Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, grekuu napisał:

Kiedy w sprzedaży 3090 też 17 września?

24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to biorę 3080, a miałem brać RX 5700 na samym początku, życie jest niemożliwe, lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby zrobili powrót do Pascala, bo sporo miejsca między 3080 a 3090 jest, więc za pół roku będzie pewnie premiera 3080 Ti w cenie pomiędzy 3080, 3090 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te chłodzenie FE będzie działać, bo wydaje się być idealne dla osób z AIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, crush napisał:

Bardzo dużo ludzi bo dalej za cenę samego GPU masz całość?

To jest coś czego wiele ludzi nie rozumie. Za cenę konsoli masz jedynie kartę graficzną na której nie pograsz. Do tego dostępnego VRAM masz 8GB a nie 13,5...

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic nie wiadomo o wydajności tych kart. Slajdy wiadomo, że są koloryzowane. Zaraz ma być premiera 3080 i wtedy sprawdzimy słowa sympatycznego pana w kurtce. 3080 ma być dwukrotnie szybsza od 2080 Super w klasycznej rozgrywce(bez ray tracingu, DLSS) :)/ Jeżeli to się nie sprawdzi to można sobie pomarzyć o 3070 pokonującym 2080ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BlindObserver napisał:

AMD będzie musiało się sprężyć, żeby zrobić GPU, które dogoni chociaż RTX 3080. Przecież to jest 30 TFLOPS prawie... A tu było gadanie, że AMD może dogoni RTX 2080 TI xD To trochę za mało będzie jednak :E

~3x więcej niż ps5 :E Konsole już na starcie znowu będą przestarzałe.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, gret napisał:

Ciekawe czy te chłodzenie FE będzie działać, bo wydaje się być idealne dla osób z AIO

W sumie racja, nie pomyślałem o tym, także Krakena wrzucę w koszta, bo myślałem, że 3080 będzie za 3700zł :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę że temp limit jeet 93 st? Będzie cieplo? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy na głowę upadł liście przecież prezes nvidii nawet nie stwierdził czy wydajność o której mówił dotyczy ray tracing czy dotyczy rasteryzacji, a wy się podniecacie nową kartą graficzną nvidia.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem pewny wydajności RTX 3070, więc poziom RTX 2080Ti zachowany, a nawet i więcej.

Po cichu liczyłem na takie ceny, ale też obstawiał, że mogą być o 100$ wyższe.

Dobrze, że Pan kurteczka nie wszystkich będzie doił, lecz tylko tych co wybiorą RTX 3090. :szczerbaty:

RTX 3070 za 499$ to będzie hit sprzedażowy, RTX 3080 za 699$ do 4k tak samo.

Teraz pozostaje czekać na testy i zobaczyć jak specyfikacja tych kart przekłada się na wyniki w grach.

Nareszcie mam 2 karty, które godnie mogą zastąpić mojego wysłużonego GTX 1080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kris194 napisał:

To jest coś czego wiele ludzi nie rozumie. Za cenę konsoli masz jedynie kartę graficzną na której nie pograsz. Do tego dostępnego VRAM masz 8GB a nie 13,5...

Przecież konsole to będą co najwyżej na poziomie taniego 3060, średniaki w momencie premiery  :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, forfun napisał:

Na razie nic nie wiadomo o wydajności tych kart. Slajdy wiadomo, że są koloryzowane. Zaraz ma być premiera 3080 i wtedy sprawdzimy słowa sympatycznego pana w kurtce. 3080 ma być dwukrotnie szybsza od 2080 Super w klasycznej rozgrywce(bez ray tracingu, DLSS) :)/ Jeżeli to się nie sprawdzi to można sobie pomarzyć o 3070 pokonującym 2080ti.

Nawet na tych ich śmiesznych słupkach nie jest 2x szybsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoW, Nvidia mnie zaskoczyła. Dwa miesiące temu sprzedałem RTX'a 2070 za 1800zł (w sumie dobrze, że dłużej nie czekałem), sprzedałem też cpu i mobo zakupiłem laptopa z myślą o nowych konsolach, ale po tej prezentacji będzie powrót do PC, nie ma co :D

20047159-10155242958667535-9158417880637

  • Like 2
  • Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

~3x więcej niż ps5 :E Konsole już na starcie znowu będą przestarzałe.

A to peszek :hahaha: 

Może "rewolucyjny" SSD pomoże, ale tylko PS5, bo nowy "X" nie będzie miał tego "rewolucyjnego SSD" ;) 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kris194 napisał:

To jest coś czego wiele ludzi nie rozumie. Za cenę konsoli masz jedynie kartę graficzną na której nie pograsz. Do tego dostępnego VRAM masz 8GB a nie 13,5...

I tak podejrzewam, że ta 3070 objedzie te konsole. Ale cenowo, jasne konsola wypada lepiej, szczególnie jak komuś się chce bawić w odpsrzedaż gier. Mnie się nie chce. :E

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobili sobie miejsce jak nic pomiędzy 3070 a 3080. Pewnie będzie tu jakiś super lub Ti. Ale 3080 już jest dość blisko 3090 i w znacznie niższej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Doamdor napisał:

Byłem pewny wydajności RTX 3070, więc poziom RTX 2080Ti zachowany, a nawet i więcej.

Po cichu liczyłem na takie ceny, ale też obstawiał, że mogą być o 100$ wyższe.

Dobrze, że Pan kurteczka nie wszystkich będzie doił, lecz tylko tych co wybiorą RTX 3090. :szczerbaty:

RTX 3070 za 499$ to będzie hit sprzedażowy, RTX 3080 za 699$ do 4k tak samo.

Teraz pozostaje czekać na testy i zobaczyć jak specyfikacja tych kart przekłada się na wyniki w grach.

Nareszcie mam 2 karty, które godnie mogą zastąpić mojego wysłużonego GTX 1080.

To nie będzie hit sprzedażowy, bo nawet nie wiesz czy to rasteryzacja czy ray tracing. Wszyscy kupią nowe karty graficzne, a potem okaże się że rzekome 2080 ti będzie snem mokrym snem bo to co mówił prezes nvidii dotyczyło ray tracing

  • Like 1
  • Confused 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mozonek napisał:

Dobrze widzę że temp limit jeet 93 st? Będzie cieplo? 

 

Panie kierowniku jak grzejemy 350Wattami to musi być ciepło.. grzejemy cały czas, lato, zima, no jak jest 350Watt to musi być ciepło! :E 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Doamdor napisał:

Byłem pewny wydajności RTX 3070, więc poziom RTX 2080Ti zachowany, a nawet i więcej.

Poziom 2080 ti, ale w czym? Bo zapomnieli powiedzieć. A przy 8GB pamięci GDDR6 na wąskiej szynie (256-bit) za wiele nie pofikają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogonienie miesiąc temu Asus RTX 2080 Strix - ROG-O8G  niemal 1,5 roczną kartę za 2700zł było najlepszą decyzją :D . Kupujący jest chyba z siebie dumny, że nie zaczekał miesiąc! :D

Na bank będzie wersja RTX 3080  20GB - bo jest dużo miejsca na to!

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...