za to wyleciał, za agresywny język.

ps. Pij dużo wody, bo chyba się odwodniłeś i robisz się nerwowy :rotfl: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RyszardGTS napisał:

Wycieczki po użytkownikach mógł sobie darować i za to wyleciał, za agresywny język.

 

Szkoda tylko ze druga strona, ktora tez obrazala jakos nie wyjechala. Jak ktos jest obrazany i i odpisuje trolom w ich jezyku to dostaje kare ale ci co obrazaja sa bezkarni i nie mowie o przypadku Gosu bo takie praktyki sa nagminne tutaj. Trole zostaja a ludzie z wiedza wylatuja.

O moje nerwy sie nie martw ;) Napij sie napij bo zarciki masz suche :szczerbaty:

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam też był dostał bana, ale PPC maksuje odsłony także nikogo z tego ścieku nie banują ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

O moje nerwy sie nie martw ;) 

Trochę się martwię bo często robisz się agresywny w wypowiedziach, wyluzuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec offtopu. Dajcie mi jakiegoś niusa, który dementuje info o premierze topowego Ampere w 2021 albo po prostu mnie tak trochę pooszukujcie żebym psychicznie lepiej się czuł ?

Edytowane przez Althais
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od zawsze lubiłem Konrada a.k.a "Gosu" z Extreme Hardware i nadal go lubię.

Od dłuższego czasu po prostu wyłącznie z nim mogę sobie porównywać wyniki w podkręcaniu droższych sprzętów i bardzo to sobie cenię.

Odnoszę się jedynie do jego wyników publikowanych na HWBot'cie. Nie interesowałem się jego wpisami na forach, ale widziałem wielokrotnie tę krzywdzącą mentalność ludzi którzy dosłownie robili sobie z niego jaja, wyśmiewali go i traktowali właśnie jak bogatego trolla. Widać było że Gosu miał prawdziwą pasję i zajawkę na sprzęt, ale tak sobie go wszyscy dookoła wychowali, więc się wobec nich negatywnie zachowywał. Przykre to było.

Brakuje mi takich ludzi jak on, bo w zamiłowaniu do drogich podzespołów jestem, a raczej byłem ale wracam, do grupy nielicznych "wariatów".

Do teraz pamiętam jak dziwnym echem obrywało się od ludzi z własnego otoczenia jak kupiłem sobie pierwszego GTX'a Titan'a za około 4000,00 zł.

Kartę mam do teraz i nadal mi służy, ale wielokrotnie chciano mnie odesłać do wariatkowa po tym zakupie :E

Najważniejsze jest to, że nie powinniśmy nikomu zaglądać do portfela i wszystko będzie ok ;)

...

A nawiązując do tematu, to miałem już parokrotnie problem z tym, że prawie nie mogłem się oprzeć różnym okazjom, które widziałem w ostatnich dniach (RTX 2080Ti/Super, 2070 Super, 1080Ti itd.), ale jak postanowiłem tak postanowiłem, że nic więcej nie kupię i dopiero po premierze najnowszych kart Nvidii zadecyduję ostatecznie :D

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, RyszardGTS napisał:

Trochę się martwię bo często robisz się agresywny w wypowiedziach, wyluzuj.

Taki mam ton wypowiedzi od zawsze co juz powinienes wiedziec ale to nie znaczy ze sie denerwuje, wrecz zdarzy mi sie ze smiechu opluc monitor :rotfl: Chyba nie myslisz ze sie czymkolwiek tutaj denerwuje, trzeba miec sporo dystansu do siebie a jeszcze wiecej do konwersacji tutaj. No stress ;)

4 minuty temu, Althais napisał:

Dobra koniec offtopu. Dajcie mi jakiegoś niusa, który dementuje info o premierze topowego Ampere w 2021 albo po prostu mnie tak trochę pooszukujcie żebym psychicznie lepiej się czuł ?

Q1 2021, plus nowa pola cenowa tak 7-8k :rotfl:

5 minut temu, RemiKo napisał:

Brakuje mi takich ludzi jak on, bo w zamiłowaniu do drogich podzespołów jestem, a raczej byłem ale wracam, do grupy nielicznych "wariatów".

Ja czekam na tego TR u ciebie i CB20 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

No stress ;)

:thumbup: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takie małe co nie co do tych pseudo entuzjastów.Entuzjastą czy pasjonatem może być każdy, biedny czy bogaty.Problem pojawia się jak na forum dla wszystkich ,czytam jak "ENTUZJASTA" kupuje przed rtxami ,gtxa1080ti nówke. Potem sprzedaje ją zaraz dla 2080, po czym za parę dni kupuje 2080ti.I  druga bajka ala pseudo entuzjaści.Wchodzi kolo i co kolejny wpis bo ja mam "i9 9900k 2080ti w sli "itd........

Ps.Pominę sobie komentowanie czegoś takiego o tych dwóch .Jednak zakończę tym.Prawdziwy pasjonat nie potrzebuje w co drugim zdaniu łechtania sobie ego.Wystarczy wejść sobie przykładowo na PPC ,żeby poczytać tego typu lizanie i pokazywanie kto ma dłuższego.Nie trzeba być optimusem żeby z psychologi wiedzieć że w mig taka sytuacja sprawi KWAS.

Edytowane przez kiko76
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosu nie ma i nie będzie. 2 lata dawałem mu szanse, których nie wykorzystał. Patrząc na forum, niewiele osób za nim tęskni, a liczba tych, którzy dziękowali za jego wycięcie jest bardzo długa. Nie wiem po co znowu ten głupi temat ciągnąć. W szambie komentarzy na PPC nadal się wypowiada i ton taki jak był tutaj, zero zmiany. Więc jak komuś przykro i tęskno, to wie, gdzie go szukać. Byle tutaj nie jęczeć i nie syfić w temacie, który niedawno czyściłem. 

31 minut temu, Althais napisał:

Dobra koniec offtopu. Dajcie mi jakiegoś niusa, który dementuje info o premierze topowego Ampere w 2021 albo po prostu mnie tak trochę pooszukujcie żebym psychicznie lepiej się czuł ?

Nie ma przecież żadnego konkretnego newsa, że topowego Ampere nie będzie. Wszystko plotki. Sam mogę powiedzieć, że będzie RTX 3950 jako kanapka i będziesz czekał na dementi? :D 

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BlindObserver napisał:

 

Nie ma przecież żadnego konkretnego newsa, że topowego Ampere nie będzie. Wszystko plotki. Sam mogę powiedzieć, że będzie RTX 3950 jako kanapka i będziesz czekał na dementi? :D 

Meanwhile, minutę później...

"Wc kwadrans - RTX 3950 CONFIRMED!

Source:  BlindObserver forum.pclab.pl"

...i wyświetlenia lecą :E 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...