Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

To musiałbym na KŚ puścić :D Wtedy może. Parę razy coś tam kiedyś z PCL brali, tradycyjnie było w tekście tylko "nasi przyjaciele z PCL" coś tam, bez linku nawet xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że masz konto na PPE, podrzuć im fake-a, łykną na 99% :rotfl: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, RyszardGTS napisał:

Widzę że masz konto na PPE, podrzuć im fake-a, łykną na 99% :rotfl: 

"Nasze źródła donoszą iż..." :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, RyszardGTS napisał:

https://www.ppe.pl/spolecznosc/40458/blindobserver.html

No to ktoś się podszywa, no chyba że przypadkowo, CAŁKOWICIE PRZYPADKOWO wybrał taki sam nick jak twój i niczym się nie sugerował i to jest całkowicie przypadkowe ;) 

Miałem tam konto, ale od dawna nieaktywne. Zobacz na liczbę postów itd. Ale z podszywaniem to na PurePC był taki koleś. Oktaba go usunął dopiero po interwencji działu prawnego Onetu :D 

Zawsze lubiłem tamto logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AOBtLWg.jpg

 

Niby taka pogarda, a tu proszę jakiej się złotej rangi doskrobał. :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to konto mam zablokowane, tak więc w ogóle mnie dziwi, że ono jeszcze istnieje xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, BlindObserver napisał:

Miałem tam konto, ale od dawna nieaktywne. Zobacz na liczbę postów itd. Ale z podszywaniem to na PurePC był taki koleś. Oktaba go usunął dopiero po interwencji działu prawnego Onetu :D 

Kojarzę sytuację z PPC :) To aż musiało dość do "ewryłan gangsta til lojers steps-in"? :E 

Najlepsze logo Nvidii, ja tęsknię za tym

EA GAMES.... Challenge Everything!!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli RTX 3080Ti przeskoczy na rok 2021 to jakoś przeżyje. Mój max to i tak RTX3080 a będę wybierał między 3070 (3000zł) a 3080(4500zł). Tak obstawiam ceny.

Z drugiej strony, nawet nie ma ciekawych gier... wiem, wiem CP2077, ale on pewnie będzie potrzebował z pół roku aby go dobrze połatali, więc zaczekam:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, SPYCHCIO napisał:

Jeśli RTX 3080Ti przeskoczy na rok 2021 to jakoś przeżyje. Mój max to i tak RTX3080 a będę wybierał między 3070 (3000zł) a 3080(4500zł). Tak obstawiam ceny.

Z drugiej strony, nawet nie ma ciekawych gier... wiem, wiem CP2077, ale on pewnie będzie potrzebował z pół roku aby go dobrze połatali, więc zaczekam:szczerbaty:

Czemu niby 3080ti miała by się pojawić w przyszłym roku? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dali link na poprzednich stronach z takim właśnie info... niby plotka, ale wiesz jak jest. Podobno NV nie obawia się Big Navi i dlatego przekładają ze spokojem 3080Ti na 2021r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, SPYCHCIO napisał:

Jeśli RTX 3080Ti przeskoczy na rok 2021 to jakoś przeżyje. Mój max to i tak RTX3080 a będę wybierał między 3070 (3000zł) a 3080(4500zł). Tak obstawiam ceny.

Z drugiej strony, nawet nie ma ciekawych gier... wiem, wiem CP2077, ale on pewnie będzie potrzebował z pół roku aby go dobrze połatali, więc zaczekam:szczerbaty:

Jeżeli nie ma ciekawych gier, to rozumiem, że Ampere za 3000-4500 zł posłuży tobie za wyświetlanie pulpitu i forum pclab, żeby na jego temat podyskutować ? :D

 

U mnie tak skończył GTX 1080, na którym przeszedłem raptem kilkanaście gier przez 3,5 roku. :hahaha:

 

Ja tam widzę masę gier do ogrania w 4k, bo w tej rozdzielczości gry potrafią wciągać swoim wyglądem, nawet symulator farmy był wciągający. :szczerbaty: Starsze gry na pewno przejdę jeszcze raz, lecz w 4k.

 

Edytowane przez Doamdor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SPYCHCIO napisał:

Chłopaki dali link na poprzednich stronach z takim właśnie info... niby plotka, ale wiesz jak jest. Podobno NV nie obawia się Big Navi i dlatego przekładają ze spokojem 3080Ti na 2021r.

Przecież to tylko kolejny fejk ? Napalony jesteś jak żyd na cebule :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi grami miałem na myśli to, że nie mam ciśnienia brać karty zaraz na premiere. Może być tak, że sprzęt (GPU i Monitor) kupię w listopadzie (czarny piątek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Doamdor napisał:

Jeżeli nie ma ciekawych gier, to rozumiem, że Ampere za 3000-4500 zł posłuży tobie za wyświetlanie pulpitu i forum pclab, żeby na jego temat podyskutować ? :D

 

Do sygnatury na forum i najważniejsze do nauki na studiach :D :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, BlindObserver napisał:

 

Zawsze lubiłem tamto logo.

Ta wersja jednak lepsza.

 

Edytowane przez Smogsmok
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie czy poza  WD legion i  cp2077 w tym roku wyjdzie coś do zajechania GPU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, RozQ napisał:

Właściwie czy poza  WD legion i  cp2077 w tym roku wyjdzie coś do zajechania GPU?

AC Valhalla. W sumie głównie dla tej gry potrzebuje nowej grafiki.

Co do plotki z videocardz...Jakoś nie chce mi się wierzyć że 3080Ti różniłby się od 3080 tylko większą ilością vram.

Edytowane przez Snajper3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUPERki też się pojawią? Kurde, no to kupię RTX 3070, a za rok RTX 3060 Super będzie takiej samej wydajności, meh. 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, RozQ napisał:

Właściwie czy poza  WD legion i  cp2077 w tym roku wyjdzie coś do zajechania GPU?

Jak chcesz zajechać GPU to wystarczy uruchomić bez założonego chłodzenia. Sposób na 100% sprawdzony i pewny. ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego co AMD zaprezentuje oraz ich plotki o RDNA 3 w przyszlym roku co jesli okaze sie prawda to Superki sa kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PACIK19

Przeciez wersje super były odpowiedzą na karty amd ;) jesli amd bedzie dalekow tyle to żadnych superek nie zobaczysz 

Edytowane przez dawidoxx
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...